Роль «Кломеда» у післякурсовій терапії та його вплив на організм

Дуже часто для досягнення високих результатів у спорті важкоатлети та бодібілдери вдаються до вживання стероїдів та анаболічних речовин. Після прийому класичних стероїдів необхідно провести окремий курс терапії, який допоможе відновити нормальну роботу організму та відрегулювати гормональну систему. Тестостерон не виробляється організмом, або процес його вироблення неймовірно уповільнюється, коли спортсмен приймає препарати для зростання м’язів та спалювання жиру. Можна купити «Кломед» за ціною фармакологічного ринку без доплат.

«Кломед» – що це?

«Кломед» рекомендують для прийому під час післякурсової терапії. Компонентом активної дії є кломіфен цитрат. Головна функція медикаменту полягає у тому, що засіб відновлює природний синтез тестостерону. «Кломед» здійснює профілактику атрофії яєчок. Препарат відзначається своїм андрогенним ефектом та значно знижує кількість естрогенів в організмі. Унікальність «Кломеду» в тому, що його можна вживати чоловікам та жінкам. Він використовується для лікування хвороб яєчників та безпліддя.

Курс вживання «Кломеду» потрібно обговорити з лікарем. Фахівець перевірить організм на наявність алергічної реакції на певні складові компоненти. Існує безліч індивідуальних факторів, які роблять прийом препарату небезпечним. Пам’ятайте, що самолікування може завдати непоправної шкоди здоров’ю.

Самолікування часто стає причиною появи алергічних реакцій, в тому числі анафілактичного шоку. Неконтрольоване лікарем дозування викличе виникнення низки побічних реакцій та загострення хронічних хвороб. Збільшення кількості речовини в ліпшому випадку призведе до звикання організму до спортивної фармакології, що знизить ефективність препарату. У випадку появи будь-яких проблем зі здоров’ям слід звернутися до спеціаліста, адже саме він надасть найбільш дієву допомогу. Не варто порівнювати свої симптоми із даними інтернет-ресурсів. Слід негайно вирушати до лікаря.

Отримання організмом лактотропних гормонів та ендогенних стероїдів знижує активність гормонів. Для стабілізації гормонального фону необхідно приймати блокатори естрогену. Але слід провести консультацію з фахівцем, перш ніж почати вживання препаратів для відновлення. Варто врахувати й те, що від будь-якого засобу можуть виникнути певні побічні ефекти:

  • запаморочення;

  • головний біль;

  • безсоння;

  • підвищене збудження;

  • депресія.

Також потрібно пам’ятати про передозування: суворо дотримуйтесь умов застосування препарату.

Принцип дії

«Кломед» впливає на вироблення гормонів, таких як ЛЗ, ФСГ. Якщо регулярно приймати засіб, то вже через два тижні можна побачити результат. Після кількох тижнів відновиться гормональний баланс організму. Показник тестостерону буде на тому рівні, на якому він був ще до початку курсу вживання стероїдних препаратів. Період прийому «Кломеда» пропорційно залежить від тривалості приймання стероїдів для збільшення м’язової маси. Звичайна доза становить 50 мг один раз на добу перед сном. Жінкам слід дотримуватись дозування протягом 5 днів. Але, якщо курс не дав результатів, слід збільшити дозу. Чоловікам рекомендовано вживати препарат протягом 3 місяців.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар