“Добрі наміри” опис серій

Д

“Добрі наміри” опис серій серіалу про життя кількох поколінь однієї сім’ї.

“Добрі наміри” опис серій

1 частина “Благі наміри” опис

Інга працює танцівницею в нічному клубі в обласному центрі. Сьома Фірсов закохується в неї без пам’яті. Він платить господареві клубу відступні, щоб Інгу відпустили з клубу. Сема вмовляє Інгу вийти за нього заміж – інших перспектив у неї немає. Його не бентежить, що Інга його не любить. Він упевнений, що з часом йому вдасться викликати в ній це почуття. Через кілька років Інга живе з Сьомою в Заозерську. Вона веде в місцевій школі гурток танців. І це єдина її віддушина, оскільки по всьому видно, що Сьому вона так і не полюбила. Одна з підопічних танцівниць Інги – Юля, сестра Сьоми. Володимир Фірсов, батько Сьоми, якого позаочі всі звуть Фірсов-старший, будучи главою Заозерська, запрошує молодого талановитого архітектора Богдана Ключевського для реконструкції центральної площі. Сьома вирішує будувати власний будинок. І також кличе архітектором Богдана Ключевського. Богдан спостерігає за Інгою в танцкласі. Але Юля впевнена, що він прийшов до неї, і кидається до Богдана. Дівчата з цікавістю стежать за ними. Богдан каже Юлі, що вирішив взятися за проект нового будинку Сьоми. Наташа просить грошей у батька, хоч їй і незручно. Сьома ревнує батька до племінників – дітей Наташі – Маші і Саші. Богдан зізнається Інзі, що погодився на пропозицію Сьоми тільки через неї.

2 частина “Благі наміри” опис

З обласної адміністрації в Заозерск прибуває з ревізією фінінспектор. Огляд досягнень проходить під загальним градусом риболовлі і пиятики. Напруження ситуація досягає, коли фінінспектор на вечері в будинку Фірсова-старшого пристає до Інги. Сьома в цій неприємності звинувачує Інгу. Обзиває її шльондрою. Інга тікає з дому, приходить до Богдана. Довго стримувана пристрасть проривається. На ранок щасливі Богдан і Інга снідають в кафе готелю. Їм невтямки, що Сьома стежить за тим, що відбувається. Сьома йде до дяді Жені, місцевого поліцейського начальника, з підробленими звинуваченням Богдана. Дяді Жені досить слова спадкоємця Фірсова-старшого, щоб влаштувати облаву на Богдана. Повернувшись додому, Сьома бачить, що Інга збирає речі. Тим часом Юля влаштовує розборки з Богданом.

3 частина “Благі наміри” опис

Покинувши кладовище, Інга приходить в будинок, який побудував Богдан. Вона згадує коханого. І раптом помічає, що вона не одна. У будинку знаходиться Фірсов-старший. Інга налякана. Але Фірсов заспокоює її, адже він їй не ворог, незважаючи на її ненависть і страх перед Сьомою. У пошуках дружини Сьома приходить в будинок, де з подивом бачить батька. Той каже, що подумує купити цей будинок. Але зараз Сьому цікавить Інга. Фірсов її не видає. Він намагається зрозуміти, що у них з Інгою сталося. Але Сьома, як завжди, приховує і бреше … Інга, потрапивши до лікарні після непритомності, дізнається, що вагітна. Сьома наймає приватного детектива, доручаючи тому знайти Інгу. Приїхавши в Заозерск на могилу Богдана, Інга зустрічає Фірсова-старшого. Вона в жаху від новини, що Наташа повісилася. Її хвилює доля дітей. Фірсов розповідає, що за ними тепер доглядає Юля, яка дуже змінилася після смерті Богдана. Інга розповідає Фірсову, що знайшла місце в обласному інтернаті. І запрошує того приїхати на виступ її підопічних. Сьома ігнорує Аню. Та ридає на грудях у мами і зізнається, що вагітна. Мама Ані бере все в свої руки – такого впливового і багатого зятя вона упускати не має наміру.

4 частина “Благі наміри” опис

Минуло 20 років. Фірсов-старший дізнається, що у нього серйозне захворювання серця. Він їде в Заозерск, щоб попрощатися з рідним містом. І несподівано зустрічає Владика, який став бомжем. Владик розповідає Фірсову, як Сьома намовляв його, Владика, вбити Богдана. Повернувшись додому, Фірсов вмирає. Його хоронять в Заозерськ. Ніхто з численної рідні на похорон не приходить. Але несподівано Інга і Денис стикаються з Сьомою і Любою, які прийшли провідати могилу Наташі. Молоді люди закохуються з першого погляду, не підозрюючи які важкі наслідки підуть за їх зворушливою юною любов’ю. З Анею у Люби відносини досить холодні. На відміну від батька: Сьома  дуже любить доньку і потурає всім її примхам. Люба вмовляє Сьому взяти її в обласний центр, нібито в бібліотеку. Насправді Люба поспішає на зустріч з Денисом. Молоді люди, помітивши, що їх батьки спілкувалися без найменшої симпатії, вирішують тримати свої відносини в таємниці.

5 частина “Благі наміри” опис

Максим щасливий – він ніби не помічає, що Люба його не любить. Люба чоловіка цінує, але продовжує думати про Дениса.

Сьома тепер мер. Але він збирається балотуватися на пост губернатора краю.

Саша недалеко пішов від долі свого бідолахи-батька. Він такий же гравець, хіба що не п’яниця. Одного разу він програє будинок, який дістався у спадок від діда.

Денис знищує вже готовий роман. Але у Інги на флешці є копія.

Денис з бабусею, мамою Богдана, приїжджає в Заозерск на могилу Богдана Ключевського. Він дізнається від неї, що Богдан був нареченим Юлі …

Денис йде з редакції. Він не може бачити Любу.

Люба приходить до нього сама. Вона дізнається, що Ключевський аж ніяк не псевдонім, а прізвище рідного батька Дениса. Вона стримує свої почуття. Люба просить Дениса дати згоду на видання роману, оскільки той справді хороший. А минуле потрібно залишити в минулому …

6 частина “Благі наміри” опис

Юля виводить Аню на люди, демонструючи хороше відношення до неї. І місцеві злостивці відстають від колишньої дружини Сьоми Фірсова.

Денис повертає до видавництва гонорар за свій роман.

Рафіка звинувачують в крадіжці. Охоронець намагається за нього заступитися – у нього хворіє дружина, борги. Але Максим виставляє охоронця і б’є Рафіка, а потім звільняє з роботи, вирахувавши нестачу.

Міла приїжджає до Денису в табір. Вона розповідає, що Пригожині чекають дитину. Денис не видає своїх почуттів.

Міша продовжує провідувати Аню, але виявляється там завжди, коли у неї Юля.

Віка приходить до видавництва, намагаючись влаштуватися на роботу …

Любі дзвонять з лікарні – у Віки знайшли записку Люби з її номером телефону. Вони з Максимом їдуть в лікарню. Там вони і дізнаються про пожежу в квартирі Вікі і смерть Рафіка.

Люба вирішує прихистити Віку. Максиму ця ідея дуже не подобається …

7 частина “Благі наміри” опис

Віка мріє зайняти місце Люби. Але Максим її зупиняє – цього не буде. Коли Максим їде з дачного будиночка, Віка непомітно забирає його телефон.

Повернувшись додому, Максим застає розгром в квартирі, Любу в сльозах, а Сьому в люті. Максим злий не менше. Він їде назад на дачу.

Віка зізнається Максиму, що підбудувала смерть Рафіка. Максим розуміє, що так просто йому від Віки не позбутися – вона здатна на все.

Денис і Міла в таборі. Вони знову добрі друзі, як раніше. У Міли знову пробуджується надія …

Минуло три роки. Люба, Денис і Володя живуть в Заозерськ в будинку Сьоми, який колись побудував Богдан Ключевський. Денис не задоволений, що своїм письменницьким ремеслом не може забезпечити сім’ю. І Сьома регулярно йому про це натякає, не забуваючи при цьому нагадати який заробіток дає робота в бізнесі. Денису все це дуже не подобається. І він не знає, що Сьома таємно дає Любі гроші, щоб вона могла жити на широку ногу, як звикла з дитинства.

Інга і Сьома знову разом …

8 частина “Благі наміри” опис

Максим зізнається, що він – колишній зять Сьоми. А стежив за ним, оскільки хоче помститися. Фінінспектор вкрай зацікавлений. Він пропонує Максиму охолонути і продумати помсту як слід. Тепер вони будуть діяти спільно.

Сьома намагається напоумити Любу. Але та вкрай зла на Дениса і нічого не хоче слухати.

Максим приїжджає до Сьоми і заявляє, що Віку зіштовхнула Люба. Сема проганяє Максима, але він вражений почутим. Після безсонної ночі Сьома приходить до Максима, вимагаючи відповісти за свої слова.

Інга намагається з’ясувати у Сьоми як він поговорив з дочкою. Але Сьома настільки засмучений і стурбований почутим від Максима, що уникає розмови.

Сьома і Максим зустрічаються у видавництві. Сьома звинувачує Максима, але той викручується, каже, що на його хоче звести наклеп колишній фінінспектор …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар