«У чому вина Фатмагюль» опис серій 21 – 30

Опис серій "Фатмагюль"

«У чому вина Фатмагюль» цікавий турецький серіал, хоча і трохи затягнутий, тому іноді необхідний зміст серій “У чому вина Фатмагюль”

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 11 – 20

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 21 – 30

«У чому вина Фатмагюль» 21 , 22 серія опис

Мустафа і Фатмагюль зустрічаються вперше за останні кілька місяців і вона вже зовсім не та, що була раніше. Відправився в поліцейську ділянку Керім приходить в сказ, коли дізнається від Мукаддес про прихід до них додому Мустафи. Готовий на все він біжить туди, щоб захистити Фатмагюль. З іншого боку Решат Яшаран намагається знову дістати контроль в свої руки, прекрасно усвідомлюючи, що зупинити Керима і Фатмагюль буде нелегко. Озлоблений зустріччю з колишньою коханою, вирішує помститися за допомогою грошей, але ціну він призначить сам, для цього він відправляється до Яшарану. Почуття Фатмагюль змінюються з кожним днем, всередині неї росте впевненість у Керімові, але навіть самій собі вона не може в цьому зізнатися.

«У чому вина Фатмагюль» 23, 24 серія опис

Перший відвідувач Фатмагюль, що почала працювати – Керім . Він бачить на її пальці обручку. Дізнавшись, що Мустафа – наречений Фатмагюль, Мельті приходить поговорити з ним. Мустафа розуміє важливість тих слів для Яшаранов і, таким чином, отримує сильний козир, здатний змінити розклад сил. Наближається пора ліцейських іспитів Фатмагюль і в будинок купується комп’ютер. Те, що Фатмагюль одягла обручку, надає сміливості Керіму, найбільше він хоче, щоб вона довіряла йому, і використовує будь-яку можливість, щоб розтопити лід між ними. За допомогою комп’ютера Мукаддес знаходить людину, яка багато років тому змінила її життя. Відтепер вона знає, що робитиме.

«У чому вина Фатмагюль» 25 , 26 серія опис

Фатмагюль і Керім дізнаються огидну таємницю, яку Мукаддес приховувала багато років. Фатмагюль не може примиритися з тим, що батько Мурата – не її брат Рахмі. Знаючи, який біль ця правда для Мурата і Рахмі , Ебе і Керім переконують Фатмагюль мовчати, поки вони що-небудь не придумають. Мукаддес ж змушена зображати вдома покірну слугу до тих пір, поки не змусить Салиха прийняти себе. У стані Яшаранов все продовжує заплутуватися. Решат намагається забрати назад козир, який мимоволі дав Ердоану, а також втішає Вурала, психічне здоров’я якого порушено постійним стресом. Мустафа несподівано потрапляє в розставлену Ердоаном пастку. Ждущая відповідного моменту Фатмагюль нарешті викликає на розмову Мукаддес, але Рахмі все чує. Він убитий, сім’я не знає, як його втішити. Виведена на чисту воду Мукаддес приймає рішення, якому судилося все змінить

«У чому вина Фатмагюль» 27 , 28 серія опис

Гнів Фатмагюль на Керима, що зізнався їй у своїй любові, виявляється набагато сильніше її почуттів до нього, в яких вона не може зізнатися навіть собі. Бачачи її реакцію, Керім дума що втратив будь-яку надію і кається, що зізнався. Оприлюднений зв’язок Мюніра з Леман погіршує ситуацію на фронті Яшаранов. Решат розгніваний на Мюніра за те, що зганьбився перед сім’єю Мельті. Фатмагюль розуміє, що їй хочеться вірити Керіму, але вона знає, що ніколи не зможе цього зробити , і це завдає їй нестерпний біль. Гнів Вурала стає для Ердоан зброєю проти Решата, яка обертається проти нього, коли Вурал дізнається про нові плани Ердоан проти Керима . Вурала не має наміру залишатися безмовним свідком, але на шляху  Керима і Фатмагюль, які намагаються йти назустріч один одному це стане серйозною перешкодою.

«У чому вина Фатмагюль» 29 , 30 серія опис

Щоб довести Фатмагюль свою любов, Керім розповідає всю правду поліції. Але для початку кримінального процесу потрібно заява потерпілої . Знаючи, що для неї це стане великим випробуванням, Фатмагюль все ж вирішується на це. Ебе Ніні починає шукати чесного адвоката і згадує про Кадір, якого колись їй радив майстер Керима. Вурала в лікарні після аварії, а Селім і Ердоан на місці події. Думаючи, що він був у Фатмагюль, Ердоан прямує до неї . Зустрівшись віч-на -віч з ворогами ще раз, Фатмагюль розуміє, що прийняла вірне рішення. Дізнавшись їх історію, адвокат Кадір встає на їх сторону. Для Яшаранов, у двері яких дзвонить поліція, прийшов час відповісти за все.

«У чому вина Фатмагюль» опис серій 31 – 39

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар