“Волошки для Василіси”

В

«Волошки  для Василіси» серіал – цікава мелодрама, в якій всі герої стоять перед вибором, але кожен з них знайде своє щастя і любов.

«Васильки для Василини» актори

У ролях: Григорій Антипенко, Карина Андоленко, Галина Петрова, Юлія Галкіна, Сергій Апрельський, Андрій Фомін, Федя Смірнов, Володимир Терещенко, Володимир Чуприков, Наталія Тищенко

«Васильки для Василини» дивитись

«Васильки для Василини» опис

Василина Дьоміна – глава клієнтського відділу в клініці пластичної хірургії. Вже кілька років вона живе з головлікарем цієї клініки Олексієм Григоровичем, сподіваючись на те, що одного разу вони стануть справжньою родиною і заведуть дітей. Але поки для Василини все складається не так, як їй хотілося б – і в кар’єрі, і в особистому житті. Замість того щоб бути практикуючим хірургом, Василина має весь день спілкуватися з клієнтами. Та й Олексій Григорович навіть не думає про те, щоб завести родину з Василиною.

Заставши Олексія Григоровича в обіймах секретарки, Василина йде від нього. У Василини є квартира, яку вона здає через агентство. Мешканець цієї квартири – Василь Криворучко – за професією маркетолог, але ілюстратор за покликанням. Він виховує восьмирічного сина Женьку від першого шлюбу. Василь кохає свою дружину, красуню-модель Олену, і готовий виконувати всі її забаганки. А Альона, незадоволена тим, що Василь залишив прибуткову роботу заради творчості, таємно від Василя займається пошуком кращої партії для себе.

Василина дуже розраховує на свою квартиру і просить мешканців звільнити приміщення. Але Василь не згоден з’їхати на першу вимогу. Василині доводиться задовольнятися однією кімнатою у своїй великій квартирі.

Головні герої стають сусідами з примусу. Вони мають знайти спільну мову і навчитися правилам гуртожитку…

«Васильки для Василини» інформація про серіал

Режисер: Володимир Устюгов

Сценаристи: Стас Іванов, Галина Сальгареллі, Катерина Мерзлякова, Олена Арбузова, Євген Арбузов, Олена Сєрова

Оператор: Морад Абдель-Фаттах

Композитор: Ігор Бабаєв (II)

Художник: Олександра Шевцова

Продюсери: Олександр Кушаев (ген.), Олександр Акопов, Наталія Шнейдерова, Тетяна Беліченко, Іраклі Карбо, Дмитро Анджапарідзе (іcп.), Стас Іванов (креатив.)

Виробництво: «Амедіа» за участю «IKa film»

Рік: 2012

Прем’єра: 23 июня 2012 (Росія 1)

Жанр: мелодрама

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар