“Матусі” опис серій

М

Матусі” опис серій серіалу 2015 року розповідає історію про жіночу дружбу і про кардинальну перетворенні життя після появи дітей.

“Матусі” 2015 зміст серій

1 серія “Матусі” опис

Кожна жінка хоче бути красивою, щасливою і бажаною, а якщо вона мама, то хоче цього подвійно. Адже з появою дитини життя повністю змінюється, і часом зовсім не залишається часу на себе. Так і для молодої мами Ані з появою дитини життя розділилося на «до» і «після». На зміну красивим платтям прийшли зручні штани і футболки, а сексуальну укладку замінив зручний пучок. Її подруга Юля – багатодітна мама з багатим досвідом, у неї троє дітей і чоловік, який не краще дитини. Юлі доводиться все робити самій, але крім домашніх справ вона пише статті для відомого жіночого порталу. А Віка, навпаки, звикла дбати тільки про себе, може вона була б і рада подбати ще про когось, але, на жаль, дівчина ніяк не знайде свого ідеального чоловіка.

2 серія “Матусі” опис

Жіночий інтернет-портал, для якого Юля пише статті, розширюється. Юлі пропонують вийти працювати в офіс на повний робочий день. Тепер вона підшукує няню для своїх дітей, але, виявляється, це не так просто. Тим часом Віка, в пошуках того самого єдиного і неповторного, продовжує придумувати все нові історії, в які, здається, і сама починає вірити. Аня підозрює чоловіка в зраді, але їй потрібні докази.

3 серія “Матусі” опис

Аня, як і багато матусь, страждає від нав’язливих думок. Вона боїться, що з сином щось трапиться – впаде люстра, торшер або тумба. Манія убезпечити дитину призводить до того, що спати доводиться її самій. Колишній залицяльник Віки з ураженим самолюбством помістив її фото на рекламний білборд і не збирається його знімати. Віка знаходить свої методи впливу на кривдника.

4 серія “Матусі” опис

Юля жодного разу в житті не працювала в офісі: напередодні першого робочого дня вона дуже переживає і, виявляється, що не дарма. Тим часом Віка на роботі знайомиться зі Макаром, який працює в автосервісі. Віка шукає привід, щоб зустрітися з сексуальним брюнетом. Але, на жаль, їх відносини закінчуються, так і не встигнувши початися. Дівчина не сумує, адже вона отримує другий романтичний лист від незнайомця. Тим часом Аня забуває буквально про все – забрати здачу, взутися, вимкнути телевізор. Щоб якось вийти з положення і не нагодувати дитину ліками двічі, вона купує камеру і починає все записувати. На плівку потрапляють не тільки буденні турботи, а й особиста розмова Віки з чоловіком Ані.

5 серія “Матусі” опис

Таємний залицяльник Віки продовжує не тільки писати їй романтичні листи, а й малювати свою музу. Тим часом Віка починає зустрічатися з молодим і відчайдушним барменом. А Юля йде на хитрість, аби влитися в жіночий колектив на роботі. Тим часом Аня підкладає Вані весільний журнал і всіляко йому натякає, що пора б і одружитися. Поки Аня готується до весілля, Юля і Рома дізнаються шокуючу правду про Івана.

6 серія “Матусі” опис

Аня усіма силами намагається пережити зраду Вані. Дівчина рішуче налаштована, вона не хоче мати нічого спільного з людиною, яка зрадила її. Але несподівано для всіх Аня вирішує змінити гнів на милість. Тим часом Юля і Рома намагаються з’ясувати, де їх молодший син Паша навчився поганих слів. Юля впевнена, що це все Рома, але чи так це?

7 серія “Матусі” опис

Аня намагається викреслити Ваню з життя, вона змінює замки, розводить багаття з речей чоловіка. На жаль, разом з ними вона спалює свій паспорт і документи на машину. За законом підлості Аню зупиняють на найближчому посту ДПС, машину відправляють на штрафмайданчик, а разом з нею і сумку з ключами від квартири. Нерозторопна матуся залишається на дорозі з дитиною на руках без машини, документів і ключів від квартири. Добре, що подруги поруч: Юля пропонує пожити у них, а Віка потайки розповідає Вані про проблеми Ані. Ваня вирішується на геройський вчинок, щоб реабілітуватися в очах коханої.

8 серія “Матусі” опис

На дитячому майданчику подруги знайомляться з чарівним татом-вдівцем. Він запрошує всіх на вечерю, але Віка просить подруг не ходити і відправляється в гості одна, не підозрюючи про те, що зовсім не вона подобається чарівному татові. Тим часом, щоб якось відволіктися від розставання, Аня збирається давати уроки англійської на дому. Перший учень звертається до неї з незвичайним проханням. У Юлі на роботі киплять справжні пристрасті. Чи погодиться принципова Юля з умовами головного редактора?

9 серія “Матусі” опис

У клубі самостійних мам Аня знаходить нову нав’язливу «подругу», яка бажає помститися своєму колишньому хлопцю. Тим часом Віка страждає від самотності і всерйоз подумує про те, щоб завести дитину без батька. Але її бентежить той факт, що інформація в анкеті донорів з центру репродукції і запліднення може не відповідати дійсності. Тим часом Юля з’ясовує, що Роман її обманює.

10 серія “Матусі” опис

Напередодні дня народження Роми Віка сильно зачіпає Юлю тим, що називає її чоловіка підкаблучником. Юля намагається довести собі і всім оточуючим, що це не так. І повністю перекладає підготовку до дня народження на плечі Романа. Тим часом у Ані закінчуються гроші на прожиття, але вона принципово не бере гроші у колишнього чоловіка і вчиться економити.

11 серія “Матусі” опис

Віка з Ванею посперечалися, чия робота складніша. Вони укладають незвичайне парі. Якщо дівчина продасть хоча б одну машину в салоні, де працює Ваня, то він повинен буде пізнати всю красу роботи андролога. Тим часом Юля шукає новий спосіб здивувати свою шефиню. Вона відправляється на закриту VIP-вечірку, щоб роздобути ексклюзивне фото. Тим часом затія Ані повісити поличку у ванній обертається катастрофою.

12 серія “Матусі” опис

Напередодні генерального прибирання Рома захворює, Юля вважає, що він симулянт і 37,2 не температура. Юля вирішує пожартувати над ним: підсипає чоловікові снодійне в компот, а поки він мирно спить, малює на його тілі «висип». Тим часом Аня випадково стикається в магазині з Сергієм, він люб’язно пропонує її підвезти. Аня вирішує скористатися нагодою і позлити колишнього чоловіка. Тим часом Віка, здається, знаходить свого таємного романтичного закоханого, який пише їй листи.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар