Відлига/Оттепель опис серіалу

В

«Відлига» – російський телесеріал режисера Валерія Тодоровського, виробництва кіностудії « Мармот – фільм».
Герої серіалу – радянські кінематографісти , які жили в 1960 -х роках , коли починав роботу Петро Тодоровський – батько режисера.

«Відлига» скільки серій?
Всього в серіалі « Відлига» 12 серій.

Актори “Відлига”

Хто знявся в серіалі «Відлига»: Євген Циганов , Олександр Яценко , Аня Чіповська , Вікторія Ісакова , Михайло Єфремов , Світлана Колпакова , Яна Сексте , Ніна Дворжецкая , Павло Дерев’янко , Євген Волоцький , Василь Міщенко , Андрій Смирнов , Володимир Гостюхін , Валерій Тодоровський в ролі режисера

«Відлига » опис серіалу

Час дії – 1961. Кінооператор Віктор Хрустальов потрапляє в складну ситуацію. Він якось замішаний у загибелі одного, талановитого сценариста Кістки Паршина, який покінчив з собою під час запою, і органи намагаються за допомогою цієї історії розправитися із занадто незалежною людиною.

Хрустальову треба зняти колгоспну комедію «Дівчина і бригадир», щоб отримати дозвіл зробити фільм за чудовим сценарієм, що залишився після померлого сценариста. Цей сценарій хоче поставити молодий режисер Єгор Мячин. Хрустальов влаштовує його стажистом до маститому режисерові Кривицького на колгоспну комедію.

У цьому ж фільмі знімаються колишня дружина Хрустальова Інга і його молоденька кохана Мар’яна , в яку закохується і Єгор Мячин .

«Відлига» інформація про серіал

Режисер: Валерій Тодоровський

Сценаристи: Олена Званцова , Дмитро Константинов , Валерій Тодоровський

Оператори : Іван Гудков , Федір Лясс

Композитор: Костянтин Меладзе

Художник: Володимир Гудилин

Продюсери: Валерій Тодоровський , Едуард Горбенко ( іcп. )

Виробництво : Кіностудія « Мармот -фільм»

«Відлига» пісні з серіалу

Спеціально для телесеріалу « Відлига» музику і пісні написав композитор Костянтин Меладзе.

Крім інструментальної музики Костянтин Меладзе написав дві пісні до фільму. Спочатку композитор пробував записувати їх з відомими професійними вокалістами , як і у фільмі «Стиляги ». Але спів сучасних виконавців , на думку Меладзе , що не лягало в кіно Валерія Тодоровського. У його фільмах потрібно співати акторськи : чи не голосом , а душею. Так що тут , як і в « Стилягах » , співають в основному ті , хто грають ролі:

  • «Оттепель» (музика і слова Костянтина Меладзе ) – виконує актриса Пауліна Андрєєва.
  • «Нет для любви преград» (музика і слова Костянтина Меладзе ) – виконують актори Вікторія Ісакова ( виконує соло ), Анна Чіповська , Таша Круз , Марина Литвинова , Рубен Толмачов , Костянтин Меладзе.

Також у серіалі звучать пісні кінця 1950 -х – початку 1960 -х років:

  • «Эй, рулатэ», у виконанні Гелени Великанової
  • «Давай никогда не ссориться» , у виконанні Тамари Міансарової
  • «Мой милий» , у виконанні Ніни Дорда
  • «Не встретимся», у виконанні Ніни Дорда
  • «Троллейбус» , у виконанні Ірини Бржевской
  • «She She Little Sheila» , у виконанні « Gene Vincent & His Blue Cap »
  • «My Baby Don`t Low» , у виконанні« Gene Vincent & His Blue Cap »

Історія створення «Відлига»

Ідея зняти серіал з’явилася у Валерія Тодоровського, коли він познайомився з Меттью Вайнером (англ. ) рос. , Творцем культового американського серіалу «Божевільні» (англ. Mad Men) про будні рекламного агентства в 60 -і роки XX століття. На питання: звідки взявся його серіал, Меттью Вайнер відповів, що його тато був рекламником, він виріс у цьому середовищі . Валерій Тодоровський виріс в середовищі кінематографістів, і він вирішив зняти серіал, грунтуючись на житті батька (оператора і режисера Петра Юхимовича Тодоровського ) і людей, що оточували його.

«Я не знімав дванадцять серій про політичне явище. Мені було цікаво знімати про людей , про їх відчуття» , зазначає режисер.

Але в картині немає конкретних людей, режисер користувався якимись архетипними, міфологічними у кіношному світі характерами і змішував їх так , щоб можна було тільки вгадувати якісь риси певних особистостей. За словами Тодоровського, в образі директора кіностудії є риси директора «Мосфільму» Сизова ( в минулому – генерала МВС), заступник міністра кінематографії Павленка ( в минулому – білоруського партизана ) і режисера Пир’єва , в образі кінооператора Хрустальова є риси операторів Рерберга, Княжинського, Юсова і Лебешева, в образі режисера – стажиста Мячина – багато від молодого Ельдара Рязановавремен «Карнавальної ночі».

«Один з найцікавіших викликів для мене в цьому фільмі полягав у тому , що я хотів зробити фільм про складних, суперечливих людей. Там немає хороших і поганих. Вони всі і хороші , і погані, і чудові і жахливі , і брехливі , і дуже чесні , і при цьому з принципами , але здатні на зраду . Я хотів зробити фільм про складних людей». – Режисер Валерій Тодоровський

Валерій Тодоровський вже звертався у своїй творчості до часу 60 -х – у 1993 році за його сценарієм була знята картина «Над темною водою» режисера Дмитра Месхієва . У титрах стояло посвята « поколінню наших батьків» , але представники шістдесятників образилися , побачивши у фільмі глузування і насмішку над їх молодістю. Сюжет і герої балансували між « Застава Ілліча » та « Липневий дощ ». Через двадцять років Тодоровський знову повернувся до цієї епохи – епохи юності своїх батьків. Журналіст Ксенія Ларіна зазначає , що його сьогоднішній погляд на час і на людей в ньому – зовсім інший , без стьобу , без бажання висміяти і закликати до відповіді , без пред’явлення рахунку , без спроби звинувачення.

Валерій Тодоровський вперше виступив в якості режисера – постановника телесеріалу (до цього він тільки продюсував телевізійні серіали і знімав повнометражні художні фільми).

Сценарій писався півтора року, а зняли всі 12 серій всього за три місяці. Натурні зйомки проходили в Мінську. Там простіше робити фільми, дія яких розгортається в радянські роки, менше реклами та інших прикмет часу. Щоб точніше передати відчуття 60 -х, художником- постановником і художником по костюмах була пророблена велика робота.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар