“Заборонене кохання” серіал

Заборонене кохання

Заборонене кохання (тур. Aşk-ı Memnu) — турецький серіал, романтична драма, яка знімалася з 2008 по 2010 рік, принесла популярність турецькій кіноактрисі Берен Саат

“Заборонене кохання” скільки серій – в серіалі 79 серій (по 90 хвилин)

“Заборонене кохання” актори

АкторРоль
Берен СаатБіхтер Йореоглу
Киванч ТатлитугБехлюль хазнедар
Небахат ЧехреФірдевс Йореоглу
Нур АйсанФейкер Йореоглу
Ілкер КізмазНіхат Єналієв
Сельчук ЙонтемАднан Зійагіл
Зеррін ТекіндорДеніз де Джоуртон
Батухан КараджакайаБюлент Зійагіл
Рана ДжаббарСулейман Ефенді
Баран АкбулутБешир Елджі
Фатьма КаранфілШайесте
Еврен ДуйалНесрін
Пелін ЕрмішДжеміле
Уфук КапланКатіа
Хазал КайаНіхаль Зійагіл
Зеррін НішанджіАйнур Єналієв
Реджеп АктугХілмі Єналієв
Гюльсен ТунджеліАрсен Зійагіл
Еда ЕзерканЕліф Бендер
Гюлізар ИрмакСевіл
Мюнір АкджаМелих Йореоглу

“Заборонене кохання” опис

Після того, як головний герой Аднан Зійагіл пережив трагічну смерть своєї коханої дружини і залишився один, він зумів не опустити руки і знайшов у собі сили поодинці піклуватися про їхніх дітей — Ніхаль і Бюлент, які стали сенсом усього його життя.

По дому йому допомагає тільки француженка, яка працює у нього в якості прислуги і няні, а також племінник Бехлюль. І невідомо, скільки б так безпросвітно жив Аднан, якби в його житті не з’явилася красуня Біхтер, яка відразу ж закохала його в себе. Між ними зав’язуються романтичні відносини — Біхтер відповідає Аднану взаємністю.

Але у дівчини є мати Фірдевс, яка навіть незважаючи на те, що лише недавно овдовіла, вже поглядає пожадано на чоловіків. Між матір’ю і дочкою стосунки розладналися після смерті батька, так як Біхтер звинувачує у його смерті саме мати. Ненависть між ними породила суперництво через чоловіків.

І коли Аднаном зацікавлюється і мати Біхтер, відносини між закоханими починають валиться, так як Фірдевс робить відчайдушні спроби привернути до себе увагу Аднана, вважаючи тільки себе гідною такого чоловіка.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар