“Запитайте у осені” опис серій

З

Запитайте у осені” опис серій українського серіалу ви можете дізнатися в цій статті.

“Запитайте у осені” опис серій

1 серія “Запитайте у осені” опис
Милочка Подільська – випускниця школи в невеликому провінційному містечку. Її захоплення – музика, вона пише щирі і проникливі пісні. Милочка захоплена Іллею, своїм однокласником (син мера Білих ключів). На випускному вечорі вона співає пісню, присвячену йому, але Ілля не помічає, йому цікаві доступніші дівчини.
Привітати Мілу приїжджає її друг дитинства Андрій Рощин (інтерн другого курсу мед.вуза). Саме він рятує її від хуліганів, з якими вона випадково стикається на шкільному подвір’ї. Разом з Андрієм Мілочка тікає з випускного вечора. Андрій, дуже уважно і трепетно ​​ставиться до неї, і вона щиро закохується в нього. Про своє бажання вийти заміж за Андрія, Мілочка розповідає близькій подрузі Лізі. Через якийсь час про це дізнаються батьки Мілочки – Микола і Олена Подільські. Олена шокована – не таким вона бачила майбутнє своєї дочки. Посварившись з батьками Мілочка йде з дому. Їде до Андрія.
Тим часом, в сім’ї Рассказова починає заплітати клубок інтриг і пристрастей. Ірина (дружина Артема, брата Іллі), яка щиро ненавидить Іллю, помітивши його пристрасть до азартних ігор і комп’ютерних, свідомо підштовхує його до знайомства з Ігорем, власником більярдного клубу, в якому нелегально проводяться турніри покеру.
Вперше потрапивши в підпільний заклад, Ілля знайомиться не тільки з азами справжньої гри, а й з Тетяною (сестрою Ігоря, власника клубу). Між молодими людьми відразу виникає взаємне притягання.
У гуртожиток до Андрія приїжджає Мілочка. Вона рішуче налаштована залишитися жити з Андрієм. Андрій розгублений, він не так хотів починати сімейне життя, для початку потрібно “встати на ноги” і мати своє житло. Андрій переконує її повернутися до батьків.

2 серія “Запитайте у осені” опис
Повернувшись до рідної домівки, Мілочка готується до вступу в педагогічний інститут. Це вибір її батьків, на їхню думку, захоплення доньки музикою – несерйозне. Андрій часто приїжджає до коханої в Білі Ключі. Музичний талан Милочки для нього предмет особливої ​​гордості. Він умовляє Мілу записати її пісні і відправити заявку на участь в музичному конкурсі. Андрій щиро вірить, що вона зможе перемогти. Мілочка успішно складає іспити і вступає до інституту. А ось Ілля, для якого пристрасть і взаємини з Тетяною стають на першому місці, з тріском провалює вступні іспити. Валерій розпікає сина. Завдяки своїм зв’язкам і статусу він домовляється про переекзаменування для Іллі.
Тим часом Андрій береться за будь-які підробки, хоче зробити для своєї коханої на подарунок. Він купує гітару і приїжджає до Міли. Але Олена, хитро витлумачивши присутність Іллі в кімнаті Милочки (насправді, вона готує сина мера до перездачі іспитів), змушує Андрія повірити в неіснуючий зв’язок між Мілою і Іллею.
Андрій залишає гітару, мовчки йде. І приймає рішення розлучитися з Мілою. Вони і справді не пара. Милочка із заможної сім’ї, і він не зможе забезпечити їй гідне життя.
У гральному клубі один з тих, хто програв затіває бійку, намагаючись розборонити гравців, Ігор отримує ножове поранення. Щоб уникнути поліцейського розслідування, Ігор просить приїхавшого доктора Носова, лікувати його на дому. Носов погоджується, в надії ближче познайомитися з Тетяною, яка сподобалася йому . Через деякий час Носов запрошує Тетяну на побачення, але та відмовляє йому. Тетяна з Іллею приховують свої відносини, але Ігор все ж дізнається про це. Він застерігає сестру від зв’язку з “багатеньким мажором”. Тетяна нічого поганого про Іллю чути не хоче. Для неї він ідеальний чоловік. Відбувається сварка.
У цей момент Мілочка випадково зустрічає Андрія, вона дуже рада його бачити, дивується, чому він не зайшов до неї в гості. Андрій холодно повідомляє, що вирішив розірвати відносини.

3 серія “Запитайте у осені” опис
Проходить час, Мілочка так і не дізналася причину їх розриву з Андрієм. В одні з днів Милочка випадково знаходить гітару. Олена змушена розповісти доньці і чоловікові правду. Це подарунок Андрія.
Андрій важко переносить розставання з Мілою. Щоб відволіктися від тяжких думок, він цілими днями проводить в інституті, допомагаючи професорові Соловйову з його науковою роботою. Професор зауважує душевні переживання Андрія. Мудрими настановами він переконує Андрія, що розрив з Мілою оман і помилка. Через деякий час закохані миряться.
Ілля успішно перездає іспити. Його зараховують до інституту. В цей же вечір в родині Рассказова святкують вступ Іллі, запрошені і Подільські. Валерій дарує синові спортивний автомобіль. Артем (брат Іллі) ревно приймає цю подію. Ілля завжди був улюбленцем батька. У братів тільки одне взаємне почуття – неприязнь один до одного.
За сім’єю Рассказова через ворота будинку спостерігає Тетяна. Весь час підготовки до перездачі іспитів, перебуваючи під пильним контролем Мілочки і батьків, Ілля не виходив з нею на зв’язок. Тетяна надзвичайно ревно розцінює цей факт. Вона переконана – у Іллі з’явилася інша. Здогадки Тетяни “підтверджуються”, коли вона бачить щасливого Іллю, який радісно обіймає Мілочку (насправді в цей момент Ілля дякує їй за те, що допомогла підготуватися до вступу до вузу). У пориві гніву Тетяна розбиває скло в новенькій машині Іллі.
Повернувшись в клуб, Тетяна зустрічає брата. Ігор надзвичайно засмучений настроєм сестри. Він умовляє її забути “мажора”. Ілля – завзятий гравець і нічого крім нещасть не зможе їй дати. Тетяні потрібен серйозний самостійний хлопець, такий як Григорій Носов. Тетяна повідомляє Ігорю, що пізно щось міняти – вона вагітна від Іллі. Ігор в люті.

4 серія “Запитайте у осені” опис
Ілля за дорученням батька везе велику суму грошей в друкарню, їх невеликий сімейний бізнес. Але піддається спокусі і по дорозі заїжджає в гральний клуб. Ігор пропонує серйозну гру, Ілля погоджується з думкою на великий виграш. Скориставшись присутністю Іллі в клубі, Ігор демонструє Тетяні всі “темні сторони” її обранця. Ілля – слабкий, безхребетний слюнтяй, який не може подолати свою залежність від гри. Найголовніше для нього покер, Таня була і буде для Іллі на “других ролях”.
Ілля програє все батьківські гроші кримінальному авторитету Коршунові. Спроба змусити Коршуна дати йому відігратися закінчується для Іллі плачевно. Його сильно б’ють. Побоюючись розголосу, Тетяна привозить Іллю до Носова. Григорій погоджується прихистити Іллю на деякий час.
У будинку Расказових всю ніч не сплять. Ніхто не знає, куди зник Ілля. Вранці хлопець приходить до тями і просить Григорія відвезти його додому. Побоюючись гніву батька, Ілля, заручившись підтримкою Носова, бреше Валерію, що його побили і обікрали в Зеленогорську. Валерій просить Артема розібратися в ситуації.
Тим часом, Андрія виселяють з гуртожитку, він інтерн, а інтернам гуртожиток не надають. Професор Соловйов пропонує Андрію тимчасово пожити у нього. За дружньою бесідою професор дізнається про бажання Андрія одружитися на Мілі, але поки у нього немає власного житла, він не зважиться на подібний крок. Соловйов пропонує позичити Андрію грошей на покупку квартири. Після довгих умовлянь Андрій погоджується взяти гроші, пообіцявши професорові, що ніхто і ніколи не дізнається про те, хто позичив йому необхідну суму.
На фабриці Миколи Подільського (батька Мілочки) починаються фінансові проблеми – державне замовлення, на яке він розраховував, відкликане. Для того, щоб покрити заборгованість перед робітниками та постачальниками, Микола приймає рішення тимчасово скористатися грошима, які він відкладав в якості спадщини для Мілочки. Відкривши сейф, Микола виявляє, що гроші зникли!

5 серія “Запитайте у осені” опис

Микола Подільський намагається з’ясувати, куди зникли гроші з сейфа. Підозри падають і на Мілочку, але вона переконує батька, що це просто безглуздо і смішно. До неї приїжджає Андрій. Він хоче зробити коханій сюрприз і просить Миколу відпустити з ним дівчину на вихідні в Зеленогорськ. Микола погоджується, але ось Олена – категорично проти, тому що не вважає Андрія парою дочці…

6 серія “Запитайте у осені” опис

Милочка приїжджає в Зеленогорськ до Андрія. Вона в передчутті сюрпризу, який він їй обіцяв. Цим сюрпризом виявляється нова квартира, яку Андрій купив на гроші, передані йому професором Соловйовим. Милочка щаслива – тепер у них є власне житло!

7 серія “Запитайте у осені” опис

Микола все ще сумнівається, що гроші з сейфа взяв Андрій. Вона намагається дізнатися у Сергія (батька Андрія), звідки у його сина гроші на покупку квартири, а також зустрічається з Андрієм особисто. Але молодий чоловік дав своєму кредитору слово про нерозголошення умов їх угоди. Не отримавши спростувань своїх здогадів, Микола змушений погодитися з версією Олени – гроші з сейфа Подільських взяв Андрій …

8 серія “Запитайте у осені” опис

Продюсер Кузьмін продовжує пошуки Милочки. Увечері він приїжджає в школу, в якій навчалася Милочка, і випадково зустрічає її кращу подругу Лізу. Кузьмін просить її послухати пісні, раптом вона знайома з їх автором …

9 серія “Запитайте у осені” опис

Після медового місяця, Ілля і Милочка, повертаються додому. У їхніх стосунках нічого не змінилося, один для одного вони як і раніше чужі люди.
Ілля, від нудьги продовжує пити і прогулювати пари в інституті. Милочка намагається знайти порозуміння і підтримку в батьківському домі.
В житті Андрія мало що змінилося, він повністю занурений в роботу, в наукові дослідження з професором Соловйовим. Одного разу, будучи в гостях у Соловйова він знайомитися з давньою подругою професора – Надією Якушевой, організатором і куратором фонду допомоги дитячим будинкам. Андрій пропонує свою допомогу в підборі необхідних медикаментів для дитячих будинків. Якушева з радістю приймає допомогу Андрія.
За минулий після весілля Милочки і Іллі час Носов і Тетяна дуже зблизилися. Григорій робить Тетяні пропозицію. Ігор щасливий за сестру – Григорій надійний і порядний, вона буде щаслива з ним. Тетяна приймає пропозицію. Григорій просить Андрія бути свідком у нього на весіллі, Андрій не може відмовити другу.

10 серія “Запитайте у осені” опис

Нічна подія в будинку Рассказова пояснюється ексцентричними витівками Оксани Тимофіївни (матері Валерія). Оксана Тимофіївна колишня прима театру оперети, вона ніяк не може змиритися з настирливою турботою сина і нудьгою в його будинку. Всі вже звикли до її паросткам і дрібним пустощівам. Але ніхто так і не зміг знайти з нею спільну мову, ні діти, ні внуки. Тільки Мілі вдається зблизитися з Оксаною Тимофіївною. У них спільні інтереси і спільна любов до музики. Валентина не в захваті від дружби невістки зі свекрухою, а ось Валерію Милочка полегшила життя. Вона пом’якшила норовливий характер його матері.
На одному із сімейних обідів в будинку Рассказова присутній Григорія Носова. Григорій розповідає присутнім про приготування до весілля з Тетяною. Запрошує всіх Рассказових бути гостями на їх торжестві. Іллю надзвичайно зачіпає ця новина, адже він досі любить Таню.
Милочка, в свою чергу, як і раніше любить Андрія. Зрідка навідується до його сестри Аріні, щоб дізнатися хоч якусь інформацію про те, як він зараз живе.

11 серія “Запитайте у осені” опис

Весілля Носових в самому розпалі, але Тетяна майже весь час проводить з Іллею, з’ясовуючи стосунки. Просить Іллю зникнути з її життя. Вони обидва пов’язані узами шлюбу і не можуть бути разом.
У будинку Рассказова Милочка надзвичайно нещаслива. Ілля не ночує дома, Валентина постійно чіпляється по дрібницях, а Артем раз у раз розпускає руки. Єдине, що радує її в цій родині – спілкування з Оксаною Тимофіївна.
Милочка потребує підтримки близьких, тому ділиться своїми переживаннями з батьками. Подільські вирішують не втручатися в справи молодих.
Щоб відволіктися від думок про Мілу Андрій присвячує весь вільний, від навчання час, наданню допомоги дитячим притулкам. Це справа йому дуже близька, адже він сам сирота (сім’я Рощин його прийомні батьки).
Микола (батько Милочки) приходить до Рощиних. Він хоче з’ясувати у Сергія звідки у його сина гроші на покупку квартири. Непрямі докази говорять про те, що для цих цілей Андрій міг вкрасти гроші Подільських. Сергій проганяє Миколу. Він переконаний в тому, що син чесний і не робив вчинок, в якому його підозрює Микола.

12 серія “Запитайте у осені” опис

Відносини Милочки і Іллі налагоджуються. Ілля приймає рішення з’їздити в в більярдний клуб, щоб порозумітися з Ігорем (братом Тетяни) – вибачитися за все горе, яке приніс Тетяні.
Ігор байдужий до каяття Іллі. Він давно прийняв для себе рішення помститися йому.
Ігор намагається заманити хлопця на чемпіонат з покеру, щоб Ілля програв якомога більше грошей свого батька. Ілля відмовляється, він зав’язав з азартними іграми.
Іллі приходить ідея замовити для Милочки унікальний ювелірний подарунок ручної роботи. Але, потрібної суми у нього немає. Цю ситуацію спритно використовує Ірина. Вона переконує Іллю в тому, що він з легкістю може заробити потрібну суму, якщо знову зважитися на гру в покер.
Чергова зустріч з новою знайомою Андрія Надією Якушевою переконує його в тому, що Надія відчуває до нього потяг. Андрій пригнічений. У подібних ситуаціях він ще жодного разу не був.
В цей час до Міли приходить сестра Андрія – Аріна. Вона намагається переконати Мілу в очевидному – їх сварка з Андрієм непорозуміння і дурість. Вони повинні бути разом.

13 серія “Запитайте у осені” опис

У Милочки не виходять з голови слова Аріни про Андрія. Невже вони обоє зробили помилку, так поспішно розірвавши відносини? Думати про це зараз ще болючіше адже сімейне життя з Іллею вже практично налагодилося.
Надія Якушева стурбована тим, що Андрій міг неправильно витлумачити їх останню зустріч. Для того, щоб вирішити цю ситуацію вона розповідає Андрію про свою особисту трагедію – колись давно, вона втратила дитину. До Андрія вона відчуває виключно материнські почуття.
До Міли в гості приїжджає її шкільна подруга Ліза. Вона розповідає Іллі про минулий роман Милочки і Андрія. Ця інформація зачіпає Іллю.
Тетяна пригнічена своїм сімейним життям з Григорієм Носовим. Вона не звикла сидіти вдома і нескінченно чекати чоловіка з роботи. Від нудьги вона дзвонить Іллі, але той не бажає з нею спілкуватися.
Оксана Тимофіївна супроводжує Мілу на прослуховуванні в Зеленогорську. Вона успішно його проходить. Її зараховують до музичного училища. Нарешті її мрія збулася. Але як повідомити про це близьким? Адже для того, щоб відвідувати вуз їй доведеться переїхати з Білих Ключів в Зеленогорськ.

14 серія “Запитайте у осені” опис

У будинку Рассказова знову чвари. Ілля знову почав зловживати алкоголем, не ночує вдома. Валентина та Артем не упускають можливість, щоб дорікнути в цьому Мілу – вона не в змозі контролювати чоловіка.
Ілля бере участь в чемпіонаті по покеру. За процесом уважно стежить Таня. Викривши можливість вона просить Іллю припинити гру. Це небезпечно і ні до чого доброго не призведе Ілля відмахується від застережень. Він упевнений в собі і в перемозі в чемпіонаті.
Через деякий час між Іллею і Танею знову спалахує пристрасть.
У будинок до Носових приходить Андрій. Він заздалегідь домовився з Григорієм (чоловіком Тані) забрати потрібний йому довідник. Випадково Андрій стає свідком близькості Тані і Іллі.
У Валерія в друкарні (особистий бізнес сім’ї Рассказова) трапляється ЧП – його директор виявляється в лікарні. Бізнес під загрозою. Щоб врятувати ситуацію, Валерій призначає свого сина Артема тимчасовим директором.

15 серія “Запитайте у осені” опис

Милочка ділиться з Оксаною Тимофіївна своїми переживань – по всій видимості, вона до цих пір любить Андрія, а їхній шлюб з Іллею поспішна і трагічна помилка.
Оксана Тимофіївна засмучена. Її онук заслуговує любові. Мілі лише варто придивитися до нього уважніше.
Милочка зустрічається з батьком. Під час відвертої розмови вона повідомляє Миколі, що нещаслива у шлюбі з Іллею. Микола обіцяє дочці, що вони з Оленою підтримають будь-яке її рішення.
Андрія мучить спогад того, що він став свідком близькості Тані і Іллі. Двох близьких йому людей (Мілочкуі Григорія) зрадили і він не знає розповісти їм про це або промовчати. Надія Якушева переконує Андрія не втручатися в чужі стосунки.
Ілля і Таня розуміють, що як і раніше люблять один одного. Починають таємно зустрічатися.
Оксана Тимофіївна повідомляє Мілочці, що вони запрошені на вечір в театр Оперети. Це чудова можливість вивести голубонько в світ. Оксана Тимофіївна (колишня прима театру) стає для Міли протеже і просить її виконати пісню власну. Аудиторія в захваті

16 серія “Запитайте у осені” опис

У день народження Мілочки Рассказові влаштовують урочистий прийом.
Олена зізнається чоловіку, що саме вона взяла гроші з сейфа. Микола вражений. Мало того, що її вчинок зруйнував дружбу Миколи з Сергієм (батьком Андрія), він став головною причиною, по якій Милочка і Андрій розірвали відносини. Олена власними руками зруйнувала щастя дочки!
Ілля продовжує зникати в клубі – бере участь у фіналі чемпіонату з покеру. Рухомий бажанням помститися Ігор підготував йому в суперники професійного картяра Коршуна. Усвідомивши, що його заманили в пастку, Ілля виходить з гри.
Гіркоту поразки (програна величезна сума грошей) Ілля намагається заглушити алкоголем.
Анна шукає зустрічі з Мілочкою в надії помирити їх з Андрієм. З цією метою вона приходить в будинок Рассказова. На порозі її зустрічає Артем. Будучи на легкому підпитку Артем починає приставати до Анни. Анна тікає. Намагаючись наздогнати її Артем вириває у неї з рук сумку.
На свято Мілочки Оксана Тимофіївна надягає старовинні коштовності. Вона розповідає всім присутнім дивовижну історію появи прикрас в сім’ї. Але, оточуючі сприймають дану історію як красиву казку. Єдина, хто вірить у справжність історії та коштовностей – Ірина.

17 серія “Запитайте у осені” опис

Таня пропонує Іллі втекти. Кинути всіх. Забути старе життя. Розпочати їх спільне, світле майбутнє з чистого аркуша. Ілля не готовий кинути все заради коханки. Але Таня налаштована рішуче.
Анні вдається порозумітися з Мілою. Мілочка розуміє, що зробила фатальну помилку.
У той же час Артем розшукує Анну. Дізнавшись, що вона професійний психолог, він записується до неї на прийом. Він сподівається, що Анна допоможе йому пояснити причину і позбутися від нічного кошмару, який переслідує його довгі роки.
Мілочка повідомляє батькам про рішення переїхати в Зеленогорськ, щоб всерйоз зайнятися музикою. Олена категорично проти.
Оксана Тимофіївна відвідує Подільських. Їй вдається переконати Миколу з Оленою, що їх дочка повинна самостійно приймати рішення.

18 серія “Запитайте у осені” опис

Мілочка оголошує Іллі про своє рішення розлучитися. Вони не люблять один одного, а їх шлюб – помилка.
Ілля страждає – його вперше відкинули. Своїми переживаннями він ділиться з бабусею.
Розлучення дітей може вплинути на взаємини їх батьків. Однак Валерій запевняє Миколу, що дане рішення ніяк не позначиться на їх діловому партнерстві.
Артем зустрічається з Анною. Він розуміє, що в першу чергу бачить в ній не психолога, а привабливу жінку і запрошує її на побачення.
Мілочка і Андрій вперше за довгий час разом. Вони нарешті щасливі.
Під час прогулянки по парку Мілочці стає погано. Провівши необхідні обстеження в лікарні, Милочка дізнається, що вагітна. Андрій пригнічений.
Мілочка приймає рішення повернутися до Іллі, адже дитині потрібен батько.

19 серія “Запитайте у осені” опис

Минуло 2 роки. Милочка весь свій час присвячує вихованню сина Миколки і домашньому господарству. Це вкрай засмучує Оксану Тимофіївну, адже Мілочка зовсім забула про музику.
Ілля зовсім не займається сином. Він як і раніше таємно зустрічається з Танею і веде легковажний спосіб життя.
Легенда про коштовності Оксани Тимофіївни не дає спокою Ірині. Вона намагається їх викрасти, щоб виручити велику суму.
На святкуванні дня народження Валерія Подільські дарують меру ексклюзивну ялинкову іграшку. Валерій зворушений. Малюнок, зображений на кулі, викликає в ньому світлі спогади про дитинство.
Він знаходить автора розпису ялинкової іграшки на скляної фабриці. Це Аріна (сестра Андрія).

20 серія “Запитайте у осені” опис

Андрій збирається одружитися. Він знайомить Надію Якушеву і професора Соловйова зі своєю нареченою. Нею виявляється Ліза – подруга Мілочки Подільської. Надія вкрай здивована вибором Андрія, адже між ними немає нічого спільного. Ліза явно не пара для Андрія.
Про майбутнє весілля Андрій розповідає своїй колишній дівчині Анні. Анна розуміє, що справжня причина одруження Андрія – вагітність Лізи.
Оксана Тимофіївна не може змиритися з тим, що Мілочка припинила писати пісні. Вона наполягає, щоб Мілочка продовжила заняття музикою. Щоб позбавити голубоньку від домашніх турбот, вона умовляє Валерія найняти покоївку. Валентина в сказі! Вона сама здатна вести домашнє господарство і  обслуги наймати не хоче!
Валерій Рассказов знову з’являється на скляній фабриці. Його бажання побачити Аріну переростає в прихильність, а можливо навіть і в почуття.

21 серія “Запитайте у осені” опис

Мілочка вперше за довгий час пише нову пісню – колискову для Колі. Оксана Тимофіївна в захваті від пісні і обіцяє голубоньці показати пісню професіоналам.
Ліза посилено готується до майбутнього весілля з Андрієм. Андрій шокований розмахом – такі витрати йому не по кишені. Ліза запевняє, що гроші не проблема. За словами Лізи її батьки з радістю займуть їм потрібну суму.
У будинку Рассказова домробітниця робить прибирання в комірчині. Це обурює Валентину – чужі руки не можуть торкатися до речей, якими вона дорожить. Тільки коробку з іграшковою залізницею Артема Валентина дозволяє викинути. Мілочка повертає іграшку Артему. Він в захваті – ця залізниця була найдорожчою і улюбленою іграшкою Артема в дитинстві.
Горбань (кандидат в мери Білих Ключів) пропонує Валерію Рассказову укласти вигідну угоду в обмін на крісло мера. Незважаючи на залякування і погрози, Рассказов залишається непохитним – вибори будуть чесними. Чорний (помічник Горбаня) зустрічається з Ігорем (братом Тетяни), пропонує йому об’єднати зусилля проти спільного ворога – Рассказова. Ігор відмовляється – це давно не в його інтересах.

22 серія “Запитайте у осені” опис

Ігор дізнається, що Таня продовжує таємно зустрічатися з Іллею. У люті Ігор приймає пропозицію Чорного, щоб помститися Рассказову.
На території фабрики Миколи Подільського загоряється склад, де зберігався тираж плакатів, надрукованих для передвиборної кампанії Валерія Рассказова. В ході розслідування з’ясовується, що це був підпал.
У Артема день народження, але про це в родині ніхто не згадує, крім Милочки і Оксани Тимофіївни. Артем роздратований, при черговій зустрічі з Анною скаржиться їй на неувагу і байдужість з боку Ірини.
До Подільських приходить Ілля. Він знаходить старий щоденник Мілочки і, не стримавшись від цікавості, занурюється в читання. Прочитавши декілька сторінок, Ілля робить неправдивий висновок, що Мілочка і Андрій досі зустрічаються. Ілля в люті.
Експертиза показує, що сережка, яку Ірині вдалося вкрасти у Оксани Тимофіївни, справжня. У Ірини з’явився шанс отримати величезні гроші – їй якомога швидше необхідно викрасти весь гарнітур Оксани Тимофіївни.

23 серія “Запитайте у осені” опис

Ілля в черговий раз напивається в барі. Помилково «накручує» себе думками про любовний зв’язок Мілочки і Андрія. Носов пропонує йому розвіятися і запрошує на парубочий вечір.
Валерій Рассказов пізно ввечері вітає старшого сина з днем ​​народження. Ірина усвідомлює, що забула про день народження чоловіка, і в поспіху дарує йому запонки із зображенням шуліки (перші, що попалися їй під руку).
Ілля повертається додому п’яним. Свариться з голубонькою, дорікаючи її в тому, що вона зустрічається з Андрієм за його спиною!
Мілочка їде в Зеленогорськ. Вона сповнена рішучості повернути собі права на пісню. Максим Кузьмін пропонує залагодити питання грошима. Мілочка непохитна, наступна зустріч з Кузьміним відбудеться в суді.
У Зеленогорську Мілочка випадково зустрічає Таню. В її вухах вона впізнаєсережки, які колись допомагала вибирати Іллі. Милочка розуміє, що між Іллею і Танею роман.
Тим часом Ілля і Миколка грають з іграшкової залізницею. Артем розлючений, що його улюблену річ взяли без дозволу і зривається на дитині. Між Артемом і Іллею спалахує бійка.

24 серія “Запитайте у осені” опис

Валентина звинувачує Оксану Тимофіївну в тому, що вона не приділяла Валерію в дитинстві належної уваги. Проміняла кар’єру «співачки» на щасливе дитинство власного сина.
Валерій проводить ніч на дачі з Ариной.
Ілля знову починає грати в покер і програє Чорному велику суму грошей. Ірина підказує Іллі, що розплатитися з боргами він може тільки одним способом – взяти кредит в банку під заставу будинку Рассказова.
Артем дізнається про намір Іллі закласти будинок. Він шокований. Виявляється, Валерій переписав будинок на Іллю і нічого не сказав йому про це!
Для Горбаня залежність Іллі від азартних ігор – козир у передвиборчій гонці. Він демонструє Валерію фотографії Іллі за ігровим столом в клубі Ігоря. Шантажує його. Син-картяр суперечить репутації мера – борця з підпільними казино. Рассказов в сказі, вимагає пояснень від Іллі. Ілля надзвичайно боїться гніву батька, бреше Валерію, що з покером він давно зав’язав.
Рассказов і Валентина звинувачують один одного в помилках, допущених при вихованні молодшого сина.

25 серія “Запитайте у осені” опис
Ілля зустрічається з Тетяною. Він повідомляє їй, що Андрію відомо про їхні стосунки. Таня приймає рішення припинити зустрічі хоча б на час. Свідками їх прощального поцілунку стають Мілочка і Носов.
Артем розповідає Анні, як накинувся на племінника через іграшки. Просить її допомогти впоратися з його страхами і комплексами.
Мілочка заявляє Іллі, що знає про його зраду. Вона збирає речі і йде до батьків. У пориві сварки Ілля не віддає голубоньці дитини.
Милочка погрожує, що завтра вранці забере дитину в будь-якому випадку (навіть якщо для цього потрібно буде викликати поліцію).
Ірина зустрічається з Ігорем і пропонує йому вигідну справу, яка допоможе обом зірвати величезний куш.
Вночі в кімнату Іллі прокрадається Ірина і викрадає дитину.
Прокинувшись, замість дитини в дитячому ліжечку Ілля знаходить записку з умовою викупу. Зловмисник вимагає за сина Рассказова повний комплект коштовностей Оксани Тимофіївни.
Слідчий Семен Горєлов в колі сім’ї Рассказова намагається розібратися в тому, що трапилося.

26 серія “Запитайте у осені” опис
Ігор в сказі, Ірина не уточнила, що «вигідна справа», яка могла допомогти їм збагатитися насправді пов’язана з викраденням дитини Рассказова.
Ірина заспокоює Ігоря. Вона сама відправиться за викупом – йому потрібно буде тільки підкинути дитину в вказане місце.
Тим часом місто оточене – всі сили кинуті на пошук хлопчика.
Олег повідомляє Максиму Кузьміну (продюсер Ельвіри), що знає про крадіжку пісень у Людмили Рассказової.
На підтвердження своїх слів він демонструє Кузьміну диктофонний запис розмови з Ельвірою, в якій вона визнає факт крадіжки пісень.
Олег прямує до голубоньки, щоб запропонувати їй співпрацю. Але Рассказови не пускають його в будинок – голубоньці зараз не до музики.
Таня приходить в більярдний клуб і її здогадки підтверджуються – вона знаходить маленького Миколку на руках у Ігоря.
Сергій Рощин підозрює, що у Аріни роман. Аріна визнається, що закохана, але поки не готова познайомити батька з коханою людиною.
Андрій налаштований знайти свою справжню матір. Розпитує батька і Аріну подробиці його появи в їхній родині.

27 серія “Запитайте у осені” опис

Оксана Тимофіївна непомітно залишає будинок Рассказова, щоб повернути правнука Коленьку.
На зустріч з Оксаною Тимофіївною приїжджає Ігор. Він відмовляється брати коштовності і попереджає Оксану Тимофіївну, що за її прикрасами полюють.
Оксана Тимофіївна повертає дитину додому. Рассказови зітхають з полегшенням, але не Ірина. Її план провалений. Вона впевнена, що діаманти придбав Ігор, а вона залишилася ні з чим.
Оглядаючи Коленьку лікар Григорій Носов виявляє на животі дитини напис зроблений зеленкою: «Папа програв мене в покер». Міла розуміє, що викрадення сина пов’язане з азартними іграми чоловіка і покидає будинок Рассказова.
На наступний ранок фотографія Коленьки з шокуючою написом потрапляє в усі місцеві ЗМІ. Валерій Рассказов впевнений, що викрадення онука було спланованою провокацією його конкурента – Горбаня.
Валерій доручає Горєлову у що б то не стало «розібратися» з підпільними клубами покеру в місті.

28 серія “Запитайте у осені” опис
Горбань дякує Ігорю за виконану роботу і гарантує захист його казино від дій Рассказова.
Валерій Рассказов розуміє, що історія з фотографією маленького Миколки – це його політичний вирок, зберегти крісло мера йому не вдасться.
Артем злиться, що батько відмовляється брати участь у новій передвиборчій гонці, не слухає його порад, відмовляється боротися за крісло мера.
Розчарований позицією батька Артем приходить до Анни і несподівано для себе самого розповідає їй історію загибелі його справжніх батьків в автомобільній катастрофі.
Валерій повідомляє Валентині, що закоханий в іншу жінку і йде з сім’ї. Пізніше, зустрівшись з Ариной, він повідомляє їй, що переписав дачу на її ім’я.
Мілочка дізнається, що Андрій одружений на її шкільній подрузі Лізі. Тепер їй стає зрозуміло, чому Ліза обірвала з нею зв’язок.
Несподівано Рассказови отримують посилку. У ній виявляється подарунок для маленького Миколки – статуетка Будди. Рассказови підозрюють, що цей «подарунок» пов’язаний з недавнім викраденням Колі.

29 серія “Запитайте у осені” опис

Чорний вимагає у Іллі повернути картковий борг. Щоб повернути гроші, Ілля закладає в банку будинок Рассказова.
Валерій Рассказов записує відеозвернення, в якому оголошує жителям Білих Ключів про зняття своєї кандидатури з поста мера.
Ігор приходить до в’язниці на зустріч до Коршуна. Несподівано Ігор зізнається в тому, що кілька років тому обдурив Коршуна, вкравши у нього велику суму грошей, на яку надалі відкрив свій власний бізнес – більярдний клуб. Коршун шокований визнанням. В обмін на прощення Коршун вимагає витягнути його з в’язниці.
Артем проникає в будинок Рассказова і підпалює його.
На місце пожежі приїжджає Валерій. Він вбігає в палаючий будинок, щоб врятувати матір.
В результаті пожежі знаходять два обгорілих тіла – слідчий передбачає, що загиблі – Валерій і Оксана Тимофіївна.
Минає півроку. Адвокат сім’ї Рассказова оголошує присутнім Валентині, Іллі, Артему і Ірині, в якій пропорції між ними розподіляється спадок Валерія.
Новина про те, що дачею сім’ї Рассказова, на законних підставах, тепер володіє Аріна Рощина, приводить всіх присутніх в шок.

30 серія “Запитайте у осені” опис

На фабриці Миколи Подільського постійні перевірки. Новий мер Горбань пропонує їх припинити у обмін на володіння акціями фабрики.
У Андрія та Лізи народжується донька Ніна.
У Зеленогорську влаштовують вечір пам’яті Оксани Тимофіївни Рассказової. На захід запрошена і Милочка. Вона виконує свою нову пісню, присвячену Оксані Тимофіївні. Її помічає продюсер Олег. Він пропонує Мілочці відновити справедливість: він в курсі, що її пісні вкрадені продюсером Кузьміним і співачкою Ельвірою. Повернути їх можна звернувшись до суду. Разом з цим Олег пропонує їй бути його протеже і записати дебютний альбом. Милочка щаслива!
Ілля в депресії – шлюборозлучний процес з Мілочкою триває, Тетяна не хоче його бачити, а Ігор навіть близько не підпускає його до покерного клубу.
Єдине, що допомагає йому відволіктися від проблем – алкоголь.
По дорозі додому, Микола зустрічає п’яного Іллю і забирає його додому. Він має намір допомогти зятю впоратися з депресією і алкогольною залежністю.

“Запитайте у осені” опис серій 31-60

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар