«У чому вина Фатмагюль» опис серій 40 — 49

Опис серій "Фатмагюль"

«У чому вина Фатмагюль» цікавий турецький серіал, хоча і трохи затягнутий, тому іноді необхідний зміст серій «У чому вина Фатмагюль»

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 31 — 39

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 40 — 49

«У чому вина Фатмагюль» 40 , 41 серія опис

Керім є єдиним підозрюваним у вбивстві, з цієї причини він і був заарештований, проте він його не здійснював. Перебуваючи у в’язниці, Керім чекає дня суду, серед перших людей, кого він бажає переконати у невинуватості є Фатмагюль, і йому недобре від того, що він повинен залишити її без захисту від Яшаранов і Мустафи. Скориставшись ситуацією, що склалася , Мустафа і далі є тінню Фатмагюль. У фірмі Яшаранов проблеми не закінчуються.
У їхньому новому будинку у Фатмагюль нарешті, з’являється своя кімната, в якій вона своїми руками відводить місце і Керіму. Мукаддес також змогла знайти для себе місце в житті Фатмагюль. Кадір і Омер всіма силами намагаються довести, що Керім абсолютно ні в чому не винен, проте всі докази проти нього. Разом з тим є свідок, який в змозі розвіяти всі секрети тієї ночі.
Тюремне побачення виявляється єдиною радістю для Керима і Фатмагюль . Не звертаючи увагу на всі чорні хмари, які згустилися над закоханими, їх любов так переповнена надією, що в силах впоратися з будь-якою бідою.

«У чому вина Фатмагюль» 42 , 43 серія опис

Кадір намагається якомога швидше офіційно оформити свідчення, які дала Асу. Мустафа усвідомлює, що він сам накликав на себе підозри Асу. Яшарани, які тримають Фатмагюль та її сім’ю під наглядом переживають паніку, оскільки їм стало відомо про те, що Асу приєдналася до числа їхніх ворогів. Показання, дані Мустафою, наносять черговий удар.
Яшарани намагаються знайти можливі способи для того, щоб уникнути небезпеки, яка наближується, однак втручання Леман і Шемсі абсолютно виводять з-під контролю всі події. Листи Керима і Фатмагюль, які вони пишуть один до одного, виявляються для них єдиним джерелом сил, що допомагає пережити нелегкі дні. За дані дні розлуки вони зближуються по- справжньому.

«У чому вина Фатмагюль» 44 , 45 серія опис

Ось і прийшов час зустрічі, про яку Керім і Фатмагюль мріяли стільки часу. Вони знову знаходять один одного, крім того, звільнення Керима виявляється ще однією віхою в їх відносинах. По дорозі в Стамбул Керим помічає смуток Ебе, він усвідомлює, що справа в його батьку, він в черговий раз озвучує рішення з даного приводу. З іншої сторони Ебе збирається стримати слово, яке вона дала Фахреттіну, нехай вона навіть назавжди втратить Керима.
Ось і закінчилася настільки тривала розлука, Керім знову разом з коханою, за якою він тужив таку кількість часу . Керім відчуває себе ще щасливішим, коли бачить, що його почуття взаємні. У дану ніч вони все ніяк не наговоряться і Фатмагюль усвідомлює, що порожнеча, яка все більше заповнюється всередині неї і росте впевненість.
У цю ж ніч в руках Керима виявляється передсмертний лист його матері.

«У чому вина Фатмагюль » 46 , 47 серія опис

Все, що трапилося після того, як Керім побачив схожі риси між його матір’ю і Фатмагюль, завдало серйозного удару по його відносинам з дружиною. Він розуміє, що навіть для каяття вже занадто пізно. Страх в очах Фатмагюль стає його найбільшим покаранням. Фатмагюль ж, не дивлячись ні на що, намагається знайти йому виправдання.

Яшарани, у яких тепер багато проблем крім Фатмагюль, з жахом чекають дня суду. Адвокат Кадір продовжує збирати докази на користь Фатмагюль. З іншого боку, розслідування вбивства Вурала триває, підбираючись до Мустафи .

Готовий зробити все для сина Фахреттін Ілгаз нарешті знаходить спосіб допомогти йому. Керім вперше відкриває душу Кадіру, до якого відноситься як до батька. І ось Керім оголошує рішення, прийняте ним щодо їхнього шлюбу. Тепер черга вирішувати за Фатмагюль …

«У чому вина Фатмагюль» 48 , 49 серія опис

Вперше за довгий час, далеко від Стамбула, Фатмагюль і Керім залишаються наодинці. У ту ж ніч потрапив у пастку Мюніра Мустафа розуміє, що йому не вибратися з цього бруду. Знову йому не залишається нічого, окрім як підкоритися Яшаранам. Асу теж змушена прийняти його рішення, інакше і вона, і її дитина опиняться в небезпеці. Далеко від Решата і Мюніра з їх планами, Ердоан вирішує відкрити чисту сторінку з Ніл, але на шляху його надій встає його минуле.

Щоб побачити старшого брата, з Австралії приїжджає його сестра Деніз. Їй не терпиться познайомитися з братом, але батько стримує її пориви . Тоді вона знаходить свій спосіб. Чорні хмари між Фатмагюль і Керімом, що роблять кроки назустріч один одному, починають розвіюватися. Найбільший сумнів Керима зникає після зізнання Фатмагюль …

«У чому вина Фатмагюль» 50 – 59 серія опис

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар