“Друге життя Єви” опис серій

Д

Друге життя Єви” опис серій мелодрами 2017 року

“Друге життя Єви” опис серій

1, 2 серія “Друге життя Єви” опис

Єва приїжджає з провінції до Києва, щоб показати свою дисертацію видатному професору філології. В автобусі у неї крадуть телефон і гаманець, в якому була флешка з дисертацією. Єва вирішує влаштуватися на роботу в книжковий дім.

Але в столиці дівчина потрапляє в серйозну авантюру. Виявляється, вона як дві краплі води схожа на дружину відомого бізнесмена Влада Бєльського, Лану. Напередодні подружжя потрапило в автомобільну аварію, в результаті якої Лана впала в кому, а Бєльський виявився прикутий до лікарняного ліжка.

Друг Влада, Герман, просить Єву зіграти роль Лани, щоб не травмувати душевно і фізично покаліченого друга, який дуже любить дружину. Єва погоджується з жалості до чоловіка, але не все так просто: Єва – інтелігентна дівчина-філолог, а Лана – вульгарна світська діва. Звідки ж у двох, не пов’язаних родинними зв’язками жінок, така неймовірна схожість?

Крім того, Влад дізнається про зраду Лан і тепер бачити її не хоче.

3, 4 серія “Друге життя Єви” опис

Влад виганяє Єву, підозрюючи дружину в зраді. Єва все ж вирішує грати роль його дружини, щоб допомогти медсестрі в лікуванні її сина. Вона дізнається про характер Лани і розуміє, що вони кардинально різні. За Євою стежить детектив Вадима і бабуся, схвильована дивною поведінкою внучки. Влад дізнається, що Лана / Єва не ночувала вдома і їде з лікарні щоб поговорити з нею. Влад бачить зміни в поведінці Лани, але лікар пояснює це наслідками черепно-мозкової травми.

5, 6 серія “Друге життя Єви” опис

Єва закохується в Вадима. Герман веде свою гру проти Бєльського. Бєльський везе Лану в кінний клуб. Його мучать думки і про зради Лани і про її дивну поведінку.

Єва змушена розповісти бабусі правду, коли та бачить їх з Бєльським. Але після вона дізнається таємницю яку приховували від неї 28 років … У її матері була сестра близнючка Віра. Батько Єви Борис зрадив матері Єви з Вірою і через це вони перестали спілкуватися. Лана – сестра Єви і дочка Віри і Бориса. Єва вирішує зустрітися з Вірою …

У ролях: Артем Позняк, Анастасія Євграфова, Дарина Лобода, Андрій Барило, Ольга Матешко, Тетяна Самаріна, Валерія Ходос, Катерина Вишнева та інші.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар