“Заради любові я все зможу” опис серій 21-35

З

“Заради любові я все зможу” опис серій 21-35

“Заради любові я все зможу” опис серій 1-20

21 серія “Заради любові я все зможу” опис

Яна думає що вагітна, і навіть розчаровується дізнавшись, що це не так. З Ростиславом вони поки не спілкуються.
Михайло Городецький приймає ідею Ростика. Ростислав радий, що тепер у них буде своя мережа готелів.
Маша працює, часто затримується і намагається виконувати всі доручення.
У Ільїних проблеми з грошима, не вистачає навіть на їжу. Карина використовує Веню, який привозить їй велике замовлення піцци без грошей.
Костю вмовляють хоча б зустрінеться з майбутньою нареченою Гуміровою, але Карина, дізнавшись про це, зриває їх зустріч.
Яна вирішує відвідати матір. Виявляється її мати – це та сама Лариса, яка влаштувала Марії сурогатне материнство, а її співмешканець – Барсуков (який підставив батька Марії).

22 серія “Заради любові я все зможу” опис

Яна тікає з дому, бачачи як Барсуков знущається над матір’ю. Ростислав їде її підтримати, а Лєна приїжджає до нього в офіс і чекає там цілу ніч. Олена знаходить два кольє, і думає, що вони обидва для неї, але Ростик купив одне для неї, а друге для Яни.
Костя знаходить гаманець Марії, але вона не відповідає на його повідомлення, поки він не відправляє його фото Марії. Костя погоджується повернути їй гаманець в обмін на 5 побачень.
Бабуся дорікає Костю, адже їхні стосунки з родиною Гумірових можуть зіпсуватися через витівки Карини.

23 серія “Заради любові я все зможу” опис

Анна Рікардівна винить Карину в непристойній поведінці, а Тамара переконує її, що Гумірова неправильно все зрозуміла.
Костя і Маша йдуть на першу вечерю. Маша холодна з ним, але у Кості все ж виходить “розтопити лід”.
Карина чекає Костю біля будинку, зізнається в коханні, але той чесний з нею. Дле нього вона просто друг, і у нього є інша. Для Каріни це удар, вона напивається і зустрічає Веню, який знімає для неї кімнату в готелі. Веня піклується про неї, хоча Карину він мало цікавить.
Маші наказують відвезти відвезти документи в будинок Городецьких.

24 серія “Заради любові я все зможу” опис
Маша їде до Городецьких, відвозить документи, дарує ведмежа Глібу. Для неї спілкування з ним стає випробуванням, тепер у кожній дитині вона бачить свого сина. У будинку Городецьких вона зустрічає Костю, його родина допомагає йому вийти з положення, сказавши, що він теж привіз документи з їхнього офісу.
Увечері Костя і Маша йдуть на вечерю, потім гуляють разом, вони щасливі, але почати відносини Маша не готова. По дорозі додому Маша зустрічає Ларису, але та встигає сховатися. Маша починає її пошуки, але детектив радить все забути.
Ростислав вечеряє з Яною, дарує їй кольє. Їх разом бачить мати Олени. В Олени після дзвінка матері прокидаються підозри.
Костя втомився добиватися Марії, думає, що він для неї нічого не значить.

25 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя і Маша на роботі тримаються на відстані один від одного, але обидва думають про що відбувається між ними.
Ростислав зайнятий на роботі і торт на день народження Олені йде замовляти Марія. Торт замовляє вона у Яни, для Яни це потрясіння, адже Маша відгукується про них як про люблячу сім’ю. Марія про те, що Яна коханка шефа навіть не підозрює.
Галина Юріївна вирішує сама зайнятися вихованням онука, наймає йому вчителя англійської і виступає  проти того, щоб онук ходив в дитячий сад. Олена не згодна з цим, але її слово нічого не означає.
Веня відносить Карині плаття, а Тамара дізнавшись, що Карина провела ніч з ним в готелі, влаштовує їм допит з пристрастю. Вимагає, щоб його мати приїхала. А дізнавшись, що Агнія сценарист її улюблених серіалів, пропонує Карині використовувати Веню, щоб її запросили у світ кіно.
Костя дізнавшись, що Маша їде до бабусі, і перший з’являється там. Костя і Маша вечеряють у бабусі, Костя дізнається, що Марія сама утримує свою сім’ю. Він розуміє, що нічого про неї не знає …

26 серія “Заради любові я все зможу” опис

Яна щоб побачити життя Ростислава сама вирішує відвезти торт для його дружини. Олена бачить на Яні точно таке ж кольє як бачила в кабінеті Ростислава, але не придає цьому значення.
Ростислав побачивши Яну поруч із дружиною запанікував, і зірвався на Яні. Яна зрозуміла, що зробила помилку.
Костя дарує бабусі Маші чайник, але вона благородний жест не оцінили і вирішила повернути йому гроші за чайник. Її відношення для нього образливе. Маша розуміє, що образила його і була неправа.

Ростислав повідомляє Яні, що їм краще розлучитися.
Карина вирішує дізнатися хто ж дівчина Кості.

27 серія “Заради любові я все зможу” опис

Олена та Ростислав їдуть на день народження Агнії. Олена вирішує заїхати в кондитерську Яни, щоб купити торт для матері, і заодно заспокоїти свої підозри. Але в кондитерській Яни немає, а вона дізнається що доставки у них немає. Ростислав переживає через такий інтерес дружини.

Маша вирішує вибачиться перед Костею і вони разом ідуть в кіно. Але Марія переходити до більш серйозних відносин не хоче, вона сподівається знайти сина. Хоча і Маша, і Костя закохані в один одного. Лариса пішла від Барсукова і опинилася на вулиці. Вона вирішує відновити роботу з сурогатним материнством. Марія тепер отримує можливість знайти її, але Лариса каже, що про дитину нічого не знає і їй радить все забути. Для Маши це потрясіння, вона просто хотіла переконатися, що він в надійних руках.

28 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маші на роботі немає і Михайло Городецький готовий її звільнити. Увечері Марії стає погано, вона втрачає свідомість. Костя відвозить Машу в лікарню, але зрозуміти причину її стану не може. Костя вмовляє батька не звільняти Марію, і розповідає, що вона в лікарні.

Після лікарні Маша їде до бабусі, адже тільки вона знає всю правду про стан внучки. Марія страждає, і бабуся намагається її підтримати.

Через кілька днів Маша повертається на роботу.

29 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя влаштовує для Маші романтичну вечерю на вертолітному майданчику. Він готовий піклується про неї і підтримувати її. Маша любить його, але навіть сама боїться починати відносини.

Тамара готується до зустрічі випускників, Карина намагається їй допомогти, адже через бідність у неї нічого одягнути.

Михайло намагається в черговий раз помиритися з Галиною, але та холодна з ним, відштовхує його.

Між Оленою та Галиною Юріївною спалахує скандал через різні погляди на виховання Гліба.

30 серія “Заради любові я все зможу” опис

Михайло ставить Галину на місце після того, як вона образила Анну Рікардовну. Для Галини це потрясіння.

Маша уникає Костю і пропонує залишитися друзями. Але Костя не має наміру здаватися.

Карина намагається з’ясувати у Вені з ким зустрічається Костя. Але той нічого не знає.

Костя зізнається Маші в коханні, але вона просить забути про неї.

31 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша вирішує взяти кредит для того щоб організувати інтернет-магазин для Карини.

Костя все одно не збирається відступатися від Марії.

Галина Юріївна знаходить у собі сили вибачиться перед Михайлом та Анною Рікардовною.

Яна все ще сподівається помириться з Ростиславом, але він дає їй зрозуміти, що у їхніх стосунків немає майбутнього.

Тамара переживає особисту трагедію. На зустрічі випускників вона дізнається, що її перший хлопець кинув її заради Агнії, матері Веніаміна.

Лариса в клініці бачить Галину Городецьку …

32 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя зневірився, але бабуся Марії радить йому почекати і не квапити її. Костя бачить, що подобається Маші, але зрозуміти чому вона його відштовхує не може. Він вирішує поцілувати Машу, але вона тікає і просити залишити її. Маша, незважаючи на свої почуття, розуміє, що не може бути з Костею через своє минуле.

Яна страждає, але намагається тримати себе в руках. В офісі Городецьких вже ходять плітки, що у Ростислава є коханка. Маша і Костя не вірять в це. А Олена все ж підозрює чоловіка у зраді.

Лариса намагається в лікарні знайти сурогатну матір, і зустрічається з Галиною Юріївною. Та в паніці тікає, залишивши Анну Рікардовну одну в лікарні.

33 серія “Заради любові я все зможу” опис

На одному з добродійних вечорів Олена дізнається, що чоловік її обдурив (Ростислав сказав Олені, що подарував друге кольє дружині одного з інвесторів).

Галина Юріївна починає панікувати, адже Лариса знає, що Марія була генетичною матір’ю Гліба і тепер знову може шантажувати її. Ларисі все ж вдається дізнатися телефон Галини Городецької від Анни Рікардовни. Вдома всі зриваються на Галині, не розуміючи з якої причини вона залишила свекруху в лікарні і поїхала. Галині соромно, але зізнатися чому вона так вчинила не може.

Яна напивається і розказує Маші про причини своїх страждань, але ім’я коханця не називає. Лариса приїжджає до дочки і просить трохи пожити у неї.

Лєна влаштовує чоловікові допит, але Ростислав надає їй пояснення і вона заспокоюється.

Олена приїжджає з Глібом в офіс Городецьких, і так як Ростислава немає запрошує на обід Машу. Маша випадково дізнається, що Костя син Городецького, вона не розуміє чому він все приховував. Тепер вона не може бути з ним, оскільки боїться що втратить роботу.

Костя намагається наздогнати Марію, але його збиває машина.

34 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя в лікарні, лікар повідомляє його родині, що він у важкому стані і може впасти в кому. Маша страждає, адже все сталося через неї. Крім того тільки тепер вона зрозуміла наскільки він дорогий для неї.

Ростислав у скрутному становищі, інвестори відмовляються від фінансування будівництва його готельного комплексу. А без цих грошей він може все втратити.

Городецькі переживають за Костю, перевозять його в дорогу клініку. Вночі біля нього знаходиться Олена, яка і приводить Машу в палату. Костя приходить до тями, і згадує як Маша зізналася йому в любові.

35 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя і Маша разом, вона відвідує його в лікарні. Але Маша просить приховувати їхні стосунки.

На роботі Ростислава проблеми, він шукає нових інвесторів.

Карина займається інтернет магазином і просить Веню, бути моделлю чоловічого одягу. Карина дізнавшись від Вені, що Костя в лікарні вирішує відвідати його.

Костя тікає з лікарні, щоб повечеряти з Машею. Всі родичі не розуміють його поведінки, і тільки Олена розуміє з ким він може бути.

Костя повертається в лікарню, де його вже чекає Карина.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар