“Всі скарби світу” серіал

В

«Всі скарби світу» серіал 2014 – цікава мелодрама з кількома захоплюючими сюжетними лініями нікого не зможе залишити байдужим.

«Всі скарби світу» скільки серій – в серіалі 8 серій

«Всі скарби світу» актори

В ролях: Марія Козакова, Олена Яковлєва, Сергій Журавель, Павло Южаков-Харланчук, Валерія Шкірандо, Андрій Біланов, Максим Радугин, Дмитро Бедерін, Вероніка Пляшкевич, Ганна Хитрик, Сергій Пукіта, Ігор Подлівальчев, Лариса Маршалова, Олена Дубровська, Тетяна Бовкалова, Світлана Нікіфорова, Олеся Грибок, Олена Стеценко, Анастасія Боброва, Тетяна Чердинцева

«Всі скарби світу» опис

Після закінчення вузу Анна Безсонова повертається в рідний Приморськ. Анна – дипломований експерт з антикваріату і могла б зробити хорошу кар’єру в Москві, але вдома у Ані хвора мама, за якою потрібно доглядати.

Однак і в маленькому містечку Ані посміхається удача – дівчина отримує цікаву роботу в антикварному салоні “Скарби світу” і зустрічає своє перше кохання – красеня Влада Бережнова. Незабаром Аня вагітніє, і вони з Владом вирішують одружитися. Аня щаслива – її життя схоже на казку. Дівчина не здогадується, що “поцупила” Влада у дочки впливової чиновниці і “господині міста” Ангеліни Воронової. Донька Воронової клянеться знищити Аню, і це не порожні погрози. Воронова обожнює дочку, готова зробити для неї що завгодно, і “прибрати” людину для Воронової не проблема.

Паралельно Аня виявляється втягнута в аферу, яку затіяв її начальник, власник антикварного салону Гліб Крутов. Крутов і Воронова полюють за рідкісною колекцією «Калі-Юга», що складається з ритуальних золотих речей служителів культу богині Калі. Крутов і Воронова підозрюють, що колекція перебуває у місцевого колекціонера, Петра Петровича Старовєрова. Старовєров не бажає мати справи з Крутовим, справедливо вважаючи його шахраєм і бандитом, проте довіряється Ані – при випадковому знайомстві його вражають знання Ані та її чесність. Аня виявляється єдиною людиною, якій Старовєров показує колекцію, яку збирав усе життя. Але в колекції не вистачає останньої деталі – ритуальної Золотої Маски. Старовірів просить Аню допомогти її знайти. Аня погоджується, а через кілька днів старого колекціонера знаходять мертвим. Підозра у вбивстві падає на Аню.
Далі все відбувається як у страшному сні: дівчину заарештовують і засуджують на великий термін, її мама помирає від серцевого нападу прямо в залі суду, Влад зраджує Аню, у в’язниці вона втрачає дитину. Ані здається, що її життя скінчилося, але це не так. Поступово дівчина починає здогадуватися, що опинилася у в’язниці не випадково. Що в цьому винна не зла доля, а зла воля конкретних людей: Крутова, Воронової та підкуплених ними суддів і чиновників.
Тепер мета героїні – відновити справедливість, відплатити по заслугах всім, хто зламав їй життя. Повернути свободу і любов, які для Ані дорожче всіх скарбів світу.

«Всі скарби світу» інформація про серіал

Режисер: Олександр Єфремов

Сценаристи: Юлія Климок, Вікторія Євсєєва

Оператор: Юрій Любшин

Продюсери: Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв, Юлія Єрешко (іcп.), Євген Арендаревіч (іcп.), Антон Кальдін (іcп.)

Виробництво: Медіапрофспілка

Рік: 2014

Прем’єра: 13 грудня 2014 (ТРК «Україна»)

Cерій: 8

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар