“Дорога додому” опис серій

Д

“Дорога додому” опис серій мелодрами 2019 року Ви дізнаєтеся в цій статті.

“Дорога додому” скільки серій – в серіалі 8 серій

“Дорога додому” опис серій

1 серія “Дорога додому” опис

У розмірене життя лікаря-кардіолога Антона Калініна вривається дівчина на ім’я Аліса. Вона каже, що працює стриптизеркою в клубі і благає врятувати її від переслідування бандитів, які були надіслані одним з клієнтів. Той звинувачує Алісу в крадіжці величезних грошей, яких вона не брала. Аліса впевнена, що її вб’ють, тому Антон вирішує їй допомогти – відвозить її зі столиці в маленьке провінційне містечко, в якому виріс і де живуть його батьки. Але вже в перші, проведені разом хвилини, Антон шкодує про своє рішення. Зухвала Аліса не визнає правил, особливо, якщо ті обмежують свободу особистості. Їй плювати на громадську думку, вона гостра на язик і норовлива. Антон і Аліса весь час сваряться. Алісу неприємно дивує, з якою легкістю Антон вішає ярлики, вважаючи, що стриптиз – це клеймо, і стриптизерка не може бути порядною дівчиною.

Щоб досадити Антону, Аліса називає себе його нареченою, шокуючи родичів своїм зовнішнім виглядом і поведінкою. Однак з часом їх відношення до неї стає іншим. Вони бачать, що Аліса – дівчина щира, відкрита, яка вміє співпереживати..

Антон Калінін розробив нову методику проведення операцій на серці, але його винахід привласнив професор, а його документи і комп’ютер хтось вкрав. Антона виганяють з університету і звинувачують в наклепі, і навіть рідний батько не вірить Антону.

2 серія “Дорога додому” опис

Антон не розуміє як Аліса так може поводитися, він просить її поїхати. Батько дізнавшись, що Аліса стрептизерша теж просить її скоріше виїхати з їхнього будинку.

Аліса йде на автовокзал, але бачить хлопця Даші (сестри Антона) з іншою дівчиною. Вона вирішує повернутися і розповісти все Даші, але закохана дівчина не вірить Алісі.

Чоловік Ольги Віктор ревнує її до всіх чоловіків, які її оточують, до минулого. Вони лаються, і Микита чує, що Віктор не його батько. Батько Микити Ілля кинув Ольгу, коли дізнався про її вагітність.

Микита тікає з дому і випадково падає в воду з моста …

Тим часом бандити шукають Алісу.

3 серія “Дорога додому” опис

Після порятунку Микити ставлення Калініних до Аліси кардинально змінюється. До того ж Аліса виявляє щиру цікавість до життя сім’ї. Їй незрозуміло, як розумниця і красуня Ольга терпить істерики і сцени ревнощів Віктора. Їй дивно спостерігати, наскільки недружні між собою сестри – Ольга і Даша. Як Даша засліплена любов’ю, не бачить, що Сергій – маніпулятор і обманщик. Батько забороняє Даші з ним зустрічатися, але вона і його не хоче слухати.

Алісі шкода батька Антона, який застряг в рамках власного снобізму. Шкода матір, яка розривається між чоловіком і сином. Аліса починає брати участь в житті сім’ї, що просто дратує Антона. Йому здається, що насправді вона просто намагається втертися в довіру до його рідні, піддаючи їх життя небезпеці, адже переслідувачі можуть знайти її і з’явитися тут в будь-який момент.

Віктор напився і намагався побити Ольгу. Аліса заступилася за неї і втратила свідомість. Антон не вірить їй і вирішує обшукати її речі … і знаходить сумку з грошима.

4 серія “Дорога додому” опис

Бандити знаходять адресу будинку, де ховається Аліса. Під виглядом поліцейських вони обшукують будинок. Алісі вдається сховатися. Вони не знаходять її.

Аліса розповідає, що гроші вона забрала у свого батька, який хотів видати її заміж за розрахунком. Сім’я Антона вирішує допомогти їй і відвести бандитів по помилковому сліду.

Ольга вирішує розлучитися з Віктором. Батьки намагаються відмовити її. Між Ольгою та Дашею постійне нерозуміння. Старша сестра Ольга не любить Дашу, так як змушена була бути їй нянькою в дитинстві.

Даша мріє стати дизайнером і Аліса каже, що потрібно йти до своєї мети. Але батько Даші хоче, щоб дочка була дизайнером.

Віктор намагається помиритися з Ольгою. А бандити йдуть по сліду, залишеному Антоном, але незабаром розуміють, що їх обманули.

5 серія “Дорога додому” опис

Аліса з Антоном встигають зникнути в хатині на березі річки. Гроші Аліса попросила передати батькові. Батько Аліси розуміє, що дочка неправильно зрозуміла його плани і через це втекла. Він вирішує сам поїхати шукати доньку, але скасовує поїздку через проблеми на роботі.

Батько Аліси Шумілов зустрічається з Романом, нареченим Аліси. Роман переконує, що познайомився з Алісою випадково і запевняє, що любить її. Але Роман хоче тільки дістатися до грошей Шумилова через одруження з Алісою.

Антон з Алісою проводять день разом. Антон змінив своє ставлення до неї, він бачить, що вона розумна і чуйна дівчина.

Марина, колишня дівчина Антона, вирішує повернути його за всяку ціну.

6 серія “Дорога додому” опис

Антон і Аліса закохані разом і щасливо проводять час в хатині.

Калініни готуються до святкування ювілею батька Антона, хоча він не хоче свята. Завдяки порадам Аліси Ольга і Даша нарешті миряться, хоча багато років до цього не цікавилися життям один одного і постійно лаялися.

Ольга не може пробачити Віктора, і не може більше терпіти його сцен ревнощів. Вона вирішує подати на розлучення.

Сергій робить Даші пропозицію… але не тому що любить її, а хоче домогтися від неї близькості. Даша погоджується, але після цього Сергій починає її уникати.

Аліса пропонує зробити сюрприз для батька Антона і допомагає в його організації.

7 серія “Дорога додому” опис

Батько Аліси підозрює, що її наречений щось приховує і просить своїх людей за ним простежити.

Даша дізнається, що Сергій зрадив її. Вона не розуміє як він міг так вчинити. Аліса намагається підтримати її. А Віктор не може жити без Ольги і вирішує покінчити життя самогубством.

День народження Калініна старшого проходить добре. Микита навіть дізнається, що Михалич – його дідусь. Аліса переконує його не замикатися на своїх проблемах, а й бачити своїх дітей. Він дізнається, що Даша хоче стати дизайнером, що Ольга пише пісні, що Антон не крав розробки.

Марина вирішує зустрітися з батьком Аліси. Вона переконує його, що Антон з Алісою тільки через гроші і просить забрати Алісу з Горшкова.

8 серія “Дорога додому” опис

Колектив Ольги виконує її пісню на конкурсі, від якої всі в захваті.

Алісу відвозять додому. Вона вважає, що Антон повернувся до Марини і погоджується вийти за Романа.

Антон їде шукати Алісу. Весілля Аліси і Романа не відбулася, але Аліса виявляється в лікарні. У неї порок серця і вона може померти.

Батько Аліси допомагає Антону повернути його розробки та Антон робить їй операцію по своїй інноваційній методиці.

Аліса і Антон одружуються) Heppy end)

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар