“Заради любові я все зможу” опис серій 51-60

З

“Заради любові я все зможу” опис серій 51-60

“Заради любові я все зможу” опис серій 36-50

51 серія “Заради любові я все зможу” опис

День весілля Марії і Кості. З боку Марії гостей мало, видно, що Городецькі соромляться невістки.
Лариса біля дочки в лікарні і має намір помститися коханцеві дочки. Вона дзвонить йому і повідомляє про те, що трапилося. Ростислав іде з весілля і їде до лікарні. А Лариса їде в ресторан. Прихід Лариси вибиває ґрунт з-під ніг Галини Юріївни.
Лариса вимагає грошей за мовчання.
Лена приїжджає в лікарню, і побачивши що Ростислав пішов з весілля заради Яни вирішує якнайшвидше подавати на розлучення.
Костя і Маша щасливі разом, він влаштовує для неї романтичний вечір.

52 серія “Заради любові я все зможу” опис

Карина дізнається, що вагітна. Але після її слів Вєні вона не знає як бути.
Олена вирішує забрати Гліба і поїхати, але Галина Юріївна забороняє їй забирати онука.
Олена йде з дому Городецьких, просить Марію подбати про Гліба.
Лариса вимагає грошей, але Галина Юріївна не відповідає на дзвінки.
Карина намагається поговорити з Веніаміном, але той слухати її не бажає. Веня приймає рішення виїхати на навчання за кордон.
Карина наздоганяє Веню в аеропорту і освідчується в коханні. Коли Веня дізнається, що у них буде дитина вирішує залишитися.
Маша і Костя живуть поки в будинку Городецьких.

53 серія “Заради любові я все зможу” опис

Веня просить руки Карини, і вона дає згоду.
Тільки Маші вдається заспокоїти Гліба, так як він без Лени не хоче нічого. Лена просить Машу привести Гліба на зустріч з нею. Галина Юріївна дізнавшись про це вичитує Марію.
Костя заступається за дружину і пропонує жити окремо. Але Маша не може залишити Гліба і просить пожити поки в будинку Городецьких.
Карина і Веня одружуються.

54 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя дарує Марії машину, вчить водити.
Лена просить Галину Юріївну дозволити бачитися сс сином. Олені дозволяють відвозити Гліба в художню школу. За ними стежить Яна.
Городецькі підписують договір з інвестором. Тепер завдяки Кості компанія врятована.
Між Михайлом та Галиною виникає сварка, так як вона впевнена, що це Ростислав врятував компанію. Але Михайло відкриває їй правду, і заради Кості навіть готовий відкрити правду, що Ростислав не його син.

55 серія “Заради любові я все зможу” опис

Лариса приходить до будинку Городецьких. І хоча всередину їй не вдається потрапити, але вона дізнається, що Марія невістка Галини. Вона в надії, що Марії тепер багата і заплатить їй, вирішує розкрили правду про її сина.
Маша приходить в офіс, де всі тепер звертаються до неї на Ви. Костя робить Марії черговий сюрприз – дарує банківську карту, щоб вона могла купувати все що захоче.
Михайло продовжує приховувати від Ростислава, що він не його батько.

Костя і Маша, Веня і Карина разом вирушають на пікнік. Маша щаслива, але дзвінок Лариси змінює її життя. Лариса вимагає величезну суму грошей, або погрожує розповісти Городецьким правду про її минуле. Маша вирішує заплатити, і дізнається, що її син це Гліб

56 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша проводить весь вільний час з Глібом, але нікому нічого не говорить. Яна викрадає Гліба, але пізніше розуміє, що зробила помилку. Олена їде в будинок Городецьких, всі переживають за Гліба, поліція веде пошуки. Маша теж переживає і страждає, але намагається не показувати це. Яна зізнається Ростиславу, що це вона викрала Гліба, але шкодує. Лариса розуміє, що дочка зробила дурість і благає Барсукова врятувати її. Барсуков не летить в Гондурас, а рятує Яну. Барсукова заарештовують він бере провину за викрадення хлопчика на себе.

57 серія “Заради любові я все зможу” опис

Лариса в шоці від події з дочкою розкриває Олені й Галині, що Марія мати Гліба. Галина і Олена вважають, що Маша все спланувала і пробралася в їхню родину, щоб повернути Гліба. Маші ніхто не вірить, хоча вона і намагається сказати, що нічого не знала.
Олена виганяє Марію, і та йде з їх дому і опиняється в притулку для бездомних. Костя не може зрозуміти куди зникла Маша і намагається її знайти.

58 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша приходить до бабусі, вирішує не говорити Кості правду, а просто змусити його повірити, що вона його розлюбила. Але Костя випадково дізнається, що Маша народила Гліба з розмови Олени та Галини. Він у нестямі від злості, їде до Маші, показує своє презирство, вважає, що вона використовувала його і не хоче слухати ніяких пояснень.
Костя напивається, б’ється в барі, страждає. На наступний день знаходить Машу в притулку для бездомних і каже, що їм потрібно розлучитися.
Карина і Веня готуються до відкриття власного кафе. Карина вчиться готувати.
Костя влаштовує вдома скандал, повідомляє що буде розлучається, винить Олену в тому, що вона вигнала Марію.

59 серія “Заради любові я все зможу” опис

Ростислав дізнається, що генетична мати Гліба Марія.
Костя і Маша страждають, але він не може її пробачити, а вона розуміє, що вони тепер не зможуть бути разом.
Костя приходить до бабусі Марії і дізнається, що Маша погодилася стати сурогатною матір’ю, щоб врятувати життя батька. У день розлучення на суді Костя відмовляється від розлучення, але Маша не може бути з ним, бреше, що використовувала його. Але Костя все ж переконує Машу боротися за їхню любов. Костя привозить Марію в будинок Городецьких, але там її бачити ні Галина, ні Олена не хочуть. Але Костя має намір довести, що Маша чесна і не буде претендувати на Гліба.

60 серія “Заради любові я все зможу” опис

Сім’я Марії дізнається від Олени, що Марія була сурогатною матір’ю 5 років тому. Для батька це стає ударом, у нього трапляється напад.

Всі розуміють Марію і співчувають, розуміючи через що вона пройшла. Карина дізнавшись про минуле Марії просить вибачення у неї.

Тамара вривається в будинок Городецьких із звинуваченнями, Ганна Рікардовна і Михайло теж дізнаються правду. Вони в жаху від вчинку Галини та Олени, Михайло просить їх піти з дому, але Галина втрачає розум у неї виявляється хвороба Альцгеймера. Ростислав нарешті дізнається, що його справжній батько бідний художник. Всі піклуються про Галину, вона рідко когось впізнає, але видно, що вона шкодує про минуле.

Карина і Веня відкривають кафе, вони щасливі разом. Костя і Маша вінчаються.

Олена та Ростислав миряться. Батько Марії видужує. Вся сім’я Ільїних і Городецьких святкує Новий рік …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар