“Закохані жінки” опис серій

З

Закохані жінки” опис серій серіалу 2015 про жіночу дружбу в цій статті.

“Закохані жінки” опис серій

1 серія “Закохані жінки” опис

Каті, Тамарі, Свєті і Жені трохи за 30, вони дружать з дитинства. Після навчання подруги повернулися в рідне місто і живуть в невеликому містечку неподалік від мегаполісу.

Відмінний лікар Катерина, зразкова матір двох дітей Тамара, успішний юрист Свєта і ріелтор Женька хочуть любити і бути коханими, але відносини з другими половинками у них складаються непросто, а часом і драматично.

Катя зі свого дня народження, яке святкує з подругами, збігає до коханця, про якого нікому нічого невідомо. Але незабаром він помирає від тяжкої хвороби і Катя важко переносить це. Крім того його син Арсеній намагається з’ясувати хто була коханка батька. Катя переживає, адже вона була лікарем батька Арсенія і допомогла йому померти, щоб він не страждав від болю. Якщо правда розкриється вона може втратити роботу.

Тамара мати двох дітей, отримує компенсацію, адже її чоловік загинув ще 8 років тому. Тамара не може повірити, що її чоловік загинув, адже його тіла так і не знайшли. Крім того до Тамари постійно хтось дзвонить і мовчить.

Свєта дружина італійця Роберта, який дуже хоче дітей. Подружжя зайняте тільки думками про це, але Катя не настільки розділяє бажання чоловіка.

Женька працює ріелтором, вона зустрічається з одруженими чоловіками, так як серйозні стосунки її не цікавлять. Женя коханка директора агентства нерухомості Дмитра.

Подруги часто зустрічаються і намагаються всіляко підтримувати один одного.

Світлана вирішує внести різноманітність в особисте життя, купує красиву білизну. Але незабаром у неї на роботі зав’язується роман з колегою Стасом.

Тамара знайомиться з Віктором, він теж батько одинак, їхні діти навчаються в одному класі. Вони подобаються один одному.

2 серія “Закохані жінки” опис

Віктор запрошує Тамару на побачення, вона старанно готується до вечора. Вони вечеряють у ресторані, там напиваються. Віктор починає до неї чіплятися, Тамара тікає. Тамара не може зважиться на нові відносини через почуття провини перед загиблим чоловіком.

Свєту мучить совість за зраду, але від чоловіка вона все приховує. Світлана просить Стаса забути про те, що трапилося.

Женя підбирає будинок дуже багатій парі Єгору та Лізі, в них скоро весілля, але видно, що одружуються вони не по любові. Незабаром вони замовляють у неї організацію весілля. Єгор сподобався Жені, як і вона йому.

Арсеній продовжує пошуки коханки батька, він підозрює Катерину, але вона всіляко намагається це приховати. Арсеній цілує Катю, і незабаром запрошує на побачення. Вона потребує підтримки, але кожна з подруг зайнята своїми проблемами.

Роберт і Світлана проходять обстеження, і дізнаються що він безплідний. Роберт важко сприймає цю новину, віддаляється від дружини, хоча вона намагається його підтримати. Свєта через проблеми з чоловіком знову опиняється в обіймах Стаса.

Женя допомагає Лізі підібрати весільну сукню, на прохання Єгора. Єгор і Женя закохалися, вони проводять ніч разом.

Віктор і Тамара вибачаються за свою поведінку під рестораном. І збираються на нове побачення. Але Віктор не може прийти, і Тамара приїжджає до нього в гості. Вони розповідають один одному свої історії.

Катя йде на побачення з Арсенієм, вони вечеряють і він знову її цілує, після чого Катя тікає.

3 серія “Закохані жінки” опис

Катя розуміє, що не може бути з Арсентієм, який набагато молодший за неї, але його залицяння не може відкидати. Він дарує їй квіти, шукає зустрічей. Але розмова з заввідділенням клініки опускає її на землю, адже під ударом її репутація. Арсеній обіцяє більше не з’являтися в клініці, а незабаром вона дізнається про його повернення до Лондона.

Женя і Єгор таємно зустрічаються, хоча розуміють, що продовження у їхніх відносин не може бути. Женя закохується, але все ж їй доводиться організовувати весілля Єгора. Після цього вона змінює свої погляди і кидає і Єгора, і Дмитра.

Тамара визначає номер з якого їй надзвонюють і мовчать. Вони їдуть з Женею про готель, і Тамара сподівається знайти там свого чоловіка. Але зрозумівши, що її надії нездійсненні починає думати про відносини з Віктором. Вони проводять першу ніч разом. Тамара щаслива, що через стільки років відчуває себе жінкою.

Свєта і Стас щасливі разом, таємно зустрічаються після роботи. Але сюрприз чоловіка повертає Свєту в сім’ю, вона розуміє що зробила помилку, а Стас вважає себе скривдженим. Незабаром Світлана дізнається про вагітність.

Подруги діляться своїми радощами, переживаннями.

Тамара через 8 років, дізнається, що чоловік їй зраджував.

Катя йде поговорити з Аркадієм, вона не в силах встояти проти нього і вони проводять ніч разом.

4 серія “Закохані жінки” опис

Світла не знає від кого вагітна, він не знає, що робити.

Тамара страждає через те, що дізналася, Віктор не може зрозуміти чому вона його відштовхує. Подруги починають думати, що це можуть бути аферисти, які претендують на виплату за загибель чоловіка.

Женя вирішує почати нове життя, але Єгор не має наміру її відпускати. Вони знову разом, але вона не може миритися з тим, що він одружений. Єгор не має наміру розлучатися через спільний бізнес з дружиною, а Женя не може змиритися з роллю коханки.

Тамара зустрічається з коханкою чоловіка Стелою і розуміє, що вона не бреше, і чоловік не один рік їй зраджував, і у них є спільний син.

Аркадій і Катерина коханці, вона щаслива з ним, але незабаром Тамара опускає її на землю.

Тамара змушена розповісти правду Віктору і він намагається її підтримати. Роберт і Світлана лаються, так як вона уникає походу до лікаря, щоб приховати свою вагітність.

5,6 серія “Закохані жінки” опис

Свєту чекає підвищення і вона радіє цьому. Стас все ще сподівається на їх відносини, і обіцяє чекати її. Роберт вважає, що Свєта вагітна від нього і радіє.

Катя розповіла Аркадію всю правду, що вона і його батько були коханцями, що вона допомогла йому померти. Вони розійшлись.

Стелла спочатку шантажує Тамару, а потім просить допомогти матеріально їм з сином. І Тамара вирішує віддати їй компенсацію за загибель чоловіка. Тамара і Віктор віддалилися один від одного. Коли Тамара намагається знову зблизиться з Віктором, він її відштовхує.

Діма робить Жені пропозицію, каже, що готовий піти з сім’ї. Але Женя просить цього не робити, між ними нічого не може бути. Женя закохана в Єгора, їй важко бачити його разом з дружиною. Єгор пропонує провести вихідні в Парижі. Жені важко прийняти рішення, адже якщо вона погодитися, то стане коханкою на довгі роки.

Тамара все таки домагається вибачення Віктора, вони знову разом. Діти цю новину сприймають радісно.

Аркадій зненавидів Катю, і розповів матері всю правду. Катя страждає, Женя намагається її підтримати. Через скарги матері Аркадія Катя змушена піти з роботи, на неї подано позов до суду.

Женя все таки летить з Єгором в Париж, просить розлучитися з дружиною, і хоча він теж любить її, але розлучатися не збирається. По поверненню з Парижа Женя займається організацією презентації нового журналу мільйонера-холостяка Марка.

Світлана не в силах приховувати правду, розповідає все Роберту. Роберт не може пробачити дружину. Свєта, щоб бути з чоловіком вирішує зробити аборт. Стас звільняється з роботи, не в силах знаходиться біля Свєти. Катя просить Свєту не робити помилку

Арсеній намагається з’ясувати правду, він починає вірити Каті, просить вибачення адже через нього вона залишилась без роботи.

Тамара йде до Стели, і бачить свого чоловіка … живого … Вони зустрічаються, Тамара дізнається, що він не міг їй розповісти правду і інсценував свою смерть. Ця розмова важка для Тамари. Павло каже, що хоче повернутися в сім’ю, але Тамара не може пробачити і у неї тепер є Віктор. Павло починає загрожувати, він хоче бачити доньок.

Світлана вирішує не робити аборт, вони з Робертом розлучаються. Але через кілька тижнів Роберт приймає дитину і вони знову разом.

Катя на медичній комісії заперечує, що допомогла померти батькові Аркадія, але любовний зв’язок не заперечує. Катю на рік усувають від роботи. Аркадій вирішує повернутися до Лондона і продовжити навчання.

Тамара розповідає Віктору про те, що трапилося, він не розуміє як такого батька можна пускати до доньок. Тамара приймає важке рішення і здає Павла поліції …

7 серія “Закохані жінки” опис

Минуло більше року.

Світлана живе з Робертом, у них дочка Аля. Але стосунки у них не ладяться, сплять вони в різних кімнатах, і до дитини часто приходить Стас.

Женя виходить заміж за Марка і подруги збираються на її девич-вечорі. Тамара з Віктором зустрічаються, але живуть в різних квартирах, і поки не готові до спільного життя. Тамара вирішує почати свою справу – зайнятися випічкою, і знаходить кафе в якому її погоджуються продавати.

Катя знаходить нову роботу і знайомиться там з Денисом, між ними виникає симпатія. Денис кардіохірург, Катя просить його піти на весілля Жені разом.

Світлана страждає, Роберт уникає її, вона знаходить розраду в обіймах незнайомця з бару.

Весілля Жені та Марка проводиться на вищому рівні. Віктор після весілля пропонує Тамарі вийти за нього і вона погоджується, вони вирішують жити разом. Катя з Деном утікають з весілля.

Світлану з Роберта зближує романтичний настрій на весіллі.

8 серія “Закохані жінки” опис

Віктор і Тамара починають жити разом, але все не так райдужно як вона чекала. Віктор без дозволу бере її гроші для розвитку свого бізнесу. Тамару така поведінка шокує.

Катя просить Дениса триматися далі від неї на роботі, дає зрозуміти, що у них немає нічого серйозного. Катя не може довіритися Денису. Але вони все одно захоплюються один одним ще більше.

Женя і Денис роблять сюрпризи один одному. Денис посварився з дружиною і вона заблокувала його карти і акції. Тепер Женя залишається без роботи, і це її нервує, адже вона не хоче сидіти без діла.

Свєту турбує нав’язливий знайомий з бару, з яким вона провела ніч. Вона змушена вести його справу про розлучення, він пропонує їй зустрічатися, вона відмовляє.

Женя ревнує чоловіка, хоча і намагається не показувати цього. Новина про відновлення роботи її радує, оскільки Дмитро помирився з дружиною.

Тамара бачить Віктора з незнайомкою, але йому вдається виправдатися. Віктор дарує їй кільце на знак їх заручин. Але радість Тамари закінчилася після походу до ювеліра, виявляється таке кільце коштує не 90 тис, а 2. Але все ж Тамара вірить у краще, поки не знаходить документи про переказ грошей …

Світлана і Роберт йдуть до психолога, щоб налагодити свої стосунки. З’ясовується, що він її так і не пробачив за зраду. Світла отримавши запрошення від знайомого з бару відправляється до нього в готель.

9 серія “Закохані жінки” опис
Тамара не може пробачити Віктору брехню, але той каже, що приховав все так як повинен велику суму грошей Олені. Тамара вирішує серйозно зайнятися випічкою, щоб швидше сплатити борг Віктора. До того ж вони все одно сподіваються що скоро поберуться.
Женя дізнається що бізнес Дмитра викупив Марк, вона не може зрозуміти чому він приховав все від неї, але вдячна йому. Коли у Марка виникають проблеми на роботі, Женя рятує ситуацію, завдяки своїм організаторським здібностям.
Світлана продовжує зустрічатися з Максаковим, так як походи до психолога не допомогли їй зблизитися з чоловіком.
Катя і Денис планують поїхати на вихідних в Прагу. Іван (заввідділенням лікарні) і Катя в юності зустрічалися, і тепер Іван хоче повернути Катю, хоча у нього є дружина і син. Але через Івана їх поїздка відміняється, і Катя приймає рішення звільнитися.
Женя застає Марка в обіймах секретарки, але не подає виду, хоча відчуває ревнощі. На презентації Марка Женя напивається і дає йому ляпаса, намагається спокусити одного з інвесторів.
Іван не має наміру підписувати заяву про звільнення Каті, вони проводять ніч разом.

10 серія “Закохані жінки” опис
Світла кидає Максакова, хоча той і не має наміру її відпускати
Денис робить Каті романтичні сюрпризи, але вона його уникає через стосунки з Іваном.
Тамара дізнається, що Віктор відправив свою першу дружину в психлікарню, так як вона невиліковно хвора. Тамара навіть вирішується поїхати до неї, але ця зустріч стала випробуванням для неї.
Катя кидає Дениса, так як не може бути з двома чоловіками. Але коли дізнається від дружини Івана, що вони хочуть завести другу дитину кидає Івана.
Женя організовує благодійний вечір для дитячого будинку, щоб заманити інвестиції для фонду Марка. Тепер вона розуміє, що вільні стосунки у шлюбі не для неї і вирішує все змінити. Після нелегкої розмови з чоловіком вона розуміють, що не зможуть один без одного.
Тамара не може жити у брехні і кидає Віктора.
Катя знову з Денисом, він готовий боротися за неї.
Світлана змушена звільнитися з роботи, так як не хоче вести справу Максакова. Але хтось надсилає докази її зради Роберту …

11 серія “Закохані жінки” опис
Тамара переживає розрив з Віктором, а в цей час до неї починає залицятися Григорій, власник кафе. Тамара спочатку уникає його, але незабаром проводить з ним ніч.
Роберт вже не може пробачити Свєту і повідомляє, що їх чекає розлучення. Світлана повертається на роботу. Але її кар’єра під загрозою, якщо в суді спливуть її фото з Максаковим. Незабаром вона розуміє, що це все підстроїв сам Максаков, щоб бути з нею.
Женя сподівається, що у них з чоловіком все вийде, на її прохання він звільняє Сніжану. Але після презентації книги, яку організувала Женя, вона застає Марка в обіймах письменниці. Женя розуміє, що більше так не може і йде від Марка.
Катя дізнається, що Денис повинен їхати на 2 роки працювати в Африку, і погоджується їхати з ним, але Іван не може її так просто відпустити. На прощальному вечері Денис застає Катю з Іваном за поцілунком.
Віктор вирішив розповісти доньці правду про матір, і Тамара переймається до нього довірою. Коли Віктор робить крок назустріч до Тамари, на порозі з’являється Григорій з квітами …

12 серія “Закохані жінки” опис
Тамарі доведеться зробити нелегкий вибір – Віктор або Григорій …
Катя розуміє, що зруйнувала своє щастя. Коли про їх зв’язок дізнається дружина Івана, Катя змушена звільниться з клініки. Але все ж вона постарається зробити все, щоб повернути Дениса. Денис готується відлітати в Африку.
Женя дізнається, що вагітна, але народжувати не збирається. Сніжана повертає її речі, тепер вони з Марком разом. Але випадково Сніжана дізнається про вагітність Жені. Але незабаром Марк, залишившись без грошей, приходить до Жені …
Роберт не тільки зібрався розлучитися зі Світланою, але і вирішує забрати дочку собі. Максаков теж має намір домогтися її за всяку ціну. У цей нелегкий період її підтримає Стас …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар