“Заборонене кохання” опис серій 31-45

Заборонене кохання

Заборонене кохання” опис серій турецького серіалу 2008 року в цій статті.

“Заборонене кохання” опис серій 16-30

“Заборонене кохання” зміст серій 31-45

31 серія “Заборонене кохання” опис

Гувернантка Деніз постає перед Біхтер в несподіваному світлі по відношенню до Аднана. Її насторожує вплив, який Мадмуазель може чинити на Аднана. Біхтер починає бачити в ній справжню загрозу. Через ноги Бюлента, Арсен Хани і Мадмуазель виїжджають на якийсь час на ферму. А так як Ніхаль знаходить привід, щоб побути наодинці з батьком, в особняку залишаються лише Бехлюль і Біхтер. Вони розуміють, що спокуса стала занадто велика і страх цього як завжди змушує Бехлюля втекти. Разом з нареченою він відправляється на ферму, щоб трохи відпочити. Цей вчинок виводить Біхтер з себе і вона сильно злитися на Бехлюля.
Результати тендеру є переломним моментом у протистоянні сімейств Онал і Зійягіль. Під час сімейного обіду Пейкер повідомляє новину, яка змушує хвилюватися багатьох і особливо Аднана. Мадмуазель підкоряючись своїй інтуїції і деякими підозрами, починає здогадуватися про те що відбувається між Біхтер і Бехлюлем. Відчуваючи себе загнаними в кут, закохані шукають способи захистити себе від цієї небезпеки.

32 серія “Заборонене кохання” опис

Вночі Біхтер влаштовує обшук у кімнаті Мадмуазель. Саме за цим заняттям її застає Аднан. Це призводить до серйозної сварки між подружжям. Аднан не може зрозуміти, що відбувається з його дружиною і для того, щоб у всьому розібратися, їде на ферму Арсен Ханим. Там сестра відкриє йому таємницю, яку Деніз приховує вже довгі роки.
У період відсутності Аднана закоханим все складніше триматися один від одного на відстані. Протистояння між Зійягілей і Хільмі змушує конфліктувати і Біхтер з Пейкер. Останній стає відома гірка правда. Хільмі хвилює лише його помста. Найбільше від сварки Аднана і Біхтер страждає Ніхаль.
На обох закоханих, що мучаться від пристрасті і голосів совісті,давить тягар цього забороненого кохання. І у них залишається лише один вихід.

33 серія “Заборонене кохання” опис

Біхтер пропонує Бехлюлю втекти разом. Той, визначивши по її очах, що вона це не всерйоз, погоджується. Біхтер ж вже не вправі відступати і вони вдвох скочуються все ближче до прірви. Мадмуазель і Бюлент повертаються в особняк з ферми. Несподіваний приїзд Фірдевс і зовсім збирають всю сім’ю в особняку. Здійснити задум Біхтер і Бехлюля ставати вельми проблематично.
Фірдевс, яка прагне до примирення з дочкою, підносить їй особливий подарунок. Мати Біхтер відразу ж зауважує атмосферу найсильнішої напруги в особняку. Відносини між Аднаном і Біхтер з кожним днем ​​погіршуються, Біхтер влаштовує йому скандали по кожній найменшій дурниці. У результаті Аднан не витримує і вибухає. Після чого Біхтер остаточно вирішує піти з дому і втекти з Бехлюлем. Перед своїм відходом, вона пише чоловікові листа, в якому все пояснює.

34 серія “Заборонене кохання” опис

Мрії коханих про спільну втечу не здійснюються через Бехлюля, який в самий останній момент змінює своє рішення. Біхтер опиняється в складній ситуації, адже вона вже залишила чоловікові листа, в якому зізналася у всьому. Їй потрібно терміново забрати цей лист, поки Аднан не зміг його прочитати, і тим самим врятувати свій шлюб. Те що відбувається в будинку все більше турбує Мадмуазель, яка приймає важливе рішення. Саме воно все змінить в особняку.
Еліф надходить пропозиція про співпрацю з одним паризьким агентством протягом року. Але Бехлюль не збирається їхати до Парижа, у нього інші плани. Аднан Бей хоче, щоб Бехлюль приєднався до сімейного бізнесу і відправляє його в Азербайджан як свого представника. Але де б він не знаходився, у нього не виходить забути Біхтер. Бехлюль розуміє, що він вже ніколи не отримає її вибачення.

35 серія “Заборонене кохання” опис

Вертоліт, на борту якого перебував Бехлюль, через жахливі погодні умови зазнає аварії.
Ця новина розбурхує і шокує всіх мешканців особняка Зійягіль. Відразу ж після звістки про крах починаються пошукові роботи. Аднан в ту ж мить виїжджає на місце катастрофи. Кожна хвилина очікування вбиває надію і кожен починає задаватися питанням «Що змусило Бехлюля піддати себе такій небезпеці?». Біхтер просто убита цією новиною, їй все складніше приховувати свій відчай і горе. Фірдвес так само задається питаннями і намагається знайти на них відповіді своїм способом. Страх, що вона може більше ніколи не побачити Бехлюля, нищить Ніхаль. Напружене очікування вранці руйнує радісна новина.

36 серія “Заборонене кохання” опис

Вночі, коли закохані, піддавшись пориву впали в обійми один до одного, їх помічає Бешир. Правда він подумав, що в обіймах Бехлюля була його Ніхаль. Бешир не збирається мовчати і при першій можливості влаштовує розборки з Бехлюлем. Хоча той факт, що Бешир заради Ніхаль нікому про це не розповість і заспокоює Бехлюля. Але він усвідомлює, що опинився в глухому куті. Бешир вирішує покинути будинок і це позначається на всіх.
Підозри Пейкер посилюються, і вона збирається відверто поговорити з Біхтер.
Бехлюль і Біхтер стають не обережними, і залишають після себе все більше слідів. Аднану стає відомо, що його дружина зняла з рахунку значну суму і починає шукати відповіді на свої питання. Фірдевс, що відчула напругу, що з’явилася в повітрі, вирішила затіяти небезпечну гру на шлюб Еліф і Бехлюля.
Біхтер і Бехлюль відчувають себе загнаними в кут, і це змушує їх прийняти важливе для їх обох рішення. Мадмуазель, ретельно спостерігає за всім, що відбувається в будинку, відшукає відсутні частини головоломки у Ніхаль.

37 серія “Заборонене кохання” опис

Бешир розповідає про те, що бачив «тієї ночі» гувернантці Деніз. Мадмуазель, здогадується, що тінь, яку в темряві Бешир прийняв за Ніхаль, насправді належала Біхтер. Ця здогадка приводить її в шок. Вона не вправі нікому повідомляти про це і ця ноша стає нестерпною для неї. Бешир, бажаючий якнайшвидше покинути цей будинок, збирається піти в армію. Але на його шляху виникає одна перешкода, яка повністю змінює його плани. Хільмі завдає удару по Аднану і це ще більше розпалює війну між двома родинами.
Ніхаль закінчує школу з відзнакою і це стає приводом для збору всієї родини. Намагаються триматися подалі один від одного Біхтер і Бехлюль, навіть не здогадуються, що з них не спускає очей Мадмуазель Деніз. Аднана переповнює гордість за дочку, яка закінчила школу з відзнакою. У цей же вечір всі помічають дивовижні зміни, що відбулися в Ніхаль, яка вирушає на випускний бал. Її супутником на балу буде Бехлюль, що зробить цей вечір ще більш незабутнім. Цієї ночі і Біхтер підготувала сюрприз для Бехлюля.

38 серія “Заборонене кохання” опис

Остання серія першого сезону “Заборонене кохання”
Ніхаль шалено щаслива від того, що Бехлюль пішов з нею на випускний бал. Через особливе ставлення до неї Бехлюля, Ніхаль ніколи не забуде цю особливу ніч. Наприкінці вечора їй особливо складно приховувати свої почуття до нього. Вони повертаються додому, не підозрюючи про те, що там їх чекають, страждаючи від ревнощів і тривоги. Мадмуазель вирішує виїхати з особняка і знімає собі нове житло.
Щоб підтримати морально Ніхаль напередодні вступних іспитів до університету, вся сім’я вирушає на прогулянку на яхті. Бехлюль, що прийшов разом з Еліф, переживе чимало важких моментів. Аднан отримує погану новину, і це руйнує радісну атмосферу, що існувала на яхті. Протистояння з Хільмі Беєм призводить до проблем в холдингу. А той факт, що Аднан довіряє розібратися з цим Бехлюлю, сильно зачіпає самолюбство Ніхата.
У день іспиту Аднан всіляко намагається допомогти і не залишає дочку одну. Біхтер і Бехлюль не хочуть упустити такий шанс і планують можливість вперше за довгий час залишитися наодинці. Але відбувається непередбачуване, і всі плани різко змінюються. Але йдучи на поклик забороненого кохання, Біхтер і Бехлюль не боячись, кидаються у вогонь.

39 серія “Заборонене кохання” опис

Біхтер і Бехлюль вперше перестали боротися зі своїми почуттями і повністю довірилися їм. Але у їх гріхопадіння був свідок. Коли вони про це дізнаються, ними опановує паніка. Всі мешканці будинку стають для них потенційною загрозою і особливо Мадмуазель, Ніхаль і Фірдевс. Біхтер негайно просить Бехлюля на час виїхати з дому і починає рятуватися від бурі, яка ось-ось може вибухнути.
Ніхто не показує зовні, що йому щось відомо. Але найбільше Біхтер турбує мовчазна, і таємнича поведінка матері, яке зовсім для неї не характерна. Мадмуазель переїжджає в новий будинок, Аднан разом з дітьми вирішили не залишати її одну і допомогти їй. Скориставшись цією ситуацією, Бехлюль і Біхтер вирішують зустрітися, щоб обговорити ситуацію, що склалася, але несподівано знову опиняються в небезпеці. Вони чудово розуміють, що встали на доріжку, з якою немає зворотного шляху. Біхтер після побачення з Бехлюлем, як ні в чому не бувало, повертається додому. Але вона ще не знає, що Аднан викрив її в брехні і що її чекає серйозна небезпека.

40 серія “Заборонене кохання” опис

Біхтер і Бехлюль переконують один одного, що тієї ночі їх ніхто не міг бачити. Біхтер виявляє в своїй кімнаті втрачену в саду тієї ночі сережку. Вона розуміє, що хтось її їй підкинув і впадає в паніку. Під її підозри потрапляють всі мешканці будинку, особливо Мадмуазель і мати. Але вона не може запитати їх відкрито, інакше це викличе непотрібні підозри. Пейкер, здогадалися, що її сестра обманює чоловіка, починає ставити питання, але у Біхтер, виходить, переключити її увагу в інший напрямок.
Капітан Ризи збирається прийти в будинок і зробити пропозицію Несрін, ця новина стає головною подією в особняку. Цієї ж ночі Бехлюль і Ніхаль збираються розважитися разом в барі, де вони випадково зустрічають Еліф. Еліф, побачивши Бехлюля разом з Ніхаль виходить з себе і влаштовує справжній скандал, який доставляє парочці кілька неприємних моментів. Секрет, який Фірдевс старанно приховує від усіх, пробуджує цікавість у всіх мешканців особняка, особливо у Аднана. Біхтер і Бехлюль, об’єднані своїми страхами і побоюваннями, не здогадуються, що є предметом спостереження людини, що ненавидить їх.

41 серія “Заборонене кохання” опис

Мовчазний свідок злочинної пристрасті Бешир дає відчути свою присутність Біхтер і Бехлюлю. Але ті думають, що це попередження відправлено матір’ю Біхтер, і продовжують віддаватися пристрасті. Бешир розуміє, що більше не зможе приховувати цю таємницю. Еліф, думаючи що Ніхаль і Бехлюль коханці і це через їхні заручини розірвалися, влаштовує скандал. Це відволікає увагу від Бехлюля і Біхтер убік Ніхаль, яка потайки щаслива, що всі говорять про її зв’язки з Бехлюлем.

Аднан вимагає, щоб Бехлюль на деякий час зник з очей і провів кілька місяців за кордоном. Бешир, що спостерігає за подіями, думає, що все це заздалегідь продумано для того, щоб приховати зраду. Щоб захистити Ніхаль і покласти край ганьбі він вирішує поговорити з Аднаном. Від’їзд Бехлюля засмучує Біхтер, вже зараз вони починають сумувати один по одному. Зрештою Бешир припирає таємних коханців до стінки …

42 серія “Заборонене кохання” опис

Бехлюль отруюється за кордон, але думає про те, що кидає Біхтер посеред вогню. Слова Аднана, сказані колись Беширу, який вже збирався розповісти йому всю правду, змушують його замовкнути. І Біхтер, і Ніхаль важко переносять відсутність Бехлюля.

Тривала відпустка має позитивно позначитися на всіх, але Біхтер з кожним днем ​​все більше віддаляється від Аднана, який намагається придушити образу і гнів від постійних відмов дружини. Двоє закоханих далеко один від одного охоплені тугою. Але Бехлюль, що знаходиться за тисячі кілометрів, готує для Біхтер великий сюрприз. Тієї ж ночі в особняку Зійягіль вогонь пристрасті і гніву стає причиною прірви між Біхтер і Аднаном …

43 серія “Заборонене кохання” опис

Біхтер і Бехлюль знаходяться перед обличчям ще однієї великої небезпеки. Аднан, думаючи, що дружина віддалилася про нього, втрачає контроль і події приймають неприйнятний поворот для них обох. Аднан кається і звинувачує себе, а Біхтер йде з дому. Дізнавшись про те, що трапилося Бехлюль теж дуже розгніваний. Відтепер вони розуміють, що вступили на новий відрізок шляху.

В особняку Зійягіль всі, і особливо Фірдевс, під враженням того, що сталося і шукають відповідь на питання що ж відбулося між Аднаном і Біхтер. Фірдевс, яка ніяк не може знайти Біхтер, в паніці. З іншого боку кинута Еліф винаходить новий спосіб помсти. Почуття Ніхаль до Бехлюля штовхають її в пастку Еліф. А Біхтер і Бехлюль, що знаходяться на порозі прийняття важливого рішення в своєму таємному притулку, не підозрюють, що небезпека вже підкралася до їх двері …

44 серія “Заборонене кохання” опис

Коли Ніхаль, що знайшла таємний притулок Бехлюля, дзвонить у двері, у Біхтер і Бехлюля трапляється напад паніки. В особі Ніхаль перед ними постає велика проблема. Але все тільки продовжує ускладнюватися. Таємна одноголосність, що панує між Бехлюлем і Ніхаль, не ховається від очей Мадмуазель і Фірдевс.

Вимушений повернутися в будинок Бехлюль розуміє, що перебуває під прицілом уважних очей. Прірва між Аднаном і Біхтер все збільшується. Для Аднана деякі питання починають прояснюватися. Божевільний вчинок Еліф підштовхує Біхтер до прийняття нових рішень. Звивистий шлях, що веде до правди, для Біхтер сповнений ще більших небезпек …

45 серія “Заборонене кохання” опис

Біхтер вирушає в дорогу, щоб розповісти все Аднану, але потрапляє в аварію. Бехлюль в безвихідному становищі, він їде туди ж. Звістка про аварію досягає ферми Арсен Ханим. Аднан летить в лікарню і виявляється поруч із Біхтер раніше Бехлюля. Одна думка, що він її втратив, змушує забути все пережите.

А правда готова зірватися з губ Біхтер. Неймовірна тяжкість брехні і мук совісті готує її до шокуючого зізнання. У шляху, на який підштовхнула сила любові, на цей раз в зовсім несподіваний момент в аварію потрапляють людські серця. Слова, готові зійти з губ Біхтер, стануть передвісником нового періоду в їх життях і нових страждань …

“Заборонене кохання” опис серій 46-60

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар