Мерт Язиджиоглу біографія, фільмографія

Турецькі актори

Мерт Язиджиоглу (Mert Yazıcıoğlu) – турецький актор, який став популярний по серіалу “Чорна троянда”, в якому він виконав роль Барана.

Мерт Язиджиоглу біографія

Мерт народився в Стамбулі 10 травня 1993. Після закінчення школи юнак вступив до університету в місті Айдин, він вивчав ділове адміністрування, і не збирався бути актором, хоча в студентські роки він відвідував заняття з акторської майстерності.

Першою роботою Мерта в кіно стала кінострічка «Народ мого діда», яка вийшла на екрани в 2011 році. У наступному, 2012 році, молодий чоловік знову отримав пропозицію знятися в кіно, на цей раз в серіалі «Загублене місто», а потім у 2013 році початківця актора знову запросили зіграти роль Барана в багатосерійному серіалі «Чорна троянда».

Серіал відразу ж став популярним, а молодий і харизматичний актор Мерт Язиджиоглу, виконуючий одну з центральних ролей, швидко потрапив в число найбільш улюблених акторів Туреччини.

Мерт Язиджиоглу особисте життя

На даний момент актор Мерт Язиджиоглу зустрічається з молодою актрисою відомої нам з серіалу «Чорна троянда» Хілал Алтинбілек. Це підтверджує той факт, що після зйомок серіалу «Чорна троянда», Мерт і Халіал вирушили разом на відпочинок, в Бордум і там закохані чудово проводили сой дозвілля, не соромлячись камер.

Мерт Язиджиоглу фільмографія

  • Чорна троянда / Karagül (серіал, 2013)
  • Загублене місто / Kayıp Şehir (фільм, 2012)
  • Народ мого діда / Dedemin İnsanları (фільм, 2011)
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар