“Заборонене кохання” актори

Заборонене кохання

Заборонене кохання” – турецький серіал 2008 року. Імена акторів серіалу, їх справжні імена ви можете дізнатися в цій статті.

“Заборонене кохання” актори

“Заборонене кохання” опис серій

заборонене кохання актор

АкторРоль
Берен СаатБіхтер Йореоглу
Киванч ТатлитугБехлюль хазнедар
Небахат ЧехреФірдевс Йореоглу
Нур АйсанФейкер Йореоглу
Ілкер КізмазНіхат Єналієв
Сельчук ЙонтемАднан Зійагіл
Зеррін ТекіндорДеніз де Джоуртон
Батухан КараджакайаБюлент Зійагіл
Рана ДжаббарСулейман Ефенді
Баран АкбулутБешир Елджі
Фатьма КаранфілШайесте
Еврен ДуйалНесрін
Пелін ЕрмішДжеміле
Уфук КапланКатіа
Хазал КайаНіхаль Зійагіл
Зеррін НішанджіАйнур Єналієв
Реджеп АктугХілмі Єналієв
Гюльсен ТунджеліАрсен Зійагіл
Еда ЕзерканЕліф Бендер
Гюлізар ИрмакСевіл
Мюнір АкджаМелих Йореоглу

“Заборонене кохання” ролі

Аднан-бей: 50 років багатий, освічений, захоплюється різьбленням по дереву. Видавець, 4 роки тому втратив дружину, має двох дітей, дуже їх любить. Одружився на молодій красуні Біхтер. Його не зупинило, що вона походить з сім’ї Мелих-бея, яка відома своєю розбещеністю. Але у шлюбі самотній, бо дружина його не любить. Підозрює, що дружина йому зраджує, але доказів у нього немає.

Фердевс-ханим: 45 років, вдова, має двох дочок. Чоловік помер давно, не виніс ганьби, дізнавшись, що дружина йому зраджувала. Після смерті чоловіка стала розважатися, відвідувати розважальні заклади, мала в місті погану репутацію аморальної жінки. Фарбувала сиве волосся в жовтий колір, молодих, чим викликала глузування в суспільстві. Матеріальне становище скромне, з причини ревматизму ніг оселилася в будинку Аднан-бея.

Пейкер: Старша дочка Фердевс-ханим, їй 25 років. Одружена з Ніхатом. Наприкінці роману народила сина Ферідуна. Бехлюль переслідував її, але безуспішно, вона вірна дружина чоловікові. Одного разу Бехлюль крадькома поцілував Пейкер в шию пекучим поцілунком, Біхтер побачила це і відчула хвилювання, якого ніколи не відчувала. Це трапилося через рік після її весілля, незабаром Біхтер зрадила чоловікові.

Біхтер: Молодша дочка Фердевс-ханим, 22 роки. Вона давно мріяла про багатство і знатності, тому охоче погодилася на шлюб з літнім Аднан-беєм. Крім того, її дуже обтяжувала аморальна поведінка матері і атмосфера розбещеності в домі, вона хотіла вирватися з нього.
Шлюб з Аднан-беєм був для неї розчаруванням. Спільних інтересів у них не було, близькість з ним вона терпіла, але часто прикидалася хворою і закривала двері спальні. З Ніхаль і домашніми стосунки у неї теж не склалися. Практично вона була самотня в будинку чоловіка, цим скористався Бехлюль для зближення з нею. Біхтер полюбила Бехлюля пристрасно, але він її кинув і зробив пропозицію Ніхаль. Біхтер страждала від любові і ревнощів. Хотіла сказати чоловікові про свою зраду, щоб помститися Бехлюлю, Ніхаль і Фердевс-ханим, але не встигла – правда відкрилася. Бехлюль від неї відвернувся і втік з дому. Боячись ганьби, що її назвуть розпусною як її матір, застрелилася.

Бехлюль: Племінник Аднан-бея, йому 21 рік, студент, регулярно відвідує дядька. Говориться про його батька, значить, не сирота. Любить розгульне безтурботне життя, проводить час в гонитві за жінками. Спокусив Біхтер прямо під носом свого дядька, для нього ця любов була небезпечною і захоплюючою грою. При цьому він не відчував ні найменшої провини або морального дискомфорту. Але незабаром Біхтер йому набридла і він став зраджувати їй з іншими жінками. Щоб Біхтер від нього відчепилася, за порадою Фердевс-ханим він зробив пропозицію Ніхаль, своїй двоюрідній сестрі, і отримав згоду. Коли правда про його стосунки з Біхтер відкрилася, втік з дому.

Ніхаль: Дочка Аднан-бея, їй 18 років. Сумує за померлою матірю, шалено любить батька, надто чутлива. Винить Біхтер у своїй самотності, бо батько після одруження став менше з нею спілкуватися, брата віддали в школу-інтернат, мад.Деніз відіслали, улюблених слуг звільнили. З часом стає красивою дівчиною. Погоджується стати нареченою Бехлюля, повіривши в те, що він любить її. Після того, як відкривається правда, кілька місяців Ніхаль приходить до тями. Всі улюблені нею люди повертаються додому, батько поруч і вона щаслива.

Бюлент: 6 років, веселий хлопчик, єдиний, хто прив’язався до Біхтер. Навчається в школі-інтернаті.

Мадемуазель: Гувернантка дітей, немолода жінка. Дітям як мати. Знає про стосунки Біхтер і Бехлюля, але мовчить, щоб зберегти спокій в будинку. Не витримавши напруги у відносинах, вона покидає господарів. У фіналі повертається.

Бешир: Чорношкірий раб. Помирає від туберкульозу.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. mary

    про Бешира – это вы грубо….прям РАБ…ЧОРНОШКІРИЙ!!!…. ну прям вааще….

    Відповіcти
  2. Наталья

    Хотела выразить огромную благодарность актерам, озвучившим сериал на украинском языке. Какие голоса, эмоции. Очень бы хотелось узнать имена актеров.

    Відповіcти