“Діагноз” опис серій

Д

“Діагноз” серіал, що транслюється на телеканалі 1 + 1.

 “Діагноз” опис серій

1 серія “Діагноз” опис

У центрі сюжету – історія дівчини Анни, яка намагається повернути собі дитину, яку у неї відібрав колишній чоловік. Анна має на руках докази того, що допоможе їй відновити справедливість.

Але по дорозі до адвоката героїня потрапляє в серйозну аварію. Після операції вона втрачає пам’ять. А хірург, який оперував Анну, заважає їй швидко відновити її. Тому Анні доводиться будувати своє життя спочатку, гортаючи забуті сторінки одну за одною.

2 серія “Діагноз” опис

Хлопця вагітної дівчини, Єви, не вдалося врятувати. Через надмірне нервування Єва може втратити дитину. Лікарі вирішують робити кесарів розтин. За збігом обставин, хірургом Анни став Пьотрік – її колишній чоловік. Серед речей Анни лікар сподівається знайти необхідні документи.

3 серія “Діагноз” опис

Єва народила хлопчика, з нею і дитиною все в порядку. Анна знає, що повинна знайти свою дитину, але не пам’ятає її імені. Вона здогадалася, що хтось викрав її телефон і вирішила поговорити з іншими жертвами аварії.

Пьотрік продовжує робити все, щоб Анна нічого не дізналася. А Міхал тим часом знайшов нинішнього чоловіка Анни, який стверджує, що жінка покинула його з двома дітьми

4 серія “Діагноз” опис

Виявилося, що Міхел помилився і знайшов не чоловіка Анни. Однак всі дані по документам Новак збігаються. Пьотрік сприяє тому, щоб Анну перевели в психіатричну лікарню. Тим часом доставляють пацієнта з важким випадком – приапизмом.

5 серія “Діагноз” опис

Міхел дізнався, що документи Анни фальшиві. Він поїхав відвідати маму в Центр допомоги сестер милосердя, сподіваючись прилаштувати туди і Анну. Як ось одна з сестер впала зі сходів і випадково встромила собі ножиці в живіт. Тим часом Марта вивела Анну з лікарні на вулицю і показала дітей, але жінка нічого не згадала.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар