“Заборонене кохання” опис серій 1-15

Заборонене кохання

Заборонене кохання” опис серій турецького серіалу 2008 року в цій статті.

“Заборонене кохання” зміст серій 1-15

1 серія “Заборонене кохання” опис
Аднан переживає трагічну смерть своєї коханої дружини, але все ж знаходить у собі сили, щоб піклуватися про дітей – Ніхаль і Бюлента.
Біхтер і Пейкер сестри, їхня мати владна жінка Фірдевс, яка у всьому хоче отримати користь, її чоловік помер місяць тому. І якщо дочки сумують за батьком, то вона має намір заполучити багатого Аднана.
Пейкер готується до весілля з Ніхатом, вона вагітна, а перед весіллям в будинку виникає сварка. Батьки Ніхата вимагають підписати шлюбний контракт, але Фірдевс виступає проти цього. Наодинці з Ніхатом вона просить заплатити за дочку, після чого вона готова підписати контракт.
Бехлюль – племінник Аднана, він приїжджає з Франції і живе в будинку дядька. Бехлюль зустрічався з Пейкер, але через його зраду вони розлучилися.
Ніхат дає Фірдевс чек, після чого мати просить Пейкер підписати шлюбний контракт, але те що її продала матір вона не знає. Свідком підкупу стає Біхтер, яка і так ненавидить матір. Біхтер вважає матір винною в смерті батька, адже після її зради вона нагрубила йому, і у нього стався серцевий напад. kino-svit.com
Ніхаль просить батька не йти на весілля, але Аднан вперше після смерті дружини вирішує вийти у світ.
В день весілля Ніхат і Пейкер щасливі, але його батьки не схвалюють шлюб і йдуть після офіційної частини. На весіллі Аднан тримається відсторонено і постійно переглядається з Біхтер, з якою часто бачиться на кладовищі (він приходить на могилу дружини, а вона батька). Фірдевс не упускає можливості і кожну хвилину знаходиться біля Аднана. Бехлюль теж приходить на весілля, хоча видно, що ні він ні Пейкер не забули один одного.
На ранок після весілля Аднан і Біхтер зустрічаються на цвинтар і він зізнається їй у коханні і пропонує вийти за нього.

2 серія “Заборонене кохання” опис
Біхтер приймає його пропозицію, але просить поки тримати все в таємниці, адже потрібно підготувати його дітей і Фірдевс. Біхтер і Аднан думають один про одного.
Фірдевс будує плани на спільне майбутнє з Аднаном, дзвонить йому і він запрошує її та дочок на вечерю. Для Ніхаль це величезне потрясіння, вона не хоче щоб батько був з кимось, і вважає, що Фірдевс охмуряє батька. Бехлюль намагається заспокоїти Нехаль і пояснити, що її батько молодий і може знайти собі пару, але вона й слухати цього не хоче.

Пейкер і Ніхат лаються через запрошення на вечерю до Аднану, вона ображена що його батьки пішли з весілля, обурена принизливим шлюбним контрактом. Ніхат приховує, що заплатив Фірдевс за це, і тепер повинен продати землі таємно від батька, який не схвалив кандидатуру Пейкер.
Аднан хвилюється через вечерю і просить слуг ретельно підготуватися. Вечеря проходить добре, Фірдевс вражена багатством Аднана і впевнена, що зможе завоювати його. kino-svit.com У Фірдевс після смерті чоловіка залишилося багато боргів і єдиний вихід для неї це новий багатий чоловік. На вечері ніхто навіть і не підозрює, що Аднан і Біхтер закохані, тільки Пейкер помічає їх разом.

Аднан просить Мадмуазель Деніз і Бехлюля підготувати Ніхаль, щоб їй легше було пережити його одруження. Деніз закохана в Аднана, новина про його одруження з Біхтер для неї важка, вона вирішує звільнитися. Але потім згадує, що обіцяла матері Ніхаль піклуватися про дітей і залишається в будинку Аднана. Деніз повідомляє Ніхаль про одруження, донька думає що батько розлюбить її, вона переживає, плаче, але з часом погоджується з рішенням батька.
Аднан йде до Фірдевс, щоб просити руки Біхтер …

3 серія “Заборонене кохання” опис

Ферідевс не згодна з пропозиціями Аднана, адже вона чекала, що він вибере її, а дочка випередила матір. Ферідевс посилаючись на велику різницю у віці каже, що це не можливо. Вона готова на все, щоб перешкодити цьому шлюбу. Біхтер не має наміру відступати, вона заспокоює Аднана, адже думка матері для неї не важлива. Аднан починає сумніватися у правильності свого рішення, він засмучений словами Фердевс.
Пейкер і Ніхат їдуть на медовий місяць, сестра теж вражена, як і коли Біхтер встигла полюбити Аднана. kino-svit.com Насправді, Біхтер захопилася Аднаном через матір (вона її ненавидить і готова на все, щоб обійти її), також він багатий, вона його поважає і говорить всім, що любить.
Ніхаль все також переживає через майбутнє весілля батька, і вирішує з братом і Бішіром (слуга закоханий у Ніхаль) поїхати на кілька днів до тітки. Ніхаль розповідає братові про одруження батька, але його це не засмучує, він радий, що у нього буде така гарна мачуха.

Ферідевс отримавши гроші від Ніхата погашає частину боргів і вирішує обіграти дочку – вона їде до Аднана- вибачається і дає свою згоду на шлюб. Біхтер дізнавшись про це кричить, що грошей Аднана вона не отримає, так як вони будуть належати тільки їй.
Прислуга Аднана їде в гості до родичів, в будинку залишається тільки мадмуазель Деніз, яка страждає через любов до Аднану.
Аднан їде на вечерю з Біхтер в ресторан, але там всі дивляться на них і по місту йдуть чутки про їх весілля. Біхтер з Аднаном їдуть в його особняк … Ніхаль думає, що батько сам залишився в особняку і вирішує повернутися додому і бачить поцілунок батька з Біхтер.

4 серія “Заборонене кохання” опис

Поцілунок батька з Біхтер важке випробування для Ніхаль, вона ревнує, до того ж ображена що батько збрехав. Вона злиться на батька, адже той так і не закінчив її картину з дерева, а вже почав картину Біхтер. Аднан намагається заспокоїти дочку, і вранці вона знаходить свій готовий портрет, якому радіє як дитина і всім показує.
Аднан з дочкою хоче поїхати в заміський будинок тітки, щоб забрати Бюлента і запрошує з собою Біхтер. Разом з ними їде і Фірдевс, і Деніз. Всі збираються за столом, Аднан знайомить Біхтер зі своєю сестрою. Мадмуазель Деніз вже не може бачити Аднана з Біхтер і приймає важке рішення – вирішує покинути їхній будинок. Деніз говорить це Ніхаль, але ця новина приводить її в шок, вона втрачає свідомість. Поки все піклуються про Ніхаль, Аднан намагається зясувати причину рішення Деніз, та каже, що їде до батька у Францію, а він знає що його люди не змогли його знайти . kino-svit.comАднан просить Деніз залишитися і вона вимушено погоджується, адже працює в його родині вже 12 років.

Біхтер розпитує Бехлюляпро його життя, той розповідає, що Аднан його далекий родич, з ним він живе з дитинства, після загибелі батьків в автокатастрофі.
Батько Ніхата дізнається про чек для Фірдевс і позбавляє сина всього, так як Ніхат каже, що Фірдевс не віддасть грошей. Ніхат повідомляє Пейкер, що вони залишилися без засобів існування і квартиру теж потрібно продати …
Проходить кілька тижнів всі готуються до весілля, Біхтер намагається подружитися з Ніхаль, і поки стосунки у них дружні.
У день весілля, яке організували в особняку Аднана, зявляється батько Ніхата, щоб розповісти правду про Фірдевс і її дочок.

5 серія “Заборонене кохання” опис

Для Пейкер відкривається прадва, що мати отримала гроші за неї, вона принижена. Батька Ніхата виводять, а Біхтер просить матір піти з весілля. Весілля зіпсоване.
Фірдевс вдається приховати від Аднана і його сім’ї причину істинного приходу батька Ніхата, каже що це через сварку батька і сина. Новина про те, що трапилося потрапляє у пресу.
Фірдевс на весіллі загубила сережку, її знайшла Джеміле і заховала, хоча слуги її шукали в саду.
Пейкер засмучена, але мати говорить, що у них купа боргів, у них залишився тільки особняк, і вона зробила все це для їх майбутнього. Фірдевс сподівається, що Аднан допоможе їм виплутатися з боргів. kino-svit.com  Випадок на весіллі змусив Аднана задуматися, чи щирі почуття Біхтер чи вона погодилася вийти за нього через гроші, навіть першу шлюбну ніч вони проводять роздільно.
На ранок Біхтер починає давати розпорядження по кухні, а Бехлюль хоче з’ясувати правду від батька Ніхата. Дізнавшись, що Фірдевс “продала доньку” за 1 млн лір він вирішуєвсе розповісти дядькові.
Джемілє ревнуючи Бішира, вирішує підставити його. Вона віддає загублену сережку Біхтер, і каже, що її приховав Бішир.
Ніхто не вірить їй, але Бішір бачачи страждання Джеміле бере провину на себе. А Біхтер вирішує скористатися ситуацією, щоб отримати довіру і повагу всіх – вона викидає сережку у вікно, щоб через дрібниці ніхто не засмучувався.
Біхтер підкорила цим і Ніхаль, і особливо Аднана, який увечері подарував їй дорогі прикраси.
Бехлюль нарешті вирішує розповісти правду про Фірдевс і її дочок дядькові …

6 серія “Заборонене кохання” опис

Бехлюль розповідає Аднану те, що чув від батька Ніхата і намагається відмовити його від одруження. Але Аднан Бей через любов до Біхтер не приймає це застереження всерйоз і свариться з Бехлюлем. А після нападки Біхтер Бехлюль і зовсім йде з дому.

Ніхаль, думаючи, що Бехлюль покинув будинок через Біхтер, показує тій свою реакцію. Ніхаль неприємно, що в її будинку слово Біхтер так скоро стало багато значити. kino-svit.com Але Біхтер потихеньку почала завойовувати серце Бюлента. Для Ніхата, який розпочав працювати у Аднана Бея на хорошій посаді, все йде чудово, а для Бехлюля починаються важкі дні.

Плани на довгий медовий місяць Аднана і Біхтер не дозволяють їм бути присутніми на дні народження Ніхаль, який дуже важливий для неї, щоб довести, що вона вже доросла. Вона засмучена, що вперше святкуватиме без батька, але Бехлюль не кине її одну в такий день. І для Ніхаль цей день народження стане незабутнім …

7 серія “Заборонене кохання” опис

На Аднана справляє враження реакція дочки на втечу Бехлюля з дому і, нехай Біхтер і не в захваті від цього, він робить перший крок для повернення Бехлюля додому. Але у того інші плани.

Біхтер, не дивлячись ні на що, має намір зблизитися з Ніхаль. Ніхаль просить у батька дозволу провести ніч у подруги Пелин, для неї ця перша поза домом ніч дуже важлива і Біхтер переконує Аднана відпустити дівчинку. kino-svit.com Поки молодята проводять в будинку романтичну ніч, шляхи Ніхаль і Пелін перетинаються з Бехлюлем.

Звана вечеря в будинку Фірдевс збирає разом всю сім’ю, напруга і сімейні таємниці відчуваються протягом усього вечері. Втеча Ніхаль і Пелін перестає бути таємницею між ними і Бехлюлем, і Ніхаль шукає зручний момент, щоб самій розповісти все батькові. Але великий сюрприз, приготований Біхтер їй і братові, змінює порядок денний. Після цього випадку Ніхаль починає сприймати Біхтер як справжню свою суперницю і джерело небезпеки.

8 серія “Заборонене кохання” опис

Дізнавшись про борги Фірдевс, Аднан починає думати, що за прийняттям Біхтер його пропозиції стоять і інші причини. Ніхаль далеко не в захваті від змін, що вносяться в їх будинок Біхтер, яка потихеньку забирає від Ніхаль всіх її близьких і останньою краплею стає те, що Бюлент називає її “мамою”. Спочатку батько, потім Бехлюль, потім Мадмуазель Деніз а зараз і брат … Вперше Ніхаль не приховує свого ставлення до мачухи. Біхтер розуміє, що Ніхаль завжди буде перепоною між нею і Аднаном.

Хімлі Бей здійснює план помсти Фірдевс, і їй доводиться в підсумку визнати свою поразку і укласти з батьком Ніхата угоду, яка нікому в голову не зможе прийти

9 серія “Заборонене кохання” опис

Фірдевс, що потрапила в аварію, важко поранена. Ця новина як грім серед ясного неба вибухає в будинку Аднана. Життя Фірдевс, що знаходиться в реанімації, знаходиться в небезпеці. Біхтер розуміє, що це була не просто аварія … І хоча в їх останній сварці вона і кричала, що ненавидить матір, зараз все по-іншому.

Разом зі трагедією напруга між Біхтер і Бехлюлем відкинута в сторону.kino-svit.com Біхтер поглинена думкою про те, що у матері не залишилося більше сил боротися і вона намагалася покінчити з собою, і причину цього бачить у Хільмі. Мадмуазель розуміє, що головною причиною стресу Ніхаль є Бехлюль і вирішує негайно вживати заходів.

10 серія “Заборонене кохання” опис

Життя Фірдевс поза небезпекою. Біхтер просить, щоб після виписки з лікарні матір деякий час пожила у них, та з радістю приймає пропозицію. Аднан починає торг з Хільмі, щоб викупити у нього будинок Фірдевс, але той не має наміру від нього ось так запросто відмовитися.

У підсумку дружина Хільмі Айнур Ханим намірена почати розлучення, якщо той не налагодить стосунки з сином Ніхатом. Шкільна команда Бюлента буде грати в Анкарі та Аднан, Ніхаль, Мадмуазель і Бешир, щоб не кидати хлопчика одного, відправляються з ним до столиці. Біхтер залишається біля матері. У Бехлюля починається жар і той повертається в особняк. Роль доглядальниці випадає Біхтер. Бехлюля турбує дивний потяг до Біхтер. Поселившися в особняку Фірдевс негайно помічає зближення між дочкою і Бехлюлем.

11 серія “Заборонене кохання” опис

Фірдевс, що збиралася трохи пожити після аварії в будинку Аднана, освоїлася в будинку, остаточно зайняла кімнату, вона приймає відвідувачів, яких з кожним днем ​​стає все більше. Все це не подобається Ніхаль і одного разу вона висловлює все Біхтер.

Джеміле починає бачити в служниці Каті, що оселилася в будинку разом з Фірдевс, небезпеку для них з Беширом і, щоб запобігти їх зближенню, каже, що вони з Беширом заручені. kino-svit.com Хільмі, щоб налагодити відносини з дружиною, вирішує дати Ніхат ще один шанс.

Біхтер в стадії прийняття важливого рішення. Перш ніж сказати про це Аднану, вона радиться з матір’ю і старшою сестрою Пейкер. Стіни цього особняка, раніше не знали таємниць, настільки тонкі, що не зможуть укрити навіть маленькі секрети …

12 серія “Заборонене кохання” опис

Слова, сказані Фірдевс, яка дізналася про вагітність Біхтер, знову змушують засумніватися у своєму шлюбі. Він починає шукати справжні причини їх поспішного шлюбу. Холодність Аднана приводить в гнів Біхтер.

А на нижньому поверсі особняка теж немає спокою. З подачі Джеміле трапляється великий скандал. Біхтер, яка зрозуміла, що незважаючи на всі попередження серед слуг тривають конфлікти, з подачі Фірдевс звільняє всіх працюючих на кухні. Це стає причиною сварки подружжя.

Бехлюль, отримавши погану новину, повертається в минуле, яке не хоче пам’ятати. Разом з Аднаном він їде на кілька днів у Мерсін. По поверненню з цієї подорожі в домі розпочнеться нова низка скандалів.

13 серія “Заборонене кохання” опис

Як би не намагалася цього разу Біхтер, слідуючи тактиці своєї матері, знову домогтися розташування Аднана, цього разу все зайшло надто далеко. З іншого боку, починають спливати одна за одною таємниці нижнього поверху. Бешир дізнається, що його хочуть одружити на Джеміле.

Біхтер, продовжуючи будувати плани, як розтопити лід між нею і Аднаном, зауважує що чоловік все більше віддаляється від неї, і вдаряється в паніку. Вирішуючи грати ва-банк, вона посеред ночі зникає з дому …

14 серія “Заборонене кохання” опис

Через те, що Біхтер заговорює про розставання, Аднан перериває відрядження і повернувшись, знаходить Біхтер в її єдиному притулку … наодинці з Бехлюлем. Хоч і побачене його дуже турбує, щирі пояснення Бехлюля змушують розслабитися.

Ніхаль дасть сольний концерт на фортепіано, ця звістка змушує всіх в будинку відволіктися від проблем. Ніхаль крім членів сім’ї запрошує на концерт і всіх працівників будинку. kino-svit.com На думку Фірдевс, це запрошення – відкрита демонстрація холодної війни, відкритої Біхтер. Аднан Бей, боячись того, що їх зрозуміють неправильно, просить Ніхаль не запрошувати слуг.

Те, що Ніхаль відступилася, стає великим розчаруванням для Джеміле. Сторони в цьому протистоянні чітко визначились і в будинку знову почали дути холодні вітри …

15 серія “Заборонене кохання” опис

Буря, влаштована Фірдевс на святковій вечері в честь успішного концерту Ніхаль, стає причиною передчасних пологів Пейкер. Ніхаль виставляє фронт проти Фірдевс, що затьмарила її успіх. Через влаштоване нею, Фірдевс значно втратила позиції і в очах Аднана. Бачачи це Біхтер вирішує почати підшукувати матері нове місце проживання.

Бешир винить Ніхаль в тому, що вона так образила Джеміле, коли скасувала запрошення на концерт. Зрозумівши свою помилку Ніхаль шукає шляху спокутування провини. Пейкер просить Біхтер допомогти облаштувати їх з Ніхатом новий будинок. Серед речей Пейкер Біхтер знаходить написані їй Бехлюлем любовні записки. Ці спогади з минулого можуть стати серйозною небезпекою для її шлюбу з Аднаном.

“Заборонене кохання” опис серій 16-30

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. Аліна

  А чому не має 3,4,5 серії “Заборонене кохання”?

  Відповіcти
  1. yulianna автор

   скоро будуть

   Відповіcти
 2. Аня

  А де серія №5??? Пропущений номер?

  Відповіcти
 3. Марина

  в якій серії Бехлюль поцілував Біхтер?

  Відповіcти
 4. лена

  класно

  Відповіcти