Цитати з фільму “Три метра над небом”

Цитати з кіно

Цитати з фільму “Три метра над небом”

Назад дороги немає. І ти відчуваєш це. Ти намагаєшся згадати, в який момент все почалося і розумієш, що почалося все раніше, ніж ти думав. Набагато раніше. І в той самий момент ти розумієш, що все в житті буває лише одного разу. І як би ти не старався, тобі ніколи не пережити ті ж почуття знову. Тобі більше ніколи не піднятися на три метри над рівнем неба.

Рано чи пізно настає момент, коли ваші шляхи розходяться. Кожен вибирає свою дорогу, думаючи, що коли-небудь вони знову зійдуться. Але з часом вони стають все далі. Спочатку ти вважаєш це нормальним: “ви ж створені одне для одного; адже рано чи пізно все повернеться “. Однак, цього не відбувається. Замість цього настає зима. І ти раптом розумієш, що все скінчено. Раз і назавжди.

Ти не знайдеш такого як він. Ти знайдеш того, хто зробить тебе щасливою.

Ти – мій привід бути краще.

– Я щаслива.
– І я щасливий.
– А я більше щаслива.
– Як звідси до Барселони?
– Як звідси до неба.
– А я ще щасливішим.
– Наскільки?
– На три метри вище неба.

– Ти хочеш, щоб я був першим?
– … І останнім.

– Я не дуже хороша, правда?
– Ти ідеальна!

– Що буде, якщо я запрошу твою сестру на побачення?
– Її хлопець зламає кожну кісточку в твоєму тілі. Всього-навсього.

– Ти з глузду з’їхав? На мені сукня від Valentino!
– Вода корисна для кровообігу. І тепер, коли твоя голова міркує трохи краще, ти в наступний раз подумай, перш ніж вихлюпувати на мене коктейль. І скажи Valentino, що плаття виглядає набагато краще мокрим.

Ось бачиш: трохи люб’язності – і ти не така вже й страшненька.

Одного разу це відбувається. Ти стоїш десь і розумієш, що не хочеш бути схожим ні на кого з тих, хто тебе оточує. Ні на того виродка, якого тільки що побив, ні на свого батька, ні на брата, ні на кого зі своєї сім’ї. Ні на суддю. Ні навіть на самого себе.
І раптом це відбуватиметься. Щось клацає. І ти знаєш, що все зміниться. Уже змінюється. І з цього моменту вже ніщо не буде колишнім.

Для мене одна хвилина з тобою – щастя, інша – пекло.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар