“Молодіжка” 1 сезон опис серій

М

Опис серій “Молодіжка” нагадає про події в цікавому і популярному серіалі, але читати опис не так цікаво, як дивитися.

Зміст
 1. “Молодіжка” 1 сезон зміст серій
 2. 1 серія “Молодіжка” опис
 3. 2 серія “Молодіжка” опис
 4. 3 серія “Молодіжка” опис
 5. 4 серія “Молодіжка” опис
 6. 5 серія “Молодіжка” опис
 7. 6 серія “Молодіжка” опис
 8. 7 серія “Молодіжка” опис
 9. 8 серія “Молодіжка” опис
 10. 9 серія “Молодіжка” опис
 11. 10 серія “Молодіжка” опис
 12. 11 серія “Молодіжка” опис
 13. 12 серія “Молодіжка” опис
 14. 13 серія “Молодіжка” опис
 15. 14 серія “Молодіжка” опис
 16. 15 серія “Молодіжка” опис
 17. 16 серія “Молодіжка” опис
 18. 17 серія “Молодіжка” опис
 19. 18 серія “Молодіжка” опис
 20. 19 серія “Молодіжка” опис
 21. 20 серія “Молодіжка” опис
 22. 21 серія “Молодіжка” опис
 23. 22 серія “Молодіжка” опис
 24. 23 серія “Молодіжка” опис
 25. 24 серія “Молодіжка” опис
 26. 25 серія “Молодіжка” опис
 27. 26 серія “Молодіжка” опис
 28. 27 серія “Молодіжка” опис
 29. 28 серія “Молодіжка” опис
 30. 29 серія “Молодіжка” опис
 31. 30 серія “Молодіжка” опис
 32. 31 серія “Молодіжка” опис
 33. 32 серія “Молодіжка” опис
 34. 33 серія “Молодіжка” опис
 35. 34 серія “Молодіжка” опис
 36. 35 серія “Молодіжка” опис
 37. 37 серія “Молодіжка” опис
 38. 38 серія “Молодіжка” опис
 39. 39 серія “Молодіжка” опис
 40. 40 серія “Молодіжка” опис

“Молодіжка” 1 сезон зміст серій

1 серія “Молодіжка” опис

Для хокейної команди «Ведмеді» з невеликого провінційного міста настала чорна смуга: чергова гра закінчилася поразкою, тренер геть розчарувався у своїх підопічних кидає команду прямо посеред сезону, здається, що самі хлопці не більше вірять у власні сили. Але, на одному з тренувань їх чекає великий сюрприз – новий тренер Сергій Макєєв. Він молодий і амбітний, до того ж має ігровий досвід в НХЛ. Однак і завдання перед ним стоїть непросте – вивести команду лузерів на перше місце.

2 серія “Молодіжка” опис

Кисляк повідомляє команді про свої підозри щодо нового тренера. Між Казанцевим, Романенко і Макеєвим відбувається новий конфлікт. Марина всіляко намагається перешкодити Кострову поговорити з Єгором. Макєєв обіцяє хлопцям сюрприз на наступному тренуванні, однак радісне очікування змінюється шоком – далеко не всім сюрприз припадає до смаку. Костров намагається влаштуватися на нічліг на вокзалі, але замість цього потрапляє в поліцію. Єдиним, хто приходить йому на допомогу, виявляється Макєєв.

3 серія “Молодіжка” опис

Казанцев незадоволений змінами, які Макєєв проводить в команді, він попереджає тренера про проблеми з батьками. Кисляк під тиском батьків мириться з Яною. Батько одного з хокеїстів загрожує Макееву неприємностями. Пономарьов продовжує ходити на тренування, незважаючи на розпорядження Макєєва. Яна застає Кисляка зненацька, Костров відмовляється підіграти товаришеві. Кисляк і Яна знову сваряться. На першу гру під керівництвом Макєєва приїжджає головний спонсор команди – Олег Іванович Калінін.

4 серія “Молодіжка” опис

Дива не сталося – «Ведмеді» знову програють. Конфлікт Кострова і Кисляка триває на льоду. Калінін збирає тренерський склад на нараду, Казанцев і Романенко передчувають «рознос» Макєєва … Едик просить Пономарьова не приходити на їх з Аліною тренування. Макєєв просить додатковий час для тренувань, Казанцев висуває умови, які Макєєв виконати не в змозі. Яна більше не вірить Кисляку, і Кисляк пропонує Марині перевести їх відносини на новий рівень. Бажаючи посилити склад команди, Макєєв хоче повернути колись дуже перспективного гравця, але виявляється, що другий тренер категорично проти повернення хлопця в команду.

5 серія “Молодіжка” опис

Макєєв хоче повернути Антипова в команду, але ні сам Антон, ні його мати не хочуть навіть чути про це. Кисляк знову потрапляє в халепу, але на цей раз батько переходить від слів до справи. Пономарьов залишається без роботи. Єгор починає підозрювати, що Марина його обманює. Конфлікт між Костровим і Кисляком розгорається з новою силою. Макееву, нарешті, вдається дізнатися про причину відходу Антипова з команди. Несподівано для Антона Макєєв приймає його сторону.

6 серія “Молодіжка” опис

Повернення Антипова стає неприємним сюрпризом для Романенко, він вирішує будь-яку ціну знову вигнати Антона з команди. У сім’ї Пономарьових нові складності, Мишко впевнений, що у всьому винен його батько. Знахідка Бакина провокує конфлікт між Єгором і Кисляком. Антипов стає випадковим свідком розмови Макєєва з Юлею. Він просить матір обмежити своє спілкування з тренером. Несподівана зустріч Пономарьова і мами Аліни загрожує Михайлу неприємностями.

7 серія “Молодіжка” опис

Мати Аліни розповідає дочці про те, що Мишко її обманює. Марина свариться з Єгором через його підозри. Казанцев отримує привабливу пропозицію, але ризикує втратити її через упертість Макєєва. Романенко знову чіпляє Антипова, а Макєєв натякає Романенко, що йому відомо про причини конфлікту. «Ведмеді» готуються до чергової грі. У загальній метушні Макєєв не відразу виявляє відсутність Пономарьова.

8 серія “Молодіжка” опис

Під час гри Антипов вплутується в бійку. Кисляк знову бачить Яну і Кострова. Юля дорікає Макєєву за те, що він не виконав своєї обіцянки. Несподіваний візит Калініна застає Казанцева зненацька. Мама Аліни просить Пономарьова залишити її дочку в спокої. Макєєв знаходить спосіб поліпшити атмосферу в команді, але спроба згуртувати хлопців приносить абсолютно непередбачуваний результат.

9 серія “Молодіжка” опис

«Ведмеді» доводять Макееву, що його старання не пройшли дарма. Марина і Єгор вирішують влаштувати особисте життя Діми та знайомлять його з дівчиною, а ось бажання допомогти Кисляку для Кострова обертається справжньою проблемою. Тим часом, Юля потрапляє в неприємну ситуацію, але раптово у неї з’являється рятівник …

10 серія “Молодіжка” опис

Кисляк стає жертвою власних інтриг. Тим часом, у Макєєва загострюється стара травма і йому доводиться взяти лікарняний. Цим вирішує скористатися Романенко і придумує хитромудрий план. «Ведмеді» провідують Макєєва, але в розпал посиденьок в квартирі тренера з’являється несподіваний гість …

11 серія “Молодіжка” опис

Пономарьов влаштовується на нову роботу, але перший же робочий день приносить йому неприємний сюрприз. Антипов повідомляє матері, що більше не буде втручатися в її особисте життя, і при цьому продовжує конфліктувати з Романенко. Бажання «Ведмедів» стати кращими змушує їх вдатися до хитрощів …

12 серія “Молодіжка” опис

Святкування ювілею батька Кисляка закінчується несподіванкою, Яна повідомляє всім, що зробила свій вибір. Несподіванкою закінчується, і спроба Діми зробити вибір між навчанням і хокеєм. «Ведмеді» готуються до виїзної серії ігор, але від’їзд затримується через раптове зникнення одного з хокеїстів …

13 серія “Молодіжка” опис

“Ведмеді” приїжджають в інше місто, щоб зустрітися з суперниками на їх території. Хокеїсти знайомляться з місцевими звичаями вельми неординарним способом, і у хлопців з’являється можливість показати, що вони справжня команда не тільки на льоду. Не без допомоги Казанцева і Романенко над Макеєвим згущуються хмари. Але для нього є й приємні новини – Макєєва в гості запрошує Антипов.

14 серія “Молодіжка” опис

Кисляк намагається виплутатися з ситуації, яка здається безвихідною, а тим часом Марина готує йому новий сюрприз. Юля викликає Макєєва на відверту розмову. У команді починають відбуватися неприємні речі. Хлопці дізнаються про підлий вчинок Антипова … Завдяки Аліні, у Пономарьова з’являються нові проблеми.

15 серія “Молодіжка” опис

Макєєв намагається вирішити проблему в команді за допомогою преси. Щоб припинити черговий конфлікт, йому доводиться піти на крайні заходи. А тим часом Юля дізнається таємницю з його минулого. Романенко розуміє, що його радість була дещо передчасною. Марина стикається з несподіваною проблемою, а в сім’ї Пономарьових відбуваються великі зміни …

16 серія “Молодіжка” опис

Бажання Бакина виповнюється, але не зовсім так, як він хотів. Макєєв просить Антипова надати йому відповідну послугу. У Єгора з’являється новий привід для сварки з братом. Тим часом батько Пономарьова піддається спокусі порушити дане синові слово. Чергова витівка Романенко несподівано обертається користю для Антипова. Юля приходить на хокей, не підозрюючи про те, який сюрприз її чекає.

17 серія “Молодіжка” опис

Юля приймає важливе рішення і обіцяє синові, що не передумає. Тим часом, піддавшись емоціям, Єгор здійснює вчинок, який впливає на долю команди, а Кисляку випадає шанс показати на що він здатний. Костров дізнається, що правда не завжди буває приємною. Макєєв отримує несподівану відповідь на своє питання.

18 серія “Молодіжка” опис

Команда готується до наступної гри, Кисляк просить Макєєва скасувати його рішення. Єгор не в силах виправити ситуацію, яка виникла через нього. Макєєв отримує шикарний подарунок. ВасГен радить Макееву докорінно змінити своє життя. Костров приймає доленосне рішення, а побачення з Аліною обертається для Пономарьова черговим випробуванням.

19 серія “Молодіжка” опис

Бажання Макєєва змінити сформовану ситуацію приймає несподіваний поворот. Але, вирішивши твердо добитися бажаної мети, Макєєв йде ва-банк. Костров доводить, що здатний захистити інтереси сім’ї. Казанцев попереджає Романенко про наслідки його необдуманого вчинку. Необхідність вибору між навчанням і хокеєм обертається для Діми безвихідною ситуацією.

20 серія “Молодіжка” опис

Антипов нагадує Юлі про прийняте рішення, а Оля в черговий раз виручає Антипова. Самовпевненість Кисляка грає з ним злий жарт, наслідки його вчинку відображаються на всій команді. Макєєв отримує відразу дві несподівані звістки, тим часом, у Пономарьова з’являється шанс стати господарем становища …

21 серія “Молодіжка” опис

Бакин потрапляє в безвихідну ситуацію, несподівано йому на допомогу приходить Казанцев. Але, як відомо – безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Діма розуміє, що його жертва виявилася марною. Пономарьов дізнається, що батько довгий час приховував від нього правду. Не бажаючи ворушити минуле, Юля змушена піти на обман …

22 серія “Молодіжка” опис

Кисляк розуміє, що все пізнається в порівнянні, але назад дороги вже немає. Пономарьов дізнається, що ціна за життя близької людини може виявитися занадто висока. Костров потрапляє в ситуацію, коли недавнє минуле загрожує щасливому майбутньому. Діма отримує другий шанс повернутися в гру. Бакин ошелешує батьків несподіваною заявою ..

23 серія “Молодіжка” опис

Бакин отримує несподівану пораду, як виплутатися з ситуації, що склалася. Макєєв стає об’єктом зайвої уваги, це приносить незручності не тільки йому. Костров дізнається, що виправдовувати чужі очікування буває дуже не просто. Завдяки сучасним технологіям, Пономарьов отримує довгоочікувану допомогу, а Казанцев шанс привласнити чужі заслуги.

24 серія “Молодіжка” опис

Кисляку випадає можливість показати всім, на що він здатний заради команди. Вчинок Бакина змушує його батька назавжди змінити до нього своє ставлення. Костров стає жертвою своїх помилок. Діма отримує шанс відігратися за нанесену образу. Пономарьов робить вибір між сім’єю і благополуччям в особистому житті.

25 серія “Молодіжка” опис

Через сімейні проблеми Пономарьов змушений відмовитися від даної ним обіцянки. Сам того не бажаючи, Макєєв видає інформацію, яку Єгор Щукін приховував від команди. Тим часом Васген вирішує влаштувати особисте життя Макєєва, але цим він тільки додає йому проблем. Марина вирішує відновити справедливість, її вчинок стає причиною нового конфлікту в команді. Кисляк отримує повідомлення від якогось “доброзичливця”.

26 серія “Молодіжка” опис

Оля намагається налагодити відносини з Мариною, але її одкровення викликають у Марини лише іронію. Щоб довести серйозність своїх намірів, Антипов зважується на відчайдушний вчинок. Батько Кострова “розкриває” синові очі на його відносини з Яною. Юля розуміє, що з Олею її пов’язує щось більше, ніж дружба дівчини з її сином.

27 серія “Молодіжка” опис

Новина, яку дізналася Юля, змушує її втрутитися в особисте життя сина. У Пономарьова з’являється несподіваний союзник. Робота Ольги стає причиною неприємностей, і Антон вирішує розрулити ситуацію, що склалася …

28 серія “Молодіжка” опис

Батько Пономарьова потрапляє в ситуацію, яка загрожує йому втратою довіри з боку сина. Макєєв нарешті вирішує розставити всі крапки над i у відносинах з Юлею. Перед самою грою Діма приймає дивне рішення. Піддавшись емоціям, Антон здійснює необдуманий вчинок, який загрожує неприємностями не тільки команді, але і йому самому.

29 серія “Молодіжка” опис

Зловмисник, який розсилає листи Кисляку, переходить від слів до справи. Мати Аліни не упускає можливості довести свою правоту. Щоб відновити справедливість Макееву доводиться діяти на свій страх і ризик. Розхвилювавшись, Костров здійснює чергову помилку. Зрозумівши, що Антон не збирається слідувати її пораді, Юля змушена піти на крайні заходи.

30 серія “Молодіжка” опис

Антипов дізнається, що інформація про минуле може зруйнувати майбутнє. Кисляк розгадує таємницю листів з погрозами. Повідомлення Казанцева змушує Антипова зрозуміти, що за свої вчинки потрібно відповідати. Макєєв наважується на важливу розмову. Бакин дізнається, що відсутність інформації може стати причиною незручної ситуації.

31 серія “Молодіжка” опис

Кисляк отримує привабливу пропозицію. Через сімейні проблеми Костров позбавляється шансу заробити. Макєєв розуміє, що на пряме запитання не завжди можна отримати пряму відповідь. Через незвичайного гостя рядове тренування стає для “Ведмедів” незабутньою подією. Перегляд хокейного матчу обертається для Бакина проблемами в особистому житті, а його результат допомагає Васгену розкрити обман.

32 серія “Молодіжка” опис

Бажання заробити обертається для Кострова великими неприємностями. А мати Кострова дізнається, що не завжди брехня буває на спасіння. Казанцев дає зрозуміти Романенко, що дружба і гроші – поняття несумісні. Бакин потрапляє в ситуацію, коли хочеться як краще, а виходить як завжди. Юля вирішує більше не випробовувати терпіння Макєєва.

33 серія “Молодіжка” опис

Юля вирішує сміливо зазирнути в очі майбутньому, однак стикається віч-на-віч зі своїм минулим. Костров дізнається, що все в житті має свою ціну, а “Ведмеді” в черговий раз доводять, що можуть бути командою не тільки на льоду. Бакин отримує загальне визнання, але вельми оригінальним способом. Бажання відновити справедливість, змушує Кисляка звернутися за допомогою до Яни.

34 серія “Молодіжка” опис

Бажаючи вирішити старі проблеми, Юля тільки створює нові. Вирішивши домогтися своєї мети, Бєлов починає діяти. А Макєєв виявляється не в тому місці і не в той час. Казанцев повідомляє Романенко, що його терпінню прийшов кінець. Мати Аліни розуміє, що минуле може розповісти про людину набагато більше, ніж сьогодення.

35 серія “Молодіжка” опис

Жертва Кисляка виявилася марною, але саме це дозволяє йому заслужити, нарешті, повагу в очах Яни. Оля дізнається правду про “проблеми” батька на роботі. Юля розуміє, що скоїла страшну помилку, а Макєєв робить неприємне відкриття. Пономарьов стає жертвою інтриги.

36 серія “Молодіжка” зміст

Пономарьов дізнається, що добро буває з кулаками, а Макєєв переконується в тому, що біда не приходить одна. Тим часом в житті Антипова відбуваються щасливі зміни. Бажання батька Бакина справити сприятливе враження має зворотний ефект. Романенко та Казанцев святкують власний успіх, але “Ведмеді” не бажають миритися зі сформованою ситуацією.

37 серія “Молодіжка” опис

Казанцев дізнається, що кожна медаль має дві сторони. Повідомлення Антипова дає Юлі нову надію. Пономарьов отримує шанс виконати свою мрію, а Діма несподівану пропозицію. Щоб заманити Діму в сіті, Олена і Марина придумують хитромудрий план.

38 серія “Молодіжка” опис

Марина розплачується за свою довірливість, а Єгор змушений прийняти непросте рішення. Романенко дізнається справжню ціну дружбі Казанцева. Втручання рідних змушує Пономарьова зробити правильний вибір. Бажаючи допомогти матері, Антипов робить несподіваний вчинок.

39 серія “Молодіжка” опис

Спогади про минуле доводять Васгена до біди. Тим часом Макєєв отримує пораду з несподіваного боку. Повернення Кострова затьмарюється неприємною новиною. Казанцев знаходить можливість виправити своє становище, а Єгор показує команді, що таке справжній капітан.

40 серія “Молодіжка” опис

У Романенко з’являється можливість публічно заявити про себе. Бажаючи надоумити Макєєва, Васген змушений використовувати “заборонений” прийом. Фінал перетворюється для “Ведмедів” у найважче випробування. Казанцев показує все, на що він здатний, а Калінін проявляє себе з несподіваного боку.

“Молодіжка” опис кожної серії нагадало про 1 сезон, також можете прочитати зміст серій “Молодіжка” 2 сезон.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар