“За три дні до кохання” опис серій

З

“За три дні до кохання” опис серій українського серіалу 2018 року

“За три дні до кохання” опис серій

1 серія “За три дні до кохання” опис

Успішна і приваблива Дана Романова мала в житті практично все – великий бізнес, друзів, пристрасний роман. Її коханець Юрій одружений, але обіцяє кинути дружину. Дана летить в Одесу для проведення ділових переговорів.

Молодий і амбітний бізнесмен Павло Солдатов виявився на межі банкрутства і втрати найдорожчого, адже кредитори загрожують його дружині. Павло збирається відкрити парк-велотрек, але його партнера вбивають, а гроші які він повинен був віддати Сороці пропадають.

Шляхи Дани та Павла випадково перетнулися в Одесі. Самотність і відчай головних героїв призводять до незвичайної проблеми, адже Дана пропонує погасити борг Павла в обмін на три дні його життя.

2 серія “За три дні до кохання” опис
Павло погодився на пропозицію Дано зіграти роль її супутника в Південному клубі. Міла летить з Одеси сама, але за збігом обставин в літак сідає і Борис з сином Лівою. Він фліртує з жінкою, проте безуспішно.

Борис залишає Леву в іншому будинку, поки вирішує питання з сім’єю.

3 серія “За три дні до кохання” опис

Партнер Дани, Олександр, незаконно відібрав парк Павла. До того ж, ця людина в змові з Сорокою. А Борис хоче захопити компанію Дани Романової, в цьому йому допомагає коханець жінки – Юрій Поліщук. Поліщук намагається підкупити Дану тим, що розлучиться з дружиною.

Міла погодилася стати нянею Льови, а дружина Бориса, Власта, найняла стеження за ним. Однак Семен, детектив, вирішив зробити хитріше і продати фото по стеженню самому Борису. Дана раптом усвідомлює, що у неї є почуття до Паші. Міла сподівається стати дружиною багатого Бориса.

Павло випадково дізнається, що хтось збирає компромат на помічника Реву і попереджає Дану. Дана звільняє Реву.

Паша намагається зрозуміти, хто відібрав його парк. Підозри падають на Лотран.

4 серія “За три дні до кохання” опис

Віктор Іванович перейшов в компанію Бориса Шабаева, адже той шантажував його. А Пітер розповів Власті, що у її чоловіка є ще одна вілла. Поки Міла поїхала в місто, Власта приїхала і забрала Льову. Родині Шабаева довелося розповісти дочкам, що у них буде ще й брат.

5 серія “За три дні до кохання” опис

Паша влаштувався на роботу в компанію Дани, а Борис забрав Леву в сім’ю до Власти. Міла залишається без роботи. А ось дочки Шабаева не дуже раді новому братові. Міла вирішує помиритися з чоловіком, але не перестає сподіватися, що буде з Шабаевим.

Несподівано термінал компанії «Латран» намагаються пограбувати. Паша підозрює, що це непросте пограбування і Дану хочуть підставити перед важливою угодою.

6 серія “За три дні до кохання” опис

Паша простежив за Трояновим, щоб зірвати угоду з Шабаевим. Солдатов залишається з Романовою на ніч в таборі, вона все більше усвідомлює, що Павло їй подобається. Юрій дізнається про це і налаштований серйозно залякати Павла. А Міла збирається з ним розлучитися. Поліщук ударив Дану, а коли вона поїхала замазувати синяк до косметолога, ним виявилася Міла.

7 серія “За три дні до кохання” опис

Подруга Міли попереджає її, що вона для Шабаєва – просто іграшка, на яку він поставив парі. Міла в це не вірить, адже Борис пропонує їй все на світі, а ось Власта – стати нянею Льови. Люба не тільки спить з Биковим, а й постачає йому інформацію про компанію.

8 серія “За три дні до кохання” опис

Шабаєв відкрито оголошує Дані війну. Будучи виснаженою, вона починає думати про те, щоб піти з «Латрана». До того ж її батько категорично проти угоди з Трояновим.

Шабаєв має намір розлучитися з дружиною, так як підозрює її в зраді зі своїм помічником. Міла робить все, щоб Шабаєв був з нею, використовуючи для цього його сина.

Міла розлучилася з Павлом, а той звільнився з «Латрана». Паша віддав Дані борг і тепер хоче продовжувати з нею не ділові, а романтичні стосунки.

9 серія “За три дні до любові” опис

Павла підозрюють у вбивстві Агєєва, він уже два місяці перебуває за гратами. Міла не хоче давати свідчення і допомагати колишньому чоловікові. Тим часом слідчі вимагають від Романової гроші за викуп Павла. Борис вигнав Власту з сім’ї, а Мілу хоче зробити своєю дружиною.

10 серія “За три дні до любові” опис

Борис одружився на Мілі, але діти не так вже й раді нової матусі! До того ж, життя з Шабаевим виявилася не таким ідеальним, як Міла собі уявляла. Дана стала помічати, що Биков приймає рішення в компанії без її відома. Тим часом горить термінал «Латрану» – це справа рук Шабаєва.

11 серія “За три дні до любові” опис

Дана купила автопарк, але не по тій угоді, яку підкинув Борис. Проблем в Шабаєва стає все більше, адже Власта серйозно налаштована забрати своїх дітей. Міла ж задумала відсудити у Бориса гроші. Дана переїхала жити до Павла, всі в компанії критикують її.

На закритій вечірці Міла розповідає, що Дана купила Павла за 100 тисяч на три дні. Тепер цю новину всі обговорюють і Дана повинна виправдовуватися та почуває себе незручно.

12 серія “За три дні до кохання” опис

Люба помітила, як Биков передає документи Поліщуку і починає розуміти їх істинні мотиви. Дана розповідає Паші історію про те, що насправді об’єднує її з Шабаєвим. Багато років тому їх друг кинувся з даху. Але не зрозуміло, хто винен в цьому.

13 серія “За три дні до кохання” опис

Ваня хотів покінчити життя самогубством, зістрибнувши з даху. Але Паша і Юля змогли його зупинити. Дана змушена піти з посади, але батько заспокоює її: він здогадався про план конкурентів і через час поверне дочку на директорське крісло. А поки виконуючим обов’язки став Толя. Люба дізнавшись, що Романов хоче віддати всі акції Дані, йде на кардинальні заходи і підсовує Ігорю Петровичу отруту.

14 серія “За три дні до кохання” опис

Шабаєв найняв людей, які викрали Дану і утримують її в якомусь підвалі. Паша зрозумів, що відбувається щось погане і прагне її знайти. Батько Дани переживає, на цьому фоні у нього стався серцевий напад. Борис погодився віддати Власті гроші, адже вона готова розсекретити його чорну бухгалтерію.

Толя опиняється в лікарні, він у критичному стані. Шабаєва зарештовують.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар