“Заради любові я все зможу” опис серій 36-50

З

“Заради любові я все зможу” опис серій 36-50

“Заради любові я все зможу” опис серій 21-35

36 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя дає зрозуміти Карині, що любить іншу, вона для нього просто друг. Мрії Карини зруйновані. Своїй родині Костя розповідає, що у нього є дівчина, але її імені не називає.
Олександр залишається без роботи, і тепер тільки Маша забезпечує всю сім’ю.
Костю виписують з лікарні, він повертається до роботи. Але в офісі вже всі знають, що він Костянтин Городецький. Тепер вони з Машею приховують свої стосунки.
По дорозі в ресторан з Костею Маша бачить Яну, і запрошує її на обід. У тому ж ресторані обідають Олена з Ростиславом. Для Яни ця зустріч стає випробуванням …

37 серія “Заради любові я все зможу” опис
Ростислав розуміє, що між Машею і Костею відносини. Але така партія для брата, на його думку, невідповідна.
Галина Юріївна засмучена, нарешті вона зрозуміла, що її сім’я не любить її. Але все одно поводиться по колишньому.
Костя чекає Машу після роботи, хоча вона просить на роботі тримати дистанцію. Разом вони закохані і щасливі.

38 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя на раді директорів представляє свій проект з енергозбереження, який також може використовуватися при будівництві готелів в Еміратах. Але Ростислав незадоволений втручанням брата в свій проект.
Проект Кості схвалюють, він отримує допуск до фінансової інформації і дізнається, що у фірми величезний борг.
У сім’ї Городецьких скандал … kino-svit.com Галина винить Костю у трагедії, вона не може повірити, що її улюблений син може стати причиною банкрутства компанії. Ростислав намагається переконати сім’ю, що Костя некомпетентний. Михайло Петрович сподівається врятувати ситуацію.
Костя серед ночі приїжджає до Маші, тільки поруч з нею він відчуває себе спокійніше. Костя пропонує Марії вийти за нього …

39 серія “Заради любові я все зможу” опис

Марія приховує від сім’ї відносини з Костею, але Костя має намір познайомити її зі своєю родиною.

Батько просить Костю допомогти Ростиславу вийти зі складної ситуації, але Ростислав вважає що сам впорається. Ростислав незадоволений тим, що Костя втручається в його справи і дає зрозуміти, що сім’я Городецьких не прийме Марію як його наречену. Ростислав намагається його переконати в тому, що Марія з ним тільки через гроші.

Веня допомагає Карині з інтернет-магазином одягу, але Тамара виступає проти їхнього спілкування.

Барсуков приходить до Лариси, йому потрібна допомога, щоб виїхати зі країни. А якщо вона не допоможе він загрожує розкрити інформацію про сурогатне материнство.

40 серія “Заради любові я все зможу” опис

Олена йде на благодійну вечерю і дізнається, що Ростислав не дарував кольє дружині інвестора. Але на її запитання він не відповідає, ще й звинувачує в зіпсованій репутації.

Костя дарує Марії кільце, але вона його не може прийняти. Маша вважає себе негідною Кості через свого минулого. Але Костя змушує її прийняти кільце і обіцяє зробити все, щоб вона була щаслива.

На вихідних Костя без попередження привозить Машу в будинок батьків. Для них вибір сина неприємна несподіванка.

41 серія “Заради любові я все зможу” опис

Вся сім’я незадоволена вибором Кості і показують своє презирливе ставлення до Маші. Марії соромно, Костя розуміє, що поспішив, але все ж намагається її підтримати, каже, що думка сім’ї для нього неважлива. Тільки батько розуміє сина, адже Маша чесна і порядна дівчина.
Костя сподівався на підтримку бабусі, але та теж не вважає Машу гідною парою.
Маша втікає з дому Городецьких, щоб подумати як бути далі. Бабуся Марії радить їй берегти їх любов, незважаючи ні на що.
Костя повідомляє, що незважаючи на відношення сім’ї до Маші, він одружиться з нею.
У Ростислава неприємності на роботі, всі потенційні інтвестори відмовляються вкладати гроші в будівництво його готелів.
Олена намагається дізнатися про долю кольє, Ростислав не бажаючи відповідати тікає … до Яни.

42 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя знову робить Маші пропозицію, і на цей раз вона погоджується. Він хоче познайомиться з її родинюі. І це спонтанне знайомство не пройде гладко.
Карина дізнавшись хто наречений Маші влаштовує скандал і тікає. Кості доводиться виправдовуватися, що у них з Кариною нічого не було, незважаючи на її закоханість в нього.
Маша вірить Кості, але Карина вимагає кинути його, вважає що Маша зруйнувала її життя – відібрала роботу і коханого.
У сім’ї Городецьких багато проблем. Ростислав не може вирішити фінансові проблеми. Анна Рікардовна вимагає у Михайла звільнити Марію. Вона готова на все, щоб розлучити Костю і Марію.

43 серія “Заради любові я все зможу” опис

Ростислав втратив останню надію врятувати фірму, але не хоче приймати пропозицію Кості. І навіть просить брата одружитися на Алісі Гуміровой, щоб завдяки її грошам врятувати фірму.

Карина страждає, і Тамара вимагає у Олександра розлучити Марію і Костю. Але Олександр, поговоривши з Костею, розуміє, що це неправильно і підтримує закоханих.
Карина винить батька в байдужості до її долі, винить Марію в тому що сталося і Олександр дає її ляпаса… Карину тікає з-дому.

44 серія “Заради любові я все зможу” опис

Веня намагається підтримати Карину і забирає її до себе додому ночувати.
Тамара вимагає Марію порвати з Костею. Машу така вимога шокує, вона не може зрозуміти як мати може так до неї ставиться. Але Тамара переживає тільки за Карину і виганяє Марію …
На Костю теж тисне бабуся, але ні він, ні Маша не мають наміру відмовлятися від своєї любові.

45 серія “Заради любові я все зможу” опис

Ростислав привів компанію в безвихідне положення. Михайло в шоці, всі їхні кредити закриті.
Ростислав їде в готель на зустріч з Яною, його там бачить Костя. В цей же час Олена з Галиною Анатоліївною приїжджають туди ж на презентацію нової виставки.
Тепер Олена знає про зради чоловіка, вона в стані шоку тікає. Увечері вона зустрічається з Машею, і хоча та навіть не знає, що трапилося намагається підтримати її.
Олена просить Маші не довіряти Яні.
Веня влаштовує для Карини вечірку, вони напиваються і проводять ніч разом.
Бабуся Кості розповідає йому про родовитих предків, просить його одружиться на Гуміровій, щоб вони могли викупити їх сімейне надбання. Але Костя не має наміру кидати Машу, а бабусі обіцяє заробити гроші і викупити все.
Костя зустрічається з Яною, він зневажає її за зв’язок з одруженим чоловіком. Костя після всього просить Машу триматися подалі від Яни, але Маша не знаючи в чому справа протестує.

46 серія “Заради любові я все зможу” опис

Карина не збирається повертатися додому, але завдяки Вені мириться з батьком.
Маша зустрічається з Яною, і розуміє, що та була коханкою Ростислава. Вона не може зрозуміти подругу, і більше не збирається з нею зустрічатися.
Ростислав не має наміру слухати поради Кості для порятунку фірми, так як вважає брата недосвідченим.
Ростислав намагається все пояснити дружині, але Лєна дізнавшись, що роман з Яною тривав більше 4 років, вирішує піти від нього. Поки Ростислав благає дружину не кидати його, Галина Юріївна забороняє їй забирати з собою Гліба, адже вона не його справжня мати ….

47 серія “Заради любові я все зможу” опис

Аліса Гумірова приїжджає в офіс Городецьких. Сім’я Гумірових теж зацікавився у весіллі дочки з Костею. Костя холодний з нею. Маша ревнує, бачачи як Костя і Аліса спілкуються.
Костя навіть думати не хоче про Алісу, а в офісі всі дізнаються про його стосунки з Машею. Тепер всі обговорюють їх.
Ростислав вимагає Машу звільнитися, вона не може сказати і слова, але Костя вривається в кабінет брата і забороняє так спілкуватися з нею. Справа ледь не доходить до бійки і Маша намагається їх заспокоїти.
Городецькі вимагають, щоб Костя одружився на Гуміровій. Для нього їх цинічність незрозуміла, Ростислав привів компанію до банкрутства, а він повинен жертвувати любов’ю, щоб все зберегти. Ростислав і Костя б’ються, Галина встає, як завжди, на сторону Ростислава.
Машу не пускають на роботу, її звільнили без попередження. Костя дізнавшись про це виходить з себе і теж погрожує звільненням. Маша їде до бабусі, де її і знаходить Костя.
До Машиної бабусі несподівано приходить Лариса.

48 серія “Заради любові я все зможу” опис

Лариса шукає Марію, щоб запропонувати знову стати сурогатною матір’ю, але бабуся вимагає ніколи не з’являтися в їхньому житті.

Костя і Маша разом і готові на все, щоб зберегти свої стосунки.
Олена пішла від Ростислава і живе в готелі, але Галина Юріївна просить її повернутися, в іншому випадку сина вона не побачить.
Веня робить Карині пропозицію, але Карина відштовхує його.
Яна прощається з Ростиславом і каже, що збирається поїхати з міста.
Олена повертається в будинок Городецьких.
Маша повідомляє родині, що залишилася без роботи. Тамара переживає, адже їх забезпечувала Марія.

49 серія “Заради любові я все зможу” опис

Галина Юріївна зустрічається з Марією і пропонує їй гроші, щоб вона відмовилася від Кості, але Маша йде.
Костя готовий врятувати компанію, але не ціною свого кохання. Він отримує від батька дозвіл на весілля з Марією і повідомляє, що змінив проект Ростислава, і знайшов інвестора.

Костя зустрічається з Алісою, вона не може повірити, що він вибрав секретарку, а не її.
Коли Михайло повідомляє родині, що Костя може одружується з Марією всі в шоці. Вони не розуміють як Михайло міг на таке погодиться, бабуся не має наміру навіть знайомиться з її сім’єю.
Костя приїжджає до сім’ї Марії, щоб офіційно призначити дату весілля.

50 серія “Заради любові я все зможу” опис

Сім’ї Городецьких і Ільїних зустрічаються, щоб обговорити деталі весілля. Костя і Марія поки не знають де будуть жити, так як Маша не хоче жити в будинку Городецьких.
Маша і Костя йдуть вибирати весільну сукню, готуються до весілля.
Яна повідомляє матері, що повинна виїхати. Поки Лариса йде на зустріч з Борсуковим Яна випиває смертельну дозу ліків.

“Заради любові я все зможу” опис серій 51-60

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Галина

    Класний серіал….я в захваті, чудові актори…

    Відповіcти