“Асі” опис серій 41 – 50

Асі

Якщо ви пропустили серію улюбленого серіалу « Асі » , то в курсі подій вам допоможе бути опис серій « Асі ». Якщо вас цікавить опис попередніх серій з 1 по 10 , або з 11 по 20 , з 21 по 30 , з 31 по 40 , то ви їх можете прочитати в попередніх статтях.

« Асі » зміст серії 41

Демір поміщений у в’язницю , Асі знаходиться в пригніченому стані. Демір загрожує тривалий термін , він відмовляється від зустрічей з Асі. Щоб перемогти його впертість , вона щодня перебуває у тюремних стін. Іхсан починає своє розслідування , щоб спробувати виявити докази, що підтверджують невинність Деміра. Неріман залишає будинок . Асі займається проблемами сімейства , намагаючись знайти час, щоб побачити Деміра. Керім і Дефне знаходяться на межі розлуки.
Сюлейха і Іхсан , виявляють досить цікаву інформацію , яка стосується минулого Самашік . Для Деміра настає важкий час , перебуваючи за гратами , він не стуляв очей кілька днів , і починає сумніватися в любові по відношенню до Асі. Він вважає , що Асі може думати про його вину, але він не в силах цього винести. Керім розташовується в готелі, так як , дуже втомився від безперервних сварок з Дефне . Сюлейха і Іхсан приїжджають з Адани , вони привозять з собою серйозні докази , які здатні знайти справжнього вбивцю. Але Демір вже прийняв рішення , яке є невірним.

« Асі » зміст серії 42

Бажання Деміра розлучитися стає для Асі величезним розчаруванням. Вона не може прийняти те , що здавшись гніву , Демір так легко перекреслив все в одну мить. Але коли вони приймають обопільне рішення розлучитися, то не знають , як повідомити цю погану новину сім’ям , які в цей час влаштовують прийоми на честь щастя молодих . Час працює проти Асі і Деміра, гра в фальшиве щастя напружує їх обох. Щоб загладити свою провину перед Деміром, Неріман починає проявляти до нього увагу в стилі «дорогий зять».

Поки Асі і Демір сваряться з кожного приводу, між сім’ями починають закладатися родинні зв’язки. Над шлюбом Керима і Дефне нависла ще більша загроза, вітер розставання , що віє над сім’єю , впливає і на них. Керім впевнений , що більше не зможе продовжувати цей шлюб, але не готовий сказати про це дружині, яка в свою чергу починає шукати способи, як врятувати шлюб . Абсолютно впевнений , що втратив Асі, Алі починає цікавитися Мелек . Поки підозри Деміра з приводу Алі все згущуються , він і Мелек стають все ближче …

« Асі » зміст серії 43

Всі об’єднуються , щоб допомогти Деміру, адже він потрапив в аварію. Покалічений після аварії Демір , поселяється у Іхсана в будинку , в кімнаті Асі. Після аварії вони знову зближуються. У Деміра зламані ребра , але він щасливий опинитися в руках Асі. Але турбота Асі, і те , що вона допомагає йому після їх розставання, приносить досаду Деміру. Асі відкидає всі минулі образи і робить все , щоб полегшити стан Деміра. Вимушене перебування разом, народжує між ними не тільки напругу, але і романтичні почуття.
Між Алі і Неріман відбувається операція, вони хочуть відняти у Сюлейха свої володіння. Керім жорстокий до Дефне , він пускається в чергову любовну авантюру. Мати Аслана , ловить його на гарячому , коли він зустрічається з Сармашік . Мелек починає все більше любити Алі, Асі помічає в ній зміни . Алі тим часом , збирається взяти фортецю з тилу , він заявляє їй про свою любов . Іхсан дізнається , що Демір і Асі збираються розлучитися.

« Асі » зміст серії 44

Іхсан протистоїть розлученню. Молодятам залишається лише з’ясування стосунків , вони залишаються наодинці у своїй квартирі. Вони чекають один від одного першого кроку. Близькість починає розпалювати пристрасть перемішану з гнівом. Асі починає розуміти , які наміри у Алі , який намагається стати ближче до Мелек , вона хоче перешкодити розвитку цих відносин. Вона призначає зустріч Алі , щоб зробити йому попередження . Демір , випадково , стає очевидцем цієї зустрічі , він впадає в сказ . Але водночас він розуміє , що від ревнощів , поводиться гірше божевільного. До чого призведуть ці ревнощі , на щастя чи розриву їх стосунків?
Побачивши Керима з незнайомою жінкою, Дефне очікує від чоловіка пояснень. Але чоловік не здається, він заявляє, що не зраджував Дефне , але в будь-який момент може це зробити. Чи буде Дефне триматися за цей шлюб ? Вона ділиться своїми неприємностями з Асі. Сюлейха тим часом здогадується про зв’язок свого сина з Сармашік , в цілях обережності вона поселяє його поруч. Знаходження в будинку Аслана , призводить Мелек до переживань , вона як і раніше зустрічається з Алі. Неріман підносить сюрприз , викупивши маєток чоловіка у Деміра. Вона виносить умову, що Іхсан , повинен розірвати співпрацю з Сюлейхой . Цього разу , Іхсан буде не схильний.

« Асі » зміст серії 45

Демір забороняє сестрі бачитися з Алі , та ж відстоює свою любов – Алі вдається встати між братом і сестрою. Ця тема заводить у глухий кут і відносини Асі і Деміром. Він змушений зізнатися , що бачив її з Алі в кафе , на що Асі реагує дуже жорстко. Думаючи , що не знайшла в шлюбі того , щастя , якого шукала , Асі вирішує змінити своє життя. Викупивши поле , вона займеться землеробством , вирощуванням органічно чистої сільгосппродукції. Залишивши позаду всі негаразди кохання з Деміром, вона занурюється в роботу …

Демір же розуміє , що необгрунтовано звинуватив, образив кохану. Але попросити у неї вибачення у нього ніяк не виходить. Він повинен прийняти рішення – або він переможе гордість , щоб знову завоювати любов і повернути Асі, або ж буде спостерігати , як день за днем вона віддаляється від нього . Прислухавшись до голосу свого серця , він опиняється в ліжку з коханою. Дефне і Керім на порозі розлучення. Думаючи , що чоловік зрадив її , Дейна не може розповісти про це сім’ї . Керім , звинувачений у зраді , якої не було , вирішує довести справу до кінця і прямує до Доре …

« Асі » зміст серії 46

Демір намірений будь-що -будь знову завоювати Асі, він зрозумів , що був несправедливий до неї. Насамперед він знищує заяву на розлучення , він купує їй нову обручку . Асі ж , ображена на Деміра, всі сили віддає новій справі. Демір стає їй підтримкою на цьому етапі. Після всіх з’ясувань відносин вони раптово знову занурюються в любов. Але проблеми не залишають їх. Не сказавши сім’ї , Дефне планує розлучитися з Керімом , а плітки про це вже розходяться. Щоб скандальна звістка про зраду не досягнула вух Іхсана , Неріман і Сюлейха починають діяти разом. Увага всіх в окрузі приваблюють часті зустрічі Сюлейхі з прокурором . Іхсан дізнається , що Керім зрадив Дефне .

Мелек не може бачитися з Алі і починає переживати цю любов всередині себе. Алі має намір зустрітися з нею, з іншого боку він намагається перетягнути на свій бік ділового партнера Деміра. Він продовжує війну проти Деміра на всіх фронтах. Фатма дізнається про таємний зв’язок Аслана і Сармашік . Подолавши нарешті свої проблеми, Асі і Демір змушені вирішувати проблеми двох сімей. Плюс Демір дізнається , що неподалік від того місця , де він планує побудувати фабрику , Асі має намір вирощувати свою органічно чисту продукцію. Між ними трапляється професійний конфлікт. Асі не має наміру відступати , партнери Деміра – небезпечні люди, вони не дають Деміру відмовитися від проекту і вони зроблять все , щоб Демір довів розпочату справу до кінця.

« Асі » зміст серії 47

Демір і Асі знову знаходяться поруч один з одним, але Алі влаштовує пастку , яка зіштовхує їх між собою лобами . Асі з нетерплячою радістю починає роботу на наданій їй ділянці , але їй стає відомо , що неподалік від її землі , буде побудована нова фабрика Деміра. Вона бажає , щоб Демір не втілював цей проект , але машина вже запущена , і партнери не дадуть йому відмовитися від прийнятого рішення. Між закоханими починаються напружені стосунки. Деміру важко бачити , що його кохана страждає і , зіставивши весь матеріальний збиток , він рішуче розриває контракт, що призводить до зупинки зведення фабрики.
Іхсан вважає , що Дефне обов’язково повинна розлучитися з Керімом . Він категорично забороняє йому зустрічатися зі своєю дочкою. Керім з цим не згоден. Дефне в свою чергу , хоче змусити свого чоловіка розплатитися за зраду. Вона заявляє йому , що збирається претендувати на розділ майна . Алі тим часом , підмовляє партнерів провчити Деміра, вони підпалюють його будинок.

« Асі » зміст серії 48

Ніхто не знає , чи знаходилася Асі в будинку під час пожежі. Поліція при дослідженні не може знайти ніяких слідів. Демір припускає , що те що відбувається могло бути сплановано його партнерами. Демір знаходиться в глибокій пригніченості , він дуже боїться , що втратить Асі. Об’єднавшись з Керімом , вони вламуються в офіс до партнерів. Демір готовий на все , щоб знову побачити свою кохану , він готовий піти навіть на угоду з мафією.
Але все виходить не зовсім так , як було спочатку заплановано . Викрадач Асі, не має наміру повертати її, він просто зникає разом з Асі. Пошуки Асі тривають , її шукає не тільки Демір , а й Алі. Її життю загрожує смертельна небезпека. Щоб не хвилювати сім’ю , Іхсан приховує про викрадення Асі, але Неріман починає здогадуватися , що щось відбувається не так. Наприкінці пошуків улюбленої, Деміру належить відчути ще більш глибоке розчарування.

« Асі » зміст серії 49

Життя Алі в небезпеці , Асі в цей час відчуває почуття провини. Вона переконана в тому , що це саме вона справила постріл в Алі , хоча вона і не хотіла цього . Демір тим часом , робить спроби , для того , щоб Алі вижив. Те, що відбулося з Алі призводить до того , що всерйоз псуються стосунки між Деміром, його сестрою і Асі . Мелек починає відчувати ще більшу почуття до Алі , так як переживає за його стан. На цьому грунті відбувається сварка між Асі і Мелек . Демір намагається втішити Асі. Питання про життя і смерть Алі не виходить з їх думок не на хвилину . Демір хоче взяти провину Асі на себе , але Асі відправляється в прокуратуру і розповідає правду.

« Асі » зміст серії 50

Алі завдяки своїм показаннями позбавляє Асі від тюремного ув’язнення , і заслуговує її довіру . Але все не так просто , він просить відповідного кроку з її боку за надану її допомогу. Демір знаходиться в обуренні від того , що Асі вирушила давати свідчення не порадившись з ним. Більш того , Асі потроху починає проявляти симпатії до Алі. Дії Асі викликають напругу в їх взаєминах з Деміром. Мелек тим часом, починає всерйоз побоюватися , що може назавжди втратити Алі, тому, вона якомога швидше збирається пов’язати з ним свою долю. Демір відчуває тиск від Мелік і Асі, вони чекають його згоди на шлюб. Вони змушують Деміра поставити крапку в цьому питанні , він заявляє своїй сестрі , що якщо вона вийде заміж за Алі , то назавжди втратить брата. Мелек доводиться робити найскладніший вибір у своєму житті . Демір пропонує Алі угоду , від якої він навряд чи зможе відмовитися , єдина умова угоди полягає в тому , що він повинен залишити Мелік і триматися від неї подалі.
Під час розлучення Дефне каже , що нічого не хоче отримувати від Керима . Тепер вона переживає через події пов’язані з розлученням , її підтримують батько і Асі. Вона має намір помститися Керіму, вона перевтілюється в іншу Дефне . Знехтуваний сім’єю , Керім поспішає поділитися своїми неприємностями зі своїм другом Деміром. Але цього разу , Асі протистоїть йому , вона забороняє Керіму відвідувати їх будинок. Сюлейха і Фатма , відшукують для Аслана хорошу наречену , яка здатна скрасити його самотнє життя . Самаршік розуміє , що може назавжди втратити Аслана , вона починає контратаку. Демір думає про те , що непогано б було відновити старий будинок, який має для нього особливу цінність. Асі погоджується з його намірами. Демір риється в руїнах і знаходить те , що здатне відкрити щось з минулих подій .

Якщо ви не хочете чекати виходу нових серій , то можете прочитати опис серій з 51 по 60.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар