“Запитайте у осені” опис серій 31-60

З

“Запитайте у осені” опис серій серіалу 2016 року від Олега Масленникова і Аліни Чеботарьової.

“Запитайте у осені” опис серій 1-30

“Запитайте у осені” опис серій 31-60

31 серія “Запитайте у осені” опис

Микола оголошує сім’ї про своє рішення: Ілля залишається жити з ними.
Мілочка шокована рішенням батька – вічно п’яний Ілля в будинку може бути небезпечний для дитини.
Справою підпалу будинку Рассказова зацікавилася прокуратура, зі столиці делегований слідчий, який повинен розкрити цей злочин.
До Рассказова приходить антиквар Мендес з пропозицією купити коштовності Оксани Тимофіївни у її прямих спадкоємців – Іллі та Артема. Ірина в сказі. Прикраси Оксани Тимофіївни знову вислизають з її рук.
Таня влаштовує показ своєї нової колекції. Випадковим глядачем показу стає столичний дизайнер. Він захоплювався роботами Тетяни, пропонує їй співпрацю.
У Андрія в лікарні ЧП – масове отруєння дітей. Обрані методи лікування не дають результатів. Андрій розгублений. Зволікання з точним діагнозом і методом лікування малюків може коштувати їм життя.
Ігор стримує свою обіцянку і викуповує Коршуна з в’язниці.

32 серія “Запитайте у осені” опис

На прохання Миколи, Ілля проходить сеанси психотерапії у Анни.
На одному з сеансів Анна зачіпає його за «живе» – Ілля ніколи самостійно не заробляв грошей чесним шляхом. Все його життя – куплене і забезпечене рідними і близькими.
Щоб довести Анні зворотне Ілля дає слово, що наступний сеанс терапії оплатить із грошей, які заробить самостійно.
Опинившись на волі, насамперед, Коршун хоче зустрітися зі своєю дружиною. Він знаходить її в ресторані Ірини. Виявляється, що Ірина Рассказова насправді дружина Коршуна – Світлана.
Завдяки спілкуванню з Миколою і психологом Анною Ілля усвідомлює, скільки бід приніс Мілочці, сім’ї та рідним. Щиро кається перед нею. Обіцяє підписати шлюборозлучні документи на наступному судовому засіданні, а також зав’язати з алкоголем і стати для Миколки хорошим батьком.
Мілочка записує пісні для ротації на радіо разом з продюсером Олегом. Просить його передати лист для її улюбленої радіоведучої – Фаїни Вишневської (програми якої Мілочка слухає з непідробним інтересом).

33 серія “Запитайте у осені” опис

Тетяна повідомляє Носову про пропозицію дизайнера Ар’є переїхати в столицю. Григорій відмовляється – йому прикро, що Таня завжди ставить свої інтереси понад усе.
Микола влаштовує Іллю на роботу на фабриці під керівництвом Сергія Рощина.
Коршун вимагає від Свєти (Іри Рассказовj]) пояснень, чому вона не дочекалася його з в’язниці і вийшла заміж за Артема. Ірина зізнається, що вийшла заміж, щоб бути ближче до Валерія і помститися йому за те, що той посадив Коршуна до в’язниці.
Тетяна повідомляє Носову, що не поїде в Москву без нього. Григорію надзвичайно приємна пропозиція, але він уже знайшов роботу в столиці, і вони можуть виїхати разом.
Після того, як Мілочка написала лист улюбленій радіоведучій, її запрошують в програму Фаїни Вишневської вести радіопередачу. В ефірі Мілочка співає свою пісню, яку по радіо чує Андрій. Він дзвонить в студію, щоб висловити голубоньці своє захоплення.

34 серія “Запитайте у осені” опис

Ілля стримує обіцянку, дану Анні. Черговий сеанс психотерапії він оплачує самостійно з грошей, зароблених на фабриці Миколи Подільського. Згодом Іллі практично вдається подолати алкогольну залежність, вибудувати відкриті і довірчі стосунки із Анною, а також проявити себе на роботі.
Своїми успіхами він ділиться з Валентиною, але мати не помічає позитивних змін в сина. Роздавлений таким ставленням Ілля вирушає в бар.
Єдиний, кому не байдужий Ілля, – Микола Подільський. Саме він забирає п’яного зятя з більярдного клубу.
Тим часом, завдяки протекції музичного продюсера Олега, організовано перший виступ Мілочки, на якому вона виконує свою нову пісню.
Після вдалого виступу Олег підносить голубоньці подарунок – її перший альбом. Щоб відсвяткувати цю подію, він запрошує голубоньку в ресторан, в якому вона стикається з Андрієм і Лізою.

35 серія “Запитайте у осені” опис

Тетяна знайомиться зі столичним дизайнером Арньє. Показує йому ескізи своїх робіт. Арньє зацікавлений, але бере паузу, перш ніж висловить свою думку щодо бізнес-співпраці з Тетяною.
Ілля знову починає пити, а через якийсь час і зовсім пропадає. Мілочка і Микола відправляються на його пошуки. Глибокої ночі вони знаходять хлопця біля воріт згорілого будинку Рассказова. Ілля в істериці, він звинувачує себе в загибелі Оксани Тимофіївни і батька. Микола розлючений істерикою Іллі і в серцях висловлює все, що думає про нього.
Завдяки розмові з тестем Ілля розуміє, що повинен взяти себе в руки і почати нове життя без алкоголю, загулів і надмірностей.
У Мілочки виступ в клубі. Публіка в захваті. Продюсер Олег запрошує голубоньку до себе додому. Несподівано в квартирі з’являється дружина Олега – Анна. Мілочка збентежена і пригнічена.
У мерії нагороджують Андрія Рощина за порятунок дітей спеціальною премією в розмірі 10 000 $. Для мера Горбаня це особливо важливо – серед дітей, які отруїлися був його племінник.

36 серія “Запитайте у осені” опис

Мілочка подає позов проти Ельвіри і продюсера Кузьміна за порушення авторських прав. Дізнавшись про це, Кузьмін залишає країну. Ельвіру починають атакувати натовпи журналістів, бажаючих дізнатися скандальні подробиці афери.
Ілля зустрічається з матір’ю і ділиться планами на майбутнє. Найближчим часом він продасть свою частину спадщини (коштовності принцеси Франчески) і на виручені гроші відновить спалений будинок Рассказова. Кине пити і постарається відновити стосунки із голубонькою.
Аріна приходить до Валентини і повідомляє, що не претендує на дачу і переоформляє її на Валентину. Остання шокована таким вчинком. Її ставлення до Аріни докорінно змінюється.
Прокурор Коваленко продовжує розслідувати загибель Валерія Рассказова і Оксани Тимофіївни. Він дізнається, що покоївка Рассказова зникла відразу ж після підпалу будинку.
Горбань організовує рейдерське захоплення фабрики Миколи Подільського. Всі робочі виходять на захист підприємства.

37 серія “Запитайте у осені” опис

Ілля знімає захоплення рейдерів Горбаня на відео і викладає запис в інтернет. Горбань змушений згорнути план захоплення фабрики.
Григорій і Тетяна Носові відвідують Аркадія і Надію Якушеву. Повідомляють їм про швидкий переїзд до столиці. Дизайнер Арньє запропонував Тетяні роботу. Аркадій, в свою чергу, повідомляє присутнім, що їде до Арізони. Аманда Палм зробила йому пропозицію очолити лабораторію по дослідженню нових штамів вірусів.
Через судовий позов життя Ельвіри стає нестерпним: її дістають журналісти, гастрольна діяльність блокована, немає грошей на адвокатів і судові витрати. Не витримавши напруги, Ельвіра приймає рішення покінчити життя самогубством.
З регіонального випуску новин Мілочка дізнається про спробу самогубства Ельвіри. На щастя, лікарям вдається врятувати співачку. Мілочка відвідує її в лікарні і приймає рішення відкликати позов.
Слідчий Коваленко збирає Рассказових, щоб повідомити їм нові подробиці розслідування смерті Валерія та Оксани Тимофіївни. Він упевнений, що в підпалі будинку винен хтось із членів сім’ї. Між братами розгорається конфлікт – Артем та Ілля звинувачують один одного в підпалі.

38 серія “Запитайте у осені” опис

Надія Якушева дізнається, що заради неї Аркадій відмовився від пропозиції Аманди Палм. Поїздка в Америку скасована. За вечерею Надія Якушева робить Аркадію пропозицію взяти її в дружини. Аркадій приємно здивований і зворушений, адже Надія – кохання всього його життя!
Ілля вирішує почати життя з чистого аркуша і просить вибачення у близьких.
Ірина розробляє план вбивства Іллі так, щоб всі підозри впали на Артема.
Тетяна і Григорій Носов готуються до переїзду в столицю. Заглянувши в клуб попрощатися з братом, Тетяна випадково стає свідком розмова Ігоря з Коршуновим про Свєту (Ірині Рассказова). Коршун повідомляє Ігорю про одержимість Світлани фамільними коштовностями сім’ї Рассказова.
Тетяна поспішає попередити Іллю про небезпеку, але в момент зустрічі їх обох збиває Ірина. На місці події, в несвідомому стані, в авто знаходять Артема. У його крові виявляють велику дозу антидепресантів і алкоголю. Артем відкидає будь-які звинувачення на свою адресу.
Слідство відправляє Артема на примусове лікування в психіатричну лікарню. Ірина щаслива! Отримавши необхідні документи, вона направляється в банк, щоб нарешті розкрити комірку з коштовностями. Але замість гарнітура принцеси Франчески в банку вона знаходить записку: “Коштовності у того, хто дійсно має на них право”.

39 серія “Запитайте у осені” опис

Співробітник банку повідомляє Подільським, що решту суми по кредиту ($ 50 000), який перед пожежею будинку Рассказова взяв Ілля, повинна виплатити його вдова – Мілочка. Подільські шоковані подібним! Справи на фабриці йдуть погано. У Подільських немає потрібної суми, щоб погасити кредит.
Тим часом в ліжечку маленької Ніночки Андрій знаходить $ 40 000. Він вимагає від Лізи пояснень. Під тиском Ліза зізнається, що вкрала гроші у Подільських кілька років тому. Андрій шокований – адже саме через цих грошей зруйнувалися їхні стосунки з голубонькою. Знайдені гроші разом з гонораром, отриманим від мера Горбаня, Андрій повертає Подільським. Цієї суми достатньо, щоб погасити банківський кредит. Мілочка щаслива!
Після аварії, в якій загинув Ілля, зникла і Тетяна Носова. Григорій марно намагається знайти дружину. Разом з Тетяною пропав і Ігор, а значить втрачено будь-які шанси відшукати дружину.
Ірина передбачає, що коштовності Оксани Тимофіївни можуть перебувати у Мілочки. Вона вирішує налякати дівчину, щоб та відмовилася від коштовностей заради життя сина.
Несподівано на дачі Рассказова Миколці стає погано. Разом з бригадою швидкої допомоги приїжджає і Андрій. Практично відразу йому стає зрозуміло, що хлопчик отруєний. Найімовірніше – щурячою отрутою. Рассказові і Подільські шоковані – хтось планомірно намагається завдати шкоди їхній родині.

40 серія “Запитайте у осені” опис

На порозі дачі Валентина знаходить анонімну записку з вимогою віддати коштовності. В іншому випадку в родині Рассказова загинуть усі чоловіки. Валентина налякана. Приїхавши до Подільських разом з Іриною, Валентина розповідає про анонімку.
Заради безпеки дочки і внука Подільські приймають рішення заховати голубоньку і Миколку в селі Соснівка, в якому живе рідна сестра Олени – Галина. Микола і Олена приймають рішення, що ніхто, навіть Валентина та Ірина, не повинні знати, де вони заховають голубоньку і Миколку.
Тим часом, в психіатричній лікарні Артем болісно намагається згадати подробиці злощасного вечора, коли загинув Ілля.
Поступово Артем починає усвідомлювати, що дійсно божеволіє. Тотальну самотність (ніхто з близьких не провідує Артема), а також курс медикаментозного лікування, поступово перетворюють його в людину, позбавлену будь-яких почуттів і бажань.

41 серія “Запитайте у осені” опис

Мілочка, яка не звикла до сільського життя, насилу приймає правила і закони поведінки в будинку Галини.
Галина відноситься до племінниці строго і постійно порівнює її з “білоручкою-матір’ю”. У якийсь момент Мілочка приймає рішення покинути будинок, але Галина зупиняє її.
Пройшовши співбесіду в місцевій школі, Мілочка стає викладачем музики. У школі вона проводить своєрідний кастинг, щоб відібрати дітей для занять хоровим співом.
Микола Подільський приїжджає до Соснівки провідати дочку і внука. Він привозить Миколці його улюбленого іграшкового ведмедя, подарунок Оксани Тимофіївни. Під час розмови з Галиною Миколі стає відома причина давньої ворожнечі між Оленою і старшою сестрою. Галина зізнається, що не може пробачити сестру через те, що багато років тому Олена вкрала гроші батьків і втекла в місто слідом за своїм коханцем. Після цього зв’язок з молодшою ​​сестрою перервався на довгі роки.
Аркадій і Надія Якушева відзначають весілля. Під час урочистостей Ліза знайомиться з чоловіком Анни – музичним продюсером Олегом. Протягом усього вечора Ліза відкрито фліртує з Олегом.

42 серія “Запитайте у осені” опис

Щоб дізнатися місцезнаходження Мілочки, Ірина разом з Валентиною відвідують Подільських. Олена стверджує, що не знає, де знаходиться дочка.
Провівши невеликий обшук в квартирі Подільських, Ірина зауважує, що пропала улюблена іграшка Коленьки – плюшевий ведмідь. Ця обставина переконує Ірину, що Подільські цілеспрямовано приховують місцезнаходження дочки і внука.
Мілочка отримує перший аванс в школі. На зароблені гроші вона купує подарунки для Галини і її дочки Лесі. Галина зворушена подарунком. У пориві почуття Галина просить у Мілочки прощення за те, що раніше була несправедлива і строга по відношенню до неї.
Григорій Носов продовжує пошуки Тетяни. Він уперто не вірить запевненням друзів і близьких в тому, що Тетяна напевно кинула його заради іншого чоловіка.
Минає рік. Микола Подільський дізнається, що в школі, яку він побудував для міста, директор стягує з батьків плату за навчання. Микола здогадується, що це справа рук Горбаня.
Сімейний вечір в будинку професора Соловйова раптово закінчується неприємним подією. Надія Якушева непритомніє. Відмова від виклику швидкої допомоги та госпіталізації викликає підозри у Аркадія. Під час відвертої розмови Надія зізнається, що вже довгий час невиліковно хвора.

43 серія “Запитайте у осені” опис

Термін примусових заходів медичного характеру Артема в психіатричній лікарні добігає кінця. Спеціальна комісія, від результатів якої залежить майбутнє Артема, повинна прийняти рішення про пролонгацію примусових заходів медичного характеру або про звільнення. Анна починає підготовку Артема до зустрічі з членами комісії.

Намагаючись заглушити почуття до голубоньки, Андрій весь час проводить на роботі. Ліза втрачає будь-який інтерес до Андрія і дочки. Її нове захоплення – музичний продюсер Олег (чоловік Ганни). У них роман, про який поки ніхто не здогадується.

Несподівано Григорій Носов отримує посилку. У ній виявляється диск з Відеолист від Тетяни. Звертаючись до Григорія, вона повідомляє йому, що вже довгий час живе з іншим, щаслива. Просить забути її і ніколи більше не турбувати. Григорій відмовляється вірити почутому. Щось у відеозаписі здається йому дивним.

44 серія “Запитайте у осені” опис

Аріна приймає рішення усиновити дитину з дитячого будинку. Для того, щоб рішення комісії з усиновлення було позитивним, необхідно дотримання однієї важливої ​​умови – сім’я, яка забирає дитину, повинна бути повною. Аріна замислюється про фіктивний шлюб. Там же, в дитячому будинку, Аріна випадково знайомиться з Ігорем.
Андрій збирається в термінове відрядження до Соснівки. Скориставшись відсутністю чоловіка, Ліза приймає запрошення коханця Олега (чоловіка Анни) виїхати на вихідні за кордон.
Олег розповідає Анні, що змушений терміновим чином вилетіти до Ізраїлю для участі в новому проекті. Збираючи речі чоловіка в поїздку, Анна знаходить у внутрішній кишені піджака два квитки, один з яких куплений на ім’я Лізи Рощиної. Анна шокована. Виявляється, нова коханка чоловіка – дружина Андрія.
Комісія визнає Артема здоровим, і його виписують з психіатрії.
Андрій приїжджає до Соснівки. Ставить Лесі вірний діагноз і призначає лікування. Однак, раптово, сам втрачає свідомість. Головлікар лікарні констатує у Андрія загальне виснаження організму і запущене запалення середнього вуха. Андрій без свідомості. Тим часом Мілочка дізнається від Лесі, що лікар, який її вилікував – Андрій Рощин.

45 серія “Запитайте у осені” опис

Микола і Олена Подільські приїжджають до Соснівки з новорічними подарунками. Після двадцятирічної розлуки Олена і Галина вперше зустрічаються в батьківському домі. Складний і конфліктний діалог двох сестер закінчується примиренням.
Григорій Носов не може змиритися з втратою коханої. Багаторазово переглядаючи відео, прислане Тетяною, він зауважує тінь від крапельниці. Григорій починає підозрювати, що зізнання подружжя про щасливе життя з іншим чоловіком – обман.
Тим часом, Андрію в лікарні стає гірше. Потрібних ліків немає. Мілочка усвідомлює, що ніхто з персоналу лікарні напередодні Нового року не поїде до обласного центру за ліками. Єдиний вихід – самій відправиться в дорогу.
Микола і Олена Подільські, Валентина, Ірина та Артем Рассказові, а також Григорій Носов отримують анонімні запрошення на святкування Нового Року у відновленому будинку Рассказова. Зібравшись всі разом, вони з подивом виявляють, що новий будинок є точною копією старого. Всіх запрошених очікують жартівливі і символічні подарунки, а Артем знаходить під ялинкою документи на власність. Тепер він власник будинку.

46 серія “Запитайте у осені” опис

Ставши господарем будинку, Артем попросить всіх піти. Валентина та Ірина відмовляються покинути будинок і оголошують, що залишаються в ньому жити. Ірина знову намагається маніпулювати Артемом, але отримує відсіч – Артем прийняв рішення розлучитися з нею.
Тим часом Ліза приїжджає до Соснівки провідати чоловіка та стикається в його палаті з голубонькою. Ліза закочує скандал. Вона впевнена, що Андрій симулює хворобу. Весь час перебування в Соснівці він зраджував їй з голубонькою.
У ситуації, що склалася Мілочка звинувачує себе. Перед тим як піти, вона просить головлікаря не говорити Андрію (який прийшов в себе), хто саме весь цей час доглядав за ним.
Анна приймає рішення розлучитися з Олегом Тарасовим. Скориставшись моментом, Артем робить їй пропозицію жити разом в його новому будинку.
Тетяна важко переживає свою інвалідність. Вона свідомо відрізає всі зв’язки із зовнішнім світом, не виходить з дому. Згодом, і зовсім відмовляється виходити зі своєї кімнати.
Напередодні Нового року Ігор дарує Тетяні оверлок останньої моделі. Вперше з моменту трагедії в очах сестри Ігор бачить непідробний інтерес і радість.

47 серія “Запитайте у осені” опис

Надія Якушева усвідомлює, що Аріна – та сама дівчинка, яка багато років тому тримала її за руку під час пологів. Вона приймає рішення розповісти Аріні історію свого життя.
В юності Надія вийшла заміж за лікаря – Юрія Якушева. Але їх сімейне щастя було недовгим. Будучи молодим і успішним лікарем, Юрій весь час “пропадав” на роботі. Одного вечора Юрій повідомив Надії, що змушений на півроку поїхати у відрядження до Швейцарії. Після від’їзду чоловіка Надія випадково знайомиться з вуличним музикантом Костянтином, в якого закохується з першого погляду. Через деякий час Якушева розуміє, що вагітна. Костянтин робить їй пропозицію піти від чоловіка і почати спільне життя. Для того, щоб заробити якомога більше грошей для сім’ї, Костянтин погоджується на будь-які підробки. Чергове весілля, на якому грала група Костянтина, закінчується трагедією. Потрапивши в пастку, організовану грабіжниками з метою відбирання зароблених грошей, Костянтин гине.
Надія, яка ось-ось мала народити, залишається абсолютно одна, без засобів до існування. Вона приймає рішення повернутися до батьків. По дорозі, в автобусі, у неї починаються перейми. Для того, щоб врятувати матір і дитину, Якушеву висаджують в найближчому селі. Надії вдається дійти до найближчого будинку. Люди, які погоджуються прийняти її у себе, виявляються сім’єю Рощин. Маленька Орися разом з мамою приймають пологи у Надії.

48 серія “Запитайте у осені” опис

Ірина придумує новий план з пошуку фамільних коштовностей сім’ї Рассказова. З цією метою вона приводить Коршуна в будинок Артема. Ірина представляє його в якості свого особистого охоронця.
Анна, яка за останній час дуже зблизилася з Артемом, – об’єктивна перешкода на шляху Ірини. Вона намагається зробити все, щоб посварити їх, а також налаштувати проти Анни Валентину Петрівну. Однак Ганні вдається знайти спільну мову з Валентиною. Поступово їх відносини стають практично родинними.
У Мілочки сильний жар – намагаючись вилікувати Андрія, вона хворіє сама. Репетиції дитячого хору не припиняються. Шурик – старший учень Мілочки, бере на себе обов’язки вчителя і проводить уроки замість Міли.
Аріна розповідає Андрію, що Надія Якушева є його справжньою матір’ю. У сум’ятті Андрій відвідує вже важко хвору Надію. Якушева благає у сина прощення. Все своє життя вона шкодувала про свій вчинок і не припиняла його пошуки. Андрій вперше обіймає Надію Якушеву як свою рідну матір. Перед смертю Надія просить сина тільки про одне – він повинен стати щасливим!

49 серія “Запитайте у осені” опис

На поминках Надії Якушевої Анна повідомляє Андрію про роман Лізи з її чоловіком Олегом Тарасовим. Тепер Андрія більше нічого не пов’язує. Він приймає рішення розлучитися з Лізою.
Продовжуючи пошуки дружини, Григорій Носов в магазині одягу знаходить речі з логотипом “ТН”. Він переконаний, що це ініціали Тетяни, а, значить, вона жива і, швидше за все, зараз знаходиться в Білих Ключах.
Коршун повідомляє Ірині, що втомився вести подвійну гру. Для щастя йому не потрібні мільйони сім’ї Рассказова. Пропонує дружині в самий найближчий час виїхати з Білих Ключів і почати нове життя. Ірина обіцяє подумати.
Аріна повідомляє Ігорю про своє бажання усиновити маленького Михайлика з дитячого будинку. Ігор пропонує укласти фіктивний шлюб, який допоможе Ірині оформити необхідні документи для усиновлення.

50 серія “Запитайте у осені” опис

Оксана Тимофіївна Рассказова жива. Історію свого “порятунку” вона розповідає голубоньці.
Під час пожежі загинула не вона, а покоївка Наталія. Скориставшись ситуацією, Оксана Тимофіївна вирішила з’ясувати, хто ж насправді полює за коштовностями. Весь цей час вона була поруч – вела радіопередачі під псевдонімом Фаїни Раневської, пильно спостерігала за кар’єрою Міли і це саме вона продала сережки з гарнітура принцеси Франчески, щоб відновити згорілий будинок Рассказова.
Милочка розгнівана – Оксана Тимофіївна вчинила занадто егоїстично, її “детективна історія” принесла багато болю їй і всій родині Рассказова.
Оксана Тимофіївна починає жити в будинку Галини разом з голубонькою і маленьким Миколкою. Вона з сумом відзначає, як сильно змінилася Мілочка: турботи про дитину, робота в школі, а також життя в селі сильно відвернули Мілу від її справжнього покликання – написання  і виконання пісень.
Оксана Тимофіївна намагається вплинути на рішення Мілочки. Але Мілочка непохитна. Вона переконана, що її справжнє покликання – педагогіка! Вона потрібна хору Соснівки.
Старший учень в класі Мілочки – Шурик повідомляє радісну звістку – їх хор відібрали на обласний конкурс. Мілочка разом з дітьми збираються в Зеленогорськ.
Тим часом, Ірина знаходить в інтернеті відеозапис хору. Тепер вона знає, де ховається Мілочка і разом з Коршуном відправляється до Соснівки.

51 серія “Запитайте у осені” опис

У Сосновку приїжджають Олена і Микола Подільські, а слідом за ними – Ірина та Коршун.
Галина здивована переполоху і повідомляє, що Мілочка разом з дітьми виїхала на конкурс в Зеленогорськ. У чоловікові, який приїхав разом Іриною, вона впізнає Артура (Коршуна) – саме через нього Олена багато років тому втекла з рідного дому, вкравши всі заощадження. Микола збентежений – весь цей час Олена приховувала від нього, що Коршун – її перше кохання.
Ірина розуміє, що приїзд Подільських до Соснівки не випадковий. Їх хтось попередив. Швидше за все, це зробив Коршун. Скарби знову вислизають з її рук.
Під час сварки з Коршуном Ірина необережно падає і ламає собі шию. Коршун доставляє її в місцеву лікарню. Оглянувши Ірину, головлікар повідомляє, що їй необхідний суворий постільний режим. Наслідком даної травми може стати параліч.
Коршун повідомляє Ірині, що між ними все скінчено. Головлікарю він передає гроші на лікування і ключі від машини Ірини.
Тим часом, в Білі Ключі повертається слідчий Коваленко. У справі сім’ї Рассказових він знаходить нову зачіпку. Слідчі заходи тривають.

52 серія “Запитайте у осені” опис

У будинку Рассказова знову вирує життя – з кожного кута лунають дитячі голоси. Валентині вперше за довгі роки є про кого піклуватися по-справжньому.
Повернувшись додому, Артем стикається з Оксаною Тимофіївною – і не вірить своїм очам. Оксана Тимофіївна переконує шокованого Артема, що вона не примара. Артем з полегшенням усвідомлює, що не вбивав бабусю.
Слідчий Коваленко дізнається, що будинок Рассказова відновлений Оксаною Тимофіївною. Та й сама вона жива і неушкоджена. Під час бесіди зі слідчим Оксана Тимофіївна зізнається, що в події з сім’єю Рассказова вона підозрює тільки одну людину – Ірину.
Головою журі конкурсу, на який приїхала Мілочка разом зі своїм хором, виявляється Олег Тарасов.
Під час виступу двоюрідна сестра Мілочки Леся забуває текст і тікає зі сцени. Номер зірваний. Журі конкурсу розчароване. Колективу Мілочки загрожує дискваліфікація. Однак Олегу Тарасову вдається переконати інших членів журі дати хору з Соснівки другий шанс.
Після розриву з Андрієм Ліза живе в квартирі коханця – Олега Тарасова. Після чергової спроби “навести в його будинку порядок” Олег виганяє Лізу з квартири. Їхні стосунки розірвані.

53 серія “Запитайте у осені” опис

Олена зізнається Миколі в тому, що зрадила його з Коршуном. Кається, просить вибачення у чоловіка. Микола приймає рішення піти з дому – пробачити зраду дружини він ніколи не зможе.
Слідчий Коваленко приходить до Тетяни Носовиої. Він сподівається, що їй вдасться згадати подробиці аварії, в якій загинув Ілля Рассказов.
Тетяна повідомляє, що в той вечір зустрічалася з Іллею для того, щоб попередити його про небезпеку. Їй стало відомо, що якась Світлана хоче вбити Іллю.
Коваленко заінтригований. У справі сім’ї Рассказова з’являється нова підозрювана – якась Світлана.
Андрій дізнається, що Мілочка разом з дитячим хором бере участь в конкурсі в Зеленогорську. Щоб розставити всі крапки над “і” в їх відносинах, він відправляється до неї на зустріч. Але Мілочка відмовляється з ним спілкуватися.
У розмові з Коршуном Ігор дізнається, що Артема випустили з лікарні. Ігор досі переконаний – в інвалідності сестри винен Рассказов. Він відправляється в будинок Рассказова з твердим наміром вбити Артема.

54 серія “Запитайте у осені” опис

Ігор за крок від того, щоб вистрілити в Артема. В останній момент Ігоря помічає маленький Миколка, з яким Артем грає на майданчику перед будинком Рассказова. Пильний погляд малюка зупиняє Ігоря. Він залишає територію будинку Рассказова непоміченим.
Пізніше Ігор зізнається Тетяні, що не зміг помститися за неї. Тетяна рада, що брат не став вбивцею, благає його простити Артема і назавжди забути про сім’ю Рассказова.
Напередодні фіктивного весілля Аріна і Тетяна влаштовують дівич-вечір. Знаючи про справжні почуття Ігоря до Аріни, Тетяна просить її придивитися до брата. Він заслуговує її любові. Аріна непохитна. Справжня любов вже була в її житті – і це загиблий Валерій Рассказов.
Валентина стає новим директором школи, яку побудував Микола Подільський. Вона з ентузіазмом береться за роботу.
На одній з фотографій в інтернеті медсестра Яна впізнає дизайнера Арнье. Вона повідомляє Григорію Носову, що недавно саме з ним бачила Тетяну. Не в силах стримати порив ревнощів, Григорій знаходить Арнье і б’є його.

55 серія “Запитайте у осені” опис

Андрій знаходить Лізу разом з Ніночкою на автовокзалі. При спробі забрати дочку Ліза закочує істерику і викликає міліцію. Андрія затримують, а Ліза знову тікає з Ніночкою.
Після відходу з будинку Микола Подільський фактично живе на фабриці. Сергій Рощин розуміє, що причина цього – сварка Миколи з Оленою. Він пропонує старому другові тимчасово пожити в його квартирі.
Мер міста Горбань несподівано відвідує Валентину. Раз вже Валентина стала новим директором школи, вона повинна знати “правила гри”. Горбань розповідає про відпрацьовану схемою по “відмиванню грошей”. Валентина відмовляється “співробітничати” і виганяє Горбаня з кабінету. У відповідь Горбань обіцяє, що школу чекають великі проблеми.
Анна Тарасова дізнається, що вагітна. Термін вагітності не дозволяє з упевненістю визначити батьківство. Батьком дитини може бути Артем Рассказов або Олег Тарасов. Для того, щоб спільно прийняти рішення про подальшу долю дитини, Анна організовує спільну зустріч.
Олег категорично відмовляється приймати будь-яке рішення до того моменту, поки батьківство не буде підтверджено на 100%. Артем повідомляє Ганні, що готовий прийняти дитину незалежно від того, хто насправді є його біологічним батьком. Він любить Анну і хоче бути разом з нею.

56 серія “Запитайте у осені” опис

Григорій Носов розгніваний. Він щиро не розуміє, чому Тетяна весь цей час приховувала від нього свої статки. Її інвалідність не здатна вплинути на його почуття. Він пропонує Тетяні повернутися додому. Тетяна категорично відмовляється – вона не хоче бути тягарем для чоловіка.
Анна Тарасова в сум’ятті. Необхідно прийняти рішення – залишати дитину або зважитися на аборт. Скориставшись станом Анни, Олег Тарасов переконує її в тому, що краще рішення даного питання – аборт.
Дізнавшись про те, що Анна вже готується до операції, Артема приїжджає в лікарню. Він благає Анну забути Тарасова і думки про аборт. Анна обіцяє подумати.
В цей час в Зеленогорську проходить фінал конкурсу хорових колективів. Незважаючи на підступи конкурентів, хор Людмили Рассказової перемагає. Діти і Мілочка щасливі!
Слідчий Коваленко дізнається, що Ірина Рассказова знаходиться в лікарні Соснівки. Під час допиту Коваленко навмисне повідомляє Ірині, що Тетяна Носова жива і вже дала свідчення проти якоїсь Світлани. Ірина помітно нервує. Після відходу Коваленко по телевізору Ірина бачить сюжет про фінал конкурсу хорових колективів. Під час трансляції поруч з голубонькою вона бачить Оксану Тимофіївну в прикрасах принцеси Франчески. Ірина усвідомлює, що весь цей час коштовності були у Оксани Тимофіївни!

57 серія “Запитайте у осені” опис

Після візиту слідчого Коваленко, Ірина (Світлана Сазонова) в паніці дзвонить Коршунові. Вимагає якнайшвидше забрати її з Соснівки. Вона передчуває, рано чи пізно Коваленко розкриє справу сім’ї Рассказова. Їй загрожує реальна небезпека.

Коршун відмовляється допомагати Ірині. Між ними все скінчено раз і назавжди.

Коваленко одержує email з документами справи Світлани Сазонової.

Відкривши справу і побачивши фотографію Світлани – Коваленко усвідомлює, що Рассказова Ірина та Сазонова Світлана одне і те ж обличчя.

Він негайно відправляється до Соснівки, щоб заарештувати Світлану Сазонову. Однак в палаті нікого не знаходить. Світлана зникла в невідомому напрямку.

Тим часом, в школу очолювану Валентиною Рассказовою приходить комісія з позаплановою перевіркою. Валентина розуміє, що це підступи Горбаня. Вона дзвонить Миколі Подільському і просить його про протекцію. Артем стає свідком даної телефонної розмови і пропонує Валентині свою допомогу.

За час роботи в мерії, йому вдалося зібрати документи, завдяки яким Горбаня можна посадити в тюрму. Валентина передає документи, зібрані Артемом, в прокуратуру.

Увечері Валентина вмовляє голубоньку виступити з дитячим хором на шкільному святі. Всі члени сім’ї збираються на концерт. В останній момент Оксана Тимофіївна вирішує залишитися вдома – вона погано себе почуває.

Через деякий час в будинку з’являється Світлана Сазонова. Вона вимагає від Оксани Тимофіївни віддати їй коштовності. Погрожує їй. Не витримавши нервового напруження Оксана Тимофіївна непритомніє.

Ірина викрадає коштовності.

58 серія “Запитайте у осені” опис
Світлана (Ірина Рассказова) радіє – фамільні коштовності сім’ї Рассказова нарешті у неї в руках!

Домовившись про зустріч, вона передає їх колекціонеру Мендесу. Несподівано Мендес заявляє, що не заплатить за прикраси ні гроша. Коштовності принесені Світланою – підробка.

Світлана в сказі. Вона переконана, що Оксана Тимофіївна спритно обдурила її. По всій видимості справжні коштовності весь цей час перебували у Мілочки.

Слідчий Коваленко з’являється в будинку Рассказова. Він повідомляє, що на Оксану Тимофіївну було скоєно напад.

Оглянувши кімнату Оксани Тимофіївни Мілочка, Артем і Коваленко виявляють, що шкатулка з коштовностями порожня.

59 серія “Запитайте у осені” опис
Всі зайняті пошуками зниклої Мілочки.

Слідчий Коваленко передбачає, що її викрадення – справа рук Світлани Рассказової. До пошуків підключається Андрій.

Завдяки компромату, переданому Валентиною Рассказовою, на Горбаня відкривають кримінальну справу. Горєлов отримує ордер на арешт опального мера.

Горбань намагається тікати, але завдяки колишньому соратнику Чорному (який співпрацює зі слідством) його вдається заарештувати.

Тетяна Носова просить Григорія відвезти її на місце аварії, в якій загинув Ілля. Вона сподівається, що це допоможе їй згадати деталі події.

На місці Тетяна згадує, що її і Іллю Рассказова збила – Світлана Сазонова.

Тим часом Світлана силою намагається вибити з Милочки інформацію про місцезнаходження коштовностей. Але голубоньці нічого сказати – вона не знає де знаходяться коштовності.

60 серія “Запитайте у осені” опис

Андрій у лікарні в тяжкому стані. Крововтрати занадто великі. Для того, щоб врятувати його життя необхідна велика кількість донорської крові.

Олена Подільська, виявляється єдиною чия група крові підходить для переливання. Вона погоджується стати донором і здати стільки крові, скільки знадобиться, щоб врятувати життя Андрію.

Цей вчинок змушує Миколу Подільського подивитися на дружину з іншого боку. Після довгої відвертої розмови він прощає зраду дружини. Олена і Микола Подільські знову разом.

Проходить час. Суд над Світланою Сазоновою наближається до моменту оголошення вироку. Її визнають винною за всіма пунктами звинувачення. Вердикт суддів – довічне ув’язнення.

Після арешту Горбаня в Білих Ключах оголошені позачергові вибори мера. Микола повідомляє Олені про бажання висунути свою кандидатуру на пост градоначальника. Олена повідомляє, що підтримає будь-які починання чоловіка. Разом вони зможуть все!

Аріна та Ігор забирають Михайлика з дитячого будинку. Ігор зізнається Аріні в своїх почуттях. Він давно і сильно закоханий в неї. Аріна відповідає йому взаємністю.

Григорій Носов не залишає надій поставити дружину на ноги. Однак, щовечірні курси фізіотерапії призводять Тетяну лише в зневіру. Вона практично втрачає будь-яку надію на відновлення, як раптом, під час чергового масажу ніг, вона починає відчувати легкий лоскіт.

Григорій і Тетяна без розуму від щастя! Якщо до Тетяни повернулися тактильні відчуття – значить момент повного відновлення вже зовсім близький!

Артем повторно робить пропозицію Ганні. Після недовгих роздумів Анна погоджується. Артем представляє Анну Валентині в якості своєї майбутньої дружини. Він також повідомляє їй, що у них з Ганною буде дитина. Валентина зворушена. Вона пропонує Артему і Ганні жити разом в будинку Рассказова.

Мілочка, разом з Миколкою і Ніночка, провідує Андрія в лікарні. Граючи з ведмедем, якого Миколка подарувала Оксана Тимофіївна, діти випадково розривають іграшку. Усередині плюшевого ведмедя вони знаходять коштовності принцеси Франчески.

Оксана Тимофіївна виходить з коми. Незабаром вона благополучно повертається додому. Після того як в будинку Рассказова запанував спокій і затишок, вона з великим задоволенням проводить час з онуками Миколкою і Ніночкою.

Андрій призначає голубоньці побачення біля озера, на місці їх колишніх зустрічей. Андрій робить їй пропозицію вийти за нього заміж. Замість відповіді, Милочка ніжно цілує Андрія.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

 1. василина

  де остальніанонси серій

  Відповіcти
 2. Anastasia

  Коли буде наступні описи серій?

  Відповіcти
 3. Орися

  Класне кіно хочу знати що буде дальше

  Відповіcти
 4. Орися

  Класне кіно

  Відповіcти