“Вагітна бабуся” серіал

В

“Вагітна бабуся” опис

Кіра, чарівна і моложава жінка, одружує дорослого сина і зовсім скоро стане бабусею. Її оточують хороші люди, і з роботою теж все чудово .. Словом, ладиться все, крім особистого життя ..
На весілля Кіра дарує синові з невісткою путівку в елітний санаторій, але обставини складаються так, що молодятам не вдається туди поїхати. У підсумку в люкс для молодят замість пари приїжджає самотня дама середніх років – не пропадати ж путівці!
Люкс і справді не пропав – в романтичній обстановці у Кіри зав’язується пристрасний і легкий роман. І все б добре, але, приїхавши додому, щаслива Кіра до свого жаху виявляє, що вагітна ..

“Вагітна бабуся” опис

Актори: Євгенія Крюкова, Олексій Зубков, Дмитро Арбенин, Олена Олькіна, Маріанна Шульц, Олег Филипчик, Андрій Межуліс, Владислав Вєтров, Сергій Сєров, Марія Зайкова, Вероніка Лисакова, Олена Блинникова (II), Аліна Волощук, Олена Котельникова, Наталя Смирнова, Анна Асташкина, Юрій Грубник, Юлія Яблонська, Євген Штирбул, Динара Примова, Ігор Срібний, Юнона Дорошева, Вікторія Таранець, Наталя Третьякова (III)

“Вагітна бабуся” інформація

Жанр: мелодрама

Режисер: Андрій Селіванов
Сценарист: Олександра Ноткін
Оператор: Олександр Горулєв
Композитор: Ілля Єфімов
Художник: Олександр Бурков
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова, Дмитро Зайцев (II) (іcп.)
Виробництво: Кінокомпанія “Російське”
Рік: 2011
Cерій: 4

“Вагітна бабуся” опис серій

1-а серія
Кіра одружує свого сина Льошу і в якості весільного подарунка дарує їм путівку в елітний санаторій, але замість них їде сама. Там знайомиться з Олегом у них зав’язується роман, приїхавши додому, вона дізнається, що скоро стане бабусею.

2-а серія
Через деякий час вона дізнається, що стане не тільки бабусею, але і мамою. Намагаючись поділитися своєю радістю з Олегом, вона не бачить у ньому підтримки. І тоді вона вирішує виїхати з міста до Ігоря, який багато років любить її.

3-я серія
По дорозі до Ігоря її обкрадають. Немає документів, немає і грошей. Але вона живе у нього, а всі родичі думають, що Кіра живе у брата. Ліка знайшла документи, що її свекруха вагітна, і батько цієї дитини Олег, і всі думають, що вона через це втекла.

4-я серія
Ліка зібрала всіх в будинку, для того щоб почати пошуки Кіри. Олег, син Льоша і подруга Люба їдуть в Алапаевск забирати Кіру додому. Через деякий час Кіра стає бабусею і мамою і щаслива виходить заміж.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар