«Вічність» серіал

В

«Вічність» (англ. Forever) – американський телевізійний серіал, створений Метью Міллером, з Йоаном Гриффітом в головній ролі, який виходить на ABC з 22 вересня 2014 року. У центрі сюжету перебуває доктор Генрі Морган, успішний медичний експерт з Нью-Йорка, який має секрет – йому 200 років. У віці 35 років, він помер в перший раз, але незабаром відродився в цьому ж віці, після чого історія багаторазово повторювалася.

Скільки серій «Вічність» – у серіалі 20 серій

«Вічність» актори

Основний склад 

  • Доктор Генрі Морган (Йоан Гріффіт) – головний герой серіалу. Судмедексперт в поліції Нью-Йорка, якому вже 235 років. Він народився 19 вересня 1779, а помер в перший раз 1 квітня 1814 у віці 35 років. Він досі не розкрив причини свого безсмертя, але продовжує шукати спосіб його позбутися. Багато в чому Генрі дуже старомодний, наприклад, він не любить сучасну популярну музику, віддаючи перевагу класиці, не користується мобільним телефоном і не має автомобіля. Однак його двовікове життя дозволило йому зібрати у себе в голові величезну кількість інформації про світ і поведінку людей, що зробило його вкрай корисним експертом. Раніше працював лікарем, але змушений був кинути цю професію, коли кинув пацієнта вмирати заради приховування своєї таємниці і видчував від цього сильні докори сумління.
  • Детектив Джо Мартінес (Алана Де Ла Гарза) – напарниця Генрі при розслідуваннях. Перебуває під сильним враженням від його величезних знань, але насилу виносить дивацтва Моргана. Постійно хоче дізнатися його трохи краще, але Генрі вперто тримає імідж таємничості і мало розповідає Джо про своє минуле. За рік до подій серіалу вона втратила чоловіка, а її батько був злочинцем. Можливо, що Джо небайдужа до Генрі.
  • Лукас Вол (Джоель Девід Мур) – асистент Генрі. Мало знає про своє начальника, але добре встиг вивчити його звички. Любитель коміксів і кіно.
  • Детектив Майк Хенсон (Донні Кешаварц) – офіційний напарник Джо. Досить саркастично ставиться до Генрі і не так сильно захоплюється його пізнаннями, іноді намагаючись з ним змагатися.
  • Лейтенант Джоанна Різ (Лоррейн Туссен) – начальниця Джо і Генрі. Досить сувора і вимоглива, але вміє співчувати і готова підтримати підлеглих у важку хвилину.
  • Ейбрахам «Ейб» Морган (Джадд Хірш) – літній власник антикварної крамниці, прийомний син Генрі і його єдина довірена особа (пізніше виявилося, що він його далекий непрямий потомок). Генрі знайшов його ще немовлям у концентраційному таборі для євреїв під час Другої Світової війни, і разом зі своєю тодішньою дружиною Ебігейл усиновив його. Ейб єдина людина в оточенні Генрі, хто знає його секрет. Джо вважає, що Ейб працював з батьком Генрі, оскільки вони самі так їй сказали. Іноді допомагає Генрі і Джо в розслідуваннях, використовуючи свою непомітність і зв’язку в антикварному світі.

Другорядний  склад

  • Ебігейл Морган (Маккензі Мозі) – улюблена дружина Генрі в XX столітті, прийомна мати Ейба. Познайомилася з Генрі після закінчення Другої Світової війни, коли вони обидва працювали військовими медиками. Померла після 1982 року, і Генрі досі не оговтався від цього остаточно.
  • Льюїс Фарбер / «Адам» (Берн Горман) – інший безсмертний, якому вже більше 2000 років. Був анонімним переслідувачем Генрі, спілкуючись з ним по телефону. Особисто вперше з’явився в 11 серії, де спершу постав як психотерапевт, а в кінці серії розкрив себе Генрі.

Виконавчий продюсер – Меттью Міллер, Дженніфер Гварц, Ден Лін, Кріс Федак

Студія – Good Session, Lin Pictures, Warner Bros. Television

Прем’єра – 22 вересня 2014

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар