“Доглядальниця” опис серій

Д

Доглядальниця” опис серій серіалу 2018 року про сімейні таємниці.

“Доглядальниця” опис серій

 

1 серія “Доглядальниця” опис

Катя живе з хворою матір’ю і викладає хімію в школі. Вона відвідує могилу батька, який загинув 20 років тому, і знаходить там дивну записку: «Це не Люська». Мати відмовляється відповідати на питання Каті і щось пояснювати.

Незабаром в житті Каті починають відбуватися дивні події. Під вигаданим приводом її звільняють зі школи, і відразу ж вона отримує несподівану пропозицію від якогось Жарова працювати доглядальницею в багатому домі. Глава сім’ї, успішний бізнесмен Анатолій Павлович Шубін, знаходиться в комі і його привозять додому помирати. Троє його дітей не виявляють ніякої участі.

В оточенні сім’ї Анатолій не подає ніяких ознак життя, але як тільки залишається з Катею наодинці, несподівано починає з нею говорити …

2 серія “Доглядальниця” опис
Ігор проявляє до Каті інтерес. Але вона не поспішає відповідати взаємністю.

Ігор їде на зйомки кліпу групи, яку він продюсує, але в самий розпал процесу туди вриваються бандити і вимагають борг: гроші, які він брав на розкрутку групи. Ігор пояснює, що батько в покарання позбавив його фінансування. Бандитів така відповідь не влаштовує …
Віка, не дивлячись на заборону матері, намагається втекти з дому в нічний клуб.

Біля будинку Катя зустрічає дивну на вигляд жінку, яка розпитує її про сім’ю Шубіних, каже, що знає про них якусь таємницю …

3 серія “Доглядальниця” опис
Катя зізнається Ользі, що це вона допомагала Віці втекти. У відповідь Ольга просить дружити з Вікою, щоб уберегти її від дурниць, обіцяє за це платити.

Жаров з’ясовує, що в кишені збитої жінки була фотографія сім’ї Шубіних. У поліції підозрюють, що хтось із них причетний до її загибелі. Жаров намагається з’ясувати, що могло пов’язувати господиню із загиблою.

Коханка кидає Володимира. Той в розпачі їде до Світлани додому, каже, що не може без неї жити.
Ігор просить у матері грошей, щоб віддати борг бандитам, але вона не вірить йому, вважаючи, що це черговий прийом.
Анатолій зізнається Каті, що розчарований у своїх дітях, вмираючи, він не залишає нічого, чим міг би пишатися. Це його мучить сильніше, ніж хвороба …

4 серія “Доглядальниця” опис
На прохання Каті Віка знаходить сімейний альбом, в якому Катя виявляє своє фото і свого батька. Вона розуміє, що потрапила в цей будинок не випадково, і вимагає пояснень у Шубіна.

Ігор намагається додзвонитися до свого друга Вадика. Трубку бере слідчий. Вадик затриманий, він підозрюється в замаху на життя сина Шубіна. Ігорю не вистачає мужності розповісти правду.
Жаров розмовляє з Вадиком з СІЗО і з’ясовує, що Ігор винен грошей бандитам, і що аварію попросив підлаштувати він сам. Ігор визнає, що так і було, просить Жарова виручити Вадика з СІЗО.

Віка просить Катю влаштувати батькові евтаназію …

5 серія “Доглядальниця” опис
Володимиру сниться реальний випадок з дитинства, більше схожий на кошмар. Він маленький хлопчик, якого викрали з метою викупу. Під час штурму його закриває від кулі молодий міліціонер.

Жаров намагається з’ясувати у Каті, що ще вона чула від загиблої жінки. Андрій Стрільців – її син, і Анатолій був упевнений, що його давно немає в живих.

Режисер Юра переконує Ігоря завершити роботу над кліпом. Для цього йому потрібна актриса на роль його дівчини. Ігор пропонує цю роль Каті.
Жаров приїжджає до ватажка і вимагає, щоб той розповів, з якою метою хлопця загнали в боргову пастку. Його найгірші побоювання підтверджуються.

Володимир необачно забуває вдома телефон і Анна читає повідомлення від коханки. Ольга застає її в сльозах, намагається переконати не пороти гарячку, визнається, що сама пройшла через зраду чоловіка, але Анна все одно приймає рішення піти …

6 серія “Доглядальниця” опис
Анатолій просить Катю завершити важливу справу, яку не встиг зробити Жаров, – розшукати Андрія Стрельцова. Шубін думає, що це його син. Він вважав його загиблим під час пожежі і тепер сподівається, що той все-таки живий. Катя бачить, що ця надія дає йому сили для боротьби з хворобою, і погоджується.
Анна відвідує в лікарні Володимира. Вона пробачила його зраду.

Ігор приходить до слідчого, який веде справу про замах, визнається, що це він намовив Вадика перерізати шланг. Але вже пізно, справа отримала офіційний хід.
Катя відправляється в Черков, рідне місто Людмили. По дорозі фуру, водій якої її підвозить, зупиняє банда байкерів. Вони в шоломах, але Катя помічає, татуювання ватажка на зап’ясті …

7 серія “Доглядальниця” опис
Катя вирізає зі своєю футболки кров Андрія, яка залишилася від порізу, призначає генетичну експертизу. Змінниця Каті, Антоніна, підозрює, що та не є медпрацівником, намагається вивести її на чисту воду, загрожує, що розповість Ользі, що Катя – шахрайка. Анатолій просить Антоніну не видавати Катю, каже, що під виглядом доглядальниці Катя намагається з’ясувати, хто з рідні зазіхає на його життя.

Антоніна вірить і стає другою людиною, який в курсі, що кома Анатолія не справжня.

У будинок Шубіних приходить Андрій. Він каже Ользі, що якийсь Жаров дзвонив йому днями і пропонував роботу охоронця в цій родині.
Катя стає свідком серцевого нападу Анни. Та зізнається, що приховує від сім’ї свою хворобу, просить Катю не видавати її …

8 серія “Доглядальниця” опис
Володимир повертається з лікарні. Під час обіду Віка просить у матері влаштувати на честь її дня народження вечірку – костюмований бал в стилі Версаля, на який, на згадку про Жаров, буде запрошений весь обслуговуючий персонал. Анна надихається цією ідеєю і береться все зробити.

Катя вимагає, щоб Андрій забирався з дому, інакше вона викличе поліцію. Андрій пояснює, що змушений ховатися через неї і йому нікуди більше йти. І просить, щоб Катя пояснила, навіщо вона його шукала.
Володимир викликає Ігоря на розмову. Пропонує заплатити його борг в обмін на довіреність на акції …

9 серія “Доглядальниця” опис

Катя розповідає Анатолію про бійку його синів на святі. Каже, що вони згадували акції, Ігор відмовився їх віддавати. Анатолій стривожений. Він розуміє, що старший син щось затіяв. Він просить Катю пробратися в його кабінет і завантажити інформацію з робочого комп’ютера.
Віка заявляється в компанію батька і повідомляє Володимиру, що хоче працювати. Тому вона теж не віддасть йому свої акції. Вона має намір довести Андрію, що чогось варта сама по собі. Володимир впевнений, що надовго її не вистачить. Дає їй завдання організувати благодійну акцію для дитячого будинку.
Кузнєцов порушує справу про вбивство батька Каті і розуміє, що звинувачення сфабриковано …

10 серія “Доглядальниця” опис
Віка приводить Катю в своє «притулок». Це квартира, яку вона зняла по секрету від рідні. Вона мріє, що буде влаштовувати там побачення з Андрієм. Катя розуміє, що справа заходить занадто далеко і зізнається Віці, що Андрій – бандит, якого розшукує поліція.

Кузнєцов дізнається, що племінник потерпілої знаходиться в розшуку, і запитує його фото. Він відправляє його Ользі в повідомленні з питанням, чи не бачила вона цієї людини. У цей момент він перебуваєте в руках Віки, і вона підміняє фотографію, щоб врятувати Андрія.
На записі програми, в якій повинна відбутися презентація його кліпу, Ігор дізнається, що вокалістка Ніка померла, не прийшовши до тями після аварії …

11 серія “Доглядальниця” опис
Андрій відвозить Ігоря на похорон Ніки, щоб було пережити це горе.
Віка просить у Каті її светр, щоб на акції в дитячому будинку не виділятися дорогими шмотками.

Анатолій просить Катю допомогти дістатися цієї ночі до свого кабінету. Йому потрібно перевірити корпоративну пошту. Для цього доведеться відключити камери. Він пропонує зробити Андрія учасником цієї вилазки.

Володимир тим часом веде власне розслідування. Він приходить в школу, де працювала Катя, і з’ясовує, що звільнити її просив покійний Жаров. Володимир перестає розуміти, що відбувається.
Катя просить вибачення у Андрія за те, що здала його поліції, тепер він герой в її очах …

12 серія “Доглядальниця” опис
Анатолій зупиняє передачу акцій і вимагає від Ольги, щоб вона відвезла дітей. Він являє Катю присутнім як свою помічницю. Шубіни в шоці. Катя почувається між двох вогнів. Вона не хоче, щоб ця сім’я вважала її своїм ворогом. Але ні Ігор, ні Віка більше не хочуть з нею розмовляти.

Кузнєцов приїжджає в Черков, розпитує всіх, хто знав Віру Стрельцову, і з’ясовує, що після смерті Людмили, після пожежі, в якій загинули її батьки і ледь не загинув сам Андрій, до Віри приїжджала багата жінка, яка представилася її подругою. Вона змусила її мовчати про те, що хлопчик залишився живий, налякавши, що дружина Шубіна буде мстити.

Клішин  розуміє, що його план провалився. Він боїться, що Шубін докопається до істини і зрозуміє, що він задумав захопити компанію …

13 серія “Доглядальниця” опис
Анна і Володимир снідають в місті. Анна дарує Володимиру годинник і просить проводити більше часу із Сергієм.
Анатолій приїжджає в офіс і виявляє, що угода з англійською компанією здійснена. Розуміє, що син підробив документи. Світлана спокушає Володимира прямо у нього в кабінеті. Це записує прихована камера у неї в сумці.

Світлана приносить Клішину відео з компроматом на Володимира і вимагає свої гроші. Справу зроблено, акції переведені в фірму, яка насправді належить Клішину. Але той жорстко осаджує її: адже тепер, коли в справу вступив Анатолій, ситуація змінилася …

14 серія “Доглядальниця” опис
Андрій їде. Катя каже Анатолію, що він винен у всьому, і повертається додому. З санаторію повернулася її мати. Катя зізнається, що працює доглядальницею в багатому домі, просить матір розповісти про Шубіних, бреше, що це сусіди. Олена лякається, каже, що Анатолій Шубін – це той самий чоловік, який убив батька. Катя не вірить. Вона кидається до Клішина в надії від нього дізнатися правду. Клішин переконує її, що батька дійсно вбив Шубін. Катя хоче зустрітися з ним, щоб сказати, що все знає.

Віка за обідом оголошує всім, що у них, виявляється, є брат, влаштовує сцену. Анатолій підтверджує це.

Після розмови з Клішиним Катя приходить в будинок Шубіних. На порозі лунає дзвінок. Клішин каже Каті, що його ноутбук підключений до камер і тому він бачить кожен її крок. Він вимагає від неї отруїти Анатолія, інакше він уб’є її матір …

15 серія “Доглядальниця” опис
Ігор обдзвонює друзів Віки, але ніхто не може сказати, де вона. Тоді Ігор дзвонить Каті. Та згадує про дивну квартиру, яку Віка називала своїм притулком, вони з Андрієм кидаються туди. Застають Віку без свідомості, викликають швидку. У лікарні збирається вся родина. Віка при смерті, у лікарів погані прогнози, відмовила печінка. У лікарні до Володимира підходить Андрій і просить, щоб Катю залишили в спокої, що отруїти чай її змусив Клішина. Але Володимир викликає охорону. Охоронці по старій дружбі дають Андрію і Каті піти. Вони тікають.

Кузнєцов приходить до матері Каті, щоб її охороняти. У розмові вона згадує про те, що Клішин все життя любив одну жінку, Ольгу Шубіну. Кузнєцов чіпляється за цю інформацію, через своїх людей в поліції він дізнається, що машина Шубіна була в селищі в день смерті Віри Стрельцової. Якраз в той момент, коли сталося вбивство. У нього з’являється новий підозрюваний …

16 серія “Доглядальниця” опис
Володимир зізнається батькові, що втратив компанію, шкодує про те, що не загинув, коли його викрали. Каже Анатолію, що, скільки себе пам’ятає, доводив своє право на життя. Адже коли бандити поставили Анатолію умову «життя сина або бізнес», Анатолій вважав за краще викликати поліцію, ризикуючи дитиною заради своєї справи. Анатолій просить сина пробачити його, каже, що вірить, що Володимир впорається з ситуацією. Вони вирішують попросити допомоги у вітчима Анни … Андрію дзвонить Гвидон і повідомляє, що у нього була поліція. Вони забрали байк і ось-ось вийдуть на Андрія. Андрій приймає рішення тікати без Каті, адже їй тепер нічого не загрожує, а вона поруч з ним буде в небезпеці …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар