“Заради любові я все зможу” опис серій

З

Заради любові я все зможу” опис серій серіалу 2015 року про випробування в житті, кохання ви можете прочитати в цій статті.

“Заради любові я все зможу” опис серій

1 серія “Заради любові я все зможу” опис

Головній героїні серіалу – симпатичній і скромній студентці Марії Ільїної, доводиться кинути навчання, щоб допомогти своїй родині. Не шкодуючи себе, Марія береться за будь-яку роботу – вранці вона заправляє машини на бензоколонці, а потім мчить в кафе, де трудиться офіціанткою. Її щирістю і працьовитістю безсоромно користуються мачуха і зведена сестра Каріна.

Мачуха постійно вимагає гроші у Маші, для оплати навчання Карини в Англії.

Батько Марії намагається врятувати фірму, яка знаходиться на межі банкрутства, а його партнер пропонує провернути якусь аферу. Олександр відмовляється, але його вирішують підставити, дізнавшись що в нього остання стадія цирозу. Олександр Ільїн приховує від сім’ї стан свого здоров’я.

Сім’я Городецьких заможна, але у багатих свої проблеми. Галина Юріївна Городецька, мати Ростислава і Костянтина. Для неї важливий тільки Ростик, вона хоче онуків, але дізнавшись про безпліддя невістки Олени, вимагає, щоб син розлучився. Костянтин прилітає з Англії, де навчається разом з Кариною, але зустрічати його їде тільки бабуся. Галине не хотіла народжувати Костю і ніколи його не любила.

2 серія “Заради любові я все зможу” опис

Марія, за наполяганням батька вирішує відновитися в університеті. Карина повертається з Англії, вона поклала око на Костю Городецького, заможного нареченого.

Костя по дорозі з аеропорту випадково зустрічається з Марією, але його поведінка обурює дівчину.

На фірму Ільїна приходить перевірка, за рішенням суду його називають шахраєм, б’ють … Батько Марії виявляється при смерті, сім’я тільки в лікарні дізнається, що в нього остання стадія цирозу. Потрібна пересадка печінки, але ні дружина, ні Карина не хочуть жертвувати собою заради Олександра. Маша як може хоче допомогти батькові, проводить весь час у лікарні.

Олена важко переживає свою безплідність, вона кохає чоловіка, і готова на все, щоб бути з ним.

Карина розуміє, що якщо батько не видужає, то їх чекають матеріальні проблеми і розробляє план для спокушення Кості.

Галина Городоцька уникає молодшого сина Костю, саме для цього вона і відправила його вчитися до Англії. Костя важко переживає таке відношення матері до нього ще з дитинства, і щоб бути гордістю батьків повідомляє батьку Михайлу, що хоче стати економістом. Але батько такої поведінки не схвалює, адже син 4 роки навчався на дизайнера. І одна бабуся підтримує і любить онука Костю.

3 серія “Заради любові я все зможу” опис

Фірму оголошують банкрутом, а на квартиру Ільїних накладають арешт. Карина з матір’ю в жаху, адже вони залишилися без даху над головою, і Карина сподівається спокусити Костянтина, щоб вирішити всі проблеми.

Маша весь час проводить у лікарні. Донором для Ільїна може стати тільки Карина, але вона не готова пожертвувати собою заради вітчима і мати каже Маші, що з їхньої родини ніхто в ролі донора не підходить. Маша намагається знайти гроші у знайомих батька, але все безрезультатно.

Галина Юріївна вирішується на чергове обстеження, і записує невістку в клініку. Олена не отримавши підтримки від матері проводить ніч в готелі. Ростислав намагається поговорити з нею, підтримати, пропонує поїхати у відпустку, але вона готова на все щоб народити йому сина. Костянтин намагається поговорити з братом, але той його відштовхує, в курс справ фірми вводити не бажає. Мати теж не звертає на нього уваги.

Отцю Маші стає гірше, потрібна термінова операція. І Маша випадково дізнається від медсестри, що донором може стати Карина …

4 серія “Заради любові я все зможу” опис

Галина Юріївна в центрі материнства зацікавилася ідеєю сурогатного материнства і приховала від всіх в сім’ї, що невістка безплідна.

Маша благає Карину стати донором для батька, і Карина змушена погодитися, але при першій можливості тікає. Карина просить допомоги у Кості і той приїжджає до неї серед ночі, пригощає вечерею і позичає гроші. Молодша дочка Ільїних Ольга, бачачи байдужість матері та Каріни до стану батька, втікає з дому і влаштовується в нічний клуб … Маша дізнавшись про це їде туди, і за іронією долі там бачить Костю, якого туди запросили друзі. В її очах він втрачає свій моральний вигляд … Маша забирає Олю, але вона знову втікає, так як готова заради порятунку батька на все.

Заради порятунку батька Марія вирішується на відчайдушний крок і погоджується стати сурогатною матір’ю. Галина Юріївна для себе теж вже прийняла рішення скористатися послугами сурогатної матері, але Олена не згодна з її рішенням.

5 серія “Заради любові я все зможу” опис

Олена спочатку не погоджується на пропозицію Галини, але обміркувавши все вирішує прийняти цю пропозицію. Олена хотіла порадитися з матір’ю, але та через свою зайнятість не знайшла часу вислухати дочку.

Тамара без сорому бере гроші в бабусі Маші, нібито для лікування чоловіка, а сама віддає їх Карині, щоб та могла купити собі чергові обновки. Карина всіляко намагається спокусити Костю, але вона не в його смаку.

Олена змушена приховувати ідею сурогатного материнства навіть від чоловіка, і намагається умовити його знову спробувати ЕКО. Ростислав відмовляється, тому що думає, що дружина сама зможе йому народити.

Маша проходить обстеження в клініці, і Галині Городецькій повідомляють, що вона здорова. Але побачивши Машу в кафе Городоцька змінює своє рішення …

6 серія “Заради любові я все зможу” опис

Галина Юріївна вирішує, що краще їй не зустрічатися з сурогатною матір’ю (Машею). Маша отримує аванс і тепер може заплатити за операцію батька, але приховує за що і від кого отримала гроші.

Мати з Оленою намагаються умовити Ростислава пройти ще раз ЕКО. Щоб зберегти шлюб він погоджується.

В день операції Олександра Марія змушена піти на процедуру запліднення. Мачуха і Карина дорікають Машу, що вона не була на поруч з батьком під час операції.

Через кілька днів батько приходить до тями, і більшої радості для Маші не потрібно.

Костянтин намагається знайти Машу, у їх останню зустріч вона загубила гаманець, і він хоче його повернути.

Маша дає мачусі гроші для оренди нової квартири. Квартиру знімають на околиці міста, і поки Маші немає приходить Карина, обурена умовами в новій квартирі. Але Маша не буде рада бачити егоїстичну Карину …

7 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша виганяє Карину і та вирішує спокусити Костю, прикидається п’яною, але той зрозумівши все не бажає більше з нею спілкуватися.

Маша повертає бабусі гроші, купує продукти, піклується про батька.

Лариса шантажує Галину Юріївну, після того як дізналася, що Олена безплідна і Машя є генетичною матір’ю дитини. Городоцька змушена їй заплатити.

Відносини між Оленою та Ростиславом не ладяться, він постійно пропадає на роботі, починає пити і зближується з барменшою. Олена страждає, через проблеми з чоловіком.

Олександра виписують з лікарні. Маша розуміє, що вагітна.

8 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша щаслива, що з батьком все гаразд, але розпитування про те де вона взяла гроші, змушують її нервувати. Веня (друг Кості), закоханий в Карину, просить звести їх, але для неї Веня не перспективний наречений.

Галина Юріївна дізнавшись про вагітність сурогатної матері, всім у домі повідомляє радісну звістку – Лєна вагітна. Лєна намагається підіграти, але почуття провини перед щасливим чоловіком мучить її.

Маші доводиться приховувати свою вагітність навіть від найближчих людей. Тамара і Карина збираються в гості до Ганни Рікардівни, щоб через неї бути ближче до Кості.

9 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша розуміє, що жити разом з сім’єю і приховувати вагітність, вона не може і вирішує з’їхати на орендовану квартиру, надану Галиною Городоцькою. Партнер Ільїна наказує вбити Олександра, щоб приховати свої афери.

Тамара з Кариною йдуть у гості до Ганни Рікардовни, сподіваючись на зустріч з Костянтином, але той побачивши, Карину тікає з дому. Але Карина все одно готова на все, щоб отримати бажане.

В Олени депресія, вона хоче зізнатися у всьому чоловікові, але їй не вистачає сміливості. Галина Юріївна намагається її заспокоїти …

Костя вирішує повернутися до Англії, але перед цим вирішує знайти Марію, щоб повернути гаманець.

10 серія “Заради любові я все зможу” опис

Костя сподівається знайти Машу, але в останній момент вони розминаються.

Маша їде від своєї родини, нібито на роботу до Болгарії. Костя їде в Англію вчиться на економіста.

Минуло кілька місяців.

Маша прив’язується до майбутньої дитини, Лариса вимагає тримати почуття при собі, адже після народження вона дитину не побачить. Маша старається, але все ж не може справитися з материнськими почуттями.

Олена прикидається вагітною, носить накладний живіт, але Ростиславу не дозволяє доторкатися до себе. Поведінки дружини його дивує і обурює. Олена потайки починає пити, щоб легше було все перенести.

Олександр не може знайти роботу, і Тамара дорікає йому в цьому …

11 серія “Заради любові я все зможу” опис

Марія сумує за батьком, страждає від розуміння, що після народження дитину в неї відберуть. Олександр не може знайти роботу, живуть вони бідно, і то за рахунок Марії. Тамара ще й дорікає Олександру, що Маша надсилає мало грошей. Карина не може пропрацювати на роботі більше 2 днів, вважає що робота її негідна і мріє про багате життя.

Покоївка знаходить пляшки з-під спиртного в кімнаті Олени, але Галина Юріївна платить за її мовчання. Ростислав радий вагітності дружини, відзначає це з друзями, але поведінка дружини його дивує.

12 серія “Заради любові я все зможу” опис

Ростислав випадково дізнавшись про обман з вагітністю Олени, пригнічений і знаходить розраду в обіймах барменши, закоханої в нього.

Галина Юріївна в люті, через те що Олена провалила їх план. Ростислав не може зрозуміти і пробачити матір з дружиною.

Барсуков просить допомоги у Олександра, говорить, що їх двох підставили.

Тамара йде на зустріч до Анни Рікардовни, щоб вона допомогла влаштувати Карину на роботу. Але Карина починає себе нахвалювати, говорити що бере участь у показах мод.

Олена страждає, а Ростислав не має наміру її підтримувати. Олена повідомляє родині, що їде в клініку Швейцарії, а сама переїжджає на орендовану квартиру. Вона просить прискорити народження малюка. Галина Юріївна думає що їй і це вдасться отримати за допомогою грошей …

13 серія “Заради любові я все зможу” опис

Лариса відмовляється влаштовувати передчасні пологи для Марії. Олена намагається налагодити відносини з чоловіком, але після її обману, він не може її пробачити. Весь вільний час Ростислав проводить з Яною.

Маша не може змиритися з думкою, що її дитину відберуть і вирішується на втечу. Але так як піти їй не куди, відправляється в село до бабусі, яка і дізнається всю правду про сурогатне материнство.

Лариса починає пошуки Маші, і незабаром знаходить її. Маша намагається втекти, просить не відбирати її дитину. Від хвилювання у неї починаються пологи.

Галина Юріївна щаслива, що скоро побачить онука, але їй ще потрібно знайти Олену, яка напивається в барі від безвиході. Ростислав знаходить дружину, щоб влаштувати передачу дитини.

Маша народила хлопчика, якого у неї все ж відібрали …

14 серія “Заради любові я все зможу” опис

Марія страждає через втрату сина, але незабаром вирішується почати його пошуки. Але це не дає жодних результатів.

Сім’я Городецьких святкує появу на світ сина й онука Гліба, хоча материнські почуття Олени так і не прокинулися, і Ростислав теж тримається на відстані від дитини.

Марія не в силах витримати розлуку з сином намагається втопиться, її рятує Яна, яка випадково опиняється поруч.

Минуло 4 роки …

Костя повертається з Англії, його зустрічає бабуся і Олена з сином. Карина запізнюється на зустріч до Кості, вона ображена, що він її не дочекався. Костя не вважає їх стосунки і спілкування серйозними.

Костя привіз Карині подарунок, і вона починає знову мріяти про спільне майбутнє.

Маша працює офіціанткою, дружить з Яною, але біль втрати дитини забути не може.

Костя і Маша випадково зустрічаються, і якби не загублений гаманець, то їх спілкування б не мало продовження.

15 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша влаштовує скандал, адже поки батько працює на двох роботах Тамара і Карина ні в чому собі не відмовляють. Оля підтримує Машу, але Олександр не розуміє, що Карина і Тамара невдячні йому.

Маша страждає, настав день народження її сина, але про те де він вона і не підозрює.

Сім’я Городецьких готує свято для маленького Гліба. Ростислав продовжує таємно зустрічатися з Яною, вони з Оленою сильно віддалилися один від одного.

Яна страждає, Ростислав не завжди знаходить для неї час, але життя без нього вона не представляє.

Костя мав повернути гаманець Марії, але не зміг його знайти. Маша думає, що він використовував гаманець, щоб привернути її увагу. Вони сваряться.

Незважаючи на важке матеріальне положення Карина йде за обновками, хоча вдома навіть їсти нічого.

Маша наймає детектива, який знаходить телефон Лариси …

16 серія “Заради любові я все зможу” опис

Городецькі святкують день народження Гліба. Олена намагається зблизитися з чоловіком, але він так і не може її пробачити.

Олена страждає, не знає як бути. Під час обіду в ресторані Олена відходить від Гліба і той вибігає на вулицю. У цьому ж ресторані працює і Маша. Маша знаходить і рятує Гліба, який вибіг на дорогу.

Ростислав дізнавшись про те, що трапилося, лається з Оленою, винить у трагедії. Дорікає, що вона недогледіла за сином, оскільки не сама його народила. Олена в сльозах тікає.

Маша вирішується поміняти роботу і збирається на співбесіду. Костя після навчання в Німеччині вирішує влаштується на роботу в сімейну компанію, пройшовши співбесіду.

Ростислав розуміє, що був несправедливий до дружини, і вони миряться.

За іронією долі, співбесіди Маші і Кості проходять разом … Маша засмучена, адже за знаннями вона йому поступається …

17 серія “Заради любові я все зможу” опис

Тамара вирішує попросити допомоги у Анни Рікардовни, щоб Карину влаштували в їх сімейну фірму. Карина працювати не збирається, але через те, що зможе працювати поруч з Костею, вона погоджується.

Карина з Костею йде в нічний клуб, але нічне життя не для нього. Веніамін напивається і вони відвозять його додому.

Яна страждає через те, що Ростислав уникає її, стежить за ним. Ростислав проводить день зі своєю сім’єю, вони щасливі разом. Але він тікає від своєї сім’ї до Яни.

Олена побачивши серед резюме на посаду референта фото Марії, просить тестя взяти її на роботу.

18 серія “Заради любові я все зможу” опис

Маша радіє отриманню роботи, а Карина починає ще більше її ненавидіти, адже вважає, що Маша зайняла її місце.

Костя теж отримує роботу в фінансовому відділі. Олена зустрічається з Машею, щоб віддячити за порятунок сина. Маша після зустрічі з Оленою та дитиною не може впоратися з почуттями. Гліб теж довірився Марії, що здивувало всіх, адже хлопчик до чужих не йде.

Костя і Маша, разом з іншими новачками їдуть на змагання, для згуртування колективу. Завдяки випадковості, Маша і Костя зближуються, і це помічають навіть сторонні.

Тим часом Карина продовжує сподіватися і готова на все аби отримати Костю.

19 серія “Заради любові я все зможу” опис
Анна Рікардівна, щоб загладити провину перед Кариною, пропонує матері видати її заміж, за багатого, але некрасивого. Карина не має наміру виходити заміж за незрозуміло кого, їй потрібен тільки Костя. Хоча бабуся вже знайшла Кості заможну наречену.
Маша і Костя, з командою компанії допомагають дитячому будинку, разом везуть хвору дівчинку в лікарню. Костя не може зрозуміти, чому весь час думає тільки про Машу.
Костя і Маша починають працювати в компанії Городецьких, Костя приховує від усіх, що він їхній син.
Яна страждає, так як Ростислав уникає її.

20 серія “Заради любові я все зможу” опис
Костя працює у фірмі батька, але ніхто його справжнє прізвище не знає, зате в колективі ходять плітки про його розбещеність.
Маша і Костя з іншими співробітниками відзначають день народження своєї колеги, Костя бачачи, що за Марією доглядають інші починає ревнувати. У нетверезому стані він пропонує Маші зустрічатися, за що отримує ляпаса.
На ранок Кості соромно за свою поведінку. Незабаром він дізнається, що сім’я хоче його одружити на багатій дочці друга сім’ї. Костя не збирається одружується на цій дівчині, адже закоханий у Марію.
Ростислав і Галина Юріївна зустрівши Машу в офісі дякують за порятунок Гліба. Галині Городоцькій Маша здається досить знайомою …
Ростислав хоче вкласти всі гроші фірми в будівництво готельного комплексу в Дубаях, але батько не хоче так сильно ризикувати. Галина підтримує Ростислава, адже всі його вчинки вважає правильними …

“Заради любові я все зможу” опис серій 21-35

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар