“Балабол” серіал (Балакун)

Б

“Балабол” (Балакун) серіал – цікавий детективний телесеріал, підійде і для любителів фільмів про кохання, і про розслідування.

“Балабол” (Балакун) скільки серій – в серіалі 16 серій (тобто глядач дізнається 8 цікавих історій)

“Балабол” (Балакун) актори

У ролях: Костянтин Юшкевич, Вадим Андрєєв, Гоша Куценко, Оксана Сташенко, Вадим Дорофєєв, Марія Пірогова, Олександр Самойлов, Інга Оболдіна, Ірина Нізіна, Іван Агапов, Карина Разумовська, Олексій Михайлов, Тимур Єфременков, Олександр Числов, Віктор Конухін, Влад Канопка, Дмитро Мазуров, Ігор Старосельцев, Дмитро Блажко

“Балабол” (Балакун) опис

Кожні дві серії іронічного детективу – окрема історія, в якій бравий провінційний опер, “самотній вовк” з несерйозним ім’ям Саня, розплутує безнадійні, на думку його колег, злочини.

Детективна складова – основа кожної історії, але всередині сюжету – зіткнення характерів героїв, їх сімейні справи, зміни, які відбуваються з кожним з них по ходу дії.

Глядачі побачать, як мужніє і перетворюється з наївного і розбещеного молодика на справжнього професіонала стажер Карандишев на прізвисько “Кузнєчік”; як у своїх почуттях до колишньої дружини розбирається сам Саня; як любов і увагу батька намагається завоювати дочка опера Маша.

“Балабол” (Балакун) інформація про серіал

Жанр: іронічний детектив
Режисер: Володимир Мельник (II)
Сценаристи: Андрій Шишов, Микита Евган (уч.)
Оператор: В’ячеслав Лісневський
Композитор: Ілля Трусковскій
Художник: Сергій Данилов
Продюсери: Рауф Атамалібеков (ген.), Михайло Соколов (II) (іcп.)
Виробництво: Юнайтед мультимедіа проджекс
Рік: 2013
Cерій: 16

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар