Актори “Тіні незабутих предків”

2013

«Тіні незабутих предків: Таємниці Мольфара» — український молодіжний містичний трилер. Режисер — Любомир Левицький, оператор Марк Еберлі (Mark Eberle), відомий за фільмами «Сутінки» (знімав усі швидкісні пересування вампірів), «Небесний форсаж», «Приречений рейс», «Гордий американець» та інші. Фільм вийшов на екрани 14 листопада 2013 року. Зйомками займалася кінокомпанія Саспенс Філмс.

Хто знявся в “Тіні незабутих предків” – такому цікавому містичному трилері. В цій статті ви дізнаєтесь хто актори “Тіні незабутих предків” і їх ролі в фільмі.

Актори “Тіні незабутих предків”

Актори “Тіні незабутих предків”: Ольга Сумська, Ольга Фреймут, Дмитро Ступка, Микола Боклан, Юрій Росстальний, Валерій Легін, Володимир Нечипоренко, Костянтин Лінартович, Олена Мусієнко, Марина Шако, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Паша Лі, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук, Олег Цьона, Микола Береза,   та інші.

На головні ролі було запрошено молодих невідомих акторів, відбір яких проводили по всій Україні. 

Актори і ролі “Тіні незабутих предків”

  • Дмитро Ступка — Ваня «Воланчик»
  • Олена Мусієнко — Анжела
  • Владислав Никитюк — Захар
  • Паша Лі — Вова
  • Богдан Юсипчук — Артур
  • Марина Шако — Ляна
  • Роксолана Кравчук — Юля
  • Софа Галабурад — Рута

Олена Мусієнко (Анжела)

Дата нарождення: 15 листопада 1990. Вона українська модель, актриса, телеведуча.

У 2006 році почала працювати моделлю в агентствах Києва, Мілана, Парижа та Нью-Йорка, брала участь у показах українських і зарубіжних дизайнерів.

У 2011 році брала участь в «Шоу № 1» на Інтері.

З 17 вересня 2012 Альона Мусієнко веде разом з В’ячеславом Соломкою та Олександром Скічко ранкове шоу «Підйом» на Новому каналі.

У вересні 2013 року стала співведучою Дзідзьо в шоу “Співай, якщо зможеш” на “Новому каналі”.

Софа Галабурад (Рута) 

Дата нарождення: 26 вересня 1990.

24-х річна модень, актриса знімалась у рекламі “Nesсafe”, “Мегафон”, також знімалась у короткометражному фільмі “Побачення”, а також у кліпах гурту “Тік” на пісню “Гуляй народ” та Spanish Boy ” Жизнь не кино”, Олександра Баликова “Лето”. Крім того грала у театрі .

Свої творчі пориви почала проявляти ще в школі, частенько прикидаючись хворою, ще любила бути в центрі уваги. Правда до вступу до театрального, довгий час мріяла про кар’єру слідчого. Особливий інтерес у актриси викликають ролі сильних і вольових жінок, але так само і персонажі комедійного жанру. Після закінчення акторського факультету пішла на другу освіту (театрознавець). Вільний час любить проводити активно, танцює, пише книгу, яку сподівається таки закінчити.

Марина ШакоМарина Шако (Ляна)

25-річна актриса, модель і учасниця гурту ХS, яка у знялась у травневому номері журналу Playboy.

Дата нарождення: 17 листопада 1987

Після зйомок в фільмі “Тіні незабутих предків” прийняла участь в реаліті-шоу “Американський наречений”.

“Тіні незабутих предків” де знімали?

Весь фільм був відзнятий на теренах України. Університет і студентське життя знімали в м. Чернівцях, приватний сектор в м. Києві. Також велику частку кадрів було відзнято в Карпатських горах.

Сюжет “Тіні незабутих предків”

У часи, коли ліси від українських Карпат, аж до самої Трансільванії, були переповнені злими духами та іншими містичними істотами, дев’ять наймогутніших магів утворили Коло Сили, щоб утримувати рівновагу темних сил. Їх називали мольфарами. 1810 року, коли загадкові вбивства в лісах ставались мало не кожен день, мольфари, за допомогою давнього обряду, полонили усіх карпатських духів у Книгу Тіней, затаврувавши її магічною Згардою. Але через неуважність наймолодшого мольфара, одному з древніх духів вдалось причаїтися на волі та почати жорстоке полювання за магічною срібною монетою, що і до сьогодні є єдиним ключем до Книги.

Наш час. Двадцятирічний юнак Ваня, студент Чернівецького національного університету живе звичайним студентським життям, страждаючи від нерозділеного кохання. Але одного дня, у процесі чергового привертання до себе уваги університетської красуні, він стає причиною пропажі Згарди, яка дев’ять років тому була знайдена в Карпатах та передана університету як цінний експонат. Після цього на тілах його восьми друзів з’являються символи, що в сумі схожі на зображення магічної згарди.

Викладач, якого всі вважали божевільним професором, пояснює компанії, що кожен зі студентів має на собі магічну мітку, а згарда міститься в одного з них біля самого серця. Саме так її зберігали древні мольфари і саме через це всі вони були знайдені з вирваними серцями. Того ж дня професор гине за незрозумілих обставин.

Ваня дізнається, що єдиний, хто може вийняти Згарду та позбавити всіх його друзів участі в цій небезпечній історії — це нащадок останнього мольфара з Кола Сили, який живе далеко в лісах.

Ваня вмовляє компанію поїхати, але остаточно всі погоджуються після другого загадкового вбивства. У лісах їх чекатиме низка пригод. Вони мають подолати свої страхи, зупинити стародавнє зло та пройти випробування на відданість, дружбу і кохання.

Тепер ви знаєте хто актори “Тіні незабутих предків”, та зможетеся поцікавитися іншими їх роботами чи біографією.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар