«Довгий шлях додому» опис серій

Д

«Довгий шлях додому» серіал 2014 року – знятий за мотивами роману Світлани Петрової «Безпам’ятство». Опис всіх серій “Довгий шлях додому” ви можете прочитати в цій статті.

“Довгий шлях додому” опис серій

1 серія «Довгий шлях додому» опис

Вісімдесяті роки минулого століття. Сільська красуня Надя (Дарина Мороз) плекає мрію стати співачкою і підкорити Москву. В її планах вступ до музичного училища, для цього їй потрібно виїхати в Москву, але її така перспектива не лякає, сільське життя набридло їй. Її кличе заміж Віктор, який зустрічався з її подругою Наташею, вона залишається недоступною. Як то в село приїхав погостювати зі столиці красень чоловік Віталій Большаков. Але столичний ловелас не відноситься серйозно до почуттів Надії, вона для нього лише чергова пасія. Пов’язувати життя з сільською, нехай і красунею в плани Большакова не входить. Тим більше наречена у нього вже є. Відпустка скінчилася і Большаков поїхав в Москву. Надя вирішила їхати за ним, батьки її не відпускає і вона тікає з дому.

Приїхавши в Москву вона розшукала будинок Віталія, але побачила його з дівчиною. Надю до себе запросила пожити двірничка Зоя, вона дізнається що Большаков давно зустрічається з Розою, красунею танцівницею балету.

Вона влаштовується кур’єром у відомство, де працює Віталій, намагається з ним поговорити, але він її знати не хоче.

2 серія «Довгий шлях додому» опис

Роза просить Надю допомогти у прибиранні квартири. Надя чує як над нею сміються, що вона з села.

Большаков може зайняти в міністерстві високий пост, але як високопоставленому чиновнику йому необхідно мати сім’ю. Йому кажуть що Роза на таку роль не годиться (її брат утік за кордон), йому потрібна дружина-домогосподарка. Але Розі Большаков нічого не говорить, ревнує її до шанувальників, намагається поговорити про створення сім’ї і дітях, але це в її плани не входить. Надія носить Большакову обіди, вони проводять час разом, вона дізнається що вагітна.

Надя йде до Рози розповідає про відносини, вагітність, але Роза її виганяє – хто вона “клуша сільська”, а у них з Віталієм скоро весілля. Надю збиває машина, вона в лікарні. Повернувшись з відрядження Большаков дізнається про підвищення, розлучається з Розою і в лікарні робить пропозицію Наді.

3 серія «Довгий шлях додому» опис

У Віталія і Наді росте дочка Ляля, якій вже 3 роки. Серед їхнього кола спілкування всі посміюються з Наді – над її промовою, одягом, у неї сільські манери поведінки. Надя хоче вчитися, але чоловік не бажає навіть слухати про це.

Тамара – друг сім’ї, повідомляє що Роза їде зі країни до Ізраїлю, потім в США назавжди. Большаков йде з нею попрощатися. Прийшовши додому він застає дружину в компанії двірнички Зої і її подруги, вони напилися … Він побив Надю, а вранці Зою звільнили і вигнали з кімнати.

Надя вступає в музичне, але Віталій проти її навчання … дружина повинна сидіти вдома!

4 серія «Довгий шлях додому» опис

За порадою Тамари Надя хоче внести в сімейне життя різноманітність – влаштовує романтичну вечерю в китайському стилі, але Большакова тільки розсердила її жалюгідна спроба.

Надя дізнається про смерть батька, а Віталій не дозволяє без нього їхати в село, сам їде у відрядження. Надя з донькою все ж їде, там вона дізнається що Віктор одружився на Наташі. Але дізнавшись про її приїзд п’яний прийшов до неї, його дружина побачивши це намагалася покінчити з собою.

Надя повертається до чоловіка, вони влаштовують новосілля на дачі (натякає чоловікові що вагітна). Віталій не задоволений розмовами дружини, Ляля розповідає про поїздку в село … Вони лаються, він каже що завжди любив Розу, але її кандидатуру не схвалила партія, тому він одружився на Наді … Надя втратила дитину, і більше не зможе мати дітей .

Наші дні …. Ляля закінчує університет, у неї є кращий друг Роман і Альона (Альна любить Рому, а Рома – Лялю). Виходячи з офісу батька її водою з калюжі обливає Юрій, з яким вона відправляється в магазин за новою сукнею …

5 серія «Довгий шлях додому» опис

Ляля з Юрою їдуть в іконну галерею, вона в захваті від нього … Потім він дарує їй машину, вони починають зустрічатися.

Надя з Борисом (сусід Большакова) їдуть на дачу, там був у цей час був Віталій з коханкою, але Надя нічого не помітила.

Ляля дізнається про вагітність. У будинок Большакова приходить Юрій, Надя та Віталій впізнають в ньому – сина Зої, двірнички з їхнього двору, яку колись звільнили завдяки Большакову. Юра просить руки Лялі, Віталій з Лялею щасливі, Надя підозріло ставиться до нього.

Роман засмучений через весілля Лялі, його підтримує Альона

Большакови готуються до весілля, дізнаються про смерть матері Наді. Надя в лікарні з інфарктом, а Ляля їде в Фількіно для переоформлення документів.

Віталій дарує 20% фірми Юрі, як весільний подарунок.

6 серія «Довгий шлях додому» опис

Лялю в селі гостює в родині Віктора (у них з Наталкою вже 3 дітей). Дорогою в Москву вона знайомиться з Андрієм, вони закохуються. Ляля не їде до нареченого, а проводить ніч з Андрієм.

Юра керує підготовкою до весілля, робить ремонт в квартирі. До Наді приїжджає Зоя, вони мріють про щасливе майбутнє дітей. Готуються до репетиції весілля.

Надя зустрічає Тамару, її чоловік Павло збанкрутував, Віталій відмовив йому в допомозі, вона благає переконати його, у них все майно в заставі.

Ляля робить аборт, приходить на репетицію весілля, і при всіх каже, що ні весілля, ні дитини не буде …

7 серія «Довгий шлях додому» опис

Зоя образилася на Надю, навіть говорити з нею не захотіла. Вдома у Большакова скандал. Батько замикає Лялю, б’є дружину.

Юра зустрічається з Андрієм, намагається його переконати що він ніхто і не зможе забезпечити Лялю. Андрій іде до Большакових і вони разом з Надею йдуть жити в комуналку. Віталій з Надею теж починають роздільно жити.

Надя доглядає за Борисом, той зізнається її в любові … Ляля з Андрієм подають заяву в ЗАГС. Альона приходить до батьків Романа повідомляє про вагітність.

Павло покінчив життя самогубством, Віталій дуже переживає, мириться з Надею. У Лялі і Андрія студентське весілля – на яке приходять її батьки.

8 серія «Довгий шлях додому» опис

Ляля проводить іноземцям екскурсію, щоб заробити на подарунок Андрію. Зустрічається з Юрою, той каже що вона ще заплатить за все …

Лялі роблять операцію (апендецит), Андрій звернувся за допомогою до її батька. Той запропонував йому підшукати роботу.

Віталій влаштовує Андрія до себе на фірму, купує їм квартиру Бориса (який виїхав з міста).

Ляля дізнається, що не зможе мати дітей. Мати вмовляє її не здаватися і пробувати всі методи лікування … Але Андрію вона нічого не говорить.

Віталій 20% своїх акцій дарує Андрію. У Романа з Альоною народився хлопчик.

9 серія «Довгий шлях додому» опис

Минуло ще кілька років … У Романа і Альони вже двоє дітей. Ляля хоч і лікується, але поки не може завагітніти.

Після зради Лялі Юрій виношував план помсти – він виховує Діну, яка дуже схожа на Розу. Вона повинна обвести навколо пальця Віталія.

Ляля успішний фотограф, робить фотосесію популярної балерині. Організовує свою виставку.

На фірмі Большакова повинна бути перевірка, Юрій пропонує створити дочірню фірму на Андрія, і переоформити на нього частину угод.

Ляля з матір’ю йде до відомого мага, який каже що на Лялі великий гріх (аборт)

Андрій їде до Сімферополя. Розуміє що там щось “не чисто” – їде на забудову, а її немає, вкладників обдурили. Він випадково зустрічає своє перше кохання Віру у якої двійнята від нього.

10 серія «Довгий шлях додому» опис

Андрій спілкується з Вірою, але та допомоги від нього приймати не хоче. Він повертається в Москву.

Андрій говорить про “будівельні оборудки” з Віталієм і Юрою, але ті погрожують йому, під усіма документами його підписи.

На виставці Лялі Віталій знайомиться з Діною, яка йому дуже нагадує Розу, він закохався. Удома він кричить на Надю, всім незадоволений.

У Віри порок серця, вона в реанімації. Андрій їде в Сімферополь оплачує її лікування.

Надя хоче поїхати в Фількіно, на вокзалі вона зустріла Віктора, вони дружньо поговорили, але їхати вона передумала. Віктор в поїзді помер.

11 серія «Довгий шлях додому» опис

Андрій збирає інформацію про будівництво, йому допомагає місцевий таксист. Він забирає дітей в Москву, але Лялі каже – що це племінники.

Діна зустрічається з Віталієм, який “втратив голову” від неї.

Віра виписується з лікарні, в їх під’їзді пожежа, тепер їй ніде жити.

Віталій каже Наді що поживе на дачі. А живе з Діною, розповідає про кохання Юри і Лялі … Діна починає сумніватися в правильності помсти, але Юра її переконує. Діна любить Юру і в усьому його слухається.

Віра приїжджає в Москву за дітьми, Ляля вмовляє її пожити в їх квартирі.

12 серія «Довгий шлях додому» опис

Віталій робить Діні пропозицію, обіцяє розлучитися з дружиною. Лялі з Андрієм дарує путівки на місяць на Балі, вони їдуть. Наді каже, що хоче розлучення, любить іншу. Вона не має наміру давати розлучення, в бійці він б’є її по голові, вона опиняється в лікарні, з якої при першій можливості тікає.

Надя приходить додому і застає, там Діну в їх ліжку, та йти нікуди не має наміру. В цей час повернувся Віталій, побив Надю, і закрив її в психушку, так як вона розлучення відмовилася давати. Він приходить до неї просить підписати папери, інакше її ніхто не випустить.

13 серія «Довгий шлях додому» опис

Юра купує за містом будинок. Надія померла в психлікарні від інфаркту, Діна почуває свою провину, але Юрій переконує її йти далі.

Ляля з Андрієм повертаються з відпочинку, батько повідомляє про смерть матері. Андрій розуміє, що Юра причетний до цього, але той пропонує продати йому свої акції поки не пізно …

На поминках Ляля не може змириться з присутністю Діни, вони лаються. Діна йде, Віталій вмовляє її вийти заміж, обіцяє половину своїх акцій.

Андрій звільняється, каже що розлучається з Лялею. Віталій їде до Лялі, везе її в лікарню, де її привели до тями – вона знає що Артем і Таня діти Андрія, він її зрадив.

Андрій знімає квартиру з Вірою і дітьми і їде в Сімферополь розбиратися зі справами по неіснуючому будівництві … Його не  зустрічає Гена (таксист, який допомагав збирати інформацію про вкладників), він знаходить його будинку мертвим … Андрію загрожує Юрій …

14 серія «Довгий шлях додому» опис

Віталій з Діною одружуються (вона його ненавидить). На весілля прийшла Ляля – каже тост … за маму. Вдома вона збирається викинути всі речі Андрія, але до неї приходить Віра, намагається пояснити, що їх з Андрієм пов’язують тільки діти, але Ляля нічого слухати і вірити не хоче …

Ляля напилася, подзвонила Ромі, той по-дружньому підтримує її. Алена через ревнощі просить Лялю більше ніколи їх не турбувати.

Андрій з Лялею розлучаються … Але потім проводять ніч разом. Вона зізнається, що не може народити через аборт, а він про оборудки Юрія Попова і фірмі батька.

Вранці вони їдуть в прокуратуру. Коли Андрій переходить дорогу, його збиває машина … Винуватців знайти не можуть.

Квартиру Віри пограбували, вона в переході з дітьми просить милостиню …

15 серія «Довгий шлях додому» опис

Ляля йде на ринок, щоб купити пістолет. Вона впевнена, що Юра вбив Андрія.

Віру везуть в лікарню, її стан критичний. Дітей хочуть забрати до притулку, але вони тікають.

Ляля їде до Юри, але але вистрілити не змогла. В обмін на її акції він повідомляє, що це був наказ її батька … Ляля непритомніє, приходить в себе поряд з Зоєю.

В автобусі Лялі стає погано, їй до лікарні допомагає дістатися лікар Ольга, вона дізнається про вагітність. До Лялі приходить Таня, яка ще не знає про смерть батька, вона просить допомогти, Артема забрали до притулку … Ляля забирає його з притулку ..

Ляля йде на ювілей батька – віддає ключі від квартири і машини, документи, каже що “батька у неї більше немає”.

Вагітна Ляля з Танею і Артемом приїжджають в Фількіно. Вона оплатила лікування та операцію Віри.

16 серія «Довгий шлях додому» опис

У будинку Ляліної бабусі живе Микола (колишній злочинець, алкоголік), який не поспішає виселятися, і не дивлячись на вагітність намагається до неї чіплятися.

Ляля з дітьми наводить лад у домі, викидає речі Миколи, той вночі вдирається до них, але на допомогу приходить Єгор (син Віктора).

Віталій живе з Діною, але щастя в шлюбі немає. Діна відписує сою частку у фірмі Юрі. Віталій прийшовши на роботу дізнається, що у нього залишилося лише 20% акцій, тепер головний Юра … Юра повідомляє, що Діна не тільки віддала йому свої акції, вона його коханка. Віталій розшукує Діну, але незважаючи на все, просить не кидати його …

До Лялі приїжджає Алена просить вибачення за те, що не підтримала її у важкий момент.

Діна з Юрою повинні полетіти в Неаполь, але в останній момент, вона йде … Юра напився, вдома дізнається, що мати теж втекла від нього.

Микола вривається до Лялі, намагається її згвалтувати, прибігає Єгор і виганяє його. Але в Лялі починаються передчасні пологи.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар