“Між нами, дівчатами” опис серій

М

“Між нами, дівчатами” зміст серій комедійного серіалу 2015 ви можете дізнатися в цій статті.

“Між нами, дівчатами” опис серій

1 серія “Між нами, дівчатами” опис

У сім’ї Сайко живуть жінки трьох поколінь: вдова Іраїда Степанівна, розведена Олена і юна Олеся. Роль глави сім’ї цілком успішно виконує дочка Іраїди Степанівни Олена. Напередодні жіночого свята героїнь замість очікуваних подарунків і уваги чекають неприємності. Іраїда Степанівна, яка працює в консерваторії, і вважає себе кращою виконавицею – лишається без роботи.

Олена – працює в будівельній фірмі і зустрічається з одруженим колегою. На 8 березня він запрошує її в театр, але раптова поява його дружини позбавляє її романтичного вечора.

Олеся – студентка 2 курсу художнього коледжу, але її мати думає, що вона навчається в будівельному університеті. Їй потрібно терміново принести документи і залагодити проблеми з навчанням. А щоб це зробити потрібно сказати матері правду.

Олеся дізнається, що гуртожиток її хлопця Микити закрило МНС і приводить його додому.

2 серія “Між нами, дівчатами” опис 

Олена та Іраїда Степанівна влаштовують Микиті допит з пристрастю. Микита розуміє, що Олеся втягнула його в халепу. Іраїда Степанівна намагається приховати від рідних своє звільнення і робить спробу реваншу. Олена дізнається, що Олеся давно кинула інститут і брехала їй, а Микита їй допомагав.

3 серія “Між нами, дівчатами” опис

Іраїда Степанівна звинувачує Олену в тому, що Олеся і Микита пішли з дому. Олена намагається знайти Олесю, а Олеся і Микита шукають місце для ночівлі. Іраїда Степанівна вступає в змову з онукою і допомагає їм знайти житло. Олена влаштовує допит в коледжі і знайомиться з викладачем Олесі. Олеся і Микита збираються виїхати з Тетюшева.

4 серія “Між нами, дівчатами” опис

Олена змушена погодитися на проживання Микити в одній кімнаті з Олесею. Всі старанно підтримують хороші відносини, хоч і з труднощами. Олена вирішує не здаватися і намагається під будь-яким приводом не дати Олесі з Микитою спати разом. Іраїда Степанівна розігрує перед домашніми свою зайнятість у філармонії. Філармонія готується до ювілейного вечора покійного чоловіка Іраїди Степанівни. Олена вирішує поставити крапку в своєму службовому романі.

5 серія “Між нами, дівчатами” опис

Олена постійно дорікає Микиті по дрібницях. У її компанії змінюється керівництво, Віктор натякає Олені на своє можливе заступництво. Новий директор влаштовує жорсткий відбір кадрів. Аркадій намагається підтримати Іраїду Степанівну і пропонує їй репетиторство і халтурки в ресторанах. Микита і Олеся шукають можливість усамітнитися.

6 серія “Між нами, дівчатами” опис

Левандовський дізнається про аферу, в якій виявляються замішані Олена і Віктор. Іраїда Степанівна святкує свій оглушливий успіх після виступу в ресторані. Рибаков робить Іраїді Степанівні знаки уваги. Аркадій організовує для Іраїди Степанівни уроки вокалу. Олеся намагається взяти на себе домашнє господарство.

7 серія “Між нами, дівчатами” опис

Іраїда Степанівна зустрічається зі своєю давньою подругою Серафимою, і та запрошує її до себе на вечерю. Їх діти були друзями в ранньому дитинстві. Олесі та Микиті гостро не вистачає грошей, і Олена натякає Микиті на його фінансову неспроможність. Олена намагається порозумітися з шефом з приводу історії з обладнанням. Серафима вербує Іраїду Степанівну в мережевий маркетинг.

8 серія “Між нами, дівчатами” зміст

Левандовський запрошує Олену на вечерю в ресторан і влаштовує їй контрольну співбесіду. Іраїда ділиться з домочадцями планами на свої майбутні заробітки. Олена намагається вберегти матір від неприємностей. Аркадій і Рибаков змагаються за симпатію Іраїди Степанівни. Іраїда відправляється поширювати товар в компанію, де працює Олена. Микита намагається грати роль чоловіка в будинку, щоб змінити думку Олени про себе, але робить тільки гірше, зривається і приходить додому п’яним.

9 серія “Між нами, дівчатами” опис

Микита важко оговтується після вчорашнього. Олена торжествує – її найгірші підозри виправдалися! Олеся стає на бік матері. Олена освоюється на новій посаді заступника генерального директора. Іраїда Степанівна потрапляє в поліцію. Микита ревнує Олесю до Едика. Полуяров запрошує Олену в ресторан. Іраїда Степанівна йде з Аркадієм і Рибаковим на концерт.

10 серія “Між нами, дівчатами” опис

Олеся і Микита миряться. Іраїда купує в борг велику партію товару в мережевій компанії. Микита вирішує подарувати Олесі професійний фотоапарат і знаходить підробіток. Іраїда Степанівна затіває ремонт в квартирі. Левандовський знайомиться з друзями Олени і проводжає її до будинку.

11 серія “Між нами, дівчатами” опис

Іраїда Степанівна важко переживає свій фінансовий крах, симуляція хвороби здається їй відповідним способом уникнути відповідальності. Левандовський доглядає за Оленою і приходить до неї в будинок без запрошення. Олеся з’ясовує, що Микита досі не розповів своїм батькам про неї. Аркадій і Рибаков отримують звістку про уявну смерть Іраїди Степанівни.

12 серія “Між нами, дівчатами” опис

Іраїда Степанівна влаштовує рознос Олені за те, що та не ночувала вдома. Микита йде від Олесі. Рибаков приходить на допомогу сім’ї Сайко в ремонті квартири. Олена не може приховати своєї закоханості. Олеся намагається помиритися з Микитою. Іраїда Степанівна мучить своїх кавалерів, не даючи прямої відповіді.

13 серія “Між нами, дівчатами” опис

Аркадій і Рибаков вступають у змову і оголошують бойкот Іраїді Степанівні. Левандовський робить Олені дорогі подарунки. Микита пропав, Олеся безуспішно намагається привернути увагу матері та бабусі до своєї біди. Іраїда Степанівна розчарована, залишившись без звичного чоловічої уваги.

14 серія “Між нами, дівчатами” опис

Олеся і Микита готуються до весілля. Іраїда Степанівна мріє про нове життя, яку забезпечить майбутній зять Левандовський. Але Левандовський отримує нове призначення і їде з міста. Олена в депресії. Серафима радить Іраїда Степанівні припинити метання і визначитися з обранцем.

15 серія “Між нами, дівчатами” опис

Приїхавши в Тетюшев батьки Микити не хочуть знайомитися з родиною Сайко та погоджуватися на весілля. Микита відмовляється їхати в Москву. Олена стає на бік молодих і намагається переконати батьків Микити, що не можна заважати. Іраїда Степанівна потайки від Аркадія зустрічається з Рибаковим. Олена шукає нову роботу. Олеся заявляє, що заважати весіллю пізно: вона вагітна.

16 серія “Між нами, дівчатами” опис

Звістка про вагітність Олесі пом’якшує позицію батьків Микити. Іраїда Степанівна приймає пропозицію Рибакова жити разом. Ольга влаштовує Олену на роботу в мерію. Олеся зізнається Микиті, що історія з вагітністю – це брехня для порятунку. Микита наполягає на тому, щоб Олеся припинила обманювати матір і бабусю. Олена та Іраїда Степанівна посилено опікають «майбутню матір».

17 серія “Між нами, дівчатами” опис

Олеся і Микита їдуть у Москву до батьків Микити. Олена готує кошторис до Дня міста, намагаючись економити бюджетні кошти і не рахуючись з інтересами чиновників. Місцеве телебачення знімає фільм про Іраїду Степанівну. Рибаков дарує Іраїді обручку.

18 серія “Між нами, дівчатами” опис

Олеся і Микита повертаються. Сімейство вирішує продати квартиру, щоб відселити молодих, але продаж квартири виявляється непростою справою. Рибаков вирішує помститися авторам брехливого фільму про Іраїду і потрапляє в поліцію. Левандовський повертається в Тетюшев.

19 серія “Між нами, дівчатами” опис

Сім’я готується до весілля Олесі та Микити. Бюджет не витримує майбутніх витрат. Олена відчуває себе не дуже добре. Іраїда освоюється на дачі Рибакова, не беручи до уваги інтереси свого обранця. Повернувшись в місто Левандовський пропонує Олені очолити будівельну компанію, Олена відмовляється

20 серія “Між нами, дівчатами” опис

Олеся і Микита активно готуються до весілля. Левандовський намагається повернути Олену. Іраїда ревнує Рибакова до Люби, вони сваряться. Олена вечеряє з Полуяровим. Весілля Олесі та Микити

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар