“Дві матері” опис серій

Д

“Дві матері” опис серій серіалу від 1+1 ви можете дізнатися нижче.

“Дві матері” опис серій

1 серія “Дві матері” опис серій

Сергій наречений Марти, вони щасливі і чекають народження дитини. Але батьки Марти проти їх відносин, так як Сергій з бідної родини. Сергій гине в результаті нещасного випадку. Марта переживши таке горе втрачає їх дитину.  Зоя, сестра Сергій, звинувачує Марту та її родину в смерті брата і хоче помститися.

Через три роки після трагедії Марта виходить заміж за  Андрія Завадського, який отримує після весілля цілу імперію ресторанів своєї матері.

Марта та Андрій одружені три роки, але дитину народити їм не вдається. А мати Андрія Лідія мріє про спадкоємці і вирішує знайти для них сурогатну матір.

Зоя живе з матірю у злиднях, вона ненавидить своє життя. Зоя влаштовується у ресторан Лідії, кидається їй під машину. Зоя хоче сподобатися Лідії, так як сама закохана в Андрія. Дле неї Андрій – це перепустка в багате життя. Але Лідія пропонує їй стати сурогатною матірю.

2 серія “Дві матері” опис серій

Зоя, дізнавшись, що Марта дружина Андрія, погоджується стати сурогатною матір’ю. Але в клініці Зоя шантажем змушує лікаря запліднити її яйцеклітину, а не Марти.

Зоя народжує хлопчика. Все сімейство Завадських тепер щасливе, вони мають спадкоємця, якого називають Максимом.

Зоя намагається побачити дитину, але їй погрожують і змушують зникнути з міста.

Проходить 6 років. Зоя повертається до міста, тепере вона багата та успішна і має намір помститися і повернути сина.

3 серія “Дві матері” опис серій

Зоя – працює в америкнській компанії Ластард. І тепер вона вирішить долю компанії Андрія – якщо вона не підпише договір з ним, то він втратить все.

Марта працює в кав’ярні, опікається дитячим будинком. Лідія дорікає їй, що вона мало часу проводить із сином.

Зоя тримає Андрія в напруженні, вона критикує його ресторан. В ресторані її впізнає сестра Лідії і це приводить її в жах. Зоя забороняє говорити комусь, що це вона є сурогатною матірю Максима. Зоя прагне перетворити життя Марти та її сім’ї в пекло.

4 серія “Дві матері” опис серій

Зоя намагається потоваришувати з Мартою, передає їй подарунки для сина.

Андрій згадує, що 12 років тому мав стосунки із Зоєю. Він намагається переконати її в тому, що вона йому подобається. Але Зоя відштовхує його. Зоя забороняє всім хто її знає розкривати правду про неї. Матері дає гроші і вимагає не наближатися до неї.

Зоя натякає Андрію, що контракт він не отримає, так як в їх ресторанає є багато недоліків. Андрій влаштовує їй вечір в одному з ресторанів, після чого залишається ночувати у неї.

Марта розуміє, що чоловік віддаляється від неї, але нічого з цим зробити не може.

5 серія “Дві матері” опис серій

Зоя вміло маніпулює Андрієм. Він навіть забуває про день народження Марти. Зоя обіцяє Андрію дати позитивний відгук про його ресторани. Зоя продовжує товаришувати з Мартою, щоб знати про неї більше і зруйнувати її життя. Зоя закохує в себе навіть батька Марти.

Зоя дізнавшись про день народження Марти вирішує зіпсувати свято. Вона вмовляє Андрія купити дружині каблучку, і сама купує таку ж. До того ж прикинувшись хворою вона просить Андрія приїхати до неї. Андрій покидає дружину на її день народження і навіть не приїжджає ночувати додому.

Марта страждає, адже розуміє, що у чоловіка з’явилася коханка.

6 серія “Дві матері” опис серій

Зоя продовжує маніпулювати Андрієм. Вона вимагає, щоб він приїхав до неї ввечері та залишився вночі. Зоя хоче, щоб Марта побачила, що її коханий це Андрій. Андрій випадково дізнається, що Зоя товаришує з Мартою. Але Марті він не зізнається, що Зоя – це міс Сміт із Ластард.

Матір Марти переживає, адже розуміє, що дочка не пробачила їх з батьком за минуле.

Лідія Завадська намагається з’ясувати як справи в компанії сина, але Андрій забороняє своєму помічнику розповідати матері правду.

До Марти доходять чутки, що у Андрія відносини з міс Сміт. Вона просить Андрія познайомити їх, але він відмовляє. Але працівниця кав’ярні розповідає Марті, що Зоя – це і є міс Сміт.

7 серія “Дві матері” опис серій

Андрій намагається переконати Марту, що між ним і Зоєю виключно ділові стосунки. Зоя також, зустрівшись з Мартом, каже що вони тільки працюють разом.

Але Марта відчуває, що у чоловіка є інша жінка. Вона свариться з Андрієм, і він їде до Зої.

Лідія бачить Андрія в обіймах Зої. Вона вимагає припинити ці стосунки, або вона все розповість Марті.

8 серія “Дві матері” опис серій

Андрій, незважаючи на обіцянку Матері, не може покинути Зою, так як від неї залежить його майбутнє. Лідія намагається поговорити із Зоєю, але та вимагає мільйон, за те, що покине Андрія. Зоя і Лідія сваряться і Зоя повідомляє Андрія, що контакту не буде.

Андрій злий на матір, що вона втручається у його справи. Тому Лідія змушена зізнатися, що саме Зоя є сурагатною матір’ю Максима.

9 серія “Дві матері” опис серій

Зоя прагне зруйнувати не лише життя Марті, а і її батьків. Вона пропонує заклячити батьку Марти, Борисову контракт з американцями, але всі документи і фірма є підставною.

Зоя намагається товаришувати із Мартою. Вона зізнається Максиму, що вона його матір, це травмує хлопчика, але він у це не вірить. Зоя бреше Андрію, що Марта може народити, просто не вагітніти. Відносини Андрія і Марти знову псуються. Марті хтось надсилає фото, но якому Андрій та Зоя цілуються.

Зоя обіцяє Андрію контракт з Ластард, хоча сама чекає приїзду друга-афериста з Америки. Завадських вона теж хоче знищити.

10 серія “Дві матері” опис серій

Андрій запевняє Марту, що фотографії його зради – це фотошоп. Марта хоче в це повірити, Андрій робить все, щоб розвіяти її сумніви.

Зоя приходть до матері, згадує Сегрія і розповідає, що скоро стане дружиною Андрія і поверне свого сина. Зоя зрозуміла, що її менша сестра- це дочка Сергія і Марти.

Зоя повідомляє, що Ластар підпише угоду з Завадськими. Андрій задоволений, що у нього все вийшло, а Зоя продовжує ним маніпулювати. Стас бачить Андрія і Зою разом, але Марті про це не каже.

Костя намагається зізнатися Ользі, що Зоя його племінниця. Але вони закохані один в одного, тому для нього важко дається це зізнання.

11-12 серія “Дві матері” опис серій

Костя і Ольга починають таємно зустрічатися.

Андрій, після підписання контракту, старається уникати Зою. Він йде у відпустку, а із Зоєю має працювати Анісін. Але Зою це не влаштовує. Вона вмовляє його піти з ним в готель і дзвонить Марті. Марта бачить  чоловіка в обіймах Зої. Для неї це трагедія, вона збирає речі, щоб піти до батьків, але виявляється заручницею у дому Завадських. Лідія дала її батькам грошей після весілля, а якщо вона подасть на розлучення, то її батьки залишаться на вулиці. Марта зраджена не лише Андрієм, а й батьками, вона вважає, що вони її продали.

Стас радить Марті покинути чоловіка, але Марта його слухати не хоче. Вони сваряться.

Андрій намагається помиритися з дружиною, дарує їй подарунки. І уникає зучтріч із Зоєю. Але вона слідкує за ним, і коли він із сином йде гуляти, вона до них приєднується.

Марта знаходить у портфелі сина, фото чоловіка та сина із Зоєю…

Зоя дає Борисову липові папери для укладення контракту з американцями. А Борисов, щоб віддати борг Лідії, вважає це єдиним рішенням.

13-14 серія “Дві матері” опис серій

Андрій намагається переконати Марту, що їх зустріч із Зоєю була випадковістю, що це Максим захотів, щоб вона з ними пішла на прогулянку. Марта не може знову повірити чоловікові.

Зоя зустрічається з Лідією і вимагає, щоб Макс знав правду, що вона його матір. Лідія їй погрожує. На захист Зої стає Костя. Оля вражена, що він стільки часу приховув це від неї. Він вирішує звільнитися з ресторану.

Зоя говорить Андрію, що вагітна. Вона має надію, що він покине Марту. Але Андрій не приймає такого рішення, а лише обіцяє турбуватися про них і забезпечувати.

Зоя укладає договір зі Стасом, щоб той допоміг розлучити Марту з Андрієм.

Борисов готується заплатити за ліцензію для співпраці з американським дизайнером. Все йде за планом Зої.

Андрій дізнається, що Марта стежила за ним. Він злиться і їде до Зої.

15 серія “Дві матері” опис серій

Зоя домовляється з людьми Джона, щоб ті підлаштували аварію Марті.

Андрій проводить багато часу з Зоєю, а Марті каже, що був з другом. Марта хоче почати з Андрієм все спочатку.

Ольга мириться з Костею. Оля вирішує знити гроші з сімейного рахунку, щоб Борисов міг повернути борг Лідії, а між Мартою і Андрієм налагодились відносини.

Але Марта оплачує цими грошима лікування Наталки, яка потрапила в аварію.

Борисов має зустрічатися з людьми Джона (шахраями) для підписання контракту з американцями.

16 серія “Дві матері” опис серій

Зоя зустрічає Джона. Їх афера скоро має завершитись і Зоя вдає, що любить його. Хоча сама думає тільки про Андрія.

Борисов підписує контракт з Джоном і сподівається на хороший прибуток.

Марта повертається на роботу в кав’ярні, де знайомиться з Іванкою, яку виховує матір Зої.

Зоя хоча забрати свого сина, вона вривається в дім Завадських і Марта дізнається, що саме вона сурогатна матір.

17 серія “Дві матері” опис серій

Зоя каже Марті, що забере у неї не лише чоловіка, а й сина. Марта у відчаї.

Зоя вдає викидень, і Андрій вірить їй. У викиндні Зоя звинувачує Марту. За наказами Зої у кав’ярню підкидають пакет, який потрапляє до Андрія. В пакеті протизаплідні пігулки.

Стас і Марта починають спілкуватися, бо хочуть допомогти дітям з дитбудинку. Їх дитбудинок у місті відбирає якась фірма, а дітей мають розділити по інших інтернатах.

Марта зізнається матері, що бачила дівчинку дуже схожу на Сергія. Батьки Марти вирішують зізнатися дочці, що її дитина залишилася жива.

18 серія “Дві матері” опис серій

Марта втрачає свідомість і потрапляє в лікарню. Зоя продовжує втілювати план помсти. Вона налаштовує Андрія проти Марти. Андрій вирішує найняти приватного детектива, який повідомляє йому про відносини з Сергієм та її вагітність 12 років тому. Андрій в шоці.

19-20 серія “Дві матері” опис серій

Андрій вважає, що Марта покинула свою дочку, щоб увійти до родини Завадських. Він кричить на неї, їх сварку чує Лідія. Вона проти того, щоб вона більше залишалася в їх домі. Ольга залишається на стороні Марти, вислухавши її, вона розуміє, що Марта ні в чому не винна.

Андрій подає на розлучення, і хоче, щоб Андрій залишився з ним. Марта дізнається, що Зоя – сестра Сергія. Зоя каже, що її помста тільки почалася, що вона забере і Максима. Зоя переконує Андрія не залишати Максима із Мартою.

Борисов отримає позов від Мосса. Він розуміє, що його обманули. Але вдіяти нічого не може. Зоя каже, що це її помста за вбивство Сергія. Борисов має знайти гроші, щоб заплатити Моссу, але майже всі друзі відмовляються допомагати. Борисов бере кредит під заставу акцій.

Зою викликають у прокуратуру в справі Борисова.

21 серія “Дві матері” опис серій

Андрій готовий дати батькові Марти гроші, але вона повинна підписати пустий бланк про одруження. Андрій обіцяє, що Максим буде жити і з нею і з ним по тижню. Але згодом вирішує забрати Максима собі назовсім.

З дитбудинку втікає Маруся, Марта займається її пошуками.

Зоя дізнається від детектива, що Сергій сам був винен у аварії, і що через нього постраждав водій вантажівки. Але Зоя не вірить в це, вона вважає, що детектива підкупила Марта.

Зоя дізнавшись, що Андрій хоче допомогти Борисову, повідомляє про це Лідії. Лідія забороняє бухгалтерії перераховувати гроші. Акції Бориса викопуває Джон. Зоя святкує перемогу. А Борисов залишився без нічого, він навіть квартиру заклав, щоб розрахуватися з боргами.

22-23 серія “Дві матері” опис серій

Лідія наказує виставити речі Марти за двері та зачинити кав’ярню. Максима теж забирають із садочка. Марта розуміє, що у неї забрали Максима. Вона страждає. А коли приходить до батьків, то дізнається, що Борисов втратив компанію, бо Андрій не перерахував кошти. Максим страждає без матері, але Лідія не збирається дозволяти Марті з ним бачитися.

Зоя надсилає матері Марти їх фото з Борисовим. Ніна йде на зустріч із Зоєю, де та каже, що Борисов закоханий в неї. Ніна потрапляє в лікарню. У неї трапився інсульт, вона у тяжкому стані.

Зоя зловтішаєься своєю помстою. Вона стає генеральним директором компанії Борисова. А у Борисова відбирають навіть квартиру. Він з Мартою перевозить речі до квартири Наталки.

Зоя переїздить до будинку Завадських, дарує Лідії прикраси. Лідія починає нормально відноситися до Зої, а та в усьому намагається прислуховуватися до Лідії.

24 серія “Дві матері” опис серій

Маруся знайшлася і Стас хоче оформити опікунство над нею. Для цього йому потрібна довідка про стабільну роботу та доходи. Зоя допомогла йому, та тепер він знову перед нею у боргу. Марта спостерігає за сином здалеку і має план, як налагодити своє життя та повернути собі сина. Лідія ж хоче аби Оля припинила стосунки із Костею. Зоя вимагає від дядька покинути Олю. Та мати виганяє Зою і Костя її слухати не збирається.

Тим часом Марту звільнили з роботи, там у неї вкрали обручку. Борисов прийшов до Андрія з вибаченнями, що не розповів перед весіллям про біду у житті Марти. Зоя ж зустріла давнього знайомого Сашка, з яким у неї є спільна дитина. Вона запроторила його до в’язниці на 12 років і тепер він хоче побачити їхню дитину. В цей час з’являється інформація, що Марусю розшукує батько. Та Стас “допоміг” забути про це сотнею доларів. Андрій дізнається, що Борисова виселили з дому. Марті подзвонила мати Сергія, вона хотіла поговорити із нею. Лідія ж погрожує Олі звільнити її з ресторану через стосунки з Костею. Та жінка більше не хоче слухати чужих наказів. Обіцяє, що якщо та хоче її звільнення, то вона ще раз перегляне заповіт свого брата і відсудить свою частину.

Оля пішла з дому до Кості. Марта з батьком ночують у лікарні.  Марті сниться сон, в якому мама розповідає їй про її доньку, що так схожа на Іванку. Прокинувшись, Марта з батьком дізнається, що Ніна померла. Максим сумує за мамою і Олею. Андрій вирішив допомогти Борисову, а потім подавати на розлучення. Марта біжить на зустріч з мамою Сергія, та там вона чує слово “мама” від Іванки.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар