«У чому вина Фатмагюль» опис серій 1 – 10

Опис серій "Фатмагюль"

«У чому вина Фатмагюль» цікавий турецький серіал, хоча і трохи затягнутий, тому іноді необхідний зміст серій “У чому вина Фатмагюль”

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 1 – 10

«У чому вина Фатмагюль» 1 , 2 серія опис

Четверо друзів дитинства, троє з яких діти багатих сімей і один – простий сільський хлопець Керім, у п’яному угарі гвалтують сільську дівчину Фатмагюль, що вийшла в той вечір на берег, щоб проводити в море свого нареченого Мустафу. Щоб припинити кримінальну справу, в якій опинилися замішані його син і племінник, Решат Яшаран змушує Керима одружитися на Фатмагюль.

«У чому вина Фатмагюль» 3, 4 серія опис

Прихід Мустафи вселяє надію в серці Фатмагюль, життя якої зламали четверо п’яних мерзотників. Ебе Ніні дізнається, що одним з тих, хто поглумився над дівчиною, був Керім. Повна розчарування і гніву, вона вирішує здати Керима жандармам. Мустафа вирішує власноруч покарати того , хто зробив це з Фатмагюль. Але всіх облітає звістка, що гвалтівники спіймані. Не бажаючи, щоб події вийшли з-під контролю, адвокат Мюнір мчить до Керіма. Сім’я Яшаран шукає шляхи, як врятувати своє ім’я від скандалу, і Мукаддес укладає угоду, щоб забезпечити своє майбутнє, забравши тим самим майбутнє Фатмагюль.

«У чому вина Фатмагюль» 5 , 6 серія опис

Покірна своїй долі, Фатмагюль виходить заміж за Керима, який при кожному погляді на неї бачить в її очах ненависть і біль. Тепер Яшарани можуть зітхнути вільно. Щоб назавжди забезпечити чистоту імені своїх клієнтів, Мюнір змушує молодят назавжди виїхати з рідних місць. Ебе Ніні відчуває, що за тим, що трапилося стоїть щось більше, вона не опускає руки. Вірячи чуткам, які ходять по селищу, Мустафа йде в будинок Ніні, щоб помститися Керіму. Після цього Фатмагюль остаточно підкоряється своїй долі і разом з Керімом відправляється в Стамбул. Муки совісті не залишають Керима, щоб хоч якось полегшити їх, він ділиться наболілим із співучасниками. У ту ніч спливають подробиці, які Керім не пам’ятає. Правда несподівано виходить назовні, заганяючи тим самим Яшаранов в кут.

«У чому вина Фатмагюль» 7 , 8 серія опис

Керім в Стамбулі шукає будинок для Фатмагюль та її родини, Мукаддес розуміє, що після цього він втече, кинувши їх, вона не має наміру дати йому піти. Згораючи від бажанням помститися, Мустафа також їде в Стамбул. В родині Яшаранов теж не все гладко. Шляхи Ердоан і його дядька ще раз перетинаються, і це змушує Ердоан ненавидіти Решата ще більше. Селім вирішується на відчайдушний крок, щоб виправдати себе. Вурал ж, роздавлений тим, що трапилося, знаходить свій спосіб відходу від реальності. Ебе Ніні, яка приїхала в Стамбул у пошуках правди, вперше вдається поговорити з Фатмагюль наодинці. Мустафа, як мисливець, що йде за жертвою, виходить на слід Керима.

«У чому вина Фатмагюль» 9 , 10 серія опис

Зрозумівши, що їй не знайти відповідей ні у кого, крім Фатмагюль, Мельті вирішує зустрітися з нею. Ця зустріч не приносить Фатмагюль нічого, крім болю, у той час, як Керім намагається переконати Мельті. Завдяки Мукаддес Мюнір дізнається про останній перебіг Мельті і обертає ситуацію на користь Яшаранов. Мустафа, який вважає, що Керім теж перейшов в атаку , в кожним днем стає все більш небезпечний. Для Фатмагюль з кожним днем все важче перебувати поруч із Керімом . Ставши свідком цькування і ненависті з боку Мукаддес , Ебе Ніні безуспішно намагається пробитися до Фатмагюль крізь стіну, якою вона оточила себе. Керім отримує від Вурала відповідь на питання, яке найбільше його мучило.

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 11 – 20

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Мелисса

    Я не поклонница Берен Саат, но в этой роли она мне понравилась. Ёщё я люблю Нур Фетталохлу, Сельму Эргеч, Небахат Чехре, Мерьем Узерли, Бергюзар Корель, Нургюль Эшилчай, Мелике Ялова, Пелин Карахан, Сема Кечик. Пишите всегда отвечу)))

    Відповіcти