“Друге життя” опис серій

Д

“Друге життя” опис серій української мелодрама.

“Друге життя” опис серій

1 серія “Друге життя” опис

2000 рік. Десятикласниця Оля дізнається, що вагітна від свого коханого хлопця – курсанта школи міліції Саші. Мати Олі Галина проти їхніх стосунків і будь-якими способами намагається розлучити закоханих. Оля повідомляє коханому про вагітність, він щасливий і збирається одружується з нею. Мати Олі на півроку їде в Китай. Саша, щоб бути ближче до Олі, влаштовується охоронцем в школу. Оля носить широкий одяг, щоб приховати вагітність. Але вчителі повідомляють матері про вагітність, і вона повертається додому. Оля і Саша дізнавшись про повернення матері хочуть втекти. У Олі починаються передчасні пологи …

Анна і Костянтин багата, але бездітна сім’я. Костя дуже хоче дітей, але лікування не приносить результатів. Костя йде від Анни, так як не може жити без дітей.

Аня з сестрою Людмилою вирішують відкрити свій бізнес, але через чоловіка сестри лишаються без грошей.

2 серія “Друге життя” опис

У пологовому будинку Олі кажуть, що вона народила мертву дівчинку, а насправді дитину віддають багатій бездітній парі Ані і Кості. Ані допомогла з удочерінням її сестра Люда, яка працює в пологовому будинку медсестрою. Костя не знає, що дитина не його, адже вони з Анною довго жили окремо. Костя дуже щасливий, але Анна боїться, що він дізнається правду.

Галина знає про те, що дівчинка жива, але що б не псувати життя дочки, вирішує приховати правду. Оля і Саша страждають, а через батьків не можуть зустрітися.

Через місяць Оля отримує атестат і вступає до педагогічного, а Саша закінчує академію і їде за розподілом працювати в інше місто. Оля перед від’їздом Саші розлучається з ним, так як мати загрожує заявити на нього.

3-4 серія “Друге життя” опис

Минуло 5 років  … Саша працює в поліції, він так і не одружився, у його выддыл приходить нова спывробитниця Марина.

Оля отримала диплом і має намір працювати вчителем. Вона вийшла заміж, і хоче дитину, але чоловік Дмитро проти дітей. Мати вмовляє Олю працювати у неї в магазині. Оля так і не може забути втрату дитини.

Костя і Аня святкують день народження Віри, ъй виповнилося 5 років. Костя любить дочку, дарує їй дорогі подарунки. Люда що б позбавиться від хатньої робітниці Ольги звинувачує ту в пропажі дорогих сережок.

Оля починає працювати в дитячому садку. Костя влаштовує Віру в дитячий сад, за іронією долі, там же працює і Оля. Оля і Віра швидко знаходять спільну мову.

5-6 серія “Друге життя” опис

Ольга побачивши схожість між своїми дитячими фото і фото Віри, думає що це може бути її дочка. Мати намагається заспокоїти її, каже що це неможливо.

Ольга все ж з’ясовує, що Віра народилася в той же день, в тому ж пологовому будинку, що і її дочка; і що Віра теж народилася 6-місячною. Але в пологовому будинку вона зустрічає Люду, і та переконує її що це неможливо.

Аня нервує через бажання чоловіка завести ще одну дитину. Він відправляє її на обстеження. Замість Ані йде подруга Люди, щоб лікар не розкрив обман. Аня і Костя збираються на море.

Галина переживає за дочку сприяє її звільненню з садка, але завдяки Костянтину Аня повертається на роботу.

7-8 серія “Друге життя” опис

Оля разом з подругою Діною дізнаються, що група крові Ані, Кості і Віри не збігається. Оля тепер впевнена, що Віра точно її дочка.

Аня разом з Вірою їдуть на море, а Костя залишається через проблеми на роботі. Костя випадково дізнається про обман Ані і Люди з сережками, дізнається, що замість Ані на прийом до гінеколога ходила медсестра.

Розчарований поведінкою дружини він зближується з Олею. Оля захоплена Костею, і повідомляє чоловікові що хоче розлучитися. Оля знаходить Сашу, і доповідає що їх дочка можливо жива. Він теж починає шукати докази.

Людмила доповідає Ані про зраду чоловіка. Аня повертається з відпочинку і погрожує забрати Віру, якщо вони не переїдуть в інше місто.

Оля і Саша вирішують шукати доньку разом. Але Галина, щоб перешкодити їм розповідає Саші, що Оля його сестра. Саша страждає, і Оля сама їде шукати доньку.

9-10 серія “Друге життя” опис

Минуло 10 років … Віра зникла 10 років тому і Оля весь цей час шукає її, вона створила благодійний фонд, і допомагає в пошуках зниклих дітей іншим сім’ям.

Костянтин теж не може забути дочку і сподівається її знайти. Аня працює разом з ним і не хоче, щоб Віру знайшли. Адже якщо Віру знайдуть Костя дізнається про її обман.

Віра весь цей час живе з чужою жінкою, яка втратила розум. Бабуся думає, що це її внучка, і Віра забула свою сім’ю. Тепер її звуть Надя, і після смерті бабусі вона залишається одна без даху над головою і без грошей.

Мати Саші теж шукає внучку, але натрапляє на її слід  вже після смерті бабусі. Де тепер шукати Віру (Надю) вона не знає, у неї трапляється серцевий напад.

Оля знаходить зниклу дівчинку Христину. Це не її дочка, але вона запрошує її пожити до себе. Христина користується добротою Олі і краде гроші. А коли Дмитро викриває її – звинувачує його в спробі зґвалтування.

11-12 серія “Друге життя” опис

Оля шукає способи, щоб виправдати Дмитра. Костя намагається їй допомогти. Вони дізнаються, що Христина аферистка. Незабаром Діму випускають, але він йде від Олі. У Дмитра є інша дівчина.

Аня зраджує чоловікові і разом з коханцем намагаються знайти спосіб відібрати у нього фірму.

Надя виступає разом з циганами в ресторані. У неї закохується циган Роман. Він дізнається, що її батьками можуть бути Шелести і їде до них. Але Анна повідомляє, що вони свою дочку давно знайшли.

Мати Сашка в лікарні дізнається, що Надя танцює в циганському ресторані. Але внучку там знайти не вдається. Надя збігає після оголошення про весілля Романа та Лялі. Рома намагається знайти її.

Мати повідомляє Саші, що знайшла Віру. Тепер у них є її фото і нове прізвище. Саша і Оля готові продовжувати пошуки дочки.

Надя, залишившись на вулиці, влаштовується працювати санітаркою в пологовий будинок.

13-14 серія “Друге життя” опис

Аня і Костя вирішують розлучитися. Він на деякий час, за порадою Анни, їде за кордон, щоб знайти Віру. Аня злиться через те, що Костя все своє майно переписав на Віру, і проводить весь час з коханцем Стасом.

Костя вирішує повернуться на роботу, і дізнається, що Стас хоче їх обдурити. Стас кидає Анну, а вона дізнається про вагітність.

Оля сподівається, що Віру скоро знайдуть, і повідомляє Кості, що Надя може бути його дочкою. Він прикладає всі сили, щоб знайти її.

Надя працює санітаркою, і одна з пацієнток звинувачує її у зникненні гаманця. Надя виявляється в поліції, де її впізнає Саша і повідомляє Олі. Оля забирає її до себе, але поки не може сказати, що вона її дочка.

15-16 серія “Друге життя” опис

Костя радий, що дочка знайшлася. Оля розповідає йому, що Віра її дочка. Костя не може в це повірити, а Анна все заперечує. Надя, підслухавши правду, тікає. Всі намагаються її знайти. Рома теж шукає Надю, він не хоче одружується на Лялі і просить матір скасувати весілля. Рома знаходить Надю і вони повертаються в Сінеозерськ, тепер вона живе зі своєю бабусею на дачі.

Саша, після похорону матері, потрапляє в аварію і опиняється в лікарні.

Аня вирішує поїхати за кордон, але в аеропорту їй стає погано. Костя в лікарні дізнається про вагітність дружини.

Костя і Оля разом вирішують шукати Надю…

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар