“Забудь і згадай” опис серій

З

“Забудь і згадай” опис серій

1 серія “Забудь і згадай” опис

Наташа вихованка дитячого будинку, розумниця і красуня. Ночами вона працює зі злодіями. Наташа зустрічається з Михайлом, він теж сирота. Наташа з Михайлом беруть яхту заступника мера щоб покататися, після чого Михайла заарештовують. Міші загрожує термін і Наташа вирішує влаштувати для нього втечу.

Заступник мера Леонід Мазов побачивши Наталю на показовому вечорі починає цікавитися її життям. Наталя схожа на його колишню дружину і він має намір отримати її.

Наташа йде на побачення з Леонідом, але продовжувати спілкування не має наміру. Спроба втечі Михайла закінчується невдачею.

2 серія “Забудь і згадай” опис

Наташа готова на все, аби витягнути Михайла. Але її саму заарештовують за пограбування парфумерного. Поки Наташа сидить в СІЗО їй здається, що це кінець її життя. Леонід витягує її, показує свій розкішний дім, а потім вона повертається в дитячий будинок. Михайла завдяки Леоніду теж випустили, але Наташа не може його знайти. Леонід звільнив Михайла, щоб той відмовився від Наталії.

Леонід – заможний наречений, він красиво доглядає за Наташею і незабаром вона погоджується вийти за нього.

3 серія “Забудь і згадай” опис

Щасливе сімейне життя довго не триває. Леонід починає поводитися дивно, Наташа дізнається, що схожа на його першу дружину. Леонід забороняє Наташі спілкуватися з подругами, починає її бити.

Знайшовши щоденник своєї попередниці Ніни, яка загинула за дивних обставин, Наташа розуміє що знаходиться в небезпеці. Але до неї приставляють охорону – тепер не втекти, ні написати заяву в поліцію вона не може.

4 серія “Забудь і згадай” опис

Наташа дізнається про вагітність, але через побої Леоніда втрачає дитину. Наташа просить допомоги у друга батьків слідчого Сергія Петровича і він радить їй інсценувати самогубство.

Наташа розуміє, безслідно зникнути – її єдиний шанс зберегти життя. І дівчина інсценує власну смерть – стрибнувши з моста.

Але Леонід і його люди не вірять у самогубство – Наталю шукає вся поліція міста. Завдяки Сергію Петровичу вона отримує нові документи і шанс на нове життя.

5 серія “Забудь і згадай” опис

Сергій Петрович допомагає Наташі покинути місто. Тепер вона Катерина Соколова.

Наташа на вокзалі знайомиться з Павлом, який захищає її від грабіжників. Живе вона в сестри Сергія Петровича, але тіні минулого не дають їй спокою. Вона живе в страху, що її знайдуть.

Леонід не припиняє пошуків Наталії, він хоче переконається в її смерті, або знайти її живою.

6 серія “Забудь і згадай” опис

Минуло 7 років … Наташа дружина Павла, виховує доньку Ольгу та працює вчителькою в школі.

Мазов хоче стати мером, і конкуренти намагаються знайти компромат проти нього. Але щоб усунути конкурентів Мазов готовий йти на все. Подруги Наталі Ксюша і Аня знаходять компромат на Мазова і щоб помститися передають його конкуренту.

Наташа бачить Мазова в Москві і починає панікувати, але Сергій Петрович заспокоює її. Дочка Наталії та Павла перемагає в олімпіаді, випуск про це бачить Мазов … Тепер Леонід знає де шукати зниклу дружину.

7 серія “Забудь і згадай” опис

Мазов розробляє план, щоб повернути Наташу. Дочку Наташі Олю викрадають зі школи, поки її шукають Мазов пробирається в квартиру Павла і Наталії. Сергія Петровича за наказом Мазова збираються допитати, він здійснює самогубство.

Наташа не може знайти місця, Павло намагається її підтримати. Незабаром Наташу викрадає Мазов, її тримають окремо від дочки. Павло не може знайти дружину, але у нього навіть здогадок нема хто за всім стоїть.

Павла підставляють у вбивстві сусіда, і начальство поліції вимагає від слідчого посадити його.

8 серія “Забудь і згадай” опис

Слідчий намагається допомогти Павлу в пошуках дружини і дочки. Павло дізнається, що його дружина не та за кого себе видавала, тепер він знає, що її справжнє ім’я Наталія.

Правоохоронці мають намір посадити Павла і підкидають йому знаряддя вбивства сусіда, плануючи звинуватити його ще й у викраденні дружини і дочки. Павло змушений бігти в Сєвєрогорськ, щоб дізнатися про минуле своєї дружини.

Наташа доведена до відчаю готова на все аби бути з дочкою.

9 серія “Забудь і згадай” опис

Павло в Северогорську розслідує життя Каті-Наташі 8 років тому. Мазов планує заявити в пресі про повернення своєї дружини.

Ксенію, яка працює в передвиборчому штабі Мазова, підозрюють у шпигунстві, за нею стежать. Але вона все одно має намір з’ясувати правду про смерть Сергія Петровича.

Мазов хоче стати батьком для Олі, щоб в очах преси бути справжнім сім’янином.

10 серія “Забудь і згадай” опис

Мазов намагається переконати Наташу, що Павло зрадив її.

Павло пробирається в квартиру Петровича і дізнається, що Наталя з дитбудинку. Ксенія і Аня розуміють, що Павло чоловік Наталії та вирішують йому допомогти.

Мазов дізнавшись, що Павло в його місті наказує знайти його разом з подругами Наталії.

11 серія “Забудь і згадай” опис

Подруги Наталі разом з Павлом шукають докази проти Мазова, щоб можна було посадити його. Вони знаходять докази того, що журналістка Соколова була вбита Мазовим.

Наташа вирішує звести Леоніда з розуму, розставляє по дому речі пов’язані з першою дружиною Ніною. Мазов починає втрачати розум.

12 серія “Забудь і згадай” опис

Наталя передає записку, яка допомагає Павлу знайти дочку. Але втекти Павло з дочкою не встигають, люди Мазова затримують їх.

Мазов здогадався, що Наталя намагалася звести його з розуму. Проти Мазова починає розслідування прокуратура, знаходять докази його причетності до наркотиків.

Мазов збирається бігти разом з Наталею, але вона намагається втекти …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар