Валерій Бебко біографія

Б

Валерій Бебко біографія креативного продюсера і гітариста групи The Hardkiss

Валерій Бебко біографія

Народився 9 липня 1984 року.
З 2002 року вивчав сучасне мистецтво в Університеті “Central Saint Martins” в Лондоні. В період навчання зняв декілька коротких метрів: “Реінкарнація” (2004), “Never Born” (2005), “Autoscopy” (2006). Захистив диплом, вивчаючи роботи Девіда Лінча, який завжди надихав Валерія своїм нестандартним підходом до режисури.

Після повернення до Києва зняв кілька кліпів українським артистам.

У 2011 році працював над проектом “Закохані в Києві”.

У 2008 він познайомився з Юлією Саніною. Вони організували російськомовний поп-дует «Val & Sania» і записали кілька композицій, в тому числі кавер-версію знаменитого радянського хіта «Любов настала». Але через деякий час музиканти перейменовували в дует «The Hardkiss» і стали співати англійською мовою свої власні шлягери.

Група The Hardkiss отримала відразу дві нагороди на щорічній музичній премії Yuna в 2012 році – “Відкриття року” та “Кращий кліп” за відео на пісню «Make-Up», режисером якого був Бебко.

Особисте життя

yuliya-sanina-s-muzhem

Валерій Бебко і Юлія Саніна одружені. Свої відносини пара приховувала протягом п’яти років (з 2009 року), хоча одружилися Юлія Саніна та Валерій Бебко вже через два роки після знайомства. Весільне свято було оформлено в українському автентичному стилі.

21 листопада 2015 року у Юлії та Валерія народився син Данило.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Джоні

    Фист

    Відповіcти