“За правом любові” опис серій

З

“За правом любові” опис серій мелодрами про кохання, якому потрібно подолати всі перешкоди.

“За правом любові” скільки серій – в серіалі 8 серій

“За правом любові” опис серій

1 серія “За правом любові” опис
Дочка прибиральниці Марії, одинадцятикласниця Аня, краде гроші у матері, щоб зробити аборт. Жінка приводить Аню на сеанс до психіатра Валентини Сергіївни Кречет. Її сім’я зовсім інша, син Петро отримує золоту медаль на олімпіаді з хімії в Ризі. До нього проявляє інтерес Ірена, дочка керівника фармацевтичної компанії. Петя і Аня випадково зустрічаються і закохуються одне в одного. В Анну також закоханий Микола, друг Петра. Аня чекає дитину від Петі, але Валентина Миколаївна, знаючи про минуле дівчини, проти відносин сина з нею. Петро йде з дому і одружується на Анні. Він береться за будь-яку роботу, щоб утримувати сім’ю. Друзі наймаються на риболовецьке судно. У морі Петро опиняється за бортом. Його знаходять в Туреччині люди наркоторговця Саїда. Втратившого пам’ять Петра, Саїд називає Караденізом і призначає головним хіміком в своїй лабораторії. Анні повідомляють, що Петро визнаний офіційно загиблими.

2 серія “За правом любові” опис

Аня народила хлопчика, якого назвала Петром. Микола стає опорою для молодої вдови і маленького сина загиблого друга. Звинувачуючи у всіх бідах Анну, Валентина Сергіївна не втрачає надію знайти сина. Вона їде в Туреччину, де наштовхується на людей, у яких ось уже три роки працює Петро. Саїд вирішує перевести Караденіза в Болгарію. На кордоні Петро здає Саїда поліції, а сам потрапляє в лікарню, де зустрічається з матір’ю. Вона перевозить сина в Латвію і робить все, щоб він нічого не згадав. Минуло 6 років. Петро після закінчення Ризького університету працює у фармацевтичній компанії «Kroll-pharma». Він, нарешті, робить пропозицію Ірені. Аня виходить заміж за Миколу, і вони переїжджають до Києва. Пара їде відпочивати в Ригу, де Аня випадково зустрічає Петра. Але почувши, що його звуть Дмитро, вважає що помилилася.

3 серія “За правом любові” опис
Петро з Іреною приїжджають до Києва. Він знову відчуває, що багато чого не пам’ятає, тому хоче відновити лікування амнезії. Микола Бондар влаштовується в компанію, керівником якої буде Петро. Правда, його тепер звуть Дмитро Петрович Матвієнко, щоб ніхто не дізнався про його минуле. Після зустрічі колишніх друзів Микола вирішує звільнитися з компанії і відвезти свою сім’ю в інше місто. Шляхи Дмитра і Анни випадково перетинаються, і він знайомиться зі своїм сином. Валентина Сергіївна попереджає Миколу і Анну, щоб вони не нагадували Петру про минуле. Щоб зберегти свої сім’ї, Ірена просить Миколу про допомогу. Аня, яка вже працює психіатром, сподівається, що зможе повернути Петру пам’ять.

4 серія “За правом любові” опис

Випробування універсального препарату «Іммуногросс» команда Дмитра проводитиме на базі однієї з клінік. У цій клініці працює і Анна. Микола починає ревнувати дружину до «колишнього Петра», вони сваряться, і Микола вночі йде з дому. Син, переживаючи, теж тікає з дому, щоб знайти батька. Дитину з температурою знаходить Дмитро і відвозить в лікарню, де знову зустрічається з Анею. Дмитро їде до Австрії на консультацію до професора Бергера, щоб той допоміг йому відновити пам’ять, «завдяки» Валентині Сергіївні, прогнози виявляються не втішними. Аня просить Дмитра використовувати «Іммуногросс» в лікуванні хворої дівчинки Оксани, але Ірена вмовляє чоловіка цього не робити. Після постійних сцен ревнощів з боку Миколи, Аня пропонує йому розлучитися.

5 серія “За правом любові” опис

Колишній шеф Петра, той самий турецький наркобарон, знайшов компанію-спільника, в якій працював Микола. Він хоче зірвати клінічні випробування «Імуногросса». Тим часом, стан хворої дівчинки погіршується, тому Анна намагається знайти можливість застосувати препарат. Незаконно Аня вводить Оксані «Імуногросс» і це рятує дитині життя. Однак для Анни її бажання врятувати життя обертається не на користь.

6 серія “За правом любові” опис

Анну заарештували за незаконне використання «Імуногросса». Вона зізнається Миколі, що любить Дмитра і не буде давати неправдивих свідчень. Микола усвідомив, що накоїв, і прийшов в поліцію здаватися з повинною. Тепер він сам намагається врятувати Оксану. А Дмитро дізнається, що пацієнтів отруїли наркотиком, який він сам колись виготовляв в рабстві в Туреччині

7 серія “За правом любові” опис

Саїд поранив Дмитра, але на щастя Анна надала йому першу медичну допомогу і доставила в лікарню. Будучи без свідомості, Дмитро згадав, що Анна була його дружиною. Саїд навідується в лікарню і тоді Ганна розуміє, хто вчинив замах на Дмитра. Слідство ж підозрює Миколу, але Ірена намагається його захистити.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар