“Життя після життя” опис серій

Ж

Життя після життя” опис серій серіалу від StarMedia в цій статті. Серіал в жанрі драми з елементами містики.

“Життя після життя” скільки серій – в серіалі 16 серій

“Життя після життя” опис серій

1 серія “Життя після життя” опис

Юрій Мазуров і Сергій Воробйов володіють успішним бізнесом. Вони з дитинства – не розлий вода, і так багато разом пройшли. Але навіть настільки міцна дружба не витримує випробування жадібністю. Юрій вбиває Сергія, бажаючи заволодіти його часткою в бізнесі. Однак Сергій, боєць за вдачею, не бажає легко розлучатися з життям. Потрапивши на небо, він умовляє диспетчера небесної канцелярії повернути себе в світ людей. Адже там залишилася його вагітна подруга Свєта, що володіє міноритарним пакетом в компанії. Без її частки Мазуров не досягне своєї мети. Сергій повертається на землю в тілі невдачливого самогубця Хорькова, щоб захистити Світлану. Але у нього є всього 40 днів. Сергій розуміє, що життя Хорькова невдалось – у нього низькооплачувана робота і сам він психологічно слабка людина, цим і користується його наречена і мати.

2 серія “Життя після життя” опис

Хорьков пише Свєті, щоб вона не вірила Юрію. Світлана не знає від кого лист, але все ж відмовляється продавати свої 2% Юрію. Юрій вдає що піклується про Світлану, навіть приставляє охорону. Але все це щоб контролювати кожен її крок. Світлана знаходить хакера, щоб дізнатися хто відправив їй листа з пошти Сергія.

Хорьков розуміє, що Свєта прийме його за божевільного і думає над подальшими діями. Сергій хоче вбити Юрія, щоб захистити Світлану і їх майбутнью дитину від Мазурова. Він продає колекцію марок Хорькова і купує рушницю.

Всі здивовані змінами в поведінці Хорькова, він став впевненим в собі, на роботі не дозволяє себе принижувати і вдома не йде на поводу у матері.

3 серія “Життя після життя” опис

Світлана їде на квартиру Хорькова, щоб дізнатися хто пише їй повідомлення. Але Юрій не дає їй увійти, розповідає, що її там можуть вбити. Юрій наказує охоронцю стежити за всіма контактами Світлани.

У Сергія залишився 31 день. Він має намір помститися і вирішує вбити Мазурова. Його не зупиняє навіть те, що він потрапить через це в пекло. Але все ж він не наважується на це, побачивши Світлану поруч з Юрієм.

4 серія “Життя після життя” опис

Хорьков, під виглядом працівника ЖЕКу, потрапляє в квартиру Світлани і залишає їй записку. Люди Мазурова намагаються вистежити його, але безуспішно. Світлана дала Хорькову свій мобільний номер, вони домовляються про зустріч. Спіймати Валентина знову не вдається, собака Світлани Джек все відчуває і допомагає Хорькову втекти. Один бездомний знайшов рушницю, яку Валентин залишив на горищі. Слідство вважає, що звідти відкривається ідеальний приціл на офіс. Тим часом мати Хорькова потрапляє в лікарню.

5 серія “Життя після життя” опис

Мати Хорькова потрапляє в лікарню, їй потрібна дорога операція. Сергій знаходить гроші і навіть розраховується з боргами. Сергій продовжує виношувати план помсти, але не знає як підібратися до Свєти.

Юра вмовляє Світлану поїхати за місто, так як їхнє життя в небезпеці. А коли Свєта відмовляє, влаштовує погром в її квартирі. Після цього він зі Світланою їде з міста, і Хорькову потрібно знайти їх.

Хорьков вирішує зустрітися зі Збруєвим – партнером Воробйова. Він укладає вигідну угоду, щоб отримати гроші.

6 серія “Життя після життя” опис

Хорьков проник в квартиру Світлани, але там його чекав охоронець. Валентину вдається побороти чоловіка і втекти.

Сергій розуміє, що йому потрібно добитися успіхів на роботі, щоб його план помсти можна було втілити.

Він укладає успішні угоди і стає комерційним директором, і отримує службовий автомобіль.

Юрій вимагає від Світлани віддати йому 2% акцій і нападає на неї. Вона відмовляється і він підмішує їй в сік отруту. Світлані вдається втекти від Юрія і вона їде до своєї подруги.

7 серія “Життя після життя” опис

Світлана живе в квартирі подруги, а люди Юрія намагаються її розшукати. Мазуров відправляє людей на її пошуки.

Валентин намагається дізнатися у свого водія про відносини Юрія і Скрябіна, свого колишнього фінансового директора. І розуміє, що вони були заодно.

Юрія “ставлять на лічильник”. Щоб заплатити, він змушений продати свою квартиру.

На День народження Сергія Світлана їде на кладовище, але там її вже чекає Мазуров.

8 серія “Життя після життя” опис

Світлані допомагає її подруга і лікар-гінеколог, вона носить продукти в її квартиру і позичає гроші.

Валентин усвідомлює, що фінансовий директор компанії Скрябін теж був зрадником, тому вирішує стежити за ним. Мазуров також починає підозрювати колегу. У Валентина на роботі у людей з’являються різні думки щодо його «перевтілення». Віра знаходить копію паспорта Воробйова, але з фотографією Валі. Мазуров їде зі Скрябіним поговорити на природі, а Валентин поспішає за ними.

Валентин стежить за Скрябіним, який виводить його на Мазурова і стає свідком вбивства Скрябіна.

9 серія “Життя після життя” опис

Валентину не вдається застрелити Мазурова. Скрябін мертвий, і тепер пошук слідства звужується.

Валентин їде на роботу і на заправці його водій випадково зустрічає Світлану. Валентин відразу ж їде за її авто. Йому вдається переконати Світлану поговорити. Він розповідає дівчині правду про вбивство Сергія.

10 серія “Життя після життя” опис

Водія Славу і Мазурова викликають на допит. Охоронець Мазурова побачив у Слави фотографії, на яких зображений Хорьков. Пізніше Слава знаходить в багажнику машини шефа рушницю, а Григорій вже поспішає в контору знайти Валентина. На щастя, Хорьков вийшов на цей час у відпустку. Григорій дізнається, що клінічна смерть Хорькова і вбивство Воробйова відбулися в один день. У Мазурова з’являються дивні підозри.

11 серія “Життя після життя” опис

Слідчі бачать, що Світлана вагітна, і розуміють, що це не вона вбила чоловіка заради акцій. Хорьков випадково зустрів ясновидицю, яка сказала, що від дій Валентина залежить не тільки його майбутнє.

До Віри пристає начальник фірми, це дуже ображає дівчину. Вона просить допомоги і підтримки у Валентина, але той відмовляється приїжджати. Віра вирішує наковтатися таблеток.

Виявилося, що у Світлани не 2% в компанії, а можуть бути всі 51% у зв’язку зі смертю Сергія. Світлана подає на Мазурова позов до суду. Але Мазуров не має наміру віддавати їй половину фірми і наймає адвоката, щоб Світлані нічого не дісталося. Мазуров знаходить Валентина і намагається його наздогнати …

12 серія “Життя після життя” опис

Машина Валентина перекинулася, і вибухнула. Валентин знову пережив клінічну смерть, але потім відмовився від госпіталізації і сам дійшов до квартири Світлани.

Мазуров думає, що Хорьков загинув і звільняє всю свою охорону. Подавши зустрічний позов, Юрій намагається довести, що Воробйов жив не тільки зі Світланою. Таким чином частка компанії повинна перейти до нього, як до прямого партнеру по бізнесу.

Валентин не втрачає хватки, домовляється з програмістом і зламує банківські рахунки Мазурова.

13 серія “Життя після життя” опис

Валентин пробрався в офіс компанії і викрав документи з сейфа Мазурова. Потім він підпалює будинок Юрія. Слідство вийшло на Хорькова, він прикидається другом Сергія. Тим часом Юрій повинен все оплатити Розвозову – але грошей немає. Мазуров, опинившись один в кабінеті слідчого, знаходить нову адресу Світлани. Але дівчина сама приходить на зустріч.

14 серія “Життя після життя” опис

Господар будинку знаходить Мазурова п’яним – закінчився термін оренди. Світлана вирішила повернутися на свою квартиру і продала свою частку компанії. Весь бізнес викупив Петро Миколайович. Тепер у Мазурова немає ні будинку, ні бізнесу. Слідство затримує Славу, підозрюючи його у вбивстві Воробйова. Валентин домовляється про зустріч з Мазуровим, а слідчі підтверджують однаковість почерку Сергія і Хорькова.

15 серія “Життя після життя” опис

Мазуров і Хорьков зустрічаються на покинутому заводі. Юрій розуміє, що Валентин і є Воробйовим. Хорьков пропонує Мазурова угоду: той записує на відео щиросердне зізнання про вбивство, а Валентин віддає йому документи про угоду з Розвозовим. Але врешті-решт Юрій викрадає камеру і тікає.

16 серія “Життя після життя” опис

Віра приїжджає до Світлани й влаштовує скандал. Світлана народжує хлопчика, але сама в комі. Знайшовся свідок аварії, коли Мазуров підрізав Валентина і той з’їхав у яр. Слідство виявляє машину Юрія, а він викрадає сина Світлани.

Валентин готовий на все, щоб врятувати сина. Слідчі затримують Валентина, але він збігає щоб зустрінеться з Мазуровим і врятувати сина.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар