“Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час”

В

“Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час” – досить цікавий та незвичайний серіал.

“Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час” скільки серій – в серіалі 16 серій.

“Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час” актори

Актори: Євген Князєв, Олександр Хінкіс, Роман Гречишкін, Тара Амірханова, Олексій Петренко, Віктор Раков, Володимир Долинський, Юрій Ніфонтов, Іван Агапов, Михайло Горевий, Марк Рудінштейн, Георгій Тесля-Герасимов, Олександр Клюквин, Олександр Самойлов, Дмитро Ячевский, Володимир Чуприков, Володимир Щербаков, Вероніка Ицкович, Тетяна Анікіна, Василь Савінов, Андрій Місілін, Андрій Ільїн, Борис Плотніков, Олег Корчик, Станіслав Вольські, Микола Кириченко, Володимир Грицівський, Святослав Астрамовіч, Валерій Кащеєв, Анастасія Волкова (II), Вадим Лактіонов, Міша Лернер, Таїсія Шипілова, Маша Шитикова

“Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час” опис

Мессінг народився в останній рік 19 століття, щоб стати однією з головних загадкових і доленосних особистостей століття двадцятого. Хлопчик з бідної єврейської родини був змушений рано почати самостійне життя. Він вирушив до Німеччини, де брався за найбільш чорну роботу. Його надприродні телепатичні здібності проявилися зовсім випадково за майже містичних обставин.

Веймарська Німеччина, вражена наслідками Першої світової війни, була місцем, яке притягувало шарлатанів і містиків, великих учених і маніяків. Мессінг почав свою кар’єру в Берлінському паноптикумі. Його унікальні здібності визнавали Ейнштейн і Фрейд. Хаос Веймарської республіки змінюється на залізний лад нової великої Німеччини. І тут Мессінг стає затребуваним як ніколи раніше.

У 1937 році, коли Третій Рейх знаходиться в зеніті своєї слави, Мессінг пророкує тисячолітньому рейху швидкий безславний фінал у разі нападу на схід. І вірячи у власний прогноз, із захопленням Гітлером Польщі, Мессінг перетинає кордон Радянського Союзу. Так життя розділилося на дві рівні половини.

У країні матеріалістів Мессінг вважається гіпнотизером і фокусником, є одночасно і експериментатором, і піддослідним, а неофіційно стає звіздарем самого Сталіна. Він пережив двох диктаторів і залишився тут “незвичайним фокусником”, дивним провісником, пророкування якого незмінно збувалися.

Вольф Мессінг зберігав таємниці, які ні з ким було розділити, таємниці, які померли разом із ним. Але найбільшою таємницею був він сам, геній і шарлатан Вольф Мессінг.

“Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час” інформація

Жанр: біографія, історичний фільм, містика

Інша назва: Мессінг

Режисери: Володимир Краснопольський, Валерій Усков
Сценарист: Едуард Володарський
Оператор: Темерлан (Тимур) Зельма
Композитор: Євген Ширяєв
Художники: Іван Роготень, Владислав Травінський
Продюсери: Анатолій Чижиков, Сергій Данієлян, Арам Мовсесян, Рубен Дишдишян
Виробництво: Кінокомпанія “Централ Партнершип” і студія “Фаворит Фільм”
Рік: 2009
Cерій: 16

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар