“За вітриною” опис серій

З

“За вітриною” опис серій українського серіала розповість про головні події.

“За вітриною” скільки серій –  в серіалі 16 серії

“За вітриною” опис серій

1 серія “За вітриною” опис

22-річна Галя Пасічник з двома молодшими братами – Гошею і Павликом, приїжджає в столицю з селища в Луганській області. Троє повних сиріт рік тому поховали батька, тому дядько Боря, який живе в Києві, тепер єдиний їхній родич. Хоча гостей його сім’я зовсім не очікувала, дядько погоджується ненадовго прихистити своїх племінників і обіцяє Галі допомогти з роботою. Однак його дружині Лізі і доньці Жанні зовсім не подобається таке сусідство. Галя консультується з фахівцем з приводу здоров’я маленького Павлика, і лікар направляє дитину з бронхіальною астмою в лікувальний санаторій. Щоб оплатити лікування, Галі доводиться продати дружині Бориса перстень мами за безцінь. Гошу приймають в Художню Академію і поселяють в гуртожиток. Дядько влаштовує Галю в наймодніший універмаг столиці – тут працює вся його родина. Торговим центром «Vetrov Plaza» керує успішний бізнесмен Андрій Вєтров. Галя з’являється в той час, коли в магазині аврал – намок шкіряний одяг. Дівчина дає корисні поради, як можна зберегти товар, після чого Вєтров дозволяє взяти її на роботу прибиральницею. Молодий, привабливий керівник закохує в себе всіх співробітниць «Vetrov Plaza», і Галя теж бачить в ньому чоловіка своєї мрії, але завидний наречений повністю сконцентрований на роботі. Він 6 років тому втрав кохану дружину Катерину. Все ж Андрій зустрічається з красунею Вікторією – дочкою Ольги Сергіївни Тобілевич, заступника голови міськради. Працюючи вже місяць прибиральницею, Галя одного разу допомагає з продажем дорогої сукні, і звертає на себе увагу власника універмагу. Вєтров переводить дівчину до відділу високої моди. Жанна злиться на сестру, після чого тітка Ліза виганяє Галю з квартири.

2 серія «За вітриною» опис

Крім того, що Галя позбулася житла, вкрали її речі, вона ще нажила собі ворога в особі двоюрідної сестри. Продавщиця Світлана виручає Галю і запрошує її разом знімати квартиру. Однак складності не закінчуються, тому що тепер потрібно проявити себе перед начальницею відділу і знайти спільну мову з колегами, які не дуже хочуть йти на контакт. Дівчата зовсім не раді ще однієї співробітниці, з якою доведеться ділитися комісійними. Андрій Вєтров не може спати спокійно, поки не доб’ється фінансування на будівництво ще одного магазину «Vetrov Plaza-2», а щоб отримати гроші, йому необхідно задобрити Ольгу Сергіївну Тобілевич. З Лондона прилітає Володимир Яновський, який повинен очолити один з великих банків. Андрій знайомить кращого друга зі своєю нареченою. Вєтров бере брата Галі Гошу на роботу стажистом. Ольга Сергіївна з дочкою відвідують універмаг. Галя вдало вибирає для жінки обновку, після чого Тобілевич дає згоду на фінансування проекту Вєтрова. Андрій Миколайович радий і дякує Галину за сприяння.

3 серія «За вітриною» опис

Жанні не дає спокою успіх її двоюрідної сестри, і вона вирішує підкинути Галі гаманець багатої клієнтки. Бідну дівчину звинувачують у крадіжці і звільняють. Віка продовжує страждати в стосунках з Андрієм, який абсолютно не приділяє їй уваги. Вона втомилася жити в тіні загиблої дружини Вєтрова. Володя складає компанію сумній Вікторії. Він уважний, ввічливий, стриманий, тому Ольга Сергіївна вважає, що він більше підходить на роль зятя. Галя не падає духом і домовляється з Васею розкрутити його справу в продажу кави. За допомогою Свєти з’ясовується, що Галина не винна у крадіжці. Вєтров повертає її на робоче місце, а Жанну переводить у відділ нижньої білизни. Несподівано Вікторія зближується з Галею, яка допомагає їй вибрати подарунки для дітей з притулку і підказує ідею відкриття нового відділу для вагітних. Володимир Яновський робить пропозицію руки і серця Вікторії. Андрій до крайності розлючений.

4 серія «За вітриною» опис
Вікторія приходить до відділу високої моди, щоб вибрати весільну сукню, в цьому їй допомагає Галина. Вєтров переживає більше не за свої відносини з Вікою, а за кредит на будівництво «Vetrov Plaza-2», який йому дала Тобілевич під чесне слово не ображати її дочку. Поки чоловік страждав від душевних протиріч, а Віка вирішувала, що їй робити зі своєю долею, по торговому центру розповзалися чутки про їх не розрив. Надійшло вигідне замовлення на пошиття сценічних костюмів для танцівниць стриптиз-клубу. Галя знову дає слушні поради і саме їй доручають виконання цієї роботи, за яку Вєтров платить Галі хороші комісійні. За ці гроші Галина викуповує у тітки Лізи кільце своєї мами. Віка готується до весільної церемонії, але в останню хвилину вона передає з Галею лист нареченому і не приїжджає на одруження. Володимир шокований відмовою нареченої.

5 серія «За вітриною» опис
Вікторія не змогла перемогти прикмету жовтого весільного плаття і втекла прямо з-під вінця. Дівчина розбита морально, у неї нервовий зрив. Віка відмовляється від їжі і годинами сидить в саду. Новина про що не відбулося весілля приголомшила і самого Вєтрова. Будь-який результат цього конфлікту не влаштовує Ольгу Сергіївну. Вона багато разів попереджала Вєтрова, що найважливіше для неї – це щастя дочки. Але любов до Андрія тільки зводить Віку з розуму. Заступник мера столиці вирішує пустити в хід свої зв’язки, щоб знищити бізнес Вєтрова і тим самим повернути його до Вікторії. Тепер його магазин переживає серйозні перевірки, будівництво другої черги заморожено. Галя  намагається підказати Андрію вихід з низки невдач. Заповзятлива Жанна не втрачає часу і втішає розбите серце Андрія, тому доля підкидає Галі ще одне випробування: вона дізнається, що двоюрідна сестра – коханка Андрія.

6 серія «За вітриною» опис
Жанна з мамою святкують перемогу. Нарешті їх старання дали плоди – вони зловили в сіті завидного холостяка столиці. Жанна впевнена, що тепер вже точно не буде ночувати вдома і зовсім скоро зможе перейти з розряду коханки в дружини. Однак сам бізнесмен стоїть перед важким вибором: щоб зберегти свої гроші і дітище покійної дружини, йому потрібно піти на поступки Ользі Тобілевич і одружитися на її Вікторії. Заради порятунку бізнесу він приймає рішення повернутися до Віки. На наступний ранок арешту майна наче й не було. Вікторія, яка не знає справжніх причин повернення Андрія, знову починає радіти життю. Галя отримує пропозицію стати обличчям нової рекламної кампанії магазину, її фотографії тепер прикрашають вітрини універмагу. Андрій повністю розриває відносини з Жанною і дарує їй дорогі сережки. Жанна в розпачі. Вона їде з мамою в будинок Андрія, щоб забрати свої речі і спеціально залишає у ванній одну сережку. Андрій робить пропозицію Вікторії, дівчина щаслива. Слідчий Маручок знову відкриває справу шестирічної давності щодо порушення закону, до якого була причетна покійна дружина Вєтрова. У «Vetrov Plaza» в примірочній знайдений малюк.

7 серія «За вітриною» опис
Підкинута дитина переполошила весь торговий центр. Галя і Вікторія взяли шефство над ситуацією і відвезли його в дитячий будинок. По «Vetrov Plaza» вже поповзли чутки, що це дитина Вєтрова. Разом з начальником охорони Вєтров проводить службове розслідування. За записами з камери спостереження видно дівчину,  яка підкинула дитину. Її впізнає брат Галі Гоша. Вєтров змушує Романа прибрати всі нелегально встановлені камери. Віка знаходить сережку Жанни в квартирі Андрія. Дівчина докладає всіх зусиль, щоб з’ясувати, хто її володарка … пошуки приводять до відділу нижньої білизни. Вікторія погрожує Жанні звільненням. У Лізи з’являється козир, який може допомогти повернути Вєтрова в обійми її дочки. Галі знову доводиться допомагати Вікторії вибирати весільну сукню, але зараз вона ховає біль і сльози в очах. Гоша розуміє, що підкидьок – це його син від дівчини Наташі і тікає в армію. Вікторія просить Андрія усиновити дитину, але виявляється, що хлопчика вже взяв Володимир Яновський. На Васю нападають конкуренти, Галя намагається допомогти їй, але в бійку влазить Вєтров і отримує поранення. В екстремальній ситуації у Галі виривається зізнання в любові до Андрія.

8 серія «За вітриною» опис
Тепер Галина переживає, що Андрій міг почути її слова любові і хоче випередити події: Галя пише заяву на звільнення з «Vetrov Plaza». Щоб менше думати про нерозділене кохання до Андрія, Галя вирішує відволіктися на проблеми подруги Свєти. До дівчини приїхала мати, але Свєта її навіть не впізнала. Жінка 15 років відсиділа у в’язниці за ненавмисне вбивство чоловіка, але Світлана не пробачила їй смерть батька. Галя вирішує, що повинна допомогти мамі і доньці помиритися. Вона влаштовує Маргариту двірником поруч з магазином і намагається всіляко підтримувати її. Зник слідчий Маручок і навіть його колеги не можуть вийти з ним на зв’язок. Жанна з матір’ю стежать за будинком Вєтрова. Ліза бачить, як страждає дочка і вирішує перейти до більш дієвих методів, щоб прибрати конкурентку дочки. Коли Віка приходить в універмаг, вона щось підмішує їй в чай. У день свого весілля Андрій зізнається Галі, що давно любить її. Перед церемонією одруження Вікторія непритомніє і не чує слів Андрія.

9 серія «За вітриною» опис

Після отруєння у відділі високої моди магазину Vetrov Plaza, наречена Андрія Вєтрова Вікторія Тобілевич прямо біля РАГСу непритомніє і незабаром впаде в кому. Її мати Ольга Сергіївна просто в люті від події і піднімає на ноги всі правоохоронні органи, щоб ті розібралися в ситуації.

Тим часом мати Жанни, з вини якої і сталося отруєння, від хвилювання просто не знаходить собі місця. І причина цьому не муки сумління, а бажання позбутися від «квитка в тюрму» – пляшечки з залишками отрути. Вона вже встигла винести доказ з магазину Vetrov Plaza, але викинути так і не змогла. Дізнавшись про те, що саме заради її майбутнього з Андрієм зробила улюблена мама, Жанна забирає у неї пляшечку з отрутою і обіцяє самостійно замести сліди злочину. А після того, як дівчина ще й побачила свого коханого Андрія Вєтрова в обіймах двоюрідної сестрички, ідея для помсти приходить до Жанни дуже швидко. Вона просить таксиста доставити на зйомну квартиру Галини красивий букет квітів з «сюрпризом» у вигляді маленької пляшечки, а потім дзвонить слідчому Перепелиці, повідомляючи про таємний зв’язок своєї сестрички з Андрієм Вєтровим.

Після такої наводки поліція затримує Галю на гарячому, а Ольга Сергіївна Тобілевич дізнається, хто ж отруїв її єдину дочку …

10 серія «За вітриною» опис

Після того, як Галину спіймали на місці злочину, звинуватили в отруєнні Вікторії Тобілевич і засадили за грати, в її голові були тисячі варіантів події. Але головним для Галини було лише одне питання – чи причетний до всього Андрій Вєтров? І поки дівчина знаходиться в повному нерозумінні ситуації, Ольга Тобілевич просить потрібних людей погіршити «хороше положення» Галини в СІЗО.

Тим часом Андрій Вєтров дізнається про затримання коханої, просить кращого адвоката міста зайнятися її справою. Ілля Пальшін погоджується у всьому розібратися і допомогти дівчині. Але він ще не знає, що Ольга Тобілевич особисто курирує весь процес розслідування, і що незабаром суд ухвалить вельми непередбачуване рішення …

Андрій Вєтров, розуміючи всю складність ситуації, вирішує будь-що-будь звільнити кохану. Щоб зібрати просто непідйомну суму застави для Галі, Андрій звертається за допомогою до колишнього друга – банкіра Володимиру Яновському. Але незабаром він розуміє, що єдино правильним рішенням буде продати Vetrov Plaza своєму конкуренту Валерію Савенко. Дізнавшись про те, що зробив Андрій Вєтров заради порятунку «отруйниці», Ольга Сергіївна Тобілевич наказує своїм людям знайти такий компромат на Вєтрова, який надовго запроторить його за ґрати.

11 серія «За вітриною» опис

Бізнесмен Валерій Потапович Савенко нарешті прийме кермо влади таким ласим Vetrov Plaza. З його приходом, в відділах магазину починають з’являтися неякісні товари і підробки відомих брендів, а віддані Vetrov Plaza співробітники – масово звільнятися. Правда, деяких працівників такий «ребрендинг» цілком влаштував і, користуючись нагодою, багато хто знайшов собі теплі містечка під крилом нового директора. Жанні Пасічник тепер доведеться забути про торгівлю нижньою білизною і очолити відділ високої моди Vetrov Plaza.

Ну а поки Валерій Потапович насолоджується своїм придбанням, охоронець Ольги Тобілевич знаходить справжнього винуватця найгучнішого злочину року. Він змушує Лізу Пасічник зізнатися в отруєнні Вікторії. Винуватиця відправляється в СІЗО, а Ольга Сергіївна мчить в лікарню до доньки. І не встигнувши переступити поріг реанімації, дізнається про смерть Вікторії. Не тямлячи себе від горя, Ольга Тобілевич їде до в’язниці, щоб подивитися в очі вбивці її єдиної кровиночки …

12 серія «За вітриною» опис

Після «побачення» з вбивцею Ольга Тобілевич дізнається, що її дочка Вікторія жива. Своєю любов’ю і небажанням відпускати кохану, Віку врятував її екс-наречений бізнесмен Володимир Яновський. З тих самих пір, як дівчина опинилася в реанімації, Володя кожен день був поруч з нею і в той момент, коли лікарі вже перестали боротися за її життя, він не відступив. Схвильована новиною про те, що її дочка повернулася з того світу, Ольга Тобілевич летить до лікарні. А Жанна Пасічник, разом з батьком відправляється в СІЗО, щоб побачити ув’язнену і дати нові свідчення. Тут вони дізнаються, що напередодні Ліза Пасічник померла від серцевого нападу в своїй камері. На упізнанні Жанна розуміє, що її мати померла не випадково і що довести зворотне їй ніхто не дозволить. У розпачі дівчина напивається і, бажаючи покінчити життя самогубством, випадково потрапляє у великі неприємності …

З Галини Пасічник знімають усі звинувачення у справі отруєння. Вона повідомляє про це Андрію, який повертається з санаторію, де проходить лікування її молодший брат Павлик. Галя з нетерпінням чекає коханого вдома, щоб відсвяткувати перемогу і продумати стратегію повернення магазину Vetrov Plaza і всього, тепер їх загального, бізнесу. Але замість Андрія з ордером на обшук в будинок приходить слідчий Самойлов, який повідомляє дівчині, що Андрій Вєтров затриманий за підозрою в організації вбивства працівника правоохоронних органів Віктора Маручока. Щоб врятувати коханого від 15 років позбавлення волі, Галя вирішує звернутися за допомогою до Ольги Тобілевич. Але під час бесіди дівчина розуміє, що прийшла не за адресою … Відтепер Галина Пасічник вирішує змінити тактику досягнення своєї мети і обіцяє собі, що більше не дозволить будь-кому завдавати їй болю.

13 серія «За вітриною» опис

Галина приймає привабливу пропозицію Валерія Савенко, і займає посаду директора з розвитку Vetrov Plaza. Більше ніхто не побачить цієї доброзичливої, завжди готової прийти на допомогу, дівчини. Відтепер Галя – залізна леді, яка не помічає на своєму шляху нічого і нікого. Для неї головне – досягти бажаного.

А ось в житті Вікторії Тобілевич нічого не змінюється. Вона як і раніше дуже сильно любить Андрія Вєтрова і жадає бути поруч тільки з ним. Оговтавшись від отруєння і повернувшись з лікарні додому, Віка дізнається, що її коханий – за гратами. Вона мчить до в’язниці, щоб в черговий раз зізнатися Андрію в своїх почуттях і допомогти коханому впоратися зі тим, що трапилося. І в черговий раз йде від нього зломлена і знедолена …

Тим часом, таємно від всіх, Галя знаходить все нові і нові деталі корупційного зв’язку нового власника Vetrov Plaza Валерія Савенко, полковника Тонабаша і Ольги Тобілевич. Втрачаючи старих друзів, дівчина обзаводиться новими корисними зв’язками і зовсім несподіваними спільниками.

14 серія «За вітриною» опис

Галина Пасічник втерлася в довіру нового власника Vetrov Plaza і з легкістю змогла вручити Валерію Потаповичу Савенко «троянського коня». Завдяки прихованим камерам і прослуховуванню, а також допомоги нових впливових друзів, Галі вдається зібрати вагомий компромат на Ольгу Тобілевич. Знаючи, що саме у неї на руках, дівчина сміливо йде до міськради. При особистій зустрічі Галина Пасічник розповідає, якою інформацією володіє і чим це може обернутися не тільки для самої Ольги Сергіївни, але і для її улюбленої доньки Вікторії. Звичайно ж, дівчина може в одну мить знищити свій компромат. Але лише за однієї умови – Андрій Вєтров повинен бути негайно виправданий і звільнений.

І поки досвідчена і владна Ольга Тобілевич думає, що відповісти юній шантажистці, схоже, її дочка Вікторія знову готується вийти заміж.

15 серія «За вітриною» опис

Ольга Тобілевич поспішає повідомити Галині Пасічник, що дівчина даремно стала на її шляху, і що цю війну їй точно не виграти. Барвисто розповівши, що може трапитися з братами Галини, Ольга Сергіївна залишає за собою останнє слово. Вона обіцяє сприяти перегляду справи Андрія Вєтрова і дарувати йому свободу, але натомість – жадає отримати все, що зібрала на неї Галина. І поки дві жінки намагаються домовитися, чоловіки вирішують зробити все без зволікань. Валерій Савенко і полковник Тонабаш, навіть не здогадуючись про плани і домовленості своєї покровительки Ольги Тобілевич, вирішують прибрати Андрія Вєтрова, тим самим раз і назавжди убезпечити спільне володіння брендом Vetrov Plaza від будь-яких ризиків. Нічого не відаючи про те, що відбувається, Роман Ілліч Негода, колишній начальник безпеки магазину, вирішує все зробити по-своєму. В результаті – неймовірно красивий магазин Vetrov Plaza злітає в повітря …

16 серія «За вітриною» опис

Валерій Савенко після підриву магазину Vetrov Plaza, попрямував за допомогою до своєї покровительки Ольги Тобілевич. Не отримавши бажаної підтримки і відшкодування збитків, вирішує повернути свої гроші по-іншому. Що ж стосується корумпованого і недобросовісного полковника Тонабаша – слідство серйозно взялося за розслідування його темних справ. Розуміючи, що крах його кар’єри дуже близько, він починає загрожувати Ользі Тобілевич і погрожує потягнути її за собою. Але Ольга Сергіївна вирішує діяти за власним планом. Вона дякує всім своїм співробітникам за вірність, прощається з рідними і відправляється на могилу до матері.

Тим часом, тільки отримавши за попелище магазину Vetrov Plaza свої 100 мільйонів, Валерій Савенко відразу ж їх втрачає. Підозрюючи, що виною всьому Андрій Вєтров, бізнесмен Савенко направляється в будинок свого затятого конкурента, прихопивши з собою пістолет …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар