“Заборонене кохання” опис серій 56-70

Заборонене кохання

Заборонене кохання” опис серій турецького серіалу 2008 року в цій статті.

“Заборонене кохання” опис серій 46-55

“Заборонене кохання” зміст серій 56-70

56 серія “Заборонене кохання” опис

Бехлюль відправляється разом з Ніхаль на бал і це є відправною точкою нового етапу в його відносинах з Біхтер. Втративши від болю голову, Біхтер вже не під силу контролювати свої емоції. Щоб заподіяти ще більший біль Бехлюлю, вона збирається прибрати зі своїх відносин з чоловіком відчуженість. Незважаючи на те, що Бехлюль надає їй усілякі знаки уваги, Ніхаль переживає, адже їй відомо, що він не любить її. Вона вирішує не обнадіювати себе, до тих пір, поки не буде впевнена в його любові до себе.
Мадмуазель, нарешті, нападає на слід батька, якого розшукувала довгі роки. Але, на жаль це буде одностороння зустріч. Щоб підтримати її у важку хвилину, Ніхаль їде з нею в Париж, а все сімейство Зійягіль їде в Нью-Йорк. Бехлюль підводить риску під роком, проведеним в особняку, який був наповнений муками, зрадами та образами. Тоді ж йому стає відомо, що Бешир потрапив до лікарні і йому необхідно серйозне лікування. Бехлюль відправляється за Беширом за кордон і привозить його в Стамбул. Але він ще не знає, що зробив крок на зустріч великого секрету.

57 серія “Заборонене кохання” опис

Бехлюля вражає новина про те, що Беширу відомо про його стосунки з Біхтер. Після розмови з Беширом він відчуває себе загнаним у кут. Біхтер в жасі, вона благає Бехлюля змусити Бішира нічого не розповідати. У цей час Хільмі виявляє потаємний притулок Бехлюля і шукає докази, які могли б убити репутацію Зійягілей. Ніхаль виявляється в безнадійному становищі, Бехлюль не проявляє до неї очікуваного інтересу.
Намагаючись умовити Бешира, мовчати про те, що йому відомо, вона вирішує використовувати свій головний козир. Біхтер уважно спостерігає за тим, що відбувається і її нерви не витримують, і вона щоразу зривається на Бехлюлі. Аднана радує те, що Бехлюль проявляє стільки участі в долі Бешир.
Перевід Бешира в одну з лікарень Стамбула остаточно доводить Біхтер, і вона опиняється на межі нервового зриву. Тепер вона вже зривається і на Аднану. Втомившись аналізувати все, що з ним сталося, Бехлюль робить вибір, який стане початком нового періоду в житті всієї родини.

58 серія “Заборонене кохання” опис

Бехлюль просить Ніхаль вийти за нього заміж. Всі шоковані таким вчинком. Після того як хвиля подиву минає, всі, крім Біхтер, задоволені таким результатом. Біхтер страждає, але вона чудово розуміє, що це ціна, яку повинен заплатити Бехлюль за мовчання Бешира. Вечір, що почався настільки радісно, ​​завершується несподіваними подіями. Біхтер намагається заспокоїтися і не гніватися на Бехлюля, але робить йому боляче.
На прийомі Хільмі Онал ненароком дає зрозуміти, що йому відомо про його стосунки з Біхтер. Це остаточно виводить із себе Бехлюля, і він втрачає контроль. Через події скандалу Зійягіль передчасно залишають прийом. Лише Бехлюль і Біхтер розуміють про що натякав Адану Хільмі, але ця ситуація підігріває підозри Пейкер.
Череда останніх подій ще більше загнали закоханих у глухий кут, тепер одружитися Бехлюля на Ніхаль стає єдиним виходом і для Біхтер. У Бехлюля так само немає іншого виходу, як одружитися на Ніхаль. Незважаючи на всі небезпеки які їх оточують, закохані не в силі триматися на відстані один від одного. Заручини Бехлюля і Ніхаль принуть в життя двох таємних закоханих багато страху, туги і каяття.

59 серія “Заборонене кохання” опис

Після відзначення заручин Бехлюля і Ніхаль в домашньому колі, вони вирішують продовжити свято в колі друзів. У той час як Ніхаль перебуває на сьомому небі від щастя, Біхтер скаженіє від злості. Аднан вважає, що дружина настільки нервова через її конфлікт з сестрою Пейкер. Намагаючись з’ясувати причину сварки між сестрами, Аднан припирає Біхтер до стінки. Рано вранці Бешир випадково бачить готовність Ніхаль ще більше зблизитися з Бехлюлем. Побачене заподіює йому сильний біль.

Пристрасть і нестерпна туга змушує коханців зрозуміти, що вони не зможуть позбутися своєї любові. Біхтер починає чинити тиск на Бехлюля і забороняє йому бачитися з Ніхаль. Бехлюль ж вирішує не в що не втручатися, і пустити все на самоплив.
Незважаючи на те, що мрії Ніхаль здійснилися, її мучить відчуття що щось не так. Бехлюль не поводиться з нею як справжній закоханий наречений. Ніхаль ділитися своїми побоюваннями з Мадмуазель, яка і без того, спостерігаючи за підозрілою поведінкою Бешира, почала підозрювати Бехлюля. Всю свою увагу Фірдевс концентрує на своєму новому залицяльника, але це їй зовсім не заважає не випускати з уваги дочку. Озвучене Ніхаль рішення, які вона прийняла спільно з Бехлюлем, завдає Біхтер ще один удар.
Будь-яка її дія, спрямована на з’ясування відносин з Бехлюлем, знову розпалює вогонь пристрасті.
Хільмі Оніл, небажаючий залишати в спокої сім’ю Зійягіль, стає все більш небезпечним. Ніхат просить вибачення у Аднана за свого батька і це призводить до абсолютно несподіваних подій.

60 серія “Заборонене кохання” опис

Заява Хільмі Оніла про те, що Біхтер і Бехлюль зустрічаються за спиною в нього, призводять Аднана в лють. Після виходу з шоку, він в гніві починає обдумувати свої подальші дії і прагне не підживлювати підозри, що зародилися в душі . Щоб Біхтер не зробила, в Ніхаль це викликає не з’ясовну тривогу. Бехлюль же прекрасно розуміє що перебуває посеред протистояння Ніхаль і Біхтер. Аднан Бей вирішує помститися Хільмі і знищити його бізнес. Хільмі ж продовжує плести інтриги, але не помічає, що власноруч надав противнику козир проти себе. Аднан вирішив розібратися в цій заплутаній історії.
Біхтер і Бехлюль запевнили себе, що, незважаючи на всі небезпеки і перешкоди їх любов буде з ними до кінця. Ніхаль розчарована, адже у неї так і не вийшло зблизитися з Бехлюлем, так як їй би того хотілося. Причини цього вона воліла шукати у влаштовуючих її відповідях. Пейкер попереджає сестру про те, що стало відомо Аднану. Їхню розмова підслуховує Катя. Ця новина змушує Бехлюля і Біхтер турбуватися. Вогонь їх пристрасті запалюється і в їх тривожному розумі виникає ще одне питання.

61 серія “Заборонене кохання” опис

Аднан робить все що в його силах, щоб Біхтер і Бехлюль не здогадались про його підозри. Але переживання батька і відстань, яку він встановив між собою і Бехлюлем, не залишаються непоміченими Ніхаль. Біхтер і Бехлюль так само помічають увагу на зміни в поведінці Аднан, але, незважаючи на побоювання сподіваються вийти сухими з води. Біхтер сподівається, що новина про пологи Пейкер тимчасово перемкне увагу всіх на неї. Але від чоловіка вона дізнається, що вони знаходяться під пильним контролем Хільмі Онал і це її сильно турбує і страшить. Аднан згадує деякі ситуації з минулого і в світлі нинішніх подій вони знаходять зовсім інший контекст. Це ще більше посилює його підозри. Аднан намагається розділити свої переживання з дружиною, але від її бурхливої ​​реакції йому стає погано. Біхтер ще раз вирішує за допомогою маніпулювання Ніхаль впоратися з небезпекою.
Фірдевс, яка спостерігає за всім, що відбувається, сильно переживає за дочку, і вирішує втрутитися.
Страшачись безперервних загроз, що виходять від Хільмі, Біхтер і Бехлюль намагаються зрозуміти звідки йому стало все відомо? Бехлюль підозрює що в цьому винен Бешир. Склавши всі деталі головоломки, Біхтер знаходить потрібну відповідь. У цей час Хільмі починає розігрувати свій ключовий козир проти сім’ї Зійягіль. Тепер ні в кого немає шляху назад.

62 серія “Заборонене кохання” опис

Дотримуючись своєї інтуїції, Аднан Бей все більше засвідчується в зраді і його охоплює напад гніву. Після того як він заспокоюється, в ньому прокидається безліч питань. Поступово, слідуючи своїм планом, Хільмі Онал вдається приперти Біхтер до стінки. Дізнавшись, що Аднан попрямував в будинок їх таємних зустрічей, Бехлюль і Біхтер повністю впевнені що Саїд є шпигуном Хільмі. Ні в кого в особняку не виходить додзвонитися до Аднан, напруга зростає.
Вважаючи, що Аднан дізнався про її таємну любов, Біхтер змиряється з поразкою і віддається на волю долі. Але її мати відмовляється миритися з таким станом справ, тому Фірдевс вирішує своїми методами обернути ситуацію на користь дочки. І в цьому їй допоможе наївна Ніхаль. В якості відволікаючого маневру вона використовує Ніхата. Те що Аднан нічого не пояснює, змушує всіх переконатися в думці, яку вони навіть побоюються вимовити вголос. У найскладніший момент свого життя Аднан вирішує сховатися в будинку Мадемуазель. У той час як Ніхат щосили намагається заспокоїти бурю, що виникла в сім’ї Зійягіль, Біхтер і Бехлюль усвідомлюють, що це кінцева точка їх шляху.

63 серія “Заборонене кохання” опис

Біхтер вирішує піти з дому. Ніхат ж у цей час перемикає увагу всіх на себе, розповівши про брудні ігри свого батька. Фірдевс передає Біхтер останні новини. Від цього її дочка відчуває себе трохи краще, але вона не збирається повертатися до Аднана. Бехлюля мучить совість і, незважаючи на всі зусилля Ніхаль, він не може більше перебувати в будинку дядька. Ніхаль, яка не бажає втратити Бехлюля, звинувачує у всьому батька. Поки Біхтер планує їх подальше життя з Бехлюлем, той у свою чергу здійснює остаточний вибір між “залишитися і піти”.
І так напружена атмосфера в будинку затьмарюється новиною про те, що Ніхаль потрапила в аварію. Бехлюль виявляється в новому глухому куті. Бешир, дізнавшись про аварію, вирішує дізнатися чи має Бехлюль до цього якесь відношення. Відчуваючи наімри дочки, Фірдевс застосовує свої головні козирі, щоб умовити її повернутися до чоловіка. Біль і каяття, які відчуває Аднан, не змогли повністю позбавити його від підозр. Він не знає відповідей на деякі питання, а запитати відкрито у дружини боїться. Бехлюль все більше проводить часу з Ніхаль, він намагається сховатися під її невинною любов’ю, яка, на його думку, вилікує його рани. Це віддаляє його від Біхтер, яка відчуває себе кинутою і зрадженою. Вона починає закипати від гніву. Дії Біхтер, що поставила на кін усе, змушують Бехлюля мучитися від нерозв’язних суперечностей.

64 серія “Заборонене кохання” опис

Новина про те, що Біхтер вагітна, викликає в Бехлюля подив. У цей мить він зауважує Аднана Бея і вирішує сховатися під крилом у Ніхаль. Розмова Аднана і Біхтер не покращує їх відносин, як очікувала Ніхаль. Мовчання Аднана говорить лише про те, що прірва між подружжям продовжить збільшуватися. Ніхаль одужала і повертається з лікарні додому. Біхтер так само вирішує на час повернутися в особняк, щоб поговорити з Бехлюлем. Побачивши, що дочка не збирається відступати, Фірдевс вирішує втрутитися в події. Біхтер говорить Бехлюлю, що має намір народжувати дитину. Ця новина заводить його в тупик.
Фірдевс, маніпулюючи почуттями Ніхаль, переконує її в тому, що Мадмуазель винна в тому, що сталося останнім часом. Ніхаль сильно ранить гувернантку своїми словами, а Фірдевс святкує чергову перемогу. Бачачи нерозв’язність свого становища, Бехлюль вирішується поміняти хід перебігу подій. Фірдевс влаштовує Аднану і Біхтер ще одну зустріч. Бажаючи не втратити Бехлюля, Біхтер розігрує свій головний козир, але її осягає розчарування.

65 серія “Заборонене кохання” опис

Злетівша з губ Бехлюля фраза «дочка Фірдевс Ханим» прозвучала як образа і Біхтер прийшла в лють. Вона навіть не здогадується, що Бехлюль навмисно зробив їй боляче. Ці слова розлучають пристрасних коханців. У своїй самотності Біхтер винить матір і хоче їй помститися.
Мадмуазель вперше розповідає про свої підозри щодо Біхтер і Бехлюля Арсену Ханим. Після відходу з будинку Біхтер, особняк почав жити за новими правилами і особливо нижній поверх. Поки на кухні мріють про те, щоб вона не поверталася, Фірдевс розуміє, що її знаходження в цьому будинку скоро може завершитися. Бехлюль ж має намір позбавитися від своїх мук, під крилом у Ніхаль.
Ніхаль звинувачує батька в тому, що Біхтер пішла. Слова ненависті з вуст дочки зачіпають Аднана більше, ніж втеча дружини. Він вважає, що прірву між ними буде вже дуже складно подолати. Біхтер не бажаючи брехати самій собі, намагається назавжди позбутися від усього, щоб їй нагадувало заборонену любов.

66 серія “Заборонене кохання” опис

Розуміючи, що дитина це останнє що її пов’язує з Бехлюлем, вона не в силах відмовитися від неї. Аднан Бей вважає, що їхнє подружнє життя завершилася і очікує, що Біхтер подасть на розлучення. Під час відсутності в будинку всім починає заправляти Ніхаль, вона робить кілька координальних змін. Вона забороняє Мадмуазель залишати будинок. Підозри вбивають Мадмуазель, але для оголошення правди їй потрібна підтримка Бешира. В цей час, Фірдевс усвідомлює, що шлюб її дочки опинився на межі, тому вона починає активно прикривати собі тил. Тепер вона ще міцніше буде триматися за Четіна Оздере.
З кожним днем ​​Біхтер відчуває себе все більш самотньою. Немає ні улюбленого Бехлюля, ні чоловіка, ні матері, і навіть сестра її залишила. Ця стане важким випробуванням для Біхтер. В особняку ніхто особливо не помічає відсутності Біхтер і не страждає по ній. Смутні почуття Біхтер розбавляє ще й гнів. Бехлюль самостійно намагається вилікуватися від забороненої любові і допоможе йому в цьому чиста любов Ніхаль. Побачивши це, Біхтер приходить до Аднана і оголошує йому своє рішення.

67 серія “Заборонене кохання” опис

Усвідомлюючи, що прірва між ним і дружиною вже занадто велика, Аднан Бей відмовляється від пропозиції Біхтер. Зазнавши чергової поразки, Біхтер все більше впадає у відчай. Бехлюль ж дізнавшись, що Біхтер може повернутися в особняк, починає нервувати. Мадмуазель робить нові кроки до розкриття таємниці. Бешир же заради Ніхаль вирішив мовчати.
Знову опинившись разом і не здогадуючись про те, що не всі сліди їхньої любові були знищені, Біхтер і Бехлюль зриваються один на одному через те що сталися. Біхтер не в силі більше боротися, вона готова піти на відчайдушний крок. Фірдевс Ханим насолоджується спільним відпочинком з Четіном Озером, але новини, що досягають її одна за одною, позбавляють її спокою. Не бажаючи миритися з поразкою, Фірдевс знову виходить на сцену і намагається врятувати шлюб Біхтер.

68 серія “Заборонене кохання” опис

Новина про вагітність Біхтер зупиняє на час події. Біхтер зникла і лише Аднану Беєві відомо, де вона. Не бажаючи знову ставати іграшкою в руках матері, Біхтер хоче зруйнувати її наміри і самостійно продовжити свій шлях. Незважаючи на це, для Аднана існує лише одна істина – його почуття до Біхтер. Бехлюль твердо впевнений, що Біхтер помститися йому через дядька і Ніхаль. Зараз він сприймає Біхтер – як повернення в минуле, до його помилок. Виклик, зроблений йому Біхтер, збільшує прірву між ними.
Бехлюль, повернення Біхтер в особняк, сприймає, як оголошення війни.
Тепер не тільки Аднана потрібно захистити від Біхтер, але й Ніхаль теж. Адже саме вона та її чиста любов, завойовує місце в серці Бехлюля, і стає основною мішенню для помсти Біхтер. Зачеплена відносинами Бехлюля і Ніхаль, Біхтер починає робити кроки по поверненню втраченого впливу в будинку і зміцнення свого авторитету. Ніхаль божевільна рада тому, що її відносини з Бехлюлем вийшли на новий рівень. І Ніхаль абсолютно несподівано завдасть Біхтер нищівного удару.

69 серія “Заборонене кохання” опис

Кожне слово, вимовлене Ніхаль, завдає новий удар у серце Біхтер. Вона намагається переконати себе в тому, що Бехлюль просто використовує бідну дівчинку, щоб заподіяти біль їй – Біхтер. Бехлюль впевнено намагається триматися якнайдалі від Біхтер. Джеміле звільнена за наказом Біхтер і атмосфера в будинку загострюється. Навіть обговорення прислуги є серйозним приводом для протистояння Біхтер і Бехлюля.
Щоб показати Бехлюлю, що вона готова піти на все, щоб змусити його нервувати, вона повертає в будинок Бешира.
Повернулася з подорожі Фірдевс Ханим, нехай і ненадовго, але пом’якшує важку атмосферу в домі. Поступово, всі ознаки того, що відносини Бехлюля і Ніхаль носять серйозний характер, розбивають надії Біхтер на дрібні шматочки. Біхтер перебуваючи у відчай, вирішує вдатися до останнього способу, допомоги матері.

70 серія “Заборонене кохання” опис

Вперше бачачи дочку в такому відчаї, Фірдевс Ханим погоджується допомогти їй розладнати весілля Бехлюля і Ніхаль. Вона згодна допомогти дочці, але за однієї умови, яка повністю зв’яже руки Біхтер. Підтримка матері допомагає Біхтер отямитися, але Аднану стає відомо, що Біхтер зробила аборт. Це остаточно руйнує їхні стосунки. Наростаюче напруження у відносинах Аднана і Біхтер, змушують Бехлюля ще більше зблизитися з Ніхаль. Але Фірдевс, що почала атаку, вже зробила свій згубний вплив на Ніхаль.
В цей час, Мадмуазель і Арсен Ханим намагається розібратися в незрозумілих питаннях цього шлюбу. Нічого не підозрюючи про намір Фірдевс, Арсен Ханим намагається відстрочити день одруження. Хвороба Бешира не відступає. Він приховує правду про свій стан і перестає лікуватися і, по суті, вирішив вчинити самогубство.

Ховаючи всі ознаки, існуючого у нього захворювання, він знову наштовхується на докази існування гріховної любові.

“Заборонене кохання” опис серій 71-79

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар