“Молодіжка” 2 опис серій

М

«Молодіжка» – російський телесеріал, що оповідає про долю молодіжної хокейної команди «Ведмеді». “Молодіжка” зміст серій 1 сезону допоможе згадати чим закінчилася перша частина.

“Молодіжка” 2 сезон зміст серій

41 серія “Молодіжка” опис

Макєєв в екстреному порядку збирає команду, так як керівництво МХЛ змінило правила участі. Він ледве встигає на перший матч команди. Костров хоче повернутися в команду. Бакин несподівано отримує травму. А Діма дізнається те, що в корені змінить його долю.

42 серія “Молодіжка” опис

Марина безуспішно намагається поговорити з Єгором. Рита пропонує Бакину допомогу в лікуванні його травми, і мимоволі стає причиною сварки батьків Бакина. Єгор дізнається про таємницю Діми, Діма просить його мовчати. Аліна отримує несподіване запрошення. Антон змушений боротися зі своєю гордістю, і Оля допомагає йому зробити правильний вибір. Калінін відвідує «Ведмедів», але там його чекає неприємний сюрприз.

43 серія “Молодіжка” опис

Діма змушений прийняти нелегке рішення. У Кисляка виникають проблеми через образливу дівчину. Пам’ятна дата допомагає примиритися батькам Бакина. А Макєєв робить Юлі серйозну пропозицію, і вона дуже відповідально підходить до його прохання.

44 серія “Молодіжка” опис

Аліна так і не наважується розповісти Міші правду, але їй «допомагає» її мама. Батько Бакина ганьбить Бакина перед друзями. У «Ведмедів» починаються серйозні проблеми. Макєєв безрезультатно намагається їх вирішити, в розпачі направляється до Федерації Хокею, де його чекає черговий неприємний сюрприз.

45 серія “Молодіжка” опис

У прагненні стати кращими і брати участь в Молодіжній Лізі, команда «Ведмеді» була не готова зіткнутися з новими проблемами. Через фінансові махінації їх спонсора, бізнесмена Калініна заарештовує прокуратура, його рахунку блокуються, і матеріальна допомога хокейній команді припиняється.

Через відсутність фінансування тепер команда «Ведмеді» не може брати участь в Молодіжній Лізі. А тут ще й змінені правила участі в Лізі ставлять «палиці в колеса». Вирішити проблеми не може навіть Федерація Хокею.

46 серія “Молодіжка” опис

У “Ведмедів” чергове поповнення, а новий спортивний директор не кращим чином демонструє свої адміністраторські здібності. Михайло Пономарьов та Аліна досі не з’ясували відносини на рахунок поїздки дівчини на збори в національну збірну. Андрій Макєєв і Оля Антипова вперше лаються, що відбивається на Антоні. Нарешті в команду приходить новий захисник Смирнов.

47 серія “Молодіжка” опис

Михайло Пономарьов переживає через Аліну. Марина намагається звернутися до колишніх почуттів Єгора. Макєєв відгороджує нового тренера з фігурного катання від зайвої уваги з боку Романенко.

48 серія “Молодіжка” опис

Батько Бакина дуже засмучений через підвищення ціни на матч Ведмедів, і син вирішив допомогти батькові і дістати квиток, і поговоривши з Жиліним він отримав негативну відповідь, але світ не без добрих людей і йому допоміг Андрій Кисляк, який здавався в першому сезоні дуже поганим хлопцем, але це не так – він чуйний і завжди допоможе. Оля прессекретар команди Ведмеді написала на сайті про нового президента клубу, але йому дуже це не сподобалося, що про нього написали, ну а команді дуже сподобалося. Ми очікували, що коли Марина передасть книгу з фото їх разом, то він її пробачить і вони будуть разом, але не так думалося і Єгор стоїть на своєму і не може переступити через своє я, але ми ж бачимо що він її любить. Саша Костров знову запідозрив батька в зраді, після того як він побачив, що батько зайшов з молодою дівчиною і закрився в кабінеті. Юлія Антипова дуже хоче дитину і проходить медкомісію, і коли вона прийшла за результатами, вона дуже засмутилася ним. Ну а Кисляку доводиться бігати від воєнкома, перед самою грою до нього прийшов воєнком вручити повістку, але він не відкрив двері, і подзвонив своєму другові Борщу, щоб він допоміг вийти з дому. Казанцев привів на гру підставного спонсора команди, тому що Макєєв дуже хоче його побачити і познайомиться.

49 серія “Молодіжка” опис

Аліну виписують з лікарні, звідки її забирає Мишко. Новий спортивний директор хокейного клубу Ведмеді підмовляє Казанцева на те, щоб підставити Макеєва з подальшим звільненням. Лід рушив! Єгор став відноситься до Марини Касаткіної пом’якше і навіть запросив молоду дівчину подивитися фільм до себе додому.

50 серія “Молодіжка” опис

Кисляк просить допомоги у Казанцева. Гравці отримують свою першу зарплату. Назаров провокує Кострова на бійку.

51 серія “Молодіжка” опис

Всередині команди назріває розбрат. Мама Аліни забороняє Михайлу зустрічатися зі своєю дочкою. Дружина Макеєва зізнається йому, що не може мати дітей і ревнує його до жінки-тренера з фігурного катання.

52 серія “Молодіжка” опис

Сергія Макєєва забирають в поліцію правоохоронні органи по одній кримінальній справі. І це все відбувається перед тренуванням. Макєєв просить другого тренера провести тренування без нього. Батько Пономарьова знову починає пити. У домашньому матчі «Ведмеді» показують дуже сильну гру.

53 серія “Молодіжка” опис

Сеня надумав одружитися, але батьки проти. Юля ревнує Макєєва до дитячого тренера. У команду «Ведмедів» беруть нового нападника. Ольга намагається вирішити проблему батьків. На суді Костров вирішує сказати правду.

54 серія “Молодіжка” опис

Рита обманювала Бакина, і тільки тепер він про це дізнається. Сеня з’ясовує стосунки зі своєю нареченою, потім болісно переживає розрив. Новий нападник намагається завести роман з капітаном групи підтримки. Тренер з фігурного катання визнається Макееву у своїй любові.

Яна хоче з’ясувати стосунки зі своїм хлопцем Костровим, але спроба виявилася марною. Після цього Кисляк запропонував свою допомогу Яні, але роблячи висновки з попередніх відносин, вона тримає його на відстані.

55 серія “Молодіжка” опис

Другий тренер команди “Ведмеді” Романенко вирив інформацію про нового спонсора, з якою одразу побіг до Макєєва. Макєєв стримано відреагував на таку новину. Знову ж у команди нове поповнення – прийшов новий досвідчений захисник Олексій Смирнов.

56 серія “Молодіжка” опис

Бакин не зможе зіграти в найближчому матчі. Смирнов виходить на лід проти своєї колишньої команди. Антон Антипов починає підозрювати свого тренера і вітчима в несумлінності, тобто у нього є думки, що так званий батько зраджує його мамі. Життя Пономарьову продовжує псувати мама Аліни, вона ніяк не може заспокоїтися і залишити хлопця в спокої. Макєєв змушений на невизначений термін приховувати інформацію про спонсорів команди, про яку недавно дізнався.

57 серія “Молодіжка” опис

До цих пір ще не з’ясована повна історія нової чорної конячки команди – нового захисника. Кисляк хоче помиритися з Яною і відновити колишні відносини, а Яна в свою чергу хоче помиритися з Костровим, так як вважає себе правою. По правді сказати Костров зовсім не зрозумів, чому Яна так сказала на суді, а подумав все навпаки.

58 серія “Молодіжка” опис

Марина «запускає» в команду слух, що Смирнов заробляє більше.

59 серія “Молодіжка” опис

Батько Кисляка вплутується в дуже ризиковану справу. Макєєв дізнається, що Смирнов поширює заборонені речовини.

Юлю не покидають думки про молоду і красиву дівчину, яка крутиться близько Сергія. Вона думає, що Сергій їй зраджує. І одного разу близько льодового палацу вона помічає поцілунок Макеєва з іншою жінкою, роблячи свої неправильні висновки. З боку тренера Сергія це було просто привітання з днем народження …

60 серія “Молодіжка” опис

Антипов всерйоз має намір помститися кривдникам своєї дівчини. Кисляк пропускає гру.

Підозри Юлії, що Макєєв зраджує її підтверджуються все частіше і частіше. Зайшовши в ресторан вона побачила як Олена цілує її коханого чоловіка. А насправді все було зовсім по іншому: Макєєв чекав Юлю, і в цей час підійшла Олена і запропонувала йому приєднатися до святкування її дня народження, але сам Сергій відмовився.

Макєєв ігнорує «розпорядження» Казанцева.

61 серія “Молодіжка” опис

Юля заявляє Макееву, що не зможе народити йому дитину, ця інформація його сильно шокувала, хоч він і знав про проблеми Юлі. Казанцев зі своїми підопічними замовляє Макєєва, тому що як тренер він їх вже не задовольняє.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар