“Брати за обміном”

Б

“Брати за обміном” серіал – комедія, яка принесе лише позитивні емоції.

“Брати за обміном” скільки серій – в серіалі всього 10 серій.

“Брати за обміном” актори

Федір Добронравов, Марія Аронова, Борис Клюєв, Галина Петрова, Олена Шевченко, Віктор Добронравов

“Брати за обміном” опис

Валерій Перечіхін – фігура великого масштабу, власник великої дорожньо-будівельної компанії, консультант Громадської Ради при Комісії Держдуми з транспорту, відомий благодійністю і виступами по телевізору. Тримає себе у формі, гладко поголений, добре одягнений.

Федір Перечіхін – брат-близнюк Валерія, людина добра, але слабка, випиває, часто змінює роботу, розлучений, має термін за втоплений трактор і живе на поселенні в п’яти кілометрах від батьківського дому. Небритий, лисуватий, погано виглядає.

Близнюки після тридцятирічної розлуки зустрічаються на батьківщині, в глухому селі на похоронах батька. Волею долі, їх життя склалося по-різному. І самі вони, на перший погляд, абсолютно не схожі один на одного: один – успішний бізнесмен, другий, – п’яниця і зек.Але після похоронів брати добре випивають, а на ранок волею обставин міняються місцями. Московський бізнесмен потрапляє на поселення, а його сільський брат-близнюк вирушає у столицю. Несподівана рокіровка дає обом шанс стати кращими і переосмислити все своє життя.

“Брати за обміном” дивитись всі серії

“Брати за обміном” інформація про серіал

Режисер: Олександр Жигалкін
Сценаристи: Олексій Слаповский, Олексій Каранович, Ігор Осипов, Ростислав Кривицький, Тимофій Декин, Сергій плоть, Аглая Смирнова-Декина, Марина Кравченко (IV)
Оператор: Дільшат Фатхулін
Композитори: Сергій Чекрижов, Володимир Борисов (IV)
Художник: Євген Громов
Продюсери: Олександр Жигалкін, Євген Казаков (III), Михайло Ткаченко, Костянтин Плотніков, Катерина Єфанова (ген.), Едуард Ілояна (ген.), Віталій Шляппо (ген.), Денис Жалинский (ген.), Олексій Троцюк (ген. )
Виробництво: “Yellow, Black and White” на замовлення телеканалу Росія 1
Рік: 2013

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар