«Фізрук» опис серій

Ф

Серіал «Фізрук» зміст серій першого сезону ви можете прочитати в цій статті.

«Фізрук» короткий опис серій

1 серія «Фізрук» опис

Фома все життя був правою рукою впливової людини з 90-х. Коли господар його звільнив, він вирішив будь-яким способом повернутися назад. Для цього він влаштувався фізруком в школу до сина колишнього боса, щоб через дитину повернути довіру батька. Але план Фоми відразу валиться, і йому доводиться залишитися в школі надовго.

2 серія «Фізрук» опис

Фома викликає підозру у завуча школи, і вона вимагає у нього документи. Олег Євгенович, недовго думаючи, купує весь пакет документів через свої зв’язки. У результаті його педагогічний досвід виявляється підозріло бездоганним, і завуч викликає для перевірки вищі інстанції.

3 серія «Фізрук» опис

Фома ніяк не може налагодити контакт з дочкою колишнього боса. Він намагається допомогти їй у відносинах з однокласниками, але тільки посилює конфлікт дівчинки з класом. Попутно він сам свариться з усім вчительським колективом. І тільки багатий досвід з 90-х допомагає Хомі вийти з цієї ситуації з вигодою для себе.

4 серія «Фізрук» опис

Фома вирішує перейти до рішучих дій у підкоренні серця Тані, але вона не вільна. Фома не звик здаватися і вирішує відбити дівчину стовідсотковим способом. Однак виявляється, що він недооцінив суперника. У цей час у Саші Мамаєвої трапляється перша любов, яка залишається нерозділеного.

5 серія «Фізрук» опис

Завуч викликала Мамая, колишнього боса Фоми, в школу. Дізнавшись про це, Фома просить Банана відігнати його «Гелік». Банан випадково в’їжджає в тачку Мамая, і фізрукові доводиться викручуватися зі складної ситуації. Причому не виходячи зі спортзалу.

6 серія «Фізрук» опис

Саша і Фома знаходяться в схожій ситуації: їх кохані не відповідають їм взаємністю. Фома намагається налагодити контакт з Сашею і пропонує їй скинути вагу, чим доводить її до сказу. Що тут робити? Тільки укладати парі!

7 серія «Фізрук» опис

Льоха Псих «віджимає» муніципальну будівлю за допомогою липового генерала. Хомі приходить ідея за допомогою генерала налякати молоду людину Тані. А ще він спробує допомогти Саші з доброчинністю. Схема проста: позичити всьому класу гроші і тут же поставити всіх на лічильник.

8 серія «Фізрук» опис

Фома і Псих випадково знаходять у підвалі школи сауну, яку закрила завуч школи. У Фоми народжується план: запросити туди всіх вчителів і в невимушеній обстановці поспілкуватися з Танею. Але Таня в цей час йде зі своїм молодим чоловіком в клуб на концерт. Туди ж йдуть і Саша з Борзим.

9 серія «Фізрук» опис

Вранці Фома та Псих прокидаються в сауні після бурхливої ночі і з уривків спогадів розуміють, що вчора по п’яні щось погане зробили зі Славою, молодою людиною Тані. Фома і Псих їдуть відновлювати картину вчорашньої ночі. Вона жахлива.

10 серія «Фізрук» опис

Несподівано ставши другом Слави, Фома тепер змушений допомогти йому з підготовкою пропозиції для Тані. Його завдання – відвернути її, поки в спортзалі готується для неї сюрприз. Але в процесі «відволікання» Фома і Таня зближуються, і тепер вона вже не так впевнена у своєму виборі на користь Слави.

11 серія «Фізрук» опис

Разовий секс зі Світланою Петрівною перетворюється на відносини, і Фома намагається зробити так, щоб Таня про це не дізналася. У Саші триває конфлікт з батьком, і вона йде з дому. Фома виявляється єдиним, до кого Саша може піти.

12 серія «Фізрук» опис

Саша тепер живе у Хоми, але про це ніхто не знає. Фома занадто вживається в роль тата і намагається виховувати Сашу. Ситуація посилюється тим, що Мамай викликає Хому в офіс, щоб попросити знайти дочку і доглянути за нею.

13 серія «Фізрук» опис

Фома знаходиться в дивному становищі. Він ніби зустрічається зі Світланою, але продовжує відчувати почуття до Тані. Слов’ян запрошує Хому зі Світланою до них на дачу. Там і розгорається в повній мірі суперництво двох чоловіків. Навіть дівчата втягуються в це змагання пар.

14 серія «Фізрук» опис

Псих вмовляє Хому тимчасово влаштувати в спортзалі школи нелегальне казино. Фома погоджується за умови, що він буде все контролювати. Але тут же потрапляє на очі Тані з рулеткою. Фома викручується, що це реквізит для вистави. Тепер залишилося небагато – змусити Валю написати п’єсу про рулетку.

15 серія «Фізрук» опис

У Саші Мамаєвої назріває секс з Борзим, правда, сама вона поки сумнівається, чи потрібно їй це. Фома пробує відверто поговорити з Сашею і обговорити її проблеми, але дає їй дуже дивні поради. Він розуміє свою помилку і мчить на дачу за Сашею, щоб врятувати її від неминучого сексу.

16 серія «Фізрук» опис

Фома готує команду для гри в «Брейн-ринг» за своєю власною методикою. Заради перемоги він не зупиниться ні перед чим, навіть перед залякуванням школярів. Особливо якщо довгоочікувана перемога допоможе в його відносинах з Танею.

17 серія «Фізрук» опис

Фому вже обтяжують відносини зі Світланою, але він розуміє, що не можна просто так взяти і кинути кращу подругу Тані. Доводиться придумати хитромудрий план, а заодно налагодити особисте життя вчителю хімії Льву.

18 серія «Фізрук» опис

Фому починає шантажувати якийсь персонаж на прізвисько Хромуля, сина якого він залякав на «Брейн-рингу». Хомі потрібно виконати неприємне завдання зі свого минулого життя – покарати одного недоброго чоловічка. Разом з собою в небезпечну подорож по лихим 90-му він бере Таню і Саню.

19 серія «Фізрук» опис

Фома на мілині. Він дізнається, що в шкільному сейфі деякий час будуть зберігатися дуже великі гроші, у нього дозріває план пограбування. Фома навіть готовий організувати весілля Льва і Світлани, щоб було зручніше пограбувати сейф.

20 серія «Фізрук» опис

В останній серії сезону Фома домагається поцілунку від Тані, свариться з Психом і серйозно підставляє Славу. А Саша, нарешті, дізнається, що Борзий зустрічався з нею тільки через гроші. Тепер вона і Фома товариші по нещастю. Але тут лунає дзвінок від Мамая …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар