“Єдиний мій гріх” серіал

Е

Єдиний мій гріх – серіал 2012 року

“Єдиний мій гріх” актори

Актори: Любомирас Лауцявічюс, Андрій Торхов, Денис Васильєв, Олена Калініна (III), Фархад Махмудов, Мірдза Мартінсон, Регімантас Адомайтіс, Валентин Терехов, Раїса Рязанова, Кирило Гребенщиков, Аліна Гафіулова, Олександр Серський, Людмила Собко, Анатолій Зіновенко, Жанна Терлецька, Тетяна Ташкова, Ксенія Богданова, Сергій Внуков, Лера Горін, Олег Драч, Ніна Свірідова

“Єдиний мій гріх” опис

“Єдиний мій гріх” опис серій

Петро Микитович Черняєв – фігура значна і суперечлива. Під його керівництвом – велике риболовецьке господарство. У житті і на роботі Черняєв абсолютний диктатор. Можливо, тому він поховав двох дружин. Але синів – Андрія та Олександра – виховав. Андрій вирішив стати художником і їде з неласкавого отчого дому, а Саша намагається допомогти батькові в бізнесі.

Розмірене життя батька і молодшого сина змінюється з появою в їхньому домі коханої Черняєва-старшого – Марини. На дівчині, яка пережила чимало негараздів, бізнесмен одружується несподівано для самого себе. Марина ж виходить за нього не з кохання, а скоріше від безвиході. І навіть не приховує цього від свого новоспеченого чоловіка.

Зустрівши спочатку молоду мачуху в багнети, молодший син Черняєва Саша раптом усвідомлює, що закоханий в Марину…

“Єдиний мій гріх” інформація

Режисер: Каріне Фоліянц
Сценарист: Каріне Фоліянц
Оператор: Владислав Гурчин
Композитор: Олексій Шелигін
Художник: Микола Сергєєв (V)
Продюсери: Вадим Серебренников, Олександр Зосименко
Виробництво: Дитячий сеанс
Рік: 2012
Прем’єра: 14 мая 2012 (Інтер, Україна)
Cерій: 8
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар