“Доярка з Хацапетівки 2 ” опис серій

Д

Доярка з Хацапетівки 2 ” опис серій сучасної історії про Попелюшки.

“Доярка з Хацапетівки. Виклик долі” опис серій

1 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Бажаючи зробити подарунок чоловікові, Катя вирішує помирити його з Васею. Дівчина запрошує колишнього друга Діми на день народження. Перед святом Катя дізнається, що вагітна.
Сестра Діми Даша приносить з собою фотографії, на яких Вася і Катя на прогулянці. Діма, засліплений ревнощами, влаштовує бійку і виганяє невірну дружину з дому.
Катя намагається зв’язатися з родичами чоловіка, і зрозуміти, що сталося. Доведена до відчаю байдужістю батьків Діми, вона намагається покінчити життя самогубством. Її рятує Ганна Петрівна. Вона допомагає нещасній дівчині виїхати до Франції.

2 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
У Москві дізнаються про авіакатастрофу. Батько Діми Олександр Єгорович радіє – син не розлучається, неугодна невістка загинула, а значить, гроші залишаються в родині!
Але Катя жива. У французькій лікарні її приймають за іншу пасажирку цього рейсу, яку з нетерпінням чекає її коханий Філіп. Однак, дізнавшись, що жінка вагітна, той розуміє, що дитина не його, і кидає подругу. Але його батько – Поль Бланк – людина благородна. Він приймає рішення допомогти спотвореній дівчині і після курсу лікування в лікарні забирає вагітну Катю до себе додому.
У Москві Діма ховає дружину.

3 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Для того щоб Катя могла залишитися жити у Франції, їй доводиться вийти заміж за Поля Бланка. Але Філіп і домоправительниця Регіна не раді такому стану речей, адже у Поля з’являються додаткові спадкоємці. Через кілька років після весілля літній Бланк вмирає.
Переїхавши жити в нове місце, Катерина влаштовується на роботу в придорожнє кафе. Там вона знайомиться з Люпеном.

4 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Люпен забирає Катю з кафе. Слідом за нею залишають робочі місця її нові подруги Роза і Жозефіна. Через деякий час він знайомить Катю з хірургом, який може зробити її понівечене після аварії обличчя красивим. Але зовсім іншим. Катя погоджується.
З новим обличчям у Катерини починається нове життя – окрилена успіхом перемоги на одному з регіональних кулінарних конкурсів, вона приймає рішення брати участь у наступному.
У Москві відбулося весілля Даші і Васі. Діма їде працювати до Сибіру. Він досі відчуває провину за те, що вигнав Катю з будинку, і вважає себе винуватим у її смерті.

5 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Під час участі в конкурсі Катя знову посідає призове місце! Її запрошують на роботу шеф-кухарем в один з престижних ресторанів.
З робочим візитом до Парижа приїжджають батько і син Буличова, Вася і помічник Павлик. Чоловіки заходять перекусити саме в той ресторан, де з недавніх пір трудиться Катерина.
Діма шукає привід для зустрічі з цікавою француженкою, але вона неприступна.

6 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Після побачення з Катею Діма і Вася в барі. У ході бесіди Буличов зізнається, що французька красуня подобається йому, але її серце зайняте. Вася радить другу спробувати поговорити з нею ще раз і відбити у суперника.
Катя, розуміючи, що зустрічі з Дмитром неминучі, збирає речі і їде в провінцію до своїх подруг.

7 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Катя-Марго стає щасливою співвласницею ресторану “Єлисейські поля”, в якому також тепер працюють і її кращі подруги.
Дочка Каті Марина проходить стажування в Москві в юридичній компанії Василя і знайомиться з Дмитром Буличовим. Дівчина дуже подобається Дімі, він починає доглядати за нею.

8 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Після приїзду до Москви Катя і Марина збираються на заручини до Павла та Ганни. Діма, який заїхав за своєю юною знайомою, впізнає в Каті ту саму Марго, яка сховалася від нього в Парижі. На його здивування, Катя сама призначає йому зустріч і просить лише про одне – залишити в спокої її і Марину.

9 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Засліплена ревнощами Даша збиває телеведучу-розлучницю. Пізніше вона усвідомлює всю абсурдність такого вчинку. На місці аварії за Дашу вступається Катерина, яка випадково опиняється поруч. Обох жінок доставляють в міліцейське відділення, звідки винуватицю події забирають до лікарні.
Повертатися додому Даша відмовляється, навіть Васі не вдається вмовити дружину.

10 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Додому до Катерини приходить Микитівна, щоб розповісти про те, як Василь приводив додому свою коханку і навіть знайомив її з синами. Даша у відчаї. Щоб довести собі і всім іншим, що вона сильна, Даша влаштовується на роботу. Але працювати секретарем не так-то легко.

11 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Щоб реабілітуватися перед Катею, Діма приїжджає в Хацапетівку і починає поступово відновлювати село.
У Москві телеведуча розлучається з Васею, а його дружина подає на розлучення.
Катя отримує листа від Діми. У ньому її колишній чоловік розповідає про те, що все знає, і просить пробачити його.

12 серія “Доярка з Хацапетівки 2” опис
Анна і Катя отримують велике замовлення – вони повинні організувати виїзний корпоративний банкет. Але жінки не знають, хто замовник цього свята! ..

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар