“Маршрути долі” опис серій

М

“Маршрути долі” опис серій серіалу 2019 року про життя людей у ​​військових умовах.

“Маршрути долі” опис серій

1 серія “Маршрути долі” опис

Сергій працює водієм маршрутки. Він перевозить людей через лінію розмежування на Донеччині.

Одного разу в житті Сергія трапилася біда. В один день він втратив дружину і дітей в страшній аварії. Але що саме сталося, і чому він залишився в живих – чоловік не пам’ятає.

Чоловік не може змириться зі смертю найближчих людей, тому вирішує почати власне розслідування обставин аварії.

2 серія “Маршрути долі” опис

Старий учитель Сергія -Вахтанг – намагається умовити його піти на небезпечну справу: поїхати в Донецьк і забрати з таємного сховища одну річ. Коли Сергій привозить тайник, Вахтанг зауважує, що дечого не вистачає. У крадіжці він підозрює Сергія. Паралельно з цим, Ірина Олегівна намагається з’ясувати, що насправді сталося з сім’єю Сергія.

3 серія “Маршрути долі” опис

Коли на Ірину напали, Сергій випадково опинився поруч і врятував її. Лікар здогадалася, що причиною нападу було не просто пограбування. Ірина ж зізнається, що не бачила загиблих родичів Сергія …

4 серія “Маршрути долі” опис

На окупованій території Сергій бачить самотнього пса-вівчарку. У будь-яку погоду, в один і той же час, пес чекає господарів на автобусній зупинці. Сергій розповідає цю історію в лікарні. Один з пацієнтів, Василь, розуміє, що це його собака. Він вирішує втекти з лікарні, щоб забрати собаку.

5 серія “Маршрути долі” опис

Молода пара втекла з Кропивницького в окупований Донецьк від батьків. Адже батькові хотілося б видати дочку заміж за багатого жениха, а не звичайного хлопця. Сергій же продовжує з’ясовувати, як загинула його сім’я. Лікарі запевняють, що в лікарню потрапили тільки залишки тіл.

6 серія “Маршрути долі” опис

Яся завагітніла, вони з Максимом хочуть поїхати в окупований Донецьк. Але у Ясі немає документів. Сергій знайшов старого знайомого Рафаеля. Той пропонує Сергію возити через лінію розмежування гуманітарну допомогу, а також обіцяє допомогти Ясі потрапити в Донецьк. Однак далі все йде не за планом і пара потрапляє в біду.

7 серія “Маршрути долі” опис

Ясю з Максимом обдурили і вони залишилися без дому. Без документів Максиму важко знайти роботу.

Жінка Валентина вирішила вийти заміж вже в немолодому віці. Її чоловік Микита забирає жінку спочатку до себе. Однак війна дає про себе знати – жити на окупованій території стає зовсім непросто.

8 серія “Маршрути долі” опис

Через те, що Максим взяв чужі документи, він потрапив до в’язниці. Сергій просить Богдана допомогти звільнити хлопця. Сам же Богдан закохався в жінку на ім’я Леся. Разом з коханою він вирішує поїхати на море. Як раптом з’ясовується, що у Лесі є дитина. На зворотному шляху Сергія затримує Служба безпеки.

9 серія “Маршрути долі” опис

У Ірини Олегівни вкрали гаманець, але хлопчики-злодюжки потрапили в руки Сергія. Мати дітей загинула під час обстрілу, а батько у важкому стані в лікарні.

Інший же хлопчик, у якого складне захворювання, потрапляє в автобус Сергія. Якби не Сергій і цей хлопчик Богдан міг би загинути.

10 серія “Маршрути долі” опис

Сергій відвозить хлопчиків в Іванівку і приходить в жах від побаченого. Дітям ніде спати, а батько – хворий і прикутий до ліжка. Сергій вирішує забрати Єгора і Даню до себе. Тим часом, Ірині доводиться звільнитися з роботи. Сергій починає згадувати день аварії і здогадуватися, що його сім’я жива.

11 серія “Маршрути долі” опис

Сергій, простеживши за тещею, дізнається, що його діти живі. Він пише заяву в поліцію, але ніхто не хоче йому вірити. За адресою, яку вказує Сергій, живе дуже впливова людина, проте хто він – не говорять. Сергій розповідає цю історію Рафаелю, і той починає панікувати.

12 серія “Маршрути долі” опис

Даня і Єгор хочуть, щоб Сергій з Іриною одружилися і усиновили їх. Сергій тим часом все ближче підбирається до правди у власному розслідуванні. Він дізнається, що дружина втекла з Рафаелем, а той на додачу під прикриттям гуманітарки возить заборонені речі. Оля і діти у Рафаеля знаходяться в якості заручників

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар